Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Δυστυχώς όχι ρε φίλε! Αν και πάντα διαβάζω,ήμουν πολυάχολος τις τελευταίες μέρες και μου ξέφυγε..Τέσπα,όσο για το αθίγγανη απ΄το στόμα μου το πήρες! Εντελώς έτσι είναι!...
:grin: :grin: :grin:
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Εξόρμηση πριν λίγο, ξεκίνησα για το σπίτι στην Αθανασίας στο παγκράτι αφού μένω εκεί...αλλα έκανα τη μαλακία και πήγα με αμάξι και όχι πόδια...παρκινγκ 0 εφυγα για φρατζή εκεί εφαγα ενα μελαχροινό μικρή σε ηλικία 23-27 κάπου εκεί...οκ φατσα αλλά με τρελό κορμί...λεπτή πολύ καλό αλλά δεν συγκράτησα όνομα,κατάλαβε κανείς ποια λέω ;
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
ναι ανετα αν το ξαναπετύχω θα το φάω,αλλά ξέχασα να ρωτήσω πότε δουλεύει η Ευα. Ξέρεις μήπως ;
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
μαλακια...οποτε παίρνω η δεν ξέρουν η θα δουλεύει άλλη.
 

Touristas

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
1
γκομενιε οτι επαθες στο περιπου τα ιδια με την σιετα στην αριστοτελους λυπηθικα το 50ρικο που εσκασα και δεν τι παρατησα..  :headbang: γκρινια αμετοχη δεν ειχε ορεξη για δουλεια το κοριτσι ειχαι νευρα...κ πρεπει εγω ο μαλακας να τα πληρωνω ...?? δεν εχω δει για αυτη παντως αλλη κριτικη στην αριστοτελους πεμπτη βραδυ ηταν..τουλαχιστον θα γλιτωσουν αλλοι συναδελφοι απο την νινα..θανκς για την ενημερωση :rockon:
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
ναι ανετα αν το ξαναπετύχω θα το φάω,αλλά ξέχασα να ρωτήσω πότε δουλεύει η Ευα. Ξέρεις μήπως ;

Η Ευα δουλευει Τεταρτη βραδυ και ΚΥΡΙΑΚΗ. Δεν ξερω σε ποια βαρδια ειναι σημερα , μαλλον βραδυνη (μετα τισ 11:00). Παρε τηλεφωνο το απογευμα, φανταζομαι θα σου πουν. Μη σε παρω στο λαιμο μου
 

Επισκέπτης
Σύντομη  πρωινή βόλτα σήμερα και ενημερώνω. Στο Φ 54 πρωί, στης Σοφίας, μία παχουλή μαύρη. Στο Παιωνίου 106, μόνη, η Νικόλ- πήρα και στη Φρατζή 47,όπως λέτε εδώ,  και εκεί λέει  ήταν .. η Νικόλ, και πιστεύω ότι και αλλού σίγουρα θα υπήρχε κι αλλη .. Νικόλ. Γύρω στις  1μμ  ένα περιπολικό γυρόφερνε  έξω από το Αχαρνών 86 ( όπου χαμός από Κουρδοπακιστανό) και το 106. Στο 106 πρωινή , νομίζω η Νατάσσα που κάνει διπλοβάρδιες  και με το Φυλής 134  επάνω. Και μετά το απόγευμα η .. Νίνα, όπου μετά τα χτεσινοβραδυνά , μάλλον δεν θα πατήσει κανείς ...ούτε σήμερα ούτε γενικότερα.
¨Εφυγα με την μηχανή και --κατάθεση  τελικά στην ξανθιά μικρόσωμη, λευκή  Λάουρα της Δροσ. 95. Στα θετικά το ότι είναι ευγενική και με καλή συμμετοχή ? στα αρνητικά το ότι ηταν ιδρωμένη και σίγουρα  (αν και στούντιο)  δεν είχε πλυθεί από τον προηγούμενο πελάτη- και το ότι έβαλε .. τόνους κρέμας που όταν γύρισε στα 4, έσταζαν τα πάντα. Τα σωληνάρια κρεμας τα έχουν στο ράφι του μπάνιου επάνω, όπου ναι μεν .. υπάρχει μπάνιο όπως έγραψε  ένας φίλος χτες, αλλά καθαρή πετσέτα ούτε για δείγμα ? ήταν όλες άθλια χρησιμοποιημένες από το Σαββατόβραδο. Αυτά.
 

Επισκέπτης
σημερα βραδυ νομιζω οτι ειναι η αλεξια!!η ευα πρεπει να ηταν το πρωι!!αλλα εγω δεν ξερω,ρωτα αλλους...
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Την Αλέξια την πιτσίλισα χθες βράδυ εκεί.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
αλλα εγω δεν ξερω,ρωτα αλλους...

Ρε θείε, από τατού δεν ξέρεις, από πουτανο-στουντιο-μπουρδέλα δε ξέρεις, αποό αυτοκίνητα και μηχανές δε ξέρεις, από μουσική δε ξέρεις, ε τι  περιμένεις για να σβήσεις το λογαριασμό σου από το σάιτ? :cheesy: :dancing: :2funny:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Ναι θείε!! Ότι πει ο θείος!!! Τα ανίψια δε του χαλάμε χατήρι!!!
 

Επισκέπτης
Μέγιστο Respect στον Warhol  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Αλάνι πολεμιστής και δυνατός scoutman  :rockon: :rockon: :rockon:

Σήμερα Λέλας Καραγιάννη για 3η φορά Σάντρα  :rockon: μοιάζει με την Daniela Pestova και έχω κολλήσει με την πάρτυ της. Μπουκιτσί με πρόστυχο κοίταγμα στα μάτια και πιπίλισμα στις μπάλες  :rockon: Την γυρνάω πισωκολλητό και την αρχίζω στις φαπίτσες και αυτή έσκουζε  :rockon: Μετά ξαπλώνω και ανεβαίνει απο πάνω  :rockon: κουνιότανε και ανεβοκαταίβενε τρίβοντας τις ρώγες της  :headbang2: :headbang2: Ήμουνα και ο τελευταίος πελάτης  :grin: πριν κλείσει η βάρδια  :rockon:
μα εγω παιρνω τηλ και μαθαινω...ετσι δεν ειπατε?? >:( >:( >:(
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.148
Κριτικές
491
Like
37.544
Πόντοι
41.447
respect στον warhol και απο εμένα!
scoutman και στουντιάκιας με τάση επέκτασης της δράσης του και στα μασάζ!
μόνο που σνομπάρει τα στούντιο της Κυψέλης και μας στεναχωρεί , αλλά δεν πειράζει!
 

Επισκέπτης
respect στον warhol και απο εμένα!
scoutman και στουντιάκιας με τάση επέκτασης της δράσης του και στα μασάζ!
μόνο που σνομπάρει τα στούντιο της Κυψέλης και μας στεναχωρεί , αλλά δεν πειράζει!
ρε αφηστε τα σαπια......!!να δεις τωρα που σε καθε ερωτηση που θα μου κανουν θα τους παραπεμπω σε σενα....!!ο θειος γουορ κρεμαει τη φανελλα του  :rockon: :rockon: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom