Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
χτες βραδακι μετα απο μπυριτσα ,πηγαμε φρατζη 47 με 3 αλανια του σαιτ!!αφου ριξαμε τις απαραιτητες χαιρετουρες με την κυρα ειρηνη  :rockon: :rockon: :rockon: ειδαμε το μωρο!!η αλεξια!!αν και ειναι ο τυπος μου,μελαχροινη ,μαυρισμενη,δεν μπηκα γιατι θα με ρουφιανευε στην βαλερια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!οποτε την καναμε για μεταξουργειο  :rockon: :rockon: :rockon:........!!ΥΓ.κυρα ειρηνη θα αγορασεις επιτελους ξηροκαρπια????δεν πινεται σκετο το ουισκι  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Τώρα το είδα, άτιμε θείε! Πότε πήγατε ρε αλάνια? Ημουν κι εγώ εκεί κατά τις 11:30!..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Μην ανυσηχεις war,χτές ειδικά με τον χαμό που γινόταν δε νομίζω να θυμάται ειδικά εμένα..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Αφού εσύ είσαι αλητάμπουρας! Εγώ είμαι ήσυχο παιδάκι και περνάω απαρατήρητος!  :2funny:
:rolleyes: :rolleyes:

 

Επισκέπτης
τα ατομα που ενημερωνουν διαφορα στουντιο για το τι γραφεται εδω μεσα για τις κοπελλες ,θα τους συνιστουσα να μεταφερουν τα γραφομενα οπως πραγματικα ειναι και οχι να τα λενε με δικα τους λογια!!οταν λοιπον εκτυπωσετε αυτη τη σελιδα δωστε να διαβασουν και αυτο το μηνυμα!!μην νομιζετε οτι ειμαστε χαζοι και δεν ξερουμε τι γινεται,επειδη δεν μιλαγαμε τοσο καιρο! :huh: :huh: :huh:
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
γιατι ρε γουορ .. τι εγινε??
απο οτι καταλαβαίνω καποιοι διαστρέβλωσαν τα γραφόμενά μας..εε??
πες τι εγινε..

και κατι αλλο ..γιατι πρεπει να λέμε στα στουντιο και στα ρδελα τι κανουμε και τι γραφουμε στο site..?? υπάρχει λογος να ξέρουν??
 

Επισκέπτης
γιατι ρε γουορ .. τι εγινε??
απο οτι καταλαβαίνω καποιοι διαστρέβλωσαν τα γραφόμενά μας..εε??
πες τι εγινε..

και κατι αλλο ..γιατι πρεπει να λέμε στα στουντιο και στα ρδελα τι κανουμε και τι γραφουμε στο site..?? υπάρχει λογος να ξέρουν??
δεν θα πω περισσοτερα!!!αυτοι που επρεπε να καταλαβουν , το πιασαν το μηνυμα!!αμα κανουν κατι ας το κανουν σωστα και να μην λενε ανακριβειες! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
[size=20pt][glow=red,2,300]ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΛΕΛΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΥΣ - ΠΙΠΙΝΟΥ[/glow][/size]
Σήμερα το πρωί αφού στη Ρεμούνδου δε βρήκα την Ντενίζα (θα είναι αύριο) έίπα να κατηφορίσω στην Αριστομένους. Η τσατσά επειδή δεν πέρασα με προσέβαλλε.
Συναγωνιστές , η Σόνια θα ξαναέρθει τον Σεπτέμβριο. ʼρα μέχρι τότε ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΕΚΕΙ. Σαμποτάρετε τους καραγκιόζηδες. Η κοπέλα Ελένη λεγόταν, καλή ήταν οπτικά. Στο δωμάτιο δεν ξέρω τί κάνει.
ΚΥΡΙΟΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ. ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ. Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ. ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΧΡΥΣΟΠΛΗΡΩΣΕΙ 6 ΧΡΟΝΙΑ.
Τώρα να το πω σε κάτι καλούς φίλους μου αυτό? Πότε σχολάει? Στις 17:00? :think: :think: :think:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
γιατι ρε γουορ .. τι εγινε??
απο οτι καταλαβαίνω καποιοι διαστρέβλωσαν τα γραφόμενά μας..εε??
πες τι εγινε..

και κατι αλλο ..γιατι πρεπει να λέμε στα στουντιο και στα ρδελα τι κανουμε και τι γραφουμε στο site..?? υπάρχει λογος να ξέρουν??

οι υπευθυνοι να στησουν το κολαράκι τους στην κεντρική πλατεία!!!
να πέρνουμε και σειρα σιγα σιγα!!!!

 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Κάνα νέο από Λάουρα εσύ είχες καταγκαβλωμένε?
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
να ενημερώσω όσο μπορω και γω (τι να κάνω δεν μπορω να φτάσω τους υπερκαβλιάριδες αρχηγούς του site) λοιπόν πέμπτη βραδυ 11 και ... τρεχω για κατερινα καλλεργη ... που μουχε πει η κινεζα!! και πάλι βρισκω την τρελλη τη τσατσα και μια μαρια με πακιστανικο δερμα!!! το πουλι μου πάει να εκραγει και τρεχω χωματιανου μηπως ειναι η Στελλα ... τιποτα το κάτω κλειστο (μπορει να άνοιγε μετα τισ 12 παλι) το πάνω είχε μια νεραντζόκολη!! περνόντας από περγάμου 1 βλέπω το φωτάκι ανοιχτό ... και μέσα ήταν μια πουτανίτσα που την ειχα δει φυλής αλλα ήταν ντυμένη και η επόμενη βαρδια ήταν η αγάπη ... 50αρα με βυζάρες που μου υποσχόταν οτι θα βάλει τα δυνατά της ... αλλα ήμουν ήδη χαλασμένος.... και δεν μπήκα...

πάω λοιπον παρασκευη (15 του μηνού έτσι!!) ιδια ώρα ... παλι κατερινα ...(πόρωση) και μου λένε επιτέλους ότι θα είναι το σαββατο... όμως το πουλάκι μου έπρεπε κάπου να μπει!!! και λέω δεν πάω αχαρνων 106 που έχω καιρό...
και βγαίνει η Αγνή ... μελαχρινό μωράκι μελανούρι .... και επειδή έχετε πει πολλά ωραία γιαυτό ... (και 30 ευρουλάκια) μπαίνω κολοτούμπες... και η αγνή μονο αγνή δεν μου βγήκε καβλιάρικο τρελλο και διψασμένο... για ψωλάκι.... μου τον έπαιζε γλύφοντας με παντού και μετα με πήγαινε πανω κάτω με τη πίπα ... πηγε να το καταπιεί!! μετα καβαλ΄΄αει και τέλος με περισση αγριότητα (με πόρωσε) έβαλα τα πόδια της στους ώμους και αρχισα να κοπανάω.... και τέλειωνω με τα νύχια της στα κολομέρια μου... ]
αυτό είναι  value for money!!! οχι μαλακίες!!!  40 αρες και 50 αρες... και να το παίζουν και περίεργες!!! αντε μη γα μη!!!!
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Κάνα νέο από Λάουρα εσύ είχες καταγκαβλωμένε?

οχι ρε γαμώτο ... η τσατσα όμως τις δροσο 97 μουχε δώσει ένα κινητο καιο μου λεει να πάρω και αν θέλω καποια να την πάρω για hotel...
αλλα έχω ρωτήσει για Λαουρα και κανεις δεν ξέρει .. θα την έχουν πάρει για πριβέ... η αλλη καραμουναρα η Αλεξαντρα μουπαν πως παντρέυτηκε 'ενας Ελληνας.... και κουφάθηκα!!! φαντάσου τι κόλλημα θαχε φάει το τύπος!!! πολύ μουνι όμως και μες την κάβλα!!!
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Παιδία ξέρη κανείς να μου  πει  κάνα καλό στούντιο  γιατί στα μόνα που έχω πάει είναι αυτά στη Βριλησσου όχι ότι έχω παράπονο απαλά θέλω να  γνωρίσω και αλλά
 

Επισκέπτης
Ακριβώς όπως τα λέει ο warhol. Είναι εμετικό και δείχνει ψυχολογία δούλου να εκτυπώνεις απο ένα σάϊτ με θέμα τον αγοριαίο έρωτα τα πόστ των μελών που κάνουν κριτικές (θετικές οι αρνητικές) και μετά να πηγαίνεις τα χαρτιά στα στούντιο και στα μασατζίδικα και να παρακαλείς τις τσατσές να σου κάνουν καλύτερη τιμή για αυτήν την τιποτένια συμπεριφορά...
ασε που μερικες φορες κανουν παραπληροφορηση ,λεγοντας πραγματα που ουδεποτε ειπωθηκαν ή που ειπωθηκαν σαν αστειο !τοσο καιρο δεν μιλαγαμε ,καναμε τους βλακες αλλα το πραγμα παρατραβηξε  :tickedoff: :tickedoff:!!εκανα υπομονη αλλα τωρα τα εχω παρει ασχημα  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Ακριβώς όπως τα λέει ο warhol. Είναι εμετικό και δείχνει ψυχολογία δούλου να εκτυπώνεις απο ένα σάϊτ με θέμα τον αγοριαίο έρωτα τα πόστ των μελών που κάνουν κριτικές (θετικές οι αρνητικές) και μετά να πηγαίνεις τα χαρτιά στα στούντιο και στα μασατζίδικα και να παρακαλείς τις τσατσές να σου κάνουν καλύτερη τιμή για αυτήν την τιποτένια συμπεριφορά...

τι λετε ρε παιδια εκτυπωνουν και πανε να γαμησουν...?? :2funny: :2funny: :2funny:
η φαση ειναι να πετυχουμε κανένα με τις φωτοτυπίες στα χερια.. αρχικα βεβαια θα πεθάνω στα γελια αλλα μετα :knuppel: :bottom:

αν ειναι δυνατον.. εχουμε ξεφυγει τελείως :headbang: :headbang:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ασε που μερικες φορες κανουν παραπληροφορηση ,λεγοντας πραγματα που ουδεποτε ειπωθηκαν ή που ειπωθηκαν σαν αστειο !τοσο καιρο δεν μιλαγαμε ,καναμε τους βλακες αλλα το πραγμα παρατραβηξε  :tickedoff: :tickedoff:!!εκανα υπομονη αλλα τωρα τα εχω παρει ασχημα  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

ηρεμησε τεκνον μου.... παμε μία φρατζη ή εχεις να αγαπησεις....????  ;) ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παει κι ο σαβαλας...... μα καλα, στο νησι των μερακληδων βρηκε να παει ?????  :grin: :grin: :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom