Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Σήμερα βράδυ,στουντιότσαρκα με έναν άξιο φίλο και συναγωνιστή!
Ξεκινάμε από Φραντζή 47 οπού πέσαμε σε αλλαγή βάρδιας κατα τις 11:30,έφευγε η Ντάρια και έπιανε δουλειά η Αλεξία.Την πήρε ο φίλος μου και τα είδε όλα,καλή απ΄οτι μου είπε,έτριβε και τα βυζόμπαλλα στον πούτσο,αλλά πιο πολύ τον έφτιαξε η εμφάνιση(μουναρα) και το κορμί.Στάση 69(60 ευρώ).Γαμήσι καλούτσικο..
Μετά Βριλλησού 46 μια ελληνίδα, Ξανθό τσουλάκι,μέτριο
Βριλλησού 36 η Μόνικα μια ξανθιά καλό μουνί,αλλά όπως είπε ένας συναγωνιστής ξεπέτα,ευτυχώς που δεν πέρασα  :grin:
Προτίμησα την Ρώσσικη εγγύηση τελικά και κατέθεσα Βριλλησού 57,στην Ναταλί.Ξανθός μούναρος γύρω στο 1:85 και τρομερή κορμάρα. :dancing: Το απλό 50,και ανεβαίνει μέχρι 100 το πιο ακριβό αν θυμάμαι καλά.Εδωσα 40 για το απλό..Στο δωμάτιο πολύ θερμή,έγλυψα βυζάκια ,στήθος,μετά μου τριβόταν με τα βυζιά,ρώγες και κοιλίτσα στον πούτσο,μετά καταπληκτική πίπα,και μετά κάθησε από πάνω και χτυπιόταν σαν την φραπεδιέρα στην γρήγορη ταχύτητα! :2funny: :2funny:
Μετά την γύρισα από πίσω και έχυσα έπειτα με κωλοσκάμπυλα και πολύ κούνημα από μέρους της.Συνολικά πολύ καλή επιλογή,τιμάει τα λεφτά που παίρνει,και πολύ καλή συμπεριφορά..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
(Η Ευα στη Φραντζή δουλεύει αύριο Παρασκευή πρωί,και σάββατο απόγευμα)
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
μετα απο 2-3 μπυράκια στο κέντρο επισκεψη στην Παιωνίου 10..

είχε μία μόνο κοπελα την Κατερίνα ..
ειναι απο Ρωσια, petit , ξανθια και με προσφατο τατου στον αστραγαλο ... ωραιο τατου!

λοιπον η κοπελα εχει τον πιο καλοσχηματισμένο κώλο που εχώ δει... ειναι  τελειος και πολυ σφιχτος..
το προσεξα απο το σαλονι αμέσως..κάνει μπαμ..!!
απο βυζι μηδαμινο αλλα με κατι ρωγες  σαν κεράσια.. :2funny: :2funny:

απο περιποίηση τα κλασσικα χωρις κατι ιδιαίτερο ..
εχω τύχει καλύτερης περιποίησης και με λιγοτερα χρηματα.. :)
αυτο που αξιζε ηταν ο κώλος...!!  που στο πισωκολλητο ειχε μια υπεροχη θέα και μια σφιχτη σουφριτσα..  :dancing: :rockon:
δεν την ρώτησα εαν την δινει.. :headbang: :headbang:
μεχρι τι ωρα ειναι εκει φιλε μου
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
δυστυχως δεν ξερω φιλε μου ... να μην σε παρω στο λαιμο μου και τρεχεις αδικα..
εγω την πήρα μετα της 11 ..οπότε λογικα εαν το στουντιο κλείνει στις 5 θα ειναι εκει .. τωρα εαν κλεινει στις 2 δεν το ξέρω αυτο ..
ας μας πουν αλλα μελη εάν γνωριζουν τι ωρα κλείνει... :helpplea:

++ να συμπληρώσω οτι τα 50 ευρω κατα την γνώμη μου ηταν πολλά για την δεδομένη περιποίηση
που μου έκανε.. εγω θα την κοστολογουσα στα 30..
αυτα..
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
ευχαριστω.πιο πολυ θελω να δω αν ειναι η ιδια που ηταν και φ134 στο υπογειο
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Ιπποκράτους 144 χτες το πρωί Γιάννα: Η μούφα του μήνα. Τρελή ξεπέτα και είναι και τελείως μουγγή. Για κλωτσιές!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Ιπποκράτους 144 χτες το πρωί Γιάννα: Η μούφα του μήνα. Τρελή ξεπέτα και είναι και τελείως μουγγή. Για κλωτσιές!
Έπρεπε να της το πεις,
"Είσαι μόνο για κλωτσιές, σου λέω για πολλές κλωτσιές
Πάρε πόδι κλωτσιά, άιντε από εδώ..."
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Σήμερα Παιωνίου 10 η 'Τζούλια'. Ρουμάνα νεαρή με τούμπανο βυζί και ξούρα τελείως το νιμού. Μπαίνω μέσα και με πλακώνει στο μπουκιτσί για αρκετή ώρα. Μετά ανεβαίνει πάνω μου και χοροπήδαγε με κραυγές. Την γυρνάω πισωκολλητό και την αρχίζω στα φαπίδια. Και τέλος μπουκιτσί στο μαστό. Τιμή 50 ?. Είχε και δεύτερη κοπέλα όταν βγήκα και την έκοψα για Ρωσίδα  :)  Μετά συνάντηση με τον μέγιστο Zerotolerance (respect) για μπύρα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Γεια σας παληκάρια ... γιατί από την περιγραφή αυτή μου θυμίζει την άλλη "Ρουμάνα Τζούλια" που δουλεύει στο μασσατζίδικο της Στουρνάρη;
Έχει κανείς άποψη μήπως είναι η ίδια;
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Ξέρει κανείς την Κλάρα που δουλεύει Ιπποκράτους, Κηφισού, Τιγγέτα κλπ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Γεια σας παληκάρια ... γιατί από την περιγραφή αυτή μου θυμίζει την άλλη "Ρουμάνα Τζούλια" που δουλεύει στο μασσατζίδικο της Στουρνάρη;
Έχει κανείς άποψη μήπως είναι η ίδια;

αυτα παθαινεις αμα εισαι μασαζοπληκτος και χτυπας στερητικα..  :grin: :grin:
παντως, η τζουλια της στουρναρη το παιζει ρουμανακι, αλλα ειναι αλβανακι..  ;)
ααα... και το βυζι της στουρναροτζούλιας δεν ειναι και τουμπανο..
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
αυτα παθαινεις αμα εισαι μασαζοπληκτος και χτυπας στερητικα..  :grin: :grin:
παντως, η τζουλια της στουρναρη το παιζει ρουμανακι, αλλα ειναι αλβανακι..  ;)
ααα... και το βυζι της στουρναροτζούλιας δεν ειναι και τουμπανο..
Φίλτατε παπαγιώργη δεν διαφωνώ περί της Ρουμανίας-Αλβανίας (άλλωστε το έχω επισημάνει κι εγώ σε ανταπόκρισή μου) ... και για το τούμπανο επίσης (αν και  εντάξει ταμπούρλα υπάρχουν πολλά  :boobies:) ... απλά μου τη θύμισε στο όλο σκηνικό ... και είπα μήπως έχουμε μεταγραφές ...  :think:
 

kissifer

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια παιζει καινουργιο αιμα στην δροσοπουλου 95 μια ανιτα λεει καλη ειναι (πηρα τηλ) ? την εχει παρει κανενας συναδελφος εδω μεσα???
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Φίλτατε παπαγιώργη δεν διαφωνώ περί της Ρουμανίας-Αλβανίας (άλλωστε το έχω επισημάνει κι εγώ σε ανταπόκρισή μου) ... και για το τούμπανο επίσης (αν και  εντάξει ταμπούρλα υπάρχουν πολλά  :boobies:) ... απλά μου τη θύμισε στο όλο σκηνικό ... και είπα μήπως έχουμε μεταγραφές ...  :think:

παιδιά η πιάτσα (μπουρδέλα-μασάζ-cg-ct-κωλόμπαρα) έχει γεμίσει στην κυριολεξία με τσιγγανο-ρουμάνες.
Έγινε μπράφ και μας τη πέσανε κυριολεκτικά!

Στο μεταξύ δεν υπάρχει πουτάνα Αλβανίδα που να σου πεί απο που πραγματικά είναι....θα σου πούνε ότι μέρος του κόσμου μπορείς να φανταστείς εκτός απο Αλβανια!
Εμένα συνήθως μου λένε "Κύπρο"(!), "Ρουμανία", μέχρι και Ιταλία και Λατινική Αμερική μου έχουν πεί....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Στο μεταξύ δεν υπάρχει πουτάνα Αλβανίδα που να σου πεί απο που πραγματικά είναι....θα σου πούνε ότι μέρος του κόσμου μπορείς να φανταστείς εκτός απο Αλβανια!
Εμένα συνήθως μου λένε "Κύπρο"(!), "Ρουμανία", μέχρι και Ιταλία και Λατινική Αμερική μου έχουν πεί....

Και πώς καταλαβαίνεις ότι είναι από Αλμπάνια μεριά;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Και πώς καταλαβαίνεις ότι είναι από Αλμπάνια μεριά;

H Κύπρια απλά δεν είχε καθόλου κυπριακή προφορά,
Η Λατινοαμερικάνα μόλις της έκανα μερικές ερωτήσεις για την Λατ. Αμερική γύριζε την κουβέντα...
Η και καλά Ρωσίδα μόλις της είπα λίγα ρωσικά που ξέρω , το έπαιζε ...κινέζα
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
H Κύπρια απλά δεν είχε καθόλου κυπριακή προφορά,
Η Λατινοαμερικάνα μόλις της έκανα μερικές ερωτήσεις για την Λατ. Αμερική γύριζε την κουβέντα...
Η και καλά Ρωσίδα μόλις της είπα λίγα ρωσικά που ξέρω , το έπαιζε ...κινέζα

Δε θα μπορούσε η "Ρωσίδα" να ήταν Κύπρια, η "κύπρια" Λατινοαμερικάνα και η "Λατινοαμερικάνα"  Ρωσίδα; :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
χτες βραδακι μετα απο μπυριτσα ,πηγαμε φρατζη 47 με 3 αλανια του σαιτ!!αφου ριξαμε τις απαραιτητες χαιρετουρες με την κυρα ειρηνη  :rockon: :rockon: :rockon: ειδαμε το μωρο!!η αλεξια!!αν και ειναι ο τυπος μου,μελαχροινη ,μαυρισμενη,δεν μπηκα γιατι θα με ρουφιανευε στην βαλερια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!οποτε την καναμε για μεταξουργειο  :rockon: :rockon: :rockon:........!!ΥΓ.κυρα ειρηνη θα αγορασεις επιτελους ξηροκαρπια????δεν πινεται σκετο το ουισκι  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Θέλουμε και martinnniii  ;) :2funny: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon:

Y.Γ. Και σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα ξαναανοίγει το παλιό στούντιο στην Αγ.Μελετίου 37  :headbang2: :headbang2:

Πολύ καλο στούντιο το Αγ.Μ 37! και σαν χώρος και σαν υπηρεσιες οταν λειτουργούσε!
Αν ανοίξει πλακι (μακάρι) θα ενταθεί και ο ανταγωνισμός με τα γειτονικα Λελας, Δροσοπούλου 95 και 97 και το Κεφαληνιας 75!

Α ρε Πάνο με τις πληροφορίες σου!
Μας βλέπω το καλοκαιρι να φέρνουμε ζβούρες στην Κυψέλη...
 

Επισκέπτης
η αγιου μελετιου θα ειναι αδελφακι με την βριλλησου 57 και φρατζη 47  :rockon: :rockon:!!θα εχει δηλαδη τις ιδιες κοπελλες και τα ιδια προγραμματα  :rockon: :rockon:!!και ειδικα για σενα ζερο και για τον παπαγιωργη τωρα και μασαζ με 70 ευρω :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:!ΥΓχτες πηρα το προγραμμα της φρατζη κατευθειαν απο τα χερακια της αλεξιας  :dancing: :dancing:!!σημερα.βραδυ η βαλερια  :dancing: :dancing:!!σαββατο.βαλερια  :dancing: :dancing:-ευα-γκαμπριελα!κυριακη.νταρια-νταρια-βαλερια  :dancing: :dancing:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom