Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
τη σπερμάτωσα χθες στη Λεμπέση
 

Συνημμένα

  • barbie.jpg
    barbie.jpg
    19,3 KB · Εμφανίσεις: 18

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.....πηξε τωρα στο γραφειο και εγω παω με σαβαλα να μας τριψουν λιγακι  :grin: :grin: :dancing: :dancing: :helpplea: :helpplea:

ωραια τα λες, αλλα ξεχνας να πεις οτι σε οποιο μασατζιδικο πας, δακρυζεις και σε πιανουν ριγη συγκινησης που μπαινοντας βλεπεις τις τιμητικες πλακες αφιερωμενες στους zerotolerance και giorgospapa..

παλιολινάτσα..  :hammer:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αστα αυτα, ολο απουσιες εχεις μαζεψει παπα :dancing:
Σε φαγαν οι πουτανόπιατσες :grin:
Παλι καλα που υπαρχω και γω και χθες οταν ο warhol εμφανισε αυτο το καταραμενο λουμπαγκο που ταλαιπωρει και μενα εδω και μηνες προσφαιρθηκα να τον παω στη μασαζο γιατρο :2funny:

ωραια τα λες κι εσυ, υποστηρικτη του θειου, αλλα τωρα μολις στο τηλεφωνο σε αποκαλεσε κι εσενα ''λουίζα'' και ''χαλιαμούτρη'', που για να σου ειμαι και ειλικρινης δεν ξερω τι σημαινει..  :dancing: :dancing:
 

anme

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τι γίνεται με το studio της Λεωφ. Αθηνών 215;
Προχτές απάντησε στο τηλέφωνο η υπηρεσία και είπε ότι από δω και πέρα θα λειτουργεί κανονικά.
Χτές ήταν θεόκλειστο και δεν απαντούσε κανείς στο τηλέφωνο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μπορουσες απλα να πεις οτι το μαγαζι απο σημερα θα λειτουργει κανονικα..  ;) ;)
 

Επισκέπτης
ωραια τα λες κι εσυ, υποστηρικτη του θειου, αλλα τωρα μολις στο τηλεφωνο σε αποκαλεσε κι εσενα ''λουίζα'' και ''χαλιαμούτρη'', που για να σου ειμαι και ειλικρινης δεν ξερω τι σημαινει..  :dancing: :dancing:
ο σαβαλας ειναι γνησιο σκυλι του πολεμου  :rockon: :rockon:!!οχι σαν εσενα που δεν μπορεις να πιεις μια μπυρα και αρχιζεις να ξερνας  :grin: :grin: :grin:!!!!οσον αφορα τα μασαζ εγω ειδα ριγη συγκινησης να πιανουν τις κοπελλες μολις ειδαν το σαβαλα  :dancing: :dancing:!!και φυσικα καποια με αναγνωρισε γιατι ο θειος ειναι μεγαλο αλανι  :rockon: :rockon: :rockon:!!!οχι σαν εσενα παλιοσαψαλο μαζι με την αλλη την λουλου τον ζερο  :2funny: :2funny: :2funny:!!ΥΓ.η φρατζη και η ιππωνακτος θα μετονομαστει σε οδο γουορ προς τιμην μου  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ο σαβαλας ειναι γνησιο σκυλι του πολεμου  :rockon: :rockon:!!οχι σαν εσενα που δεν μπορεις να πιεις μια μπυρα και αρχιζεις να ξερνας  :grin: :grin: :grin:!!!!οσον αφορα τα μασαζ εγω ειδα ριγη συγκινησης να πιανουν τις κοπελλες μολις ειδαν το σαβαλα  :dancing: :dancing:!!και φυσικα καποια με αναγνωρισε γιατι ο θειος ειναι μεγαλο αλανι  :rockon: :rockon: :rockon:!!!οχι σαν εσενα παλιοσαψαλο μαζι με την αλλη την λουλου τον ζερο  :2funny: :2funny: :2funny:!!ΥΓ.η φρατζη και η ιππωνακτος θα μετονομαστει σε οδο γουορ προς τιμην μου  :grin: :grin: :grin: :grin:

βρε κελεπουρι, σταματα να ποσταρεις, γιατι σε καθε γραμμη πεφτω κατω τρεις φορες απ τα γελια..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και δεν επινα μπυρες, τσιπουρακια επινα και ανεβαζα και φωτο απ τα διπλανα κοριτσια, οχι σαν εσενα..  :dancing: :dancing:

υ.γ. η συνομιλια μας εχει καταγραφει, τον αποκαλεσες ή οχι τον σαβαλα ''χαλιαμούτρη'' και ''λουίζα'' ??????  :rockon:
 

Επισκέπτης
βρε κελεπουρι, σταματα να ποσταρεις, γιατι σε καθε γραμμη πεφτω κατω τρεις φορες απ τα γελια..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και δεν επινα μπυρες, τσιπουρακια επινα και ανεβαζα και φωτο απ τα διπλανα κοριτσια, οχι σαν εσενα..  :dancing: :dancing:

υ.γ. η συνομιλια μας εχει καταγραφει, τον αποκαλεσες ή οχι τον σαβαλα ''χαλιαμούτρη'' και ''λουίζα'' ??????  :rockon:
αντι ρε να πιεις ουζα με τα κοριτσακια ,τις τραβαγες φωτο ? :headbang: :headbang:!!δεν εκανες το καθηκον σου  :headbang: :headbang:!!!εκτος αν ησουν με την αγαπη σου  :2funny: :2funny:και σε εχε δεμενο στην καρεκλα  :2funny: :2funny:!!!ο σαβαλας χτες απεδειξε οτι ειναι στρατιωτης πρωτης γραμμης  :rockon: :rockon:!!καταλαβες σαβαλα?σηκωθηκαν τα ποδια να χτυπησουν το κεφαλι  :grin: :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
κοιτα να δεις που θα σας ριξω μπαν απ τα μασατζιδικα που βγαζετε και γλωσσα..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς τι γίνεται με το studio της Λεωφ. Αθηνών 215;
Προχτές απάντησε στο τηλέφωνο η υπηρεσία και είπε ότι από δω και πέρα θα λειτουργεί κανονικά.
Χτές ήταν θεόκλειστο και δεν απαντούσε κανείς στο τηλέφωνο.
Πάντως βρε παιδία το εν λόγω κατάστημα επειδή το βλέπω κάθε μέρα κατά την διαδρομή μου προς το σπίτι ... πραγματικά φαίνεται σαν κλειστό (κατεβασμένα ρολά και τα συναφή ... αλλά αυτό συνηνθισμένο είναι μάλλον για studio). Το σχετικά άσχημο είναι το μέρος που είναι πολύ ανοιχτό τριγύρω και σε βλέπει όλη η Λεωφ. Αθηνών αν πας εκεί  :2funny: ... αλλά που θα πάει ίσως βρω ευκαιρία να κάνω μια καταδρομική ...  :grin:
 

Επισκέπτης
για το μελος που ρωτησε ποτε μπορει να βρει την αλεξια βραδυ ,να τον ενημερωσω οτι η αλεξια δουλευει την κυριακη το βραδυ!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
προκειται για μεθοδευμενη προσπαθεια σπιλωσης του πατριαρχη που δεν προκειται να ακολουθησω..

σας αφηνω στον κληρο..
 

Επισκέπτης
και επι προσωπικου ετσι χαλιαμουτρη με λεει,
μαλλον επειδη ειμαι ομορφόπαιδο και ζηλευει :dancing:
το λουιζα δε το ξερω, πρωτη φορα το ακουω, μαλλον θα ειναι καταλειπο της θεσσαλονικιωτικης προφορας του war :2funny:
Παντως αγαπουλη εμενα δε με λεει, αλλος ειναι ο αγαπουλης :2funny:
ο γιωργης ειναι ο σταθης ψαλτης του 21ου αιωνα  :2funny: :2funny: :2funny:!!!
 

dimitris27ath

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα..παιδια μεταξυ αγαπη απο φρατζη και λουση απο καρεα τι μου προτεινεται?σημερα 8α ειναι ?ευχαριστω
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
η Λούση έχει φύγει απόσο ξέρω για βρούβες και γυρνάει Ιούλιο. Εκτός κι αν γύρισε οπότε ανεπιφύλακτα.
Σε κάθε άλλη περίπτωση η Αγάπη είναι η μόνη επιλογή σου.
 

dimitris27ath

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μηπως ξερεις τι ωρες 8α ειναι σημερα?και πως ειναι εμφανισιακα περιπου?
 

Επισκέπτης
η αγαπη ειναι μικροκαμωμενη,ξανθια,ωραια στητο βυζακι και πολυ καλη εξυπηρετηση!!φιλια σε ολο το σωμα,και στον παιζει ριχνοντας σαλιο στην πουτσα σου!!
 

dimitris27ath

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σημερα ξερει κανεις τι ωρες 8α ειναι?τωρα οσο αυτο με το σαλιο με φοβιζει λιγο..ευχαριστω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom