Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (1 μέλη και 40 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Kύριοι μπερδευόμαστε-  με το " όλο το βράδυ εκεί θάναι= Μπάρμπι στο  95 ".. ?. Ενημερώστε ακριβέστερα..
Λοιπόν , χτές αργά βραδυ στο 95 ήταν η  Αλίνα
=μεταμεσονύχτια βόλτα με δύο καταθέσεις.Συνοπτικά  θα πω για την Αλίνα- Παπαρίζου στο Δρος. 95 με την οποίαν κάπου στεναχωρήθηκα γιατί την ξέρω αρκετά. Πιό κουρασμένη  παρά ποτέ, προσπαθούσε , αλλά δεν της έβγαινε ( που ,οι παλιές οργιώδεις  εποχές), πιο ιδρωμένη από ποτέ, μύριζε τσιγάρο πιο πολύ από ποτέ. Μου είπε με καημό ότι δουλεύει διπλές βάρδιες πχ. τις Δευτέρες 10-17.00 και 23.0-005.00. ΣτοΔρ95 δεν λέει για την Βούρβαχη και υποθέτω και το αντίστροφο. ΄Ετσι, δεν την ρώτησα από ευγένεια. Μετά ήθελα να δώ το ανακαινισμένο Περγάμου 1 + Αχαρνών, και το.. 7αρι στήθος της Αγάπης. Στα θετικά ο πολύ φροντισμενος χώρος, τύπου στούντιο, και το ότι η Αγάπη ( νομίζω αυτή ήταν ?) είναι καθαρή. Στα αρνητικά το ότι σχεδόν δεν συμμετέχει και δεν σε κοιτάει.  Σώμα όχι καλό και στήθος μεγάλο αλλά πεσμένο. Μόνο για λάτρεις των παχουλών και μεγάβυζων. Όλα τα ανωτέρω =προσωπικές γνώμες. Η κυρία Όλγα αν και εχει  τα διπλά χρόνια της Αγάπης έχει καλύτερο σώμα και καλύτερο στήθος
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα , μήπως πέρασε κανένας συναγωνιστής χτές το μεσημέρι από Αχαρνών 106, είδα στα πολύ γρήγορα μια ξανθιά νομίζω milfaki , ποιά είναι αυτή ? ξέρει κανείς απο υπηρεσίες , thanks ,
savala την πέτυχες τελικά την Ιζαμπελίτσα ,, εισαι μεγάλος !!!!
 

Nikkos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά,
γνωρίζει κανείς που θα δουλεύουν σήμερα Αλίνα και Barbie?

Καλή συνέχεια..
thanks
 

Επισκέπτης
Σκέφτομαι ν' αλλάξω το nick σε lalakas07 γιατί πρέπει νάχω κερδίσει τον τίτλο σήμερα. Μπαίνω να δοκιμάσω Κίμ. Μου αρέσει πάρα πολύ οπτικά (παρά τα κάποια μικρά μείον : 30+ με πλαστικό στήθος και μπήκε στο δωμάτιο γυμνή) και κάνω να της δώσω ένα μικρό tip. "Μη το κάνεις αυτό" μου λέει "γιατί μετά ζητάτε διάφορα". Της λέω ότι δε θέλω "διάφορα" και ξεκινάει ωραία μπάλλες ωραία κίνηση κ.λ.π. Αλλαγή στάσης και τέλος και μόνο που την έβλεπα πύραυλος σε 5'. Σηκώνεται και φεύγει αγνοώντας το tip. Ντύνομαι και μετά το παίρνω από το κομοδίνο πριν φύγω, απορώντας γιατί δεν το πήρε. Ξαφνικά ανοίγει την πόρτα και μου λέει "Αυτό που έκανες να μην το ξανακάνεις. Να δώσεις κάτι και μετά να το πάρεις πίσω"!!! Κόκαλο ο λαλάκας.
Τι λέτε να πάρω τον τίτλο από τώρα ή να περιμένω μήπως κάνω καμμιά μεγαλύτερη λαλακία φέτος?
 

Επισκέπτης
παρε το τιτλο απο τωρα γιατι για να γινει πιο χοντρη λαλακια λιγο δυσκολο....εσπασες ρεκορ!!!!
 

Nikkos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Για όσους ενδιαφέρονται έψαξα κ έμαθα πως σήμερα η Μπαρμπη θα είναι Δροσοπούλου 97 ,το βράδυ.

Αν γνωρίζει κανείς που θα είναι η Αλίνα ας με ενημέρωσει.
Ευχαριστώ
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
τελικά αφού κανείς δεν ξέρει για το ξανθό το χθεσινό στην Αχαρνών 106 , πήγα πριν λίγο αλλά ήταν το κοντοπούτανο η Νίνα , την έχω πάρει μια φορά αλλά δεν έλεγε και τπτ , οπότε την έκανα για Αχαρνών 85 οπού και κατέθεσα στην ʼντζελά 40? τπτ το ιδιαίτερο και εκεί ,ένα κλασικό γαμήσι .. πολύ ζέστη όμως ρε μάγκες στο Κέντρο ..
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
Για όσους ενδιαφέρονται έψαξα κ έμαθα πως σήμερα η Μπαρμπη θα είναι Δροσοπούλου 97 ,το βράδυ.

Αν γνωρίζει κανείς που θα είναι η Αλίνα ας με ενημέρωσει.
Ευχαριστώ
παντως χθες βραδυ η αλινα ηταν στο 95 ενω η μπαρμπι στο 97
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παντως χθες βραδυ η αλινα ηταν στο 95 ενω η μπαρμπι στο 97

δηλαδη η μπαρμπι προτεινε στον καιαφα ακαποτο πηδημα ????  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:



υ.γ. καιαφα, καλα να παθεις βρε σαρδαναπαλε που δεν πατας το ποδι σου σε ιερο εδαφος.. :grin: :grin: :grin:
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Σκέφτομαι ν' αλλάξω το nick σε lalakas07 γιατί πρέπει νάχω κερδίσει τον τίτλο σήμερα. Μπαίνω να δοκιμάσω Κίμ. Μου αρέσει πάρα πολύ οπτικά (παρά τα κάποια μικρά μείον : 30+ με πλαστικό στήθος και μπήκε στο δωμάτιο γυμνή) και κάνω να της δώσω ένα μικρό tip. "Μη το κάνεις αυτό" μου λέει "γιατί μετά ζητάτε διάφορα". Της λέω ότι δε θέλω "διάφορα" και ξεκινάει ωραία μπάλλες ωραία κίνηση κ.λ.π. Αλλαγή στάσης και τέλος και μόνο που την έβλεπα πύραυλος σε 5'. Σηκώνεται και φεύγει αγνοώντας το tip. Ντύνομαι και μετά το παίρνω από το κομοδίνο πριν φύγω, απορώντας γιατί δεν το πήρε. Ξαφνικά ανοίγει την πόρτα και μου λέει "Αυτό που έκανες να μην το ξανακάνεις. Να δώσεις κάτι και μετά να το πάρεις πίσω"!!! Κόκαλο ο λαλάκας.
Τι λέτε να πάρω τον τίτλο από τώρα ή να περιμένω μήπως κάνω καμμιά μεγαλύτερη λαλακία φέτος?
Ενω η Κιμ "κυρια", και καλα δεν το θελω, αλλα το ματι γαριδα.Motion detector ειχε βαλει στο κομοδινο ?
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
δηλαδη η μπαρμπι προτεινε στον καιαφα ακαποτο πηδημα ????  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:



υ.γ. καιαφα, καλα να παθεις βρε σαρδαναπαλε που δεν πατας το ποδι σου σε ιερο εδαφος.. :grin: :grin: :grin:
εκτακτα εσκασα πατερ τι να κανουμε η καυλες!!!!!!!!!
Την επομενη ομως θα παμε στα ιερα μερη του μασαζ για να ξεπλυνω τις αμαρτιες μου!!
Ναι η βρομιαρα ηθελε ακαποτο πηδημα και φιλακι στο στομα πηγε να μου δωσει!!!!!!
Μαυρο ριχνω στην κυρια καταμαυρο!!!!!!!!!!!
 

athensfreelove

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
θα σε στεναχωρησω αλλα η πατσαβουρα που αναφερεις μου εκανε χτες ενα απο τα πιο gfe γαμησια που μου εχουν κανει...και δεν ειμαι κανενας τυχαιος αςχετα που δεν ποσταρω...ασε που αν προσεχες λιγο καλυτερα και φανταζοσουν το ζουμερο κωλαρακι της στα τεσσερα δεν υπηρχε περιπτωση να φυγεις...απλα απο τα καλυτερα κωλια που παιζουν για γαμησι...μην πω για τα επισης ζουμερα "βυζακια" της....απορω πως περνετε τους τιτλους εδω μεσα.....

νυχτερινη στουντιακη εφοδια τις πρωτες πεωινες ωρες
καρεα 30, 2 τεμαχια, μια πατσαβουρα με σγουρο μαλλι και ενα ξανθο με γυαλακια και τατου το οποιο ο μως αν και μαρεσε τοκοψα ξενερωτο.
Καταθεση Βουρβαχη στην Ολγα ρωσσικο milf με ξανθο καρρε κοντο μαλλι,
γλυψιμο στις μπαλλες δε παιζει, η σιλικονη στο βυζι εχει χαλαρωσει, προθυμοτατη για ολες τις στασεις και τελιωμα με πιπα,
αν δε μιλουσε τοσο και αν δεν επιανε και τη παρλα ολη την ωρα θα ηταν καλυτερη.
Δε το βλεπω να ξανασκαω, για τους λατρεις των milf ειναι οκ

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
λοιπον για να μην υπάρχουν μπερδέματα να τα ξεκαθαρίσουμε..
εκανα τυπογραφικο λάθος εχθες και αντι για 97 εγραψα 95.μετα λογω εργασιων στο site είχε τεθει εκτος λειτουργιας οποτε δεν μπορουσα να το διορθώσω..
-> η Μπάρμπι παιζει στο Δροσοπ. 97 και σύμφωνα με τον kaiaphas του πρότεινε και ακάποτο γαμησάκι.. :headbang:
-> η Αλίνα -"παπαρίζου" στο Δροσοπ. 95 ...

επίσης τις βρίσκουμε Λεμπέση 8 και Βούρβαχη 19 αντίστοιχα..

;) ;)
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Καλημέρα , μήπως πέρασε κανένας συναγωνιστής χτές το μεσημέρι από Αχαρνών 106, είδα στα πολύ γρήγορα μια ξανθιά νομίζω milfaki , ποιά είναι αυτή ?

παιζει μια ξανθια κοντούλα ονόματι Μαρία 22 χρονων.. -γενικα σε αυτο το στούντιο-
περιποίηση τυπική .. (πολυ καλη στα 4!!)

τώρα για milf ξανθια εχω καιρο να δω εκει..
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Η χθεσινή επιχείρηση ανορθόδοξου πολέμου στην ακτίνα δράσης της είχε και στούντιο.

Αχαρνών 106 - απόγευμα> Η γνωστή πλέον Ανγιέσκα η μελαχροινή Πολωνή μουνάρα. Απλά τη συνιστούμε ανεπιφύλακτα σε όλους τους συναγωνιστές και με τιμές που ξεκινούν από 30 Ευρώ- ΠΡΟΣΟΧΗ. ΜΗ ΤΗ ΜΠΕΡΔΕΨΕΤΕ ΜΕ ΤΗ ΝΙΝΑ! Στο εν λόγω μαγαζί ( που είναι άψοχο και από πλευράς καθαριότητας, χώρου εξυπηρέτησης και συμπεριφοράς από την τσατσά! ) αποφύγετε τη ΝΙΝΑ. Τα έχουμε γράψει και για τη Νίνα και για την Αγνή.

Λέλας Καραγιάννη 35. Το κάτω είχε την Τίνα από τη Βουλγαρία. Ξανθό κοντοπούτανο , μινιόν, λεπτή, αλλά φάτσα όχι ιδιαίτερα καλή. Μικρή σε ηλικία και καινούρια από ότι η τσατσά. Το πάνω κλειστό.

Κωνσταντινουπόλεως 130 και 61 ήταν κλειστά.
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
θα σε στεναχωρησω αλλα η πατσαβουρα που αναφερεις μου εκανε χτες ενα απο τα πιο gfe γαμησια που μου εχουν κανει...και δεν ειμαι κανενας τυχαιος αςχετα που δεν ποσταρω...ασε που αν προσεχες λιγο καλυτερα και φανταζοσουν το ζουμερο κωλαρακι της στα τεσσερα δεν υπηρχε περιπτωση να φυγεις...απλα απο τα καλυτερα κωλια που παιζουν για γαμησι...μην πω για τα επισης ζουμερα "βυζακια" της....απορω πως περνετε τους τιτλους εδω μεσα.....

ξανθό-γυαλάκια-τατού;;;
Τι είναι τούτο δω;
Παίζει τη στάνταρ νυκτερινή βάρδια η μικρά;
Το μπάζο τι όνομα είχε με τα κατσαρα;
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
ξανθό-γυαλάκια-τατού;;;
Τι είναι τούτο δω;
Παίζει τη στάνταρ νυκτερινή βάρδια η μικρά;
Το μπάζο τι όνομα είχε με τα κατσαρα;

Είναι η Σύλβια η Πολωνή. Έχει τατού πατημασιές γάτας στο μπούτι της που πηγαίνουν προς τη... φωλιά χαχα! Κατά τη γνώμη μου μουνάρα. Αλλά 60 ευρώ.
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
χμμμ...αξίζει ένα κρας τεστ να δούμε πόσα αστέρια παίρνει.
Θα κάνω καταδρομική.
 

athensfreelove

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
μπα σιμονα την λενε και μετα απο δευτερη δοκιμη ειμαι ακομα πιο ευχαριστημενος....τωρα επειδη ο κυριος σαβαλας εχει στανταρ μεταξουργιου οπως ειπαμε αλλα ΔΙΑΓΡΑΦΗΚΕ φιλικα {τι περιεργη αρρωστια αυτη της εξουσιας..η καλυτερα της ψευδαισθησης εξουσιας που εχουν καποιοι} προφανως δεν ειναι του γουστου του..οπως και καθε μη εμπειρου μπουρδελιαρη μιας και τα λιγα παραπανω κιλα που εχει η κοπελια μπορει να βοηθησουν στο να διαφυγει η προσοχη απο το υπεροχο δερμα της τις βυζαρες της και το πολυ ομορφο προσωπο της....δεν πειραζει..γαματε σκουποξυλα με τα ματια για να χαιρομαστε γυναικες με ολες μας τις αισθησεις
Το μπαζο με τα κατσαρα το λενε κατσαρολα γιαυτο δεν ειναι στα γουστα του Savala
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom