Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Σαν την Σονια καμμια.
Και τωρα που θα δειτε οταν δειτε τα καινουρια βυζια της τα λεμε. :2funny: :headbang:
 

kostas1996

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
έχω πάει  και  εγώ στη Χριστίνα βριλησσου  56 γούσταρα τρελά τι ανώμαλη είναι αυτή μου τον είχε λιώσει στη κυριολεξία το σίγουρο είναι ότι θα ξαναπαω για να με λιώσει ξανά           
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Σήμερα είχα κάτι δουλιές κέντρο και δε πήρα μηχανάκι, είχα όρεξη για περπάτημα και λέω δε γαμιέται... οπότε μου ήρθε και η ιδέα για μια ξαφνική έκτακτη έφοδο στα στούντιο στο διάβα μου. :dancing:

Ορίστε το μίνι σκάουτινγκ λοιπόν:

Κωνσταντίνου Σχοινά 2 ( δρομάκι κάθετο στην Αλεξάνδρας από τη μεριά του Πεδίου του ʼρεως). Ελληνίδα, γύρω στα 35, για... περίεργα και μερακλίδικα γούστα :P! Δλδ κήτος και άσχημη!! Τουλάχιστον είχαν και αυτογνωσία με τον τσάτσο και ζητούσαν 30 ευρώ! ( Pitsilisti δε νομίζω να ήταν αυτη που πέτυχες εσύ!)

Ύστερα ανεβαίνω από Δροσοπούλου. Το 95 κλειστό αλλά πήγα στο 97. Εκεί ήταν η Έλενα, ξανθιά, νεαρή, όχι ιδιαίτερα ωραία φάτσα, αδύνατη, μέτριου ύψους, Ωραία, βυζιά, μέτρια σε μέγεθος, όμως καλοσχηματισμένα και σφιχτά. Η ίδια βγήκε και μου είπε το πρόγραμμα. Από 50 ευρώ.

Στο Κεφαλληνίας 75, μια Κορίνα, ξανθιά, με πιασίματα μέτριο ύψος.Νομίζω πάντως ότι ούτε κατηγορίας λιοσίων δεν είναι... :uglystupid:

Πέρασα και από Σωζοπόλεως για να εντοπίσω το άγνωστο μπουρδελόσπιτο!!! Πουθενά!!! :helpplea: :think:
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
Πριν απο λιγο Δροσπουλου 95 ΚΛΕΙΣΤΟ !!! το 97 ανοιχτο...
 

Επισκέπτης
εχθες πετιχα τιν σβετα στο στουντιο τισ κεφαλινιας εν ορα τσαρκασ με γκομενιο!τελικα αυτο το ατακτο πορνιδιο εχει παρει σβαρνα ολα τα στουντιο και τα μπουρδελα!οπου παο τιν βλεπο μπροστα μου!μπουαχχαχαχαχα!!!!
μεγαλε σκιστι σκιντο καλο σταουτ αγορινα μου!!!επρεπε να περασεισ και απο πουτανοπιατσε με τα ποδια να μου πισ τι γινετε!χεχε!!!!!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
εχθες πετιχα τιν σβετα στο στουντιο τισ κεφαλινιας εν ορα τσαρκασ με γκομενιο!τελικα αυτο το ατακτο πορνιδιο εχει παρει σβαρνα ολα τα στουντιο και τα μπουρδελα!οπου παο τιν βλεπο μπροστα μου!μπουαχχαχαχαχα!!!!
μεγαλε σκιστι σκιντο καλο σταουτ αγορινα μου!!!επρεπε να περασεισ και απο πουτανοπιατσε με τα ποδια να μου πισ τι γινετε!χεχε!!!!!!

Εσύ χωρίς να το θες την πετυχαίνεις! Εγώ που την ψάχνω δε τη βρίσκω πουθενά!

Οι πουτανίπιατσες είναι άδειες καβλιαράκο μου!
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Παιδες καλησπερα. Ξερει κανεις το προγραμμα Φρατζη σημερα ? Συγκεκριμενα καιγομαι να μαθω ποτε παιζει η Αλεξια στη φρατζη και η Μπαρμπι στη Λεμπεση. Αν θελει κανενας ας στειλει το τηλ της Φρατζη (ακους θειο ?) γιατι μου τη σπαει και εμενα να ρωταω συνεχεια τι παιζει εκει και να σας ζαλιζω.
 

Επισκέπτης
Παιδες καλησπερα. Ξερει κανεις το προγραμμα Φρατζη σημερα ? Συγκεκριμενα καιγομαι να μαθω ποτε παιζει η Αλεξια στη φρατζη και η Μπαρμπι στη Λεμπεση. Αν θελει κανενας ας στειλει το τηλ της Φρατζη (ακους θειο ?) γιατι μου τη σπαει και εμενα να ρωταω συνεχεια τι παιζει εκει και να σας ζαλιζω.
τιν μπαρμπι τιν ειχα πετιχι μεταμεσονιχτια βαρδια στι λεμπεσι  παρασκευι!
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
ξαναπήγα  βριλησσου αλλά αυτί  τι φορά στο Ν36 εκεί είχαν τι Νονι δεν ρώτησα αλλά πρέπει να ήταν ρωσίδα και αυτή ήταν πολλή συμπαθητική και τσαχπίνα χοροπήδαγε στον πούτσο μου  με μια χαρά που δεν περιγράφετε αποδώ και πέρα κομμένα τα απλά μπουρδελακια και αρχίζω μόνο στουνδιο
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Ωραια. Συγκεκριμενοποιω την ερωτηση για τους ραδικιου : Ξερει κανεις τι ωρα κλεινει η Λεμπεση ?
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
:rockon: :rockon: :rockon:

Απόψε Βριλησσού 46, Μόνικα Γερμανίδα milf με σχετικά καλό σώμα αλλά... ο ορισμός της ΞΕΠΕΤΑΣ, μιλούσε πολύ και καλά ευγενική και ευχάριστη , με χάλασε τελείως, μακριααααα...

Φίλε aleksandrosbig πες μας λίγο για Νόνι στο 36, που ενώ ήθελα να την τσεκάρω την πάτησα με Μόνικα και κλαίω το 50αρικο. Μεχρι και κουρασμένο με έβγαλε...  

 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.007
Κριτικές
97
Like
4.785
Πόντοι
22.915
ξαναπήγα  βριλησσου αλλά αυτί  τι φορά στο Ν36 εκεί είχαν τι Νονι δεν ρώτησα αλλά πρέπει να ήταν ρωσίδα και αυτή ήταν πολλή συμπαθητική και τσαχπίνα χοροπήδαγε στον πούτσο μου  με μια χαρά που δεν περιγράφετε αποδώ και πέρα κομμένα τα απλά μπουρδελακια και αρχίζω μόνο στουνδιο
Αυτή η Νόνη, δουλευει και Λιοσίων 278 απ' οτι μου είπε. Βριλησσού θα είναι Τετάρτη πωί και Πέμπτη απόγευμα. Για 2 βδομαδες τουλάχιστον.
Γενικα ηταν πολυ ευδιάθετη και εδειχνε να της αρεσει.
Στο 36 λοιπον φερνει καλα κομματια τελευταια.
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
μετα απο 2-3 μπυράκια στο κέντρο επισκεψη στην Παιωνίου 10..

είχε μία μόνο κοπελα την Κατερίνα ..
ειναι απο Ρωσια, petit , ξανθια και με προσφατο τατου στον αστραγαλο ... ωραιο τατου!

λοιπον η κοπελα εχει τον πιο καλοσχηματισμένο κώλο που εχώ δει... ειναι  τελειος και πολυ σφιχτος..
το προσεξα απο το σαλονι αμέσως..κάνει μπαμ..!!
απο βυζι μηδαμινο αλλα με κατι ρωγες  σαν κεράσια.. :2funny: :2funny:

απο περιποίηση τα κλασσικα χωρις κατι ιδιαίτερο ..
->εχω τύχει καλύτερης περιποίησης και με λιγοτερα χρηματα.. :)
αυτο που αξιζε ηταν ο κώλος...!!  που στο πισωκολλητο ειχε μια υπεροχη θέα και μια σφιχτη σουφριτσα..  :dancing: :rockon:
δεν την ρώτησα εαν την δινει.. :headbang: :headbang:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom