Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
......παντως εσυ τελευταια φορα που πηγες......πηρες τον πουστροτσατσο εμαθα.....για φραπε πριβε ή απλο....αυτο θελει μια διευκρινιση απο μερους σου.....

μαλλον μπερδευεσαι.. δεν ειμαστε ολοι μερακληδες..  ;) ;)
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ρε παιδια ξερετε μια Σαντρα στο Βριλησσου 46 Ολλανδεζα? Μου φανηκε μουναρα. Απο περιποιηση τι λεει την εχει παρει κανεις? Και ποιες μερες δουλευει?
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Ολο στίς 'Σάντρες' βλέπω εσύ αγόρι μου!! Τι γίνεται,σε τραβάει το όνομα??
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
η αγαπη δουλευει και στην βριλλησου 57!!για την ακριβεια ,φρατζη 47 και βριλλησου 57 ειναι αδελφακια  :dancing: :dancing:!!και συντομα θα ανοιξει και τριτο μαγαζι στην αγιου μελετιου 17  :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
χτες βραδυ επισκεψη στη φρατζη και συγκεκριμενα στη βαλερια!!εχω ξαναγραψει γι αυτην  :rockon:!!αυτη την κωλαρα της δεν τη χορταινω  :knockinb: :knockinb:!!φιλια σε ολα το σωμα  ,βαθυλαρυγκατη πιπα και ανεχτικη σε ολες τις στασεις  :dancing: :dancing:
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Από προχθεσινό νυχτερινό περίπολο. Κατέληξα Καρέα 30. Ήταν η Σάρα και η Σύλβια. Προτίμησα την δεύτερη. Κοντούλα με γυαλάκια. Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό της ένα τατουάζ στο μπούτι με πατουσάκια γάτας που κατευθύνονται προς το μουνί της. Ακολούθησα λοιπόν τα ίχνη....Βυζί μικρό αλλά πέτρινο και τέλεια ολοστρόγγυλη κολάρα. Πολύ καλή βαθιά πίπα που ανεβάζει στροφές σταδιακά, γλύψιμο και ρούφηγμα στις μπάλες . Η κοπέλα μπαίνει με πολύ όρεξη στο δωμάτιο και είναι αρκετά ομιλητική χωρίς να σε κουράζει. Δεν διαμαρτυρήθηκε ποτέ παρόλο που τα έδινα όλα. Είχα όσο χρόνο ήθελα και δεν είπε όχι σε καμία στάση. Προτιμήστε την άφοβα.

Και μια ερώτηση...ξέρεις κανείς που θα βρω την Μελίνα?
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
η αγαπη δουλευει και στην βριλλησου 57!!για την ακριβεια ,φρατζη 47 και βριλλησου 57 ειναι αδελφακια  :dancing: :dancing:!!και συντομα θα ανοιξει και τριτο μαγαζι στην αγιου μελετιου 17  :rockon: :rockon:
μηπως ξερεις ποιες μερες και ωρες ειναι στη βρηλισσου?
 

kinitos grassadoros

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
παρα πολύ καλά στην δροσοπούλου 95.Εμεινα πολυ ευχαριστημένος,διαθέτει και μπανιο
 

kouklendes

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
ξερει καποιος τι παιζει σημερα ιπποκρατους και ισμηνης??????
 

kinitos grassadoros

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
πολύ καλή και εξηγημένη η Λαουρα.Εμεινα πολύ ευχαριστημένος και μάλλον θα ξαναπάω.Απο εμπειρία μου οι Ρωσίδες είναι το κάτι άλλο και μας πάνε πολύ σαν Ελληνες.Δεν κάνουν όμως 69.
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Μετά από καιρό στις 23:30 απόψε Λέλας Καραγιάννη 35 στο πάνω (το κάτω κλείνει νωρίς)... Μόνικα δήλωσε Ουγγαρέζα!! Τιμή εκκίνησης το γνωστό 50ευρω δεν με εντυπωσίασε και έκανα μεταβολή αμέσως πέσαμε στα 40 για να γνωρίσω την κοπέλα!! Λέω δε γαμιέται ας κάνω το ψυχικό!!! Τίποτα σπουδαίο όλα συμβατικά άσε που μπήκε με την κρέμα στο χέρι και με ξενέρωσε... Στα ατού της πολύ καλή πεταχτή ρώγα που αφήνει να την περιεργάζεσαι με τη γλώσσα!! Ευγενέστατη πάντως αλλά γρήγορη μάλλον ήθελε να πάει για ποτό!! :)
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Σημερα βραδυ και μιάς και ήταν λίγες οι μεταμεσονύχτιες επιλογές κοντά στη φυλής,τράβηξα κατα την  Αχαρνων και συγκεκριμένα στο 106.Ηταν η Νίνα,καλό κορμάκι,μινιόν, και υποσχόμενο χαμόγελο.Είπα να περάσω.Τι το ήθελα? ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ στο δωμάτιο!!
Καταρχήν,απ'την αρχή ήταν απότομη και δεν έπιανε κουβέντα,με το που την ρώτησα απο που είναι μου λέει 'ε,καλά τώρα..',πίπα 'αέρινη',με λίγα λόγια δεν κατάλαβα τίποτα.Αμέσως μετά την πίπα άρχισε να μου τον παίζει λίγο και άρχισε να βογγάει!!Αλλο και τούτο λέω.Τέσπα,πάμε παρακάτω,κάθεται επάνω,ολα καλά,κάποια στιγμή την βάζω κανονικά και μετά απο πολύ λίγο, πισοκολλητό.Επειδή αργούσα να χύσω μου λέει μετά από ώρα,'άντε γιατί δεν έχεις και πολλή ώρα'!Δεν είχαν περάσει ούτε 10 λεπτά!..Μετά απ'ολα αυτά(γύρισε πάλι κανονικά) και άρχισε να δυσανασχετεί,φυσικά μου είχε φύγει η όρεξη και είχα τσαντιστεί,άρχισε πάλι να τον παίζει,και εκεί τη σταματάω της λέω αστ'το τώρα μου έφυγε, δεν θέλω και την έδιωξα..Κι αυτή μου έλεγε 'δεν μπορείς να γαμάς έτσι'(θα μας πούνε και πώς,και πόσο να γαμάμε τώρα) και 'είναι και σάββατο βράδυ' της λέω 'έτσι πάει, ανάλογα την ώρα?' δηλαδή αν είναι βράδυ η πρωί?(Ημαρτον).Κι αντι να κάνει τουμπεκί και να παραδεχτεί τη λαλακία της συνέχισε την εριστική συμπεριφορά της 'τι το πέρασες εδώ, δεν είναι γραφείο είναι μαγαζί',κλπ.Λές και δεν έχω πάει άλλη φορά Σάββατο,που παρεπιπτώντως γινόταν πραγματικά της πουτάνας και η Αγνούλα,αν και έτρεχε πανικόβλητη,ΚΑΙ έκανε το καθήκον της,ΚΑΙ ήταν και πολύ φιλική παρόλα αυτά.Μαακριά από Νίνα παιδιά!! Μακράν η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ πουτάνα που έχω συναντήση! Ρε μήπως μας έχουν πιάσει πολύ 'Αλέκους'? Λέω μήπως πρέπει να γίνουν πολύ πιό αυστηρά τα κριτήρια επιλογής μας,έτσι για να σφίξουν λίγο οι κώλοι?
>:( >:( >:(
 

casio26

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
warhol θα αναφερθώ προσωπικά σε σένα επειδή βλέπω ότι έχεις εμπειρία κι είσαι κι αλέγκρος τύπος, όλες αυτές τις φορές που πας στα στούντιο έχεις δική σου καπότα ή εμπιστεύεσε αυτή του στούντιο; Έχει γίνει καμιά φορά κανένα ατύχημα, να σπάσει ή δε ξέρω 'γω. Μ' αρέσει που το φχαριστιέσαι και κάπως έτσι θέλω να είμαι και εγώ να μπαίνω μέσα και να του δίνω να καταλαβαίνει αλλά αυτό που με κρατάει πίσω είναι μια φοβία μήπως και σπάσει η καπότα. Αλλά όχι μόνο ο warhol κι όλοι οι μπουρδελόβιοι, πείτε ρε παιδιά... μαλακία είναι αυτό που σκέφτομαι έτσι δεν είναι; Γιατί αυτό με κρατάει και δε πάω πιο συχνά κι όπως λέει κι ένας τραγουδιστής ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Διάβασα το ποστ του εκλεκτού συναγωνιστή gomeniu και πραγματικά τα πήρα στο κρανίο!!! Αρκετά ρε με την κάθε αμόρφωτη μαλακ...μένη βλαχορωσίδα που μας περνάει και για μαλάκες!!!
  :headbang: :headbang: ʼμα κυρία μου δε σου αρέσει να  :knockinb: κόψτο το επάγγελμα!! Αλλά θα σου το κόψουμε εμείς!! Απορώ καμιά φορά και με μας πόσο  :jerking: είμαστε και τα ακουμπάμε σε τέτοιες φόλες ενώ υπάρχουν πραγματικά διαμάντια που τιμούν αυτό που κάνουν. Τις άλλες ας τις στείλουμε να σφουγγαρίζουν σκάλες, να μας κάνουν καφέδες ή να βγάζουν πατάτες και καρπούζια στα χωράφια, αν και ούτε για αυτό δε κάνουν!!! Και προσβάλλω και τις καθαρίστριες, τις σερβιτόρες και τις αγρότισες με αυτά που λέω!! ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ ΤΣΟΚΑΡΑ ΤΗΣ ΚΑΚΙΑΣ ΩΡΑΣ!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Πολυ εισαγγελατο βλεπεις ή εχεις εμμονες ιδεες.Αν μασας τοσο για να μην σου γινει ψυχωση και καταληξεις στο Δαφνι παρε δικια σου καποτα και ολα καλα.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Διάβασα το ποστ του εκλεκτού συναγωνιστή gomeniu και πραγματικά τα πήρα στο κρανίο!!! Αρκετά ρε με την κάθε αμόρφωτη μαλακ...μένη βλαχορωσίδα που μας περνάει και για μαλάκες!!!
  :headbang: :headbang: ʼμα κυρία μου δε σου αρέσει να  :knockinb: κόψτο το επάγγελμα!! Αλλά θα σου το κόψουμε εμείς!! Απορώ καμιά φορά και με μας πόσο  :jerking: είμαστε και τα ακουμπάμε σε τέτοιες φόλες ενώ υπάρχουν πραγματικά διαμάντια που τιμούν αυτό που κάνουν. Τις άλλες ας τις στείλουμε να σφουγγαρίζουν σκάλες, να μας κάνουν καφέδες ή να βγάζουν πατάτες και καρπούζια στα χωράφια, αν και ούτε για αυτό δε κάνουν!!! Και προσβάλλω και τις καθαρίστριες, τις σερβιτόρες και τις αγρότισες με αυτά που λέω!! ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ ΤΣΟΚΑΡΑ ΤΗΣ ΚΑΚΙΑΣ ΩΡΑΣ!!!
Ναι ρε φίλε,στήν τελική έτσι είναι,άστο να πάει στο διάολο αφού δεν μπορείς ούτε αυτό να κάνεις!
Αλλά όπως είπες,φταίμε κι εμείς για να λέμε και την αλήθεια,και πρώτα  απ΄ολα ΕΜΕΙΣ! Εγώ μετά απ'αυτό(γιατί πραγματικά δεν έχω ξανασυναντήσει Χειρότερη συμπεριφορά),την είδα αλλιώς τώρα.Το δήλωσα ήδη και σ'ενα εκλεκτό μέλος:Για να μην πώ οτι θα το κόψω τελείως το άθλημα,επειδή είναι πολύ μεγάλη κουβέντα,τουλάχιστον από εδώ και πέρα θα είμαι ΠΟΛΥ πιο αυστηρός στίς κριτικές μου! Και στίς επιλογές μου εννοείται..Τέρμα,όποια πουτάνα δεν ΙΔΡΩΝΕΙ(και το εννοώ αυτό) για να βγάλει τα λεφτά της,ΔΕΝ θα παίρνει πλέον,ούτε λεφτά, ούτε καλές κριτικές.Κι αυτό θα πρότεινα να κάνουν όλοι, γιατί με την πολλή διαφήμηση να τι αρχίζει και γίνεται!Προσέξατε οτι πλέον τα σπίτια 'ξεφυτρώνουν' σαν τα μανιτάρια?Και παράλληλα οτι οι υπηρεσίες τραβάνε τον κατήφορο? Ε,για να σφίξουν και λίγο οι κώλοι, και να δούμε τι θα κάνουν όλες αυτές οι @@@μένες που ζούνε απ΄το ΔΙΚΟ μας υστέρημα στο κάτω-κάτω.
>:( >:( >:(
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ρε γκομενιε ειχα γραψει και εγω κριτικη προσφατα για την Νινα λιγες σελιδες μονο πισω..δεν την διαβασες??

ηταν και μ εμενα πολυ βιαστικη και εριστικη ..
ευτυχως προλαβα και την στριμωξα και τελειωσα τουλαχιστον..
το παιζει πολυ ντιβα  :headbang: :headbang: και πρεπει να ειναι ρουμανοαθιγγανη..

:huh:

η αληθεια ειναι οτι και εγω δεν ειμαι πολυ αυστηρος αλλα ηρθε η ωρα να σφιξουν οι κωλοι οπως ειπες γκομενιε... :rockon:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom