Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
εεεε παιδια δεν ξερω αλλα νομιζω οτι τωρα τελευταια τα αγαπημενα μας κοριτσια εχουν αρχισει και παχαινουν (τα studio girls) δροσοπουλου μερια και αλλου...Ρε μπας και κανουν παρεα με μαλακισμενες λοκοχοντρες ελληνιδες? πηγα σε αυτο το μερος και εφυγα...
αν κανουν κατι τετοιο θα τις μαμισο μεταφορικα.

 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πριν λιγο πηρα την σβετα απο αριστοτελουs,πηρα κανονικο συν 69 και οταν πηγα για ποδολαγνεια μου ειπε οτι γαργαλιεται,δοκιμασα και γελασε,πλακα ειχε!εμφανισιακα
μουναρα αλλα στο κρεβατι οχι
και τοσο καλη,δεν ξερω ισωs να μην ειχαμε 'χημεια ' .και το λεω αυτο διοτι με την ιζαμπελα την πολονη και την μικαελα την τσεχα απο βουρβαχη 19 ηταν το κατι αλλο.

η μικαελα ειναι φαση μιλφ?για κανε μια περιγραφη αν δεν σου κανει κοπο και αν ξερεις ποτε δουλευει...
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Πέμπτη βράδυ καταδτρομική Αριστοτέλους, λίγο πριν παμε στο Baby Gold, μια συμπαθητική, ψηλή, καστανόξανθη και με μικρο ζιβυ παρουσία. Μας την έσπασε η τσατσα που δεν είπε τίποτα για τη κοπέλα. Αυτή είναι αμα θέλετε μπείτε. Συκωθήκαμε και φύγαμαι.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Ουτ' εγω θέλω να κάνω το έξυπνο αλλά το fora είναι ο πληθυντικός στα Λατινικά της Λατινικής λέξης forum. Υποθέτω ότι θεώρησες ότι Ελληνοποίησα τη λέξη και χρησιμοποίησα τον πληθυντικό, αλλά δεν είν' έτσι.

Ξερω λατινικα...
Ακριβως αυτο λεω και εγω. Δεν λεμε το club - τα clubs. To forum - τα fora.
Λεμε το club - τα club και to forum - τα forum.
Αυτο που σου λεω ειμαι σιγουρος οτι ειναι σωστο.
Καλα μαμισια
 

Επισκέπτης
Χμμ όχι ακριβώς- λέγονται και τα δύο
στην καθομιλουμενη ίσως--
αλλά στον διπλωματικο χώρο- στις επίσημες  κρατικές ανακοινώσεις
και στους νομικούς χώρους- λένε  συνήθως  fora
" τα έπίσημα fora "  τα διεθνή fora" κ.ο.κ
 

Επισκέπτης
Ξερω λατινικα...
Ακριβως αυτο λεω και εγω. Δεν λεμε το club - τα clubs. To forum - τα fora.
Λεμε το club - τα club και to forum - τα forum.
Αυτο που σου λεω ειμαι σιγουρος οτι ειναι σωστο.
Καλα μαμισια
Γνωρίζω τον κανόνα και τις διάφορες δογματικές τοποθετήσεις (ιδιαίτερα αυτές στο webzone). Ο κανόνας αυτός αναφέρεται χωρίς εξαιρέσεις στις περισσότερες πηγές και μόνο ο Μπαμπινιώτης αναφέρει μία πιθανή εξαίρεση τη χρήση του fora. Στην πράξη όμως θεωρώ πιθανό ότι δε χρησιμοποιείς τη λέξη κόμικ όταν αναφέρεσαι στη γενικότερη κουλτούρα και όχι σε ένα comic strip. Μάλλον θα χρησιμοποιείς (αν όχι εσύ τότε πολλοί άλλοι) τη λέξη κόμικς ή comics. Ακόμη αναφερόμαστε στα άρματα μάχης ώς τανκς στη Φυσική στα quanta κ.λ.π. κ.λ.π.
Τέλος θεωρώ μάλλον άτοπο, σ' ένα site όπου "ανταλαζουμε εμπιριες σχετικες με τιμοριες ατακτον πορνιδιον" να κάνουμε αυτή τη συζήτηση λες και υπάρχει μία και μοναδική αλήθεια σε κάποιο άλλο θέμα για να τη βρούμε σ' αυτό.
Ας χρησιμοποιώ εγώ τη λέξη fora και σύ τη λέξη forum.
Το βασικό σ' αυτό το thread είναι κατ' αρχήν να μην εκνευριζόμαστε με όποιον τύπο περιφέρει τυπωμένα τα threads (νάτος πάλι ο πληθυντικός!) για να πετύχει καλύτερη περιποίηση ή έκπτωση και το ακόμη βασικότερο να μάθουμε αν η Κίμ δραστηριοποιείται αποκλειστικά στη Βριλησσού ή συνεχίζει πρωινά στην Αριστοτέλους!
 

Επισκέπτης
Χμμ όχι ακριβώς- λέγονται και τα δύο
στην καθομιλουμενη ίσως--
αλλά στον διπλωματικο χώρο- στις επίσημες   κρατικές ανακοινώσεις
και στους νομικούς χώρους- λένε  συνήθως  fora
" τα έπίσημα fora "  τα διεθνή fora" κ.ο.κ
σε ολες τις εφημεριδες και ανακοινωσεις χρησιμοποιεται η λεξη τα forum
 

Neuronico

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
151
Like
4
Πόντοι
1
Η εκφραση φόρα-παρτίδα  ειναι λατινικη και αυτη?
 

Επισκέπτης
σε ολες τις εφημεριδες και ανακοινωσεις χρησιμοποιεται η λεξη τα forum
War παρ' όλο το σεβασμό σε σένα και τα παλαιότερα μέλη, θα πρότεινα να μην είμαστε απόλυτοι σε ότι λέμε. Π.χ. η έκφραση "σε όλες τις ανακοινώσεις.." δεν ισχύει αν δείς τις ανακοινώσεις του Ευρωκοινοβουλίου ( π.χ. ) τους κανονισμούς του Συμβουλίου της Ε.Ε. (π.χ. )το site του ΥΠΕΣΔΑ () και 1000 άλλες μ@@@ένες πηγές.
Στο κρίσιμο ερώτημα για την Κίμ ποιός μπορεί να βοηθήσει?  :think:
Επιπλέον κάποιο άλλο πιό συμμετοχικό μπιμπελό (εκτός της Give me your finish) έχει εντοπιστεί πρόσφατα?
 

Επισκέπτης
War παρ' όλο το σεβασμό σε σένα και τα παλαιότερα μέλη, θα πρότεινα να μην είμαστε απόλυτοι σε ότι λέμε. Π.χ. η έκφραση "σε όλες τις ανακοινώσεις.." δεν ισχύει αν δείς τις ανακοινώσεις του Ευρωκοινοβουλίου ( π.χ. ) τους κανονισμούς του Συμβουλίου της Ε.Ε. (π.χ. )το site του ΥΠΕΣΔΑ () και 1000 άλλες μ@@@ένες πηγές.
Στο κρίσιμο ερώτημα για την Κίμ ποιός μπορεί να βοηθήσει?  :think:
Επιπλέον κάποιο άλλο πιό συμμετοχικό μπιμπελό (εκτός της Give me your finish) έχει εντοπιστεί πρόσφατα?
επισης σε πολλες ανακοινωσεις διαφορων φορεων χρησιμοποιουν τη καθαρευουσα !!τι σημαινει??χρησιμοποιουμε τη καθαρευουσα?επισης ειναι αυγο ή αβγο?? :grin: :grin: :grin:!!για την κιμ δεν ξερω!!! ;) ;)
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Fora ειναι ο πληθυντικος του forum και ο morganparrot εχει δικιο. Αλλα:
Many speakers of English maintain that the correct plural of forum is fora rather than forums because it is a word of Latin origin. However, Google lists 3,720,000 entries for fora and 119,000,000 for forums.

Περι μπιμπελο... Μονικα και Εβελιν απο Λεμπεση, Λουσι απο Καρεα.

Αυτη η Barbie καπου διαβασα οτι θα φυγει απο Ελλαδα. Ισχυει? Και αν ναι ποτε?
 

Επισκέπτης
Για παράδειγμα σκάει η Ειρήνη στην Παιωνίου και εσύ σκέφτεσαι : "Ουπς! Φόρουμ παρτίδουμ η κυρία!"
 

Επισκέπτης
Επιπλέον κάποιο άλλο πιό συμμετοχικό μπιμπελό (εκτός της Give me your finish) έχει εντοπιστεί πρόσφατα?
αγνι απο αχαρνον 106 παικτι μου!!!!ειναι σιγουρα το best of the best value for money!τετοιο πιτσιλισμα με 30 ευρα παντος δεν θα ξαναβρεις!
 

geia sas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
τώρα που χάσαμε την ισαμπέλλα αυτήν την μικαέλα στη βούρβαχη πότε μπορούμε να τη βρούμε γιατί μου θυμίζει κάτι...
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ειναι 22αρα τσεχα ξανθια και ειναι σαν αγγελοs.πριν κανα μηνα την ειχα πετυχει δυο βραδια συνεχομενα αρα πρεπει να' κραταει! αυτη το μαγαζι.
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδία ξέρη κανείς κάνα  πολυτελές στούντιο ξέρετε να σε εμπνέει λίγο και ο χώρος  γιατί έχω έναν φίλο πολλή νευρικό που άμα δεν τον εμπνέει ο χώρος δεν γαμάει τον έχω πάρει μαζί μου στην οδό βριλησσου και τον καύλωσε τρελά ο χώρος  και τώρα μου ζητάει να τον πάω και αλλού για αυτό πείτε ρε παίδες κάνα καλό στούντιο 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom