Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (2 μέλη και 36 επισκέπτες)

Επισκέπτης
πσσσσσ!!!!!!απιστευτευτο scout απο τουσ γιγαντες τισ ιδονις!!!
μπραβο καυλιαριδες!!!σιγχαριτιρια!!!ποσο θα ιθελα να ημουν μαζι σας στο πεδιο τις ανελειτις μαχις!!!!!χεχε!
περιμενουμε εντιποσεις απο χρισταρα για τιν μπαρμπι!παντος πολ ιτσαχπινογαργαλιαρικο πορνιδιο φενετε!!ετοιμο να ιποστι καθε τιμορια απο ενα δικαστι τις ιδονις!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Α και Αχαρνών 106 έπαιζε η Νίνα! Εμείς με το΄ν τρόπο μας δείξαμε δυσαρέσκεια και ρωτήσαμε για την Αγνή! Ελπίζουμε η τσατσά να το έπιασε το νόημα! ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΝΙΝΑ! ΜΑΥΡΟ , ΟΥΣΤ!
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
oldboy [size=17pt]PLEASE[/size] απάντα :
Πώς ήταν η Ουκρανή Κατερίνα;
σορρυ για την καθυστερηση .μελαχροινη, με κοντο μαλλί, μαλλον ψηλη, αδυνατη και φορουσε ενα χρυσο σουτιεν και χρυση φουστα την οποια ομοιως δεν εβγαλε
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ελα ρε μαγκες τι γινεται. Ε οχι να με βγαλετε και βυσμα φοιτητικη αδεια ειχα παρει και σημερα την κανω και παλι. Οντως εχτες καναμε περιπολο στη φυλης και στα στουντιο της συγγρου και του νεου κοσμου. Εγω δεν κατεθεσα σε στουντιο αλλα πιτσιλισα το μαριλενακι στο φυλης 84.
Πολυ ομορφο πουτανακι μπιμπελο μελαχρινο και τσαχπινογαργαλιαρικο. Ο χριστος πιτσιλισε μπαρμπι στη λεμπεση. οραια γκομενα αλλα δεν ηθελα να χαλασω 50ρικο. Πιτσιλιστη αγορινα μου τιμωρησες μελινα? ειδες τι σου ελεγα δεν εχασες. δεν ηταν δυνατον εσενα καυλιαρεντζο μου να σου ξεφυγει. Στην επομενη αδεια θα παμε μαζι αν ειναι.
 

Επισκέπτης
Να πει καποιος στην Βαλερια να κοψει το ρουζ που αφηνει χρωμα γιατι θα γινουμε ρεντικολα του κερατα.
Εγω παντως θα της παω ενα για δωρο την αλλη φορα.
Στο τσακ το πηρα πρεφα μαγκες γαμω την ζεστη μου γαμω.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Να πει καποιος στην Βαλερια να κοψει το ρουζ που αφηνει χρωμα γιατι θα γινουμε ρεντικολα του κερατα.
Εγω παντως θα της παω ενα για δωρο την αλλη φορα.
Στο τσακ το πηρα πρεφα μαγκες γαμω την ζεστη μου γαμω.

ετσι την έχω πατήσει φίλε παλαιότερα σε ρδέλο στην Καλύμνου...
Φευγώ και πάω στο Πανεπιστήμιο για μάθημα, μετα το μαμήσι (ήμουν φοιτητής τοτε) γεμάτος χρυσόσκονη στο πρόσωπο....
περιττό να σας πώ πως εγινα ρομπα...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Tι εξηγηση εδωσες;
Εγω απλα μια φορα βγηκα απο ενα μπουρδελο και ειχα ξεχασει τα  μαγαζια ανοιχτα. Εξω απο το μπουρδελο περνουσαν κατι κοριτσια και με ειδαν που κουμπωνομουνα.

τι να εξήγήσω και τι να δικαιολογήσω ...τα αδικαιολόγητα?!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
τι να εξήγήσω και τι να δικαιολογήσω ...τα αδικαιολόγητα?!

Πες ότι πήγα σε μπουρδέλο και γάμησα. Απλά πράγματα. Δε σκότωσες άνθρωπο.Μη δίνεται πάτημα στους κομπλεξικούς που ενοχοποιούν τα μπουρδέλα.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Πσσσσ!!!! Κορυφαίες εμπνεύσεις φέρνει ο καύσωνας! Μέχρι να βραδιάσει, κάνα παγωτάκι και bourdela.com.Και η σκέψη της προσμονής μιας νύχτας συναρπαστικής γεμάτης μυστήριο, ηδονής και κάβλα!
 

Επισκέπτης
Kαι οσοι εχουν προβλημα που παμε στις πουτανες
ας κατσουν μονοι τους λοιπον να τα ξυσουν με τσουγρανες

sex στα 4, γυμνα κορμια, λαγνεια
μα πανω απ ολα περιπετεια του αντρα η πεμπτουσια

δυσκολες εποχες με απομακρες  τις σχεσεις
και αν βρεις γκομενα σωστη θα κατσω να με χεσεις

μα ακομα και αν τη βρεις, του πουστη δε θα κατσει?
παλι το μπουρδελο θα σκεφτεις αν θες να εισαι ενταξυ

δεν ειναι εγκλημα δεν ειναι αμαρτια
ειναι απλα η συνηθεια που εγινε λατρεια[/color]

ΥΓ. δε τη παλευω με το καυσωνα, αντε να βραδιασει-δροσισει να τη κανω για καμια εξοδο-τσαρκα :grin:
τι εγραψε ο ανθροπος ρε!!!!!!!πσσσσσΣ!!!!!μιπος ο καυσονας φερνει οντος εμπνευσι?????θεος θεος!!!!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Kαι οσοι εχουν προβλημα που παμε στις πουτανες
ας κατσουν μονοι τους λοιπον να τα ξυσουν με τσουγρανες

sex στα 4, γυμνα κορμια, λαγνεια
μα πανω απ ολα περιπετεια του αντρα η πεμπτουσια

δυσκολες εποχες με απομακρες  τις σχεσεις
και αν βρεις γκομενα σωστη θα κατσω να με χεσεις

μα ακομα και αν τη βρεις, του πουστη δε θα κατσει?
παλι το μπουρδελο θα σκεφτεις αν θες να εισαι ενταξυ

δεν ειναι εγκλημα δεν ειναι αμαρτια
ειναι απλα η συνηθεια που εγινε λατρεια


ΥΓ. δε τη παλευω με το καυσωνα, αντε να βραδιασει-δροσισει να τη κανω για καμια εξοδο-τσαρκα :grin:
αυτο σημαινει καλλιτεχνικη δημιουργια εν μεσω καυσωνα.τιμη στον ποιητη
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ρε σαβάλα τον...Φοίβο τί τον έχεις?Ή μήπως είσαι ο ίδιος?χεχεχεχε
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Γεια σαs μαγκεs!εχτεs πηρα την barbie!οτι καλυτερο μπορουσα να παρω τωρα που λειπει και η ιζαμπελα!ειναι μεσα στιs πεντε καλυτερεs!καυλιαρικο,ατακτο,ποδολαγνο πουτανακι!ξεκινησα βγαζονταs τα υπεροχα ψηλοτακουνα τηs!συνεχισα με φουλ ποδολαγνεια,φιλημα,γλυψειμο στα υπεροχα κουκλιστικα ποδαρακια τηs!που παρεπιπτωντωs τα χειριζοταν τελεια!συνεχεια ειχε ενα υπεροχο footjob!μετα εβγαλε ενα δονητη και εκανε show το οποιο περιειχε και φωνητικα,καθωs το εκανε μου ειπε play your dick!!μετα ξαπλωσε αναποδα στο κρεβατι,πηγα κοντα και αρχισε να μου τον ρουφαει,ηταν και γαμω!το ρουφαγε βαθεια!στη συνεχεια τη 'γαμησα'  απο το στομα ετσι οπωs ηταν ξαπλωμενη,οπωs στιs τσόντεs!και τελειωσα στα τεσσερα.καλη φαση!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Kαι οσοι εχουν προβλημα που παμε στις πουτανες
ας κατσουν μονοι τους λοιπον να τα ξυσουν με τσουγρανες

sex στα 4, γυμνα κορμια, λαγνεια
μα πανω απ ολα περιπετεια του αντρα η πεμπτουσια

δυσκολες εποχες με απομακρες  τις σχεσεις
και αν βρεις γκομενα σωστη θα κατσω να με χεσεις

μα ακομα και αν τη βρεις, του πουστη δε θα κατσει?
παλι το μπουρδελο θα σκεφτεις αν θες να εισαι ενταξυ

δεν ειναι εγκλημα δεν ειναι αμαρτια
ειναι απλα η συνηθεια που εγινε λατρεια


ΥΓ. δε τη παλευω με το καυσωνα, αντε να βραδιασει-δροσισει να τη κανω για καμια εξοδο-τσαρκα :grin:

κορυφαια στιγμη εμπνευσης απο εναν ακαποτο δημιουργο!
 

Nikkos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,
θα ήθελα να ρωτήσω ,αν γνωρίζει κανείς,αν θα βρώ σήμερα το βράδυ την Barbie στην Λεμπέση (Νέο κόσμο) κ την Αλίνα στην Βούρβαχη.

Καλό απόγευμα
 

Επισκέπτης
Γεια σαs μαγκεs!εχτεs πηρα την barbie!οτι καλυτερο μπορουσα να παρω τωρα που λειπει και η ιζαμπελα!ειναι μεσα στιs πεντε καλυτερεs!καυλιαρικο,ατακτο,ποδολαγνο πουτανακι!ξεκινησα βγαζονταs τα υπεροχα ψηλοτακουνα τηs!συνεχισα με φουλ ποδολαγνεια,φιλημα,γλυψειμο στα υπεροχα κουκλιστικα ποδαρακια τηs!που παρεπιπτωντωs τα χειριζοταν τελεια!συνεχεια ειχε ενα υπεροχο footjob!μετα εβγαλε ενα δονητη και εκανε show το οποιο περιειχε και φωνητικα,καθωs το εκανε μου ειπε play your dick!!μετα ξαπλωσε αναποδα στο κρεβατι,πηγα κοντα και αρχισε να μου τον ρουφαει,ηταν και γαμω!το ρουφαγε βαθεια!στη συνεχεια τη 'γαμησα'  απο το στομα ετσι οπωs ηταν ξαπλωμενη,οπωs στιs τσόντεs!και τελειωσα στα τεσσερα.καλη φαση!
αυτο θα πει παραδειγματικι τιμορια απο εναν αξιο και τρανο σινιδοιπορο τις ιδονις!ευγε τιτανιε γιγαντα,αρχοντα και πλανιταρχι χρισταρα !οοο εσι μεγα μαχιτι και σκλαβε ολον τον ατακτον και καυτον πορνιδιον!ιπιρετι τον καλιγραμον ποδιον!μονο εσι με το διεργετικο σου σαλιο μπορεις να χαρισεισ μοναδικες ,απεριγραπτες και ιδονιστικες στιγμες σε ολες τις ατακτες κορασιδες ,οι οποιες σαγινευονται μολις νιωσουν στο κορμι τουσ τα πολιποθιτα και σκανδαλιαρικα φιλια και χαδια σου!!!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Καλησπέρα παιδιά,
θα ήθελα να ρωτήσω ,αν γνωρίζει κανείς,αν θα βρώ σήμερα το βράδυ την Barbie στην Λεμπέση (Νέο κόσμο) κ την Αλίνα στην Βούρβαχη.

Καλό απόγευμα
Όποτε έχω πάει Λεμπέση την έχω δει τη Μπάρμπι. Τελευταία και η Αλίνα είναι εκεί όποτε έχω πάει. Πήγαινε σε νυχτερινές βάρδιες
 

Nikkos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Σε ευχαριστώ για την απάντηση,
ξέρεις το όνομα της κοπέλας που όλοι λένε "barbie" ποιό είναι?
και τέλος ξέρει κάνεις αν η "barbie" ή η Αλίνα δίνουν κώλο;

Καλό απόγευμα!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Μπάρμπι συστήνεται η ίδια. Δεν είναι δηλαδή ένα νικ που έδοσαν οι μπουρδελιάρηδες. Δε λένε ότι δίνουν κόλο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom