Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ρε παιδία ξέρη κανείς κάνα  πολυτελές στούντιο ξέρετε να σε εμπνέει λίγο και ο χώρος  γιατί έχω έναν φίλο πολλή νευρικό που άμα δεν τον εμπνέει ο χώρος δεν γαμάει τον έχω πάρει μαζί μου στην οδό βριλησσου και τον καύλωσε τρελά ο χώρος  και τώρα μου ζητάει να τον πάω και αλλού για αυτό πείτε ρε παίδες κάνα καλό στούντιο 

Γιατί δεν ξαναπάει στη Βριλλησού;  :rockon: :rockon: :rockon:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Οποιοs παει τριγγετα να μαs ενημερωσει τι παιζει.
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Επειδή δεν το ξέρεις καλά το σκηνικό υπάρχουν 2 τύποι (ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΞΕΡΟΥΜΕ) που πήγαν με τα χαρτιά απο το εν λόγω thread σε 3 στούντιο και αυτοπαρουσιάστηκαν 'ως υπεύθυνοι του σάϊτ' και για να τους γίνει καλή προώθηση του μαγαζιού πρέπει να τους κάνουν και καλή τιμή. Δείχνοντας τις κριτικές των μελών ρουφιανεύανε και 'φωτογραφίζανε' διάφορα μέλη στις τσατσάδες και στις ιερόδουλες με το στύλ 'βλέπεις ο τάδε ήρθε τότε, την τάδε ώρα και έγραψε αυτό για σένα και την κοπέλα'. 'Κάνε μου εμένα μια τιμούλα καλή και θα γράψω καλή κριτική για την κοπέλα και το μαγαζί και όχι σαν αυτούς τους μαλάκες που σας συκοφαντούν. Εσύ προσωπικά μπορεί να μην εκνευρίζεσαι  :huh: :huh: :huh: Αρκετοί όμως έχουμε εκνευριστεί  :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel:
Μα καλά είναι δυνατόν; Πόσο γύφτοι μπορεί να γίνουν κάποιοι για να γλυτώσουν 10-20 euro.... :jerking:
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Επειδή δεν το ξέρεις καλά το σκηνικό υπάρχουν 2 τύποι (ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΞΕΡΟΥΜΕ) που πήγαν με τα χαρτιά απο το εν λόγω thread σε 3 στούντιο και αυτοπαρουσιάστηκαν 'ως υπεύθυνοι του σάϊτ' και για να τους γίνει καλή προώθηση του μαγαζιού πρέπει να τους κάνουν και καλή τιμή. Δείχνοντας τις κριτικές των μελών ρουφιανεύανε και 'φωτογραφίζανε' διάφορα μέλη στις τσατσάδες και στις ιερόδουλες με το στύλ 'βλέπεις ο τάδε ήρθε τότε, την τάδε ώρα και έγραψε αυτό για σένα και την κοπέλα'. 'Κάνε μου εμένα μια τιμούλα καλή και θα γράψω καλή κριτική για την κοπέλα και το μαγαζί και όχι σαν αυτούς τους μαλάκες που σας συκοφαντούν. Εσύ προσωπικά μπορεί να μην εκνευρίζεσαι  :huh: :huh: :huh: Αρκετοί όμως έχουμε εκνευριστεί  :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel:


η τιμωρια που τους αξιζει ειναι να τους κανει ο γουορ τατου τον αρτεμη ματσα :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Σε λιγο οι μαγκες θα ζητανε και δανεικα για γαμησι εαν δεν το εχουν κανει .
ΕΞΩ ΞΕΦΤΙΛΕΣ.

Τωρα στα δικα μας. Τριγγετα σημερα πρωι κοντοπουτανο ρουμανακι πρωτη μερα με τρια πολυ καλα χτυπημενα ΤΑΤΗΟΟ .
Πιπα αψογη με γλωσσοπαιχνιδια οχι μπαλλες γαμησι  γρηγορο μια και βιαζομουνα γιατι ημουν κοπανιστος και ηθελα να αφησω καπου τα χοντραδια.
Δεν τρελλαθηκα αρα μαλλων δεν θα ξαναπαρω.
Το ονομα της καπως σαν Ντενια κατι τετοιο.
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
πως δεν ξαναπάει στη Βριλλησού απλα θελει να γνωρισει και αλλα μαιρη. Βριλλησού ειναι το προτο μου στουντιο και του φιλου μου. ξερετε και αλλα μαιρη??????????????
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
748
Κριτικές
123
Like
1.699
Πόντοι
8.445

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
748
Κριτικές
123
Like
1.699
Πόντοι
8.445
υπάρχει κανένα καλό μωρό σε στούντιο που να δίνει και κουλούρι;
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ρε παιδια που παιζει μπαλα αυτη η αγνη?
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Εγώ πριν 6μηνο στη δευκαλίωνος στον άγιο λουκά με το μαράκι που όμως το έχω χάσει εντελώς!ξέρει κανείς που βρίσκεται αραγε?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Σήμερα παρέα με τον μέγιστο scoutman panosmpos μίνι τσάρκα στα στούντιο της Κυψέλης απογευματινες ωρες
Δροσοπούλου 95 , η καινούργιο ευγενική τσατσά και κοπέλα η Γίουλια (το γνωστο γκοθοπουτανάκι απο Λελας 35) τα ακούς germaon? :dancing:
Δροσοπούλου 97 η γνωστη πια Εβελιν.
Λελασ Κ 35 ισόγειο. Καινούργιο γκομενακι μαυρισμενο απο Βουλγαρια με μεγαλο τατοο στην μεση-πολυ συμπαθητικη.Η τσατσα και εδώ πολυ ευγενικη.
Λελας κ 35 1ος οροφος, μια εντελώς αδιαφορη τύπισσα και μια τσατσα καινούργια με γυαλια..
Κεφαλληνίας 75 η Κατερίνα. ενα ξανθό γλυκητατο πλασμα,
Αχαρνων 106 μια αδιαφορη ξανθιά (και εδώ η τσατσα ευγενικη) και τέλος
Αχαρνών 85 η Αντζελα πολύ φιλικη με ωραίο στήθος.
Δεν πέρασα σε κανάνα και αποφάσισα να καταθέσω πιο οικονομικα στα ρδελα της ευρυτερης περιοχής :rockon:θα ενημερωσω στο αναλογο θρεντ σε λίγο...

και κάτι άλλο στην κάθετη οδο της Αχαρνων, την οδό Αγίου Πετρου (παράλληλη της Περγαμου) άνοιξε καινουργιο στουντιάκη στο νουμερο 7! σήμερα είχε 2 κοπέλες μαλιστα (οχι κακές).
Προγραμματα ξεκινάνε απο 30 ευρώ ....
Ο panosmpos εχει τραβήξει φωτό και θα τις ποστάρει αργότερα...
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
ξερουμε τιποτα για βριλλησου τωρα?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
απο το 57 που πέρασα πριν κανα 2ωρο ήταν μια ψιλη ξανθια γεματουλα, εμενα δεν μου εκανε κλικ, αλλά γουστα ειναι αυτά...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom