Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
μαλλον την Ευα θα λες!απο εμφανιση δεν λεει και τιποτα αλλα απο υπηρεσίες είναι δεκτικότατη
 

Επισκέπτης
δε γνοριζουμε ακριβοσ τισ μερες που δουλευει το ατακτο πολονεζακι!παντος πιτσιλιεται απογευματινες ορες σινιθος!!!!
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
δε γνοριζουμε ακριβοσ τισ μερες που δουλευει το ατακτο πολονεζακι!παντος πιτσιλιεται απογευματινες ορες σινιθος!!!!
οκ.εαν ειναι θα κανω μια καταδρομη και θα ενημερωσω αναλογα
 

Επισκέπτης
σημερα βραδυ στη φρατζη η βαλερια!!εχω ξαναγραψει γι αυτην οποτε δεν χρειαζεται να αναφερω κατι αλλο!!σας παραθετω λοιπον το εβδομαδιαιο προγραμμα!δευτερα.νταρια-βαλερια-αλεξια!τριτη.αγαπη-νταρια-γκαμπριελα!τεταρτη.νταρια-βαλερια-ευα!πεμπτη.αγαπη-νταρια-αλεξια!παρασκευη.ευα-βαλερια-βαλερια!σαββατο.νταρια-ευα-γκαμπριελλα!κυριακη.βαλερια-αγαπη-αγαπη!
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
thanks γουορ...!!!

θα μας βοηθησει πολυ να καταστρωσουμε τα σχεδια μας για την εβδομαδα που ερχεται....χιχιχι
ελπιζω να μονο να μην κανουν αλλαγες..
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ο γουορ απο οτι βλεπω παντα κανει το καθήκον του και με το παραπάνω..

Bravo..!!! :rockon: :rockon: :rockon:

ετσι να παραδειγματιστουν ολοι... :dancing:
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Bravo ντεντεκτιβς δεν μπορει τιποτα να μεινει κρυφο .. :rockon: :rockon:

θα το τεσταρουμε και αυτο και αναλογως θα χαρακτηριστει...

keep on..
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
καλο πιτσιλισμα καυλιαρετζο μου!τιμορισε το το ατιθασο πορνιδιο!!!!!!!!!!
δυστυχως δεν το προλαβα και ετσι συρθηκα στην φραντζη 47 οπου ηταν μια ξανθια ψιλογεματουλα με διχτυωτο (βαλερια???)αλλα δεν ειναι και πολυ του γουστου μου κι ετσι πηγα απο Κολωνο οπου μετα απο επιδρομη σε λεωνιδου, Ιασωνος και κολωνου το μονο που με συγκινησε καπως ηταν μια ξανθια στο 19α ονοματι Κορινα την οποια δεν τιμησα γιατι ειχε πολυ κοσμο.γνωριζουμε κατι για αυτην? (ξερω .ξερω. επρεπε να ειμαι στην ενημερωση για μπουρδελα αλλα αφου τα συνδυασα???) 
 

Επισκέπτης
δυστυχως δεν το προλαβα και ετσι συρθηκα στην φραντζη 47 οπου ηταν μια ξανθια ψιλογεματουλα με διχτυωτο (βαλερια???)αλλα δεν ειναι και πολυ του γουστου μου κι ετσι πηγα απο Κολωνο οπου μετα απο επιδρομη σε λεωνιδου, Ιασωνος και κολωνου το μονο που με συγκινησε καπως ηταν μια ξανθια στο 19α ονοματι Κορινα την οποια δεν τιμησα γιατι ειχε πολυ κοσμο.γνωριζουμε κατι για αυτην? (ξερω .ξερω. επρεπε να ειμαι στην ενημερωση για μπουρδελα αλλα αφου τα συνδυασα???) 
ναι η βαλερια!!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Σήμερα παρέα με τον μέγιστο scoutman panosmpos μίνι τσάρκα στα στούντιο της Κυψέλης απογευματινες ωρες
Δροσοπούλου 95 , η καινούργιο ευγενική τσατσά και κοπέλα η Γίουλια (το γνωστο γκοθοπουτανάκι απο Λελας 35) τα ακούς germaon? :dancing:
Ακούω Ζερο, αλλά το 50άρι , πλέον θα το περιορίσω σε μια φορά το μήνα (το πολύ). Και φυσικά, όχι για τη Γιούλη. Για το 97 της Δροσοπούλου , για τη Φραντζή και την Ντάρια αλλά και για τα καινούρια άτακτα πορνίδια στα διάφορα στουντιο!  :boobies:  :headbang2:
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
oldboy πωσ δεν ξερουμε  για βριλλησου κλασικος μπελατης
 

Επισκέπτης
Θησέως 35 το πρωί:
αδιάφορη προς αγενής τσαΧ2 (δεν είπε ευχαριστώ όταν εισέπραξε και δεν ξεπροβόδισε στο τέλος)
Περίεργη είσοδος γιατί νοιώθεις ότι περνάς μέσα από το ζαντολαστιχάδικο.
Καλός χώρος.
Η Αλεξάνδρα ψηλή (1,75-180 + δεκάποντο) μελαχροινή καλή στο πρόσωπο, ωραία πόδια, πλούσιο στήθος, ευγενική και συμμετοχική στην αλλαγή στάσεων. Εμφάνιση κ απόδοση 7/10.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Επίσκεψη στης Λέλας Καραγιάννη 35.

Πάμω, ένα μπαζάκι γεματούλικο, η Τζούλια, που κάνει και πρωκτικό.
Κάτω, ένα χαμογελαστό μωράκι, η Τίνα (από το Χριστίνα) εκ Βουλγαρίας.
Αδύνατο, με απαλό δερματάκι, άβυζο (αλλά με ρόγα σαν κεράσι), εύθυμο, φιλότιμο.
Η πλάκα ήταν τα μηχανικα-ψεύτικα βογγητά που έβγαζε ρυθμικά με την ταχύτητα και την ένταση της πράξης. Επιτάχυνες εσύ? Μάρσαρε και εκείνη. Κατέβαζες στροφές εσύ? Ακολουθούσε και εκείνη. Αφού στο τέλος με έπιασε νευρικό γέλιο και σταμάτησα.

Πάντως αξιογάμητο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom