Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (2 μέλη και 40 επισκέπτες)

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Κακό αυτο !! Anyway αν μάθεις τπτ κάνε μια ενημέρωση ;) Σήμερα πρέπει να πιτσιλίσουμε !
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
χθε ςτο βραδυ κατα τις 3 περασα μια βολτα απο δοσοπουλου 97 να ριξω μια ματια στην μπαρμπι...πολυ καλο και κοντο μωρο
εηρρεασμενος απο τα καλα λογια πολλων εδω μεσα εδωσα το 50αρικο και το ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ.
Πιπα αγαρμπη με πολυ δοντι και μονο θετικο το ελαφρυ γλειψιμο ατα παπαρια κατοπιν αιτηματος μου.
Γαμησι βαρετο με εκεινη να μου ζηταει συνεχεια να μην την γαμαω με δυναμη γιατι της επεφτα μεγαλος,εχει και μικρο μουνακι,και να τραβιεται συνεχως μην της μπει ολο.χουφτωμα στα βυζια,εκπληκτικα ηταν τα ατιμα ομολογουμενως, επισης δεν ηθελε γιατι πονουσε...και εκει ολο slow κσι slow μου ελεγε.
Ε αϊ γαμησου μπαρμπι μας επρηξες τα αρχιδια...εχυσα στα γρηγορα και ριχνω μαυρη πετρα στην χαμουρα
Κυριακη βραδυ θα παω στο Σαμπρινακι για να ρεφαρω.

γιατι αραγε συμφωνω παντα μαζι σου?respect!
 

gruppo

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις τι παιζει τωρα αριστοτελους-και συγγρου νεο?
 

saintgr

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2005
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
εχουμε τπτ για σημερα. λεω να περασω καμοια βολτα και γω σαν παιδι
 

Επισκέπτης
Mολις επεστρεωα απο τερστια βολτα
λελας και τα 2 κλειστα
δροσοπουλου 97 ενα ξανθο παρταλι
δροσ.95 κλειστο(η φαλιρισαν η η πουτανα δουλευει και ως πυροσβεστης)
βριλισου 60 2 μαπες ,μια ξανθεια και μια κοκκινομαλα που δουλευε χθες κεφαλινιας.με 100 τις επερνες και τις 2
βριλλισου 46 μια ξανθεια που μου ειπε η τσαυσα οτι ειναι 16 χρονων(αραγε τοσο μαλακας φαινομαι?)ΜΑΠΑ
βρυλισου 32 ενα ελληνικο κοντοπουτανο οχι ασχιμη αλλα φαινοταν πολυ πουτανα και δεν μπηκα
κεφαλληνιας 75 οχι ασχημη αλλα δεν γαμαω ελληνιδες γιατη νομιζουν οτι σου κανουν και χαρη
και τελος  ιπποκρατους 144 ενα ξανθο τσεχακι το οποιο και ξεμουνιασα.
 

Επισκέπτης
Πηγαίνοντας πριν από λίγο για Λεμπέση μήπως βρώ την Barbie, πέρασα από Ιππώνακτος όπου για πρώτη φορά ήταν εκεί η Σαμπρίνα από Λιοσίων 278 (Penthouse). Για τους πιστούς της θα είναι και αύριο το βράδυ εκεί. Στη Φραντζή όλο το βράδυ θα είναι η Βαλέρια.
 

Επισκέπτης
ειναι γνωστο εδω και μια βδομαδα για την σαμπρινα:ειναι εκει δοκιμαστικα!αμα πανε καλα τα πραγματα θα παραμεινει
 

Επισκέπτης
Παιδιά  πέστε  , όποιος θέλει, μια ενημέρωση , πώς είναι  τώρα η Σαμπρίνα σε σχέση με προ καιρού που αρκετοί εδώ  ειπαν ότι
είναι πολύ αδύνατη, κομμένη , αγνώριστη κλπ//
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Καθως γύρναγα απο παραλία είπα να κάνω 2 στάσεις

Σταση 1 - > Λεμπέση . Εκεί ήταν κάποια Εβελιν ...Για 20ευρω ίσως να το συζήταγα, 50 όμως οχι. Ρώτησα για την Μπαρμπι και μου είπε η τσατσά πως έφυγε και δεν θα ξαναδουλέψει σε αυτό το μαγαζί.

Σταση 2 - > Βούρβαχη . Εκεί ήταν μια μελαχροινή πολύ σκυλέ φάση που η τσατσα την διαφημιζε πολύ καλά αλλά δεν μ'αρεσε και δεν μπήκα.
 

Επισκέπτης
Την Σαμπρίνα δεν την είχα ξαναδεί, αλλά για τις δικές μου προτιμήσεις είναι πολύ αδύνατη. Μόνο αυτό μπορώ να πώ μια και δεν έχω συγκριτικό στοιχείο.
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
από περιποίηση πως ηταν ..? καλη..?? είχε όρεξη ή βαριόταν που ζούσε.?
 

Επισκέπτης
Χα...μα εδώ,αγαπητέ μου  rotti (επειδή δεν μιλάω πάντα, δεν σημαίνει ότι δεν εργάζομαι για το κοινό καλό ....)
στρώσαμε ακόμα και την ..Νίνα
στην Σαμπρίνα θα  κολλήσουμε ?!
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :grin:

μπράβο.. έτσι, έτσι...!!! :dancing:
 

Επισκέπτης
καλα εκανες θεσαρις και το εγραψες!!!!!!!σωστος!!!
 

Επισκέπτης
Παιδιά  πέστε  , όποιος θέλει, μια ενημέρωση , πώς είναι  τώρα η Σαμπρίνα σε σχέση με προ καιρού που αρκετοί εδώ  ειπαν ότι
είναι πολύ αδύνατη, κομμένη , αγνώριστη κλπ//
φιλε εμενα μου αρεσει πιο πολυ τωρα ειναι αδυνατη με βυζαρες και καβλοφατσα.. παλια μου φαινοταν καπως πιο χαλαρη!!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Αυτή που δούλευε σήμερα το βράδυ στη Βούρβαχη, μελαχροινή σκυλέ φάση , ποιά ειναι ;
 

Επισκέπτης
Εχθές μετά την περιήγησιν ανα τους οικίσκους ανοχής ηκολούθησαν επισκέψεις εις τα ολίγον απομεμακρυσμένα σπουδαστήρια δεδομένου ότι μόνον κατά την νύκτα καθίσταται δυνατή η απρόσκοπτος κίνησις και η στάθμευσις του αυτοκινήτου.

1. Εις το σπουδαστήριον της Ιππώνακτος ευγενεστάτη υπηρεσία και η εντυπωσιακή Σαμπρίνα.

2. Εις την Τριγγέτα 3 νεαρά εμφανίσιμος ονόματι Σάντυ αγνώστων λοιπών στοιχείων. Είχον την εντύπωσιν ότι έχουν δημοσιευθεί αρνητικαί κριτικαί και ως εκ τούτου δεν εδοκίμασα.

3. Εις την Θησέως 35, Καλλιθέα, άνωθεν συνεργείου ελαστικών επισώτρων, αγενεστάτη υπηρεσία και η ευγενής, μεγαλόσωμος και εξαιρετικώς ευειδής Σβέτα. Ωστόσο πρόκειται μάλλον δια την ιδίαν νεαράν εις την οποίαν αναφέρονται οι κ.κ. Magua και Baby, οπότε δεν εδοκίμασα.

4. Επιστροφή εις το κέντρον και διέλευσις εκ Πιπίνου 118. Μια ξανθή αδιάφορος. Κατά τον συνεκδράμοντα συνάδελφον ήτο η ιδιοκτήτρια.

5. Τέλος μετάβασις εις το επί της οδού Αχαρνών 85 σπουδαστήριον. Εντός η γνωστή ʼντζελα. Παρά τα επιφωνήματα ευχαριστήσεως και τους ακκισμούς αμά τη εμφανίσει μας, ο έρως ήτο "διεκπεραιωτικός" θα έλεγα. Υπήρχεν βεβαίως καλός ισπανικός αυνανισμός και "πισωκολλητόν" (η αγαπημένη της στάσις) με συμμετοχήν και ραπίσματα εις τους γλουτούς αλλά γενικώς διακρίνονται σημεία κοπώσεως.

Αυτά προς το παρόν.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom