Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (1 μέλη και 48 επισκέπτες)

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
στην ιππωνακτος τωρα ,η σαμπρινα ,η γνωστη που δουλευει και στην λιοσιων!!ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ!!!ΚΡΙΤΙΚΗ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ,ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΚΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 2!!ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΔΕΝ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ!!

Θα σε παρακαλέσω να σταματήσεις να γράφεις με κεφαλαία γράμματα (κανόνας του site)...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ρε, αφαιρέσατε αστέρι από το vaso; :boobies:

ελα ντε!ολο κανουν πραματα χωρις να με ρωτουν.....εδω με εκαναν τιμημενο χωρις να το καταλαβω και μπαινω προχτες στο σαιτ και κατι ειχε αλλαξει πανω αριστερα.........ενταξει δε λεω...τους ευχαριστω ολους για την αγαπη που μου δειχνουν αλλα να σου πω την αληθεια δεν πολυγουσταρω τους τιτλους.....δεν μου πανε αλλωστε!ειμαι απλα εδω σε τουτο το σαιτ διοτι απλα το ειχα υποσχεθει στον παπαγιωργη οταν με βαπτιζε........μασαζοκολλητο του!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Πήγα σήμερα πριν λίγο ....Για καλή μου τύχη ήταν άδειο το σπίτι, πέρασα με 50? , εμφανισιακά δεν μου άρεσε για να πω την αλήθεια αλλά οι καύλες τις στιγμής με έσπρωξαν μέσα, κατα τα άλλα όχι τίποτα το ιδιαίτερο , έχω γαμήσει και καλύτερες με λιγότερα χρήματα και καλύτερο σεξ. Μου έλεγε στο δωμάτιο οτι έχει αδυνατίσει και θέλει να πάρει κανα κιλό τώρα.

Κατα τη γνώμη μου τα 50? ήταν πολλά.

Η Σαμπρίνα όσοι τη γουστάρετε και δεν την έχετε δει , αλλά έχετε δει μόνο τις φωτογραφίες της στο Penthouse , δεν θα την αναγνωρίσετε....Καμία σχέση, μακάρι να ήταν σαν τις φωτογραφίες. Το πρόσωπο της δεν μ'αρεσε.

Αυτό που μου άρεσε ήταν η πίπα που έκανε, με το σκουλαρίκι στη γλώσσα επιτέλους κατάλαβα πίπα με προφυλακτικό ! (Αυτή και η Αντέλλα με καυλούν με πίπα τόσο πολύ). Οπως και το οτι φόραγε ψιλοτάκουνες μπότες πάνω απο το γόνατο...

Η πίπα είχε διάρκεια κανα 5λεπτο, μετά ανέβηκε απο πάνω μου και τα έδωσε όλα....Στη συνέχεια κατέβηκα απο το κρεβάτι και εγώ όρθιος ενώ αυτή πάνω στο κρεβάτι στα 4 .... Η πολύ κρέμα που είχε βάλει με έκανε να σπρόχνω 10-15 λεπτά...Σε μια φάση όπως την έχω στα 4 , πάω να της κρατήσω την κοτσίδα και να σπρώχνω και λέειε ΟΧΙΙΙ !! είναι extension ! χαχαχαχαχααχα

Οσοι θέλουν να την ξαναπετύχουν θα είναι εκεί την Πέμπτη 18.00-02.00 .....

Αυτα....
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
Σε μια φάση όπως την έχω στα 4 , πάω να της κρατήσω την κοτσίδα και να σπρώχνω και λέειε ΟΧΙΙΙ !! είναι extension ! χαχαχαχαχααχα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εγω με τη σειρα μου περασα αριστοτελους. μπαινω μεσα, μονος μου εντελως και μου λεει η τσατσα οτι η κοπελα κανει ενα μπανιο και ειναι ετοιμη.

περναει περιπου 1 ωρα (!) και εν το μεταξυ εχουν σκασει αλλοι 4 και περιμενουν ουρα.... ουτε στην τραπεζα να ειμασταν. τελικα η κοπελα εμφανιζετε, μια απο τας ανατολας (ευρωπη παντα) με καστανο μαλλι, ομορφο προσωπακι και γυρω στο 1.70. εμενα μου αρεσε αλλα με την μια 3 απο τους αλλους με μικρα πηδηματακια προς τα εξω.

σκαω το 50ρικο στη τσατσα και παω πανω. μετα απο λιγο ερχετε η κοπελα και μου λεει να ξανακατεβω οπως και κανω. εκει η τσατσα μου ανακοινωνει οτι το χαρτονομισμα ειναι πλαστο και οτι το ελενξε σε μηχανη τραπεζας που εχει μεσα....  οταν το τσεκαρα, ηταν κανονικα με υδατογραφημα, λςριδα μεσα, UV reactive etc. :jerking:

να μη τα πολυλογω, πηρα και τα χρηματα και εφυγα

μετα απο το μασαζ στο ποσειδωνος 21 ειναι δευτερη φορα σε μια βδομαδα που τρωω ακυρο. gent στανταρ πρεπει να αλαξω φατσα  :2funny: o μπατσος που λεγαμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Να κάνεις το γνωστό κόλπο...να κρατάς τα 3 τελευταία νούμερα του χαρτονομίσματος....αλλά ρε σύ περίμενες 1 ώρα?Τί στο διάολο....ξυριζόταν?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
...Σε μια φάση όπως την έχω στα 4 , πάω να της κρατήσω την κοτσίδα και να σπρώχνω και λέειε ΟΧΙΙΙ !! είναι extension ! χαχαχαχαχααχα

μα καλα κι εσυ, δεν ειδες τη σιλικονη στο κεφαλι της ????  :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....μετα απο το μασαζ στο ποσειδωνος 21 ειναι δευτερη φορα σε μια βδομαδα που τρωω ακυρο. gent στανταρ πρεπει να αλαξω φατσα  :2funny: o μπατσος που λεγαμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κατι πρεπει να γινει με την περιπτωση σου.
δε λεει να μενεις αβαπτιστος..  :grin: :grin:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
κατι πρεπει να γινει με την περιπτωση σου.
δε λεει να μενεις αβαπτιστος..  :grin: :grin:

και που λες να τελεστει το μυστηριο?και σε ποια ουζερι θα γινει η ανασκοπηση του βαπτισματος?ε....παπαγιωργη....ε?
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
oυζερι?

παπαρετσινας ο παπαγιωργης :cheesy:
 

Επισκέπτης
εσυ φραπανταρ σταματα να φορας την πιτζαμα σορτσακι  που εχεις!!ειπαμε να εισαι παντα ετοιμος για καφεδες αλλα εσυ το παρατραβηξες!!χιχιχιχιχιιχ......
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εσυ φραπανταρ σταματα να φορας την πιτζαμα σορτσακι  που εχεις!!ειπαμε να εισαι παντα ετοιμος για καφεδες αλλα εσυ το παρατραβηξες!!χιχιχιχιχιιχ......

ζητω οι πιτζαμες - σορτσακια.....ζητω ο φρεντο εσπρεσσο!
 

Επισκέπτης
Σήμερα  προ ολίγου Ιπποκράτους 144/  δεν  υπήρχε ψυχή-- μία κοπέλλα ψηλή ξερακιανή με σκούρα μαλλια, σαν φοβισμένη και ασχετη, η τσατσά λέει 50 απλό, 60 αυταρχικό και ...100 φούλ πρόγραμμα με  λοκό. Φυσικά  ψυχή ζώσα- Μα .. επικοινωνούν ? ποιά θα κάνει αυταρχικό ~? η φοβισμένη? και 100 για μια μετριοτατη (προσωπική γνώμη) κοπέλα ?  ξέρει  κανείς ποια ήταν ?  Δεν ρώτησα , γιατί έφυγα αμέσως. Μήπως  ..  έχασα κάτι ?
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Χθες το βράδυ Βριλησσου 57 η 19 χρονη μελαχρινή Γαβριελα  από Ισπανία
 

KOSTADINOS

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα ξερει κανεις κατι για το στουντιο στη λεωφ. συγγρου 245 μετα το  διογενη και διπλα στη ρενω?
             
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Περασα τωρα απο Βριλησσου 57 και ειχαν τι Ναταλι απο ρωσια
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
Μου έλεγε στο δωμάτιο οτι έχει αδυνατίσει και θέλει να πάρει κανα κιλό τώρα.

Καμία σχέση, μακάρι να ήταν σαν τις φωτογραφίες. Το πρόσωπο της δεν μ'αρεσε.

-Το αδυνάτισμα ΥΠΟΠΤΟ...ελπίζω να μην είναι σύμπτωμα!
-Γενικώς έχει παίξει το ρούμορ ότι καταθέτει σε χουβερ-αθλήματα μανιακά (μου την έδωσε η τσατσόνα της Καρέα) και έπαιξε πρόβλημα (μια χανόταν μια βρισκόταν ωσαν μαγική εικόνα)
-Αλλά είναι Σαμπρίνα...τη θέλω χωρίς μπότες.

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom