Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
Fora ειναι ο πληθυντικος του forum και ο morganparrot εχει δικιο. Αλλα:
Many speakers of English maintain that the correct plural of forum is fora rather than forums because it is a word of Latin origin. However, Google lists 3,720,000 entries for fora and 119,000,000 for forums.

Περι μπιμπελο... Μονικα και Εβελιν απο Λεμπεση, Λουσι απο Καρεα.

Αυτη η Barbie καπου διαβασα οτι θα φυγει απο Ελλαδα. Ισχυει? Και αν ναι ποτε?

Μάλλον Ιούλιο θα την κάνει εκτός απροόπτου.
(I want your finish...πω πω τι γέλιο είναι τούτο...και finish & Norwegian μωράκι)
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Μάλλον Ιούλιο θα την κάνει εκτός απροόπτου.
(I want your finish...πω πω τι γέλιο είναι τούτο...και finish & Norwegian μωράκι)

Μαλιστα. Ελπιζω να βγαλω τα ραμματα μεχρι τοτε και να την προλαβω την πιτσιρικα.
Tnx for the tip.
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
τζίφος !!! Πριν από λίγο , στο καινούργιο στούντιο ( καλύτερα μπουρδέλο ) γιατί στούντιο δεν είναι , μια μελαχρινή ιταλίδα όμορφη τιμή 30-50 , λέω ας πάρω το 30 μην κλαιώ το 50 αρί Δευτεριάτικα , μούφα , ούτε σουτιέν έβγαλε , μόνο πίπα 3 λεπτά μέτρια από την ξενέρα δεν μου σηκωνότανε ,, μετά μια στάση από κάτω η γκόμενα , βλέπεις δεν ανεβαίνει από πάνω .. και τι γαμούσα το κρεβάτι τι αυτή ένα και το αυτό , επέιδη δεν τελείωνα με τπτ αρχίζω το μοτεράκι και εκεί άρχισε να δυσφορεί η μαλάκισμένη αχ και αχ ,, ουστ ... μαύρο συναγωνιστές ..
 

Επισκέπτης
απογευμα στην ιππωνακτος!!κοπελλα η σαμπρινα!!μακρυ μαλλι,καστανη αν θυμαμαι καλα και με πιασιματακια!!νταρντανομουνα κοινως!!δεν μπηκα εγω αλλα ενα φιλαρακι μου που εμεινε αρκετα ευχαριστημενος!οσοι γουσταρουν τετοιες κοπελλες ας σπευσουν!!η κυρα καιτη με πληροφορησε οτι εχει φερει καινουργια κομματια  :rockon: :rockon:
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Καινούριο studio Αγ Γεωργίου7 (κάθετη στην Αχαρνών παράλληλη της Περγάμου. 2 κοπέλες στη βραδινή βάρδια Νικολέτα ξανθιά και Μαρία μελαχρινή. Θετικό ότι περίμενα λίγο να δω τη Μαρία γιατί έκανε μπάνιο τιμές απο 30-50 ευρώ έχει πάρει κανείς καμιά από τις 2?
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
τζίφος !!! Πριν από λίγο , στο καινούργιο στούντιο ( καλύτερα μπουρδέλο ) γιατί στούντιο δεν είναι , μια μελαχρινή ιταλίδα όμορφη τιμή 30-50 , λέω ας πάρω το 30 μην κλαιώ το 50 αρί Δευτεριάτικα , μούφα , ούτε σουτιέν έβγαλε , μόνο πίπα 3 λεπτά μέτρια από την ξενέρα δεν μου σηκωνότανε ,, μετά μια στάση από κάτω η γκόμενα , βλέπεις δεν ανεβαίνει από πάνω .. και τι γαμούσα το κρεβάτι τι αυτή ένα και το αυτό , επέιδη δεν τελείωνα με τπτ αρχίζω το μοτεράκι και εκεί άρχισε να δυσφορεί η μαλάκισμένη αχ και αχ ,, ουστ ... μαύρο συναγωνιστές ..

Mήπως αναφέρεσαι σε αυτό της Αγ Γεωργίου;
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
τζίφος !!! Πριν από λίγο , στο καινούργιο στούντιο ( καλύτερα μπουρδέλο ) γιατί στούντιο δεν είναι , μια μελαχρινή ιταλίδα όμορφη τιμή 30-50 , λέω ας πάρω το 30 μην κλαιώ το 50 αρί Δευτεριάτικα , μούφα , ούτε σουτιέν έβγαλε , μόνο πίπα 3 λεπτά μέτρια από την ξενέρα δεν μου σηκωνότανε ,, μετά μια στάση από κάτω η γκόμενα , βλέπεις δεν ανεβαίνει από πάνω .. και τι γαμούσα το κρεβάτι τι αυτή ένα και το αυτό , επέιδη δεν τελείωνα με τπτ αρχίζω το μοτεράκι και εκεί άρχισε να δυσφορεί η μαλάκισμένη αχ και αχ ,, ουστ ... μαύρο συναγωνιστές ..

Δώσε λεπτομέρειες. ειναι της Αγ.Γεωργίου, ονόματα ή περιγραφές από κοπέλες, τι κάνουν για 30 και τι για 50 κλπ.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Χτες βράδυ, Αγ. Γεωργίου 7 Νικολέτα και Μαρία. Η Νικολέτα ξανθια μάλλον Αλβανίδα, για τα μπάζα, η Μαρία ομορφούλα. Δεν πέρασα. Κατέθεσα Αχαρνών 106 στην Αγνή. Υψηλά στάνταρς αλλά όχι του γούστου μου. Πολύ προφέσιοναλ. Πάντως ωραίο μωρό η Αγνή.
 

Επισκέπτης
Χτες βράδυ, Αγ. Γεωργίου 7 Νικολέτα και Μαρία. Η Νικολέτα ξανθια μάλλον Αλβανίδα, για τα μπάζα, η Μαρία ομορφούλα. Δεν πέρασα. Κατέθεσα Αχαρνών 106 στην Αγνή. Υψηλά στάνταρς αλλά όχι του γούστου μου. Πολύ προφέσιοναλ. Πάντως ωραίο μωρό η Αγνή.
Μετά από προσωπική δοκιμή θα συμφωνήσω καi 'γώ ότι η Αγνιέσκα είναι πολύ ωραίο μωρό αλλά 100% PSE. Για πολλούς βέβαια αυτό είναι το ζητούμενο οπότε σ' αυτή την περίπτωση "μέγκλα"!
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
τζίφος !!! Πριν από λίγο , στο καινούργιο στούντιο ( καλύτερα μπουρδέλο ) γιατί στούντιο δεν είναι , μια μελαχρινή ιταλίδα όμορφη τιμή 30-50 , λέω ας πάρω το 30 μην κλαιώ το 50 αρί Δευτεριάτικα , μούφα , ούτε σουτιέν έβγαλε , μόνο πίπα 3 λεπτά μέτρια από την ξενέρα δεν μου σηκωνότανε ,, μετά μια στάση από κάτω η γκόμενα , βλέπεις δεν ανεβαίνει από πάνω .. και τι γαμούσα το κρεβάτι τι αυτή ένα και το αυτό , επέιδη δεν τελείωνα με τπτ αρχίζω το μοτεράκι και εκεί άρχισε να δυσφορεί η μαλάκισμένη αχ και αχ ,, ουστ ... μαύρο συναγωνιστές ..

Συναγωνοστές καλημέρα , ξέχασα να γράψω για ποιό λέω , Αγ.Πέτρου 7 κάθετος Αχαρνών, το βρήκα από το έθνος ..
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Τελικά δεν έχει κανένας δοκιμάσει κάποια από αυτές της Αγ Γεωργίου; (Νικολέτα-Μαρία;)
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Dim δεν το ξέρω για Αγ.Γεωργίου 7 , αλλά εγώ πήγα σίγουρα στο Αγ.Πέτρου 7 στο ύψος Αχαρνών 150 , τα παιδιά το βάλανε στη λίστα και βάλανε και φώτο , είμαι σίγουρος οτι είναι αυτό καθώς ξεχωρίζει η είσοδος από τα χρώματα .. Αγ.Πέτρου 7 , σ αυτό αναφέρομαι μην ΄κάψουμε το άλλο αν υπάρχει καθώς δεν έχω πάει ..
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Αχαρνών 106: Η Νίνα. Ανοίκει στην συνομοταξία του κοντοπούτανου/μπιμπελού. Μαύρα μαλιά μακριά, μικρό στητό βυξάκι, δυνατή ρόγα, αδυνατούλικο, μέτριο στο πρόσωπο.

Δέν πέρασα γιατί προτιμώ τις χαμογελαστές υπάρξεις. Αν κάποιος γενναίος δοκιμάσει, μας λέει και σ' εμάς. Θα είναι εκεί μέχρι τις 18:00.
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
εχουμε γραψει γι αυτην μερικες σελίδες πιο πίσω..

τα σχόλια δεν ήταν καλά παντως.. την έχει δει ντίβα ..!! σιγά την γκόμενα που μας το παίζει και ντίβα..
και εγω που την δοκίμα αλλα και αλλοι συναγωνιστες δεν μείναμε ευχαριστημένοι..

πρεπει να είναι ρουμανοαθίγγανη.
τώρα καθένας κανει τις επιλογές του..
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
Μπαζολαίητορ γενικώς.
Χθεσινές περιπέτειες:
Καρέα 30: Πρωί Τζίνα η Ελληνίδα. Την διαφημίζει η τσατσόνα ως το πιο σούπερ που παίζει γύρω γύρω όλοι, δε με έπεισε.
Απόγευμα στο ίδιο μαγαζί: Σάρα το εκφυλοπούτανο αλλά ρε φίλε, ναι όλα καλά κι ωραία, όμως έχει αρχίσει να γίνεται ΟΡΚΑ.
Φραντζή: Απόγευμα Ντάρια...χμμ, ναι μεν αλλά ούτε εκεί μπήκα
Ιππονακτος: πρωί Νόνη στο τιμόνι, απόγευμα ένα Free Willy ονόματι Μαρία που πάλι η τσατσόνα έπλεξε το διθυραμβικό έπος, ούτε κει.
Βούρβαχη 19: Μία Μαρία, μου θύμισε αθλήτρια Ανατολικού μπλοκ σε αγώνα μαραθωνίου, άκωλη, άβυζη, με αντρόφατσα και χερούκλες κουπιά (ούτε με σφαίρες)
Τριγγέτα: Έλα σε μισή ώρα (καμμία σχέση τώρα θέλω να γαμήσω)

Πήγε άσφαιρη η βόλτα, έκαψα κανα 10ευρω βενζίνη και κατέληξα σπίτι κρατώντας τις καταθέσεις μου.

Μάλλον λόγω καλοκαιρινής περιόδου έχει πέσει δάκος και μουχρίτσα στα εν λόγω σπίτια. Ξυπνήστε ρε, φέρτε μας κάτι τις.
 

Επισκέπτης
Σήμερα μεσημέρι σε συνθήκες κουφόψυξης:
Αριστοτέλους 6 μία που με είχε ξενερώσει πρόσφατα στο Φυλής 134 ισόγειο. Κιμ την επόμενη εβδομάδα (η αξιοπιστία της πηγής ελέγχεται).
Λεμπέση 10 μία ναζιάρα με καλό κορμί αλλά πολύ μέτρια φάτσα που ακούει στό όνομα Κατερίνα. To βράδυ μετά τις 20:00 σήμερα ανεβαίνει το έργο "Give me your finish". Οσοι πιστοί προσέλθετε.
Βούρβαχη 19 μία πορτοκαλιά αλλά μόλις είδα το φλοιό δεν είχα όρεξη για το ζουμί. Η Μικαέλα έφυγε διακοπές και κρίνοντας από προηγούμενα posts μάλλον θάπρεπε να το κλείσουν τώρα εκτός αν αφιχθεί άλλος ξανθός άγγελος.
Φραντζή 47 Σταθμός Ντιχτριρντάρια Τέλος Διαδρομής!
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Μεσημεριανή βόλτα από Φραντζή 47.
Έξω 38 βαθμούς θερμοκρακρασία, μέσα δροσιά από Ντάρια
Με δρόσισε και και με ξεζούμιξε. Πήρα το πρόγραμμα των 60, με ισπανική, γλύψιμο παντού και "69", στο τέλος χύσιμο πισωκολλητά. Πολύ καλή όπως πάντα.
Και μία είδηση:
Η Ντάρια σταματάει το άθλημα το προσεχή φθινόπωρο....

Όσοι πιστοί προσέελθετε.......... ;)
 

Επισκέπτης
Eπίσης να επαναλάβω ότι σας έχω  ....επαν-ανακαλύψει από το πρωί την  Μελίνα--
και δεν έχει αντιδράσει κανείς !
έβαλα αναλυτικά posts στο τόπικ = "Μελίνα ;"
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom