Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (1 μέλη και 39 επισκέπτες)

Επισκέπτης
που βρεθικες ρε ατιμε σαβαλα μεσ στι νιχτα????μικροσ που ειναι ο μπουρδελοκοσμος!!!!!πο πο πο!!!
εψαχνε απεγνοσμενα να τιμορισει ενα κολασμενο πορνιδιο με το μαγικο του ραβδι ο ιπερτατος καυλιαγκουρας σαβαλας!!!!χεχε!!!!
τελικα μετα απο πλιροφορισι κατελιξε στιν παπαριζου στιν βουρβαχι 19!για μερικες μερες ιπιρεσια θα ειναι εκει ι φιλι μου κιρια μαρια απο το φιλις 71 το επανο!!!!πολι καλι και ευγενικι κιρια!!!καντε τιν τσαρκα σας αφοβα!!!!και να μιν πιτσιλισετε δε λεει τιποτα οπος αλλα λαμογια!!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Μια νύχτα γεμάτη μυστήριο και ηδονή στη νυχτερινή μπουρδελιάρα Αθήνα. Η εκπλήρωση ενός καθήκοντος απέναντι στην ηρωική μπουρδελοκοινότητα.
Ξεκινάμε με Pitsilisti για γερή καταδρομική επιχείρηση, με βαρύ εξοπλισμό για επαγγελματικό scouting!

Από το ξεκίνημα λοιπόν... στα hard core! .Σερβίων, στο Βοτανικό. Η ευγενική τσατσά κυρία χαρά μας δείχνει τη Μελινάρα! Για όσους- λίγους- δε γνωρίζουν- Ελληνίδα, milf, ψηλή, σωματάρα, μελαχροινή... για πολύ αφυδάτωση! Ε δεν ήθελε και πολύ ο μέγας χύστης Pitsilistis να θυμηθεί την τέχνη του τιμωρού άτακτων πορνιδίων! Έβγαλε λοιπόν το ακόντιό του και τιμώρησε όπως σε έναν τιμωρό σα τον ΜΕΓΙΣΤΟ ΠΙΤΣΙ αρμόζει την άτακτη ΑΜΑΖΟΝΑ ΜΕΛΙΝΑ! Με 40 ευρώ, επειδή όπως είπε και η Μελίνα "είναι καβλιάρικο και όμορφο αγόρι" ο pitsi μας!

Στη συνέχεια, κατεβαίνοντας προς Χαμοστέρνας για Νέο Κόσμο, εντοπίζουμε το ξεχασμένο μπουρδελόσπιτο στην οδό Βιρ. Μπενάκη 31. Η ʼντεζελα, ρωσίδα -όπως είπε η τσατσά, milf, ψιλονταρντανέ.20 ευρώ.

Μετά τη μπουρδελοπαρένθεση συνεχίσαμε την κάθοδο προς το "στουντιο-Νέο"Κόσμο. Οδός Τριγγέτα 3, η Πολωνή Σούζη. Ξανθιά, συμπαθητική, ωραίο προσωπάκι, και σωματάκι, σχετικά κοντή, και υποσχετική στο δωμάτιο.Δε μπορούμε να διασταυρώσουμε τις φήμες ότι είναι σχετικά κρύα στο δωμάτιο. Πάντως φανερή η ξενέρα μας που δε βρήκαμε την Ιζαμπέλα. Από 50 ευρώ.

Λίγο παραπάνω το στούντιο της Θαρύπου 10 κλειστό.Ιππώνακτος 14, ήταν η Μαργαρίτα. Ρωσίδα ηλικιακά φαινόταν γύρω στα 30, αλλά φαινόταν μέτρια. Απογοήτευση για ένα τόσο καλό -όπως μας έχει συνηθήσει- στούντιο. Ο χώρος πάντως αξίζει να σημειωθεί ότι είναι εντυπωσιακός. Συνεχίζουμε προς Βουλιαγμένης και στροφή στο στενάκι της Ισμήνης. Ισμήνης 2- η Κλάρα. Ωραίο, νεαρό μελαχροινό κοντοπούτανο.Φαινόταν να υπόσχεται πολλά στο δωμάτιο.Και εδώ 50 ευρώ.

Συνεχίζουμε τη Βουλιαγμένης. Καρέα 30, η καβλιάρα Πολωνή Σύλβια. Ξανθιά, καβλιάρικο σώμα με τατουάζ στο τρυφερό μπουτάκι πατημασιές γάτας που πλησιάζουν στο νιμού,και με γυαλιά που έκαναν ακόμη πιο καβλιάριο το πρόσωπό της! Η συνάδελφός της Σιμόνα, φιανόταν κάπως να υπολοιπόταν των προσώντων της Σύλβιας. Μακρύ σγουρό ξαθό μαλλί, λίγο γεμάτο σώμα, όχι τόσο ωραίο πρόσωπο.

Πριν πάμε να φάμε κάτι περάσαμε από Βούρβαχη 19. Εκεί μας περίμενε μια έκπληξη. Η ευγενικότατη τσατσά του Φυλής 71 κυρία Μαρία χεχε. Οι δημόσιες σχέσεις είναι από τα φόρτε των τιμωρών καβλιάρηδων του bourdela.com! Αφού σχολιάσαμε λίγο με την κυρία Μαρία τον αθηναικό μπουρδελόκοσμο, μας έδειξε την Αλίνα (γνωστή από το Δροσοπούλου 95) τη λεγόμενη και "Παπαρίζου".Λευκορωσίδα και... το nick που τη συνοδεύει τα λέει όλα πως- περίπου- είναι εμφανισιακά!
Στο εν λόγω στούντιο είχαμε ακόμη μία μικρή έκπληξη. Η κουβέντα στο σαλονάκι του στούντιο με την κυρία Μαρία, το έφερε και γνωρίσαμε έναν εκλεκτό συναγωνιστή του σάιτ! Η κάβλα μας ενώνει! Παρόλα αυτά δε την εκτονώσαμε στην Αλίνα.

Οι τρεις μας συνεχίσαμε λίγο παραπάνω: Λεμπέση 8 και το ρωσικής κατασκευής μπιμπελό... Μπάρμπι! Όνομα και πράμα, κουκλίτσα σκέτη! Ξανθιά, ωραίο σωματάκι, 22 χρονών καβλάκι. Ο εκλεκτός συναγωνιστής και συνοδοιπόρος θεώρησε αμαρτία να το αφήσει απιτσίλιστο με τέτοιο καύσωνα κιόλας! Του προσέφερε λοιπόν τη δροσιά της αβυσαλέας κάβλας του! Και σε εμάς στο σαλόνι η τσατσά μας προσέφερε νερά και χυμούς!

Βγαίνοντας, αφού ο ηρωικός συναγωνιστής τέλεσε το καθήκον του, μας άφησε γιατί είχε αποκάμει από τη μάχη! Μικρό... αλλά δυνατό η Μπάρμπι!

Στη συνέχεια με τον pitsilisti πήγαμε να φάμε κάτι και να γεμίσουμε και με υγρά τις μπαταρίες, γιατί δεν έβγαινε! Τόσες ώρες στο καθήκον!

Στο Αριστοτέλους 6,  η Ουκρανή Σβιέτα. Ψηλή, με σώμα και φάτσα μοντέλου. Αλλά πρώτον τη βρίσκει κανείς και στη Φυλής, δεύτερον δε τη συνοδεύει η φήμη ότι είναι και... η θερμότερη γυναίκα! Ο νεαρός τσάτσος μας ενημέρωσε ότι αύριο στην ίδια βάρδια θα είναι η Αντριάνα

Θησέως 35 έπειτα, η γνωστή από φυλής Μιλάνα.Αυτή η στάση θα ήταν αδιάφορη αν δε πετυχαίναμε εντελώς τυχαία τον άξιο συναγωνιστή Savala!Ο (μπουρδελο)κοσμος τελικά είναι μικρός! Αφού υπήρξε η απαραίτητη ανταλλαγή πληροφοριών και ενημέρωση εκατέρωθεν από το πεδίο της μάχης, - ελπίζουμε οι πληροφορίες να βοήθησαν στην... επιτυχή έκβαση της μάχης για τον συμπολεμιστή Σαβάλα!- τραβήξαμε προς τα πάνω! Κάπου εδώ η στουντιότσαρκα έλαβε τέλος, όχι όμως και η τσάρκα, καθώς ακολούθησε, μίνι σκάουτινγκ στο μεταξουργίο!

 

Επισκέπτης
σιμερινο πιτσιλισμα λοιπον στι μελιναρα !σερβιον 26...μελαχρινι ψιλι μιλφια με μεγαλα βιζομπαλα και ορεα μπουτακια για πιτσιλισμα!!!θανατος ι καυλιαρα μελιναρα με μεγαλο ατου τις να σου παιζει τιν ψολαρα αναμεσα στα ζουμερα τις και λαχταριστα βιζομπαλα!!!!και μετα μανιας να ρουφαει κολασμενα το πορνοδιαστροφικο μου ραβδι αναζιτοντας το προτεινουχο ζομο μου οστε να μπορεσει με το μαγικο νεκταρ να κερδισει τιν ευθανασια..!
σα δε προλαβα να το χοσο στο βελουδινο στοματακι τις παρεδοσα τα οπλα και ενα πικτο ιγρο ελουσε τιν ατακτι και πολιποοθιτι σειρινα τις ιδονις μελινα!
χιστε καυλιαριδες!!!χιστεεεε γιατι χανομαστε!!!!
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
...αναζιτοντας το προτεινουχο ζομο μου οστε να μπορεσει με το μαγικο νεκταρ να κερδισει τιν [glow=red,2,300]ευθανασια[/glow]..!
...

  :dancing: :2funny: :2funny: :headbang: :headbang:

Α, ρε Πίτσι φονιά, το γάμησες και... πέθανε το πουτανάκι!!!!

(Υ.Γ. ...την Αθανασία εννοείς, όχι την ευθανασία!!!!)
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
σιμερινο πιτσιλισμα λοιπον στι μελιναρα !σερβιον 26...μελαχρινι ψιλι μιλφια με μεγαλα βιζομπαλα και ορεα μπουτακια για πιτσιλισμα!!!θανατος ι καυλιαρα μελιναρα με μεγαλο ατου τις να σου παιζει τιν ψολαρα αναμεσα στα ζουμερα τις και λαχταριστα βιζομπαλα!!!!και μετα μανιας να ρουφαει κολασμενα το πορνοδιαστροφικο μου ραβδι αναζιτοντας το προτεινουχο ζομο μου οστε να μπορεσει με το μαγικο νεκταρ να κερδισει τιν ευθανασια..!
σα δε προλαβα να το χοσο στο βελουδινο στοματακι τις παρεδοσα τα οπλα και ενα πικτο ιγρο ελουσε τιν ατακτι και πολιποοθιτι σειρινα τις ιδονις μελινα!
χιστε καυλιαριδες!!!χιστεεεε γιατι χανομαστε!!!!

χαχαχααχχααχ Εγραψες αρχοντα πιτσιλιστι !!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
η σβιετα της αριστοτελους 6 ,σε ποιο στη φυλης παιζει και τι ωρες?
 

Touristas

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
1
η σβετα απο αριστοτελους..οσο μουναρα ειναι απο εμφανιση τοσο πατος στο κρεβατι..γκρινια..κ μη κ μη..ισως ετυχε λογο της ωρας που πηγα.. τουλαχιστον αν παιζει κ φυλης παρτην με 20ρικο για τι καβλα κ μονο..
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Αχχ...αρχίσατε να στουντιίζετε κι εσείς...με βλέπω μόνο στη Φυλής να παίρνω τη Σοφία...Μπράβο πάντως..ειδικά το 'ποιητικό' γαμήσι του Πίτσι ήταν το καλύτερο...!!Έχεις σκεφτεί να γράψεις κάνα ερωτικό μυθιστόρημα??χεχε..
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Aυτή η Μελίνα στη Σερβίων τι βάρδιες παίζει; Αφήνει να ασχοληθείς με τις βυζάρες της;
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Aυτή η Μελίνα στη Σερβίων τι βάρδιες παίζει; Αφήνει να ασχοληθείς με τις βυζάρες της;
Αυτή τελικά είναι τράνς?Σίγουρα φοράει περούκα....μην της πέσει κατά λάθος και δούμε καμιά...φαλάκρα και πάθουμε κανένα σόκ.....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Αυτή τελικά είναι τράνς?Σίγουρα φοράει περούκα....μην της πέσει κατά λάθος και δούμε καμιά...φαλάκρα και πάθουμε κανένα σόκ.....

οχι βρε παληκαρια.. τι τρανς ????? αν μιλαμε για την ελληνιδα μελινα, καμία σχεση με τρανς..
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
οχι βρε παληκαρια.. τι τρανς ????? αν μιλαμε για την ελληνιδα μελινα, καμία σχεση με τρανς..
Πάτερ,είσαι σίγουρος?Δεν έχω προσωπική άποψη αλλά ένα φιλαράκι ορκίζεται πως είναι.....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πάτερ,είσαι σίγουρος?Δεν έχω προσωπική άποψη αλλά ένα φιλαράκι ορκίζεται πως είναι.....

την εχω παρει μια φορα (δεν την γουσταρω καθολου, παροτι το κορμι της ειναι απ τα καλλιτερα στην πιατσα !!!), αλλα οχι και τρανς..
ισως βγαζει κατι η μαγκικη συμπεριφορα της..
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Τελικά πήγα στα σίγουρα Βριλησσού 36 Κορίνα πολύ ανθεκτική και φιλική Προσοχή έχει βάψει το μαλλί μαύρο και έχει αδυνατίσει (πάντως όπως χαρακτηριστικά μου είπε και η ίδια από βυζί και απο κολάράκι δεν έχει χάσει;) εγώ στην αρχή δεν την γνώρισα και ρώτησα την τσατσά που είναι η Κορίνα!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Mε την ευκαιρία της καταδρομικής στη φυλής έφοδος και σε κάποια στούντιο. Αριστομένους 71, μια χοντρή σαβούρα! Απορώ με τι μούτρα μας ζήτησαν και 50 ευρώ!

Και Πιπίνου  118, μια ψηλή milf ξανθιά, νταρντανέ! Δε ρωτήσαμε όμως λεπτομέρειες, όνομα και εθνικότητα!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
σιμερινο πιτσιλισμα λοιπον στι μελιναρα !σερβιον 26...μελαχρινι ψιλι μιλφια με μεγαλα βιζομπαλα και ορεα μπουτακια για πιτσιλισμα!!!θανατος ι καυλιαρα μελιναρα με μεγαλο ατου τις να σου παιζει τιν ψολαρα αναμεσα στα ζουμερα τις και λαχταριστα βιζομπαλα!!!!και μετα μανιας να ρουφαει κολασμενα το πορνοδιαστροφικο μου ραβδι αναζιτοντας το προτεινουχο ζομο μου οστε να μπορεσει με το μαγικο νεκταρ να κερδισει τιν ευθανασια..!
σα δε προλαβα να το χοσο στο βελουδινο στοματακι τις παρεδοσα τα οπλα και ενα πικτο ιγρο ελουσε τιν ατακτι και πολιποοθιτι σειρινα τις ιδονις μελινα!
χιστε καυλιαριδες!!!χιστεεεε γιατι χανομαστε!!!!

πιτσι τελεια και παυλα εισαι ονειρο και καυλα!
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Εχθές το βράδυ γύρω στις 10+ κατέβηκα στα 2 στούντιο στη Δρωσοπούλου. Στο 97 ήταν η Λάουρα, ρώτησα για την Αλίνα και μου είπαν οτι θα είναι σήμερα 11-17! Μετά πήγα δίπλα στο 95 όπου ήταν η Έβελιν ξανθοκάστανη ρωσίδα, πιπίνι, με στητό βυζάκι, και κωλαράκι τόσο τέλειο λες και το έχει φτίαξει στον τόρνο!!! Κατέθεσα εκεί, πολύ καλή πίπα, από πάνω και στα τέσσερα με θέα το κωλαράκι... Σίγουρα άξιζε το 50ρικο αλλά "Παπαρίζου" δεν είναι  σε καμία περίπτωση!!!
 

Επισκέπτης
φίλε ---μαλλον είναι ανάποδα τα νούμερα ?
δηλ Λάουρα + Αλίνα  στο 95  και εβελυν στο 97
(σ' εμένα  είπαν ότι η παπαρίζου θα είναι σήμερα απόγευμα στο 95)
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
φίλε ---μαλλον είναι ανάποδα τα νούμερα ?
δηλ Λάουρα + Αλίνα  στο 95  και εβελυν στο 97
(σ' εμένα  είπαν ότι η παπαρίζου θα είναι σήμερα απόγευμα στο 95)
Μάλλον έχεις δίκιο τωρα που το σκεύτομαι,,,
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom