Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Μπα έχω... πολλά έτη στο πανεπιστήμιο ακόμη!!!
 

Επισκέπτης
Μπα έχω... πολλά έτη στο πανεπιστήμιο ακόμη!!!
μορφονεσε παντος..αν θες μπορο να σου κανο πουτανοιδιαιτερα ετσι οστε να γινισ πιο μορφομενοσ καυλιαρις και να βγεις με μοναδικες μπουρδελογνοσεις στιν κοινονια!μπουαχαχχαχαχα!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Αυτη η Σαμπρινα πρεπει να ειναι η ιδια που ειχα πετυχει πριν κανα μηνα στο Βουλ. 68. Μεγαλα βυζια που μολις βγαλει το σουτιεν φτανουν στον αφαλο της.
Ελληνικα με πολυ βαρια προφορα που θυμιζουν Βουλγαρα παραδουλευτρα.
 

Επισκέπτης
Σήμερα απόγευμα Παιωνίου Ειρήνη και Τζούλια. Για τη Tζούλια έχεουν γραφτεί πολλά στο thread. Πολύ γλυκειά μικρούλα και με όμορφα δάχτυλα ποδιών για όσους αυτό έχει σημασία. Η Ειρήνη πιό έκφυλη και με μεγαλύτερο (και πιό πεσμένο αλλά όχι αντιαισθητικά) στήθος. Αυτή τη φορά δοκίμασα Ειρήνη. Καλή κίνηση αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
H Sandra ειναι Γερμανιδα αν δεν κανω λαθος..
τελικα τι ειναι γερμανιδα,ολλανδεζα η απλα ρωσιδα. εμενα μου ειπε το δευτερο.παντως η γκομενα πολυ καλη μου κανε ενα 69 που μου φυγε το κεφαλι (το πανω). εχει κορμι τρελο οπως και λωκο τη ρωτησα αν θα μας παρει κανα 20 λεπτο και αυτη γελουσε...
με εβγαλε εκτοσ μαχης σε 8.
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Ρε παιδια με εκεινο το στουντιο στη σερρων και δοξατου στο κεντρο ξερει κανεις τι παιζει? λεει τιποτα εχει καμια καλη γκομενα αξιζει να καταθεσω ποια η γνωμη σας?
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
τελικα τι ειναι γερμανιδα,ολλανδεζα η απλα ρωσιδα. εμενα μου ειπε το δευτερο.παντως η γκομενα πολυ καλη μου κανε ενα 69 που μου φυγε το κεφαλι (το πανω). εχει κορμι τρελο οπως και λωκο τη ρωτησα αν θα μας παρει κανα 20 λεπτο και αυτη γελουσε...
με εβγαλε εκτοσ μαχης σε 8.

Ναι με την Sandra που επιμενω οτι ειναι Γερμανιδα δεν το κλαις το 50αρικο. Απλως πιστευω οτι μετο σωμα που εχει θα ταιριαζε πιο μεγαλος βυζος...
Ρε παιδες τωρα κατι αλλο, το Βριλησσου 12 εκλεισε???
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Τριγγέτα τώρα η Σούζυ και το απόγευμα η Στέλλα .

Τι λένε αυτές ρε παιδία ?? η Ιζαμπέλα που είναι ?? Τετάρτες πρωί δεν δούλευε ? μήπως ξέρει κανείς που θα την πετύχουμε ?
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Savala Ιζαμπελάκιας χωρίς να την έχω πάρει όμως.. και μου έχει καρφωθεί να την πάρω ... που θα πάει .. θα την πετύχουμε .. τουλάχιστον σε γλίτωσα απ την ζέστη ..
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
σας εμπιστεύομαι ... γι αυτό έχω φάει κόλλημα να την πετύχω
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
Ιζυ Ιζυ Ιζυ,
κι ο πούτσος μου γυρίζει

Λίγο πιο light να ήταν θα έκανε ακόμη περισσότερο πάταγο, αλλά δεν πειράζει, νομίζω το πιο υπάκουο, νυμφοθύληκο (δώσε 10% για προμόσιον ρεεε) που άλλοτε είναι μαγική εικόνα άλλοτε παίζει συστηματικά.

Δηλαδή η κατάθεση βρε παιδάκι μου πιάνει τόπο, ναι, ίσως η μοναδική από το Τριγγετο-πορνο-μαγαζο που έχει την αξία και κρατά τη μπουρδελοπαντιέρα ψηλά, γιατί οι άλλες...ξόρκια, πυγμαίοι, τρολλ.
 

oceanspray

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
28
Like
12
Πόντοι
0
Ρε παιδια με εκεινο το στουντιο στη σερρων και δοξατου στο κεντρο ξερει κανεις τι παιζει? λεει τιποτα εχει καμια καλη γκομενα αξιζει να καταθεσω ποια η γνωμη σας?
περασα πριν κανα μηνα επαιζε Ελληνιδα νταρτανα χαλι μαυρο την οποια μου συστησε η τσατσα ως η κουκλίτσα μας! Και ζητούσε 50αρικό!
Αμα βρεθεις στη γειτονια ισως αξιζει να δεις στη Σερβιων αν εχει τιποτα καλυτερο. Αλλιως τραβα προς μεταξουργειο
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
Γελιο με τη Barbie...

''I want your finish''
μα είμαι Greek...

''I want it now''
ε, και το πήρε.
 

dimitris27ath

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα.μενω νοτια προαστια και 8α η8ελα να μου προτεινετε κατι καλο για τωρα .καρεα-φρατζη εχει τιποτα καλο αυτη την ωρα?επισης και δαφνη παιζει κανα στουντιο με κατι καλο τωρα?
 

dimitris27ath

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
επισης 8υμαμαι οτι πριν απο χρονια επαιζε ενα καλο στουντιο στη γεφυρα στο πρακτικερ στη πλευρα τησ αργυρουπολης υπαρχει ακομα?ευχαριστω
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Νομίζω σήμερα Φρατζη δουλεύει η Ευα αλλα δεν ειναι σίγουρο παρε κανα τηλ και ενημερωσε και εμας :)
 

Επισκέπτης
Κατ' αρχήν ισχύει η ρήση των σοφών της Φυλής ότι "περι ορέξεως πουτανόπιτα"... Μία γενική περιγραφή όμως είναι νταρντανοMilf ξανθό συμμετοχικό με ισχύ αναρρόφησης 1200W στα χείλη και εξαιρετική τεχνική. Ακόμη και μένα που μου αρέσουν τα μικρόσωμα πιπίνια μου άρεσε.
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Και εγω λάτρης στα πιπίνια αλλά στη θεία Ευα κάνω μια εξαίρεση...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom