Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
ρε αφηστε τα σαπια......!!να δεις τωρα που σε καθε ερωτηση που θα μου κανουν θα τους παραπεμπω σε σενα....!!ο θειος γουορ κρεμαει τη φανελλα του  :rockon: :rockon: :rockon:

και εγώ θα αρχίσω να χρεώνω τις πληροφορίες!
ο τζάμπας πέθανε!
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
Μπορεί κάποιος να μου στείλει το τηλ/νο της Λ.Καραγιάννη με pm; Σας ευχαριστώ πουλύ!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Φιλε μου την Λ. Καραγιανννη την εκτελεσαν οι Γερμανοι.  
Αιωνια της η μνημη.
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
καλημέρα , έχουμε κ λέμε πριν απο λίγο , Βουλιαγμένης 83 μια μελαχρινή ελληνίδα με πιασιματάκια δεν μου είπε όνομα η τσατσά αλλά ήταν κ Πίπίνου κ Κεφαλλήνίας πιο παλία έπαιζε και Λιωσιών 278 την είχα πάρει παλίοτερα κ μούφα , Ισμήνης μια Αντα ξένη με τατού στην κοιλία δεν πέρασα καθώς μου έσπασε τ αρχίδια ο τσάτσος , Φραντζή 47 όπου κ έγινε η κατάθεση μια Μαρία ξανθιά με πιασίματα , not bad αλλά όχι και super , ευγενική πολύ η γκόμενα , γλύψιμο στο σώμα και αρχίδια καλή πίπα γένικα λίγο παθητική στο κρεβάτι , δεν τα έκλαψα τα 50 άφηνε και πιασίματα , Τριγγέτα μια Μπεάτα , δεν την ξέρω ,,
την Ιζαμπέλα δεν θα την πετύχω πουθενά !!!! μήπως ξέρει κανείς που παίζει ???
 

Επισκέπτης
Φιλε μου την Λ. Καραγιανννη την εκτελεσαν οι Γερμανοι. 
Αιωνια της η μνημη.
----
Σωστό ! και  έκτοτε οι τιμημένες αγωνίστριες Σόνια και Sandra μαζί  με άλλους ριψοκίνδυνους .. μαυροσκούφηδες συναγωνιστές
εκτελούν ευχέλαια και πολιτικά μνημόσυνα στην μνήμη της...
Εκτός πλάκας τώρα  -----για διαβάστε , τι συνέβαινε εκεί  ακριβώς τότε ... --->
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
εχθες βραδι λεμπεσι ι πονιρουλα μπαρμπι απο ροσια....φανικε πολλα ιποσχομενο πορνιδιο καθοσ βγικε στο σαλονι......διστιχος δεν τιν πιτσιλισα! :headbang: :headbang:

κι όμως θα έπρεπε φίλε.
Είναι γενικώς υπάκουο και κυττάει στα μάτια όταν το ρουφάει.
Τη δοκίμασα προηγούμενη εβδομάδα και δεν έχασα.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Στο Λέλας Καραγιάννη δουλεύει η Μελίνα από Ιππώνακτος? Ξερει κανείς? Ποιές άλλες δουλεύουν εκεί? Από περιποίηση τί λένε?
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
καλημέρα , έχουμε κ λέμε πριν απο λίγο , Βουλιαγμένης 83 μια μελαχρινή ελληνίδα με πιασιματάκια δεν μου είπε όνομα η τσατσά αλλά ήταν κ Πίπίνου κ Κεφαλλήνίας πιο παλία έπαιζε και Λιωσιών 278 την είχα πάρει παλίοτερα κ μούφα , Ισμήνης μια Αντα ξένη με τατού στην κοιλία δεν πέρασα καθώς μου έσπασε τ αρχίδια ο τσάτσος , Φραντζή 47 όπου κ έγινε η κατάθεση μια Μαρία ξανθιά με πιασίματα , not bad αλλά όχι και super , ευγενική πολύ η γκόμενα , γλύψιμο στο σώμα και αρχίδια καλή πίπα γένικα λίγο παθητική στο κρεβάτι , δεν τα έκλαψα τα 50 άφηνε και πιασίματα , Τριγγέτα μια Μπεάτα , δεν την ξέρω ,,
την Ιζαμπέλα δεν θα την πετύχω πουθενά !!!! μήπως ξέρει κανείς που παίζει ???
Ισαμπελα Τεταρτη πρωι και Κυριακη Τριγγετα.Φιλε μου 50εθτω εδωσες ειναι δυνατον να μην αφηνε πιασιματα,τεσπα η Ραμονα απο το ιδιο μαγαζι η Ισπανιδα με ξεπαταξε αμεσως αν και εδωσα 50 ευρω ελεος δεν ειναι τραπουλοχαρτα τα 50αρια ας κανουμε λιγο ενα εμπαργκο στα studio ρε παιδια
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Πάρτε Ευα που τα τιμάει...30-40-50 με όσα και να μπεις....τα δίνει ολα !!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Σπεύσατε, σπεύσατε, οι λάτρεις των μικρων άβυζων μπιμπελό.
Βριλησσού 46 τώρα η Κίμ (έτσι είπε), ξανθό, baby face, teen κατάσταση, πολύ μικρό βυζάκι, τέλειο αδύνατο σώμα, γλυψιμο μπαλάκια και γενικότερα, σόου με δονητή, 60 γιούρια, ερωτεύτηκα.
ZeroΤ φύγε όπως είσαι... Μην πάτε πολλοί και μου χαλάσετε το λουλουδάκι.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Σπεύσατε, σπεύσατε, οι λάτρεις των μικρων άβυζων μπιμπελό.
Βριλησσού 46 τώρα η Κίμ (έτσι είπε), ξανθό, baby face, teen κατάσταση, πολύ μικρό βυζάκι, τέλειο αδύνατο σώμα, γλυψιμο μπαλάκια και γενικότερα, σόου με δονητή, 60 γιούρια, ερωτεύτηκα.
ZeroΤ φύγε όπως είσαι... Μην πάτε πολλοί και μου χαλάσετε το λουλουδάκι.
Η καλυτερη στη Βριλησσου 46 ειναι η Σαντρα η Ολλανδεζα. Ειχα παει το περασμενο σαββατο βραδι. Ειναι πολυ κορμαρα και αψογη περιποιηση. Τη συνιστω ανεπιφυλακτα.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Η Σάντρα είναι μια που δίνει και λωκαράκι;
Αν είναι αυτή εμένα δεν μου πολυαρέσει η φάτσα της.
Αλλά για να λες οτι είναι καλή, θα είναι. Εξάλλου όλες οι κοπέλες
σ' αυτό το στούντιο κάνουν πολύ καλά τη δουλειά. Ας μη ξεχνάμε την ʼννα την Πολωνέζα, την Μαρίνα την Τσέχα κλπ κλπ
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Η Σάντρα είναι μια που δίνει και λωκαράκι;
Αν είναι αυτή εμένα δεν μου πολυαρέσει η φάτσα της.
Αλλά για να λες οτι είναι καλή, θα είναι. Εξάλλου όλες οι κοπέλες
σ' αυτό το στούντιο κάνουν πολύ καλά τη δουλειά. Ας μη ξεχνάμε την ʼννα την Πολωνέζα, την Μαρίνα την Τσέχα κλπ κλπ
Ναι η Σαντρα δινει και κουλουρι αλλα εγω δεν πηρα. Ειναι ψηλη ξανθια νταρντανα και ζουμερο κορμι που να μην το χορταινεις. Φοραει και ενα κοκκινο καυλοφορεμα και απο αυτο και μονο δεν θελει και πολυ να υποκυψεις στον πειρασμο.
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Ναι η Σαντρα δινει και κουλουρι αλλα εγω δεν πηρα. Ειναι ψηλη ξανθια νταρντανα και ζουμερο κορμι που να μην το χορταινεις. Φοραει και ενα κοκκινο καυλοφορεμα και απο αυτο και μονο δεν θελει και πολυ να υποκυψεις στον πειρασμο.

ποδοκατασταση κανει η Σαντρα και οι αλλες στο 46?
 

fighter

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Σπεύσατε, σπεύσατε, οι λάτρεις των μικρων άβυζων μπιμπελό.
Βριλησσού 46 τώρα η Κίμ (έτσι είπε), ξανθό, baby face, teen κατάσταση, πολύ μικρό βυζάκι, τέλειο αδύνατο σώμα, γλυψιμο μπαλάκια και γενικότερα, σόου με δονητή, 60 γιούρια, ερωτεύτηκα.
ZeroΤ φύγε όπως είσαι... Μην πάτε πολλοί και μου χαλάσετε το λουλουδάκι.

ποτε την βρισκουμε εκει?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Σπεύσατε, σπεύσατε, οι λάτρεις των μικρων άβυζων μπιμπελό.
Βριλησσού 46 τώρα η Κίμ (έτσι είπε), ξανθό, baby face, teen κατάσταση, πολύ μικρό βυζάκι, τέλειο αδύνατο σώμα, γλυψιμο μπαλάκια και γενικότερα, σόου με δονητή, 60 γιούρια, ερωτεύτηκα.
ZeroΤ φύγε όπως είσαι... Μην πάτε πολλοί και μου χαλάσετε το λουλουδάκι.
Πρέπει να αναφέρεσαι στην Ρωσσίδα Κιμ που δούλευε μέχρι πρίν 2-3 μήνες στήν Αριστοτέλους 6! Τρελλό μωρό βέβαια(πρώην μελαχρινή) αλλά εντελώς επαγγελματίας,με όλα τα χαρακτηριστικά του 'στεγνου' επαγγελματισμού αν με καταλαβαίνεις..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Η καλυτερη στη Βριλησσου 46 ειναι η Σαντρα η Ολλανδεζα. Ειχα παει το περασμενο σαββατο βραδι. Ειναι πολυ κορμαρα και αψογη περιποιηση. Τη συνιστω ανεπιφυλακτα.

H Sandra ειναι Γερμανιδα αν δεν κανω λαθος..
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Η Σάντρα από μεταξουργίο είναι Γερμανίδα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom