Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 315 άτομα (35 μέλη και 280 επισκέπτες)

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
160
Like
825
Πόντοι
81
Πέρασα σήμερα το απόγευμα από Ρεμούνδου 20 και ο τσάτσος μου παρουσίασε τη Μισέλ, λατίνα με απλό πρόγραμμα.
Όταν η κοπέλα βγήκε απ το δωμάτιο και χαιρέτησε μου φάνηκε πως ήταν η Πατρίτσια από Αγίου Πέτρου 7.
Βγήκε κάπως βιαστικά και τα μαλλιά της ήταν λυτά, όμως αυτήν την εντύπωση μου έδωσε.

Μπορεί να το επαληθεύσει κάποιος άλλος συναγωνιστής που έχει περάσει μαζί της;
 

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Καμιά άγρια Ρωσίδα η ξένη που να κάνει σκληρό αυταρχικό παίζει; Π.χ σαν την Βίκυ από Μαραθώνος 
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Την καλησπέρα μου σε όλους τους συναγωνιστάς!
Ξημέρωμα Κυριακής 26/1/20 γύρω τις 4:30 ύστερα από νυχτερινή διασκέδαση με φιλαράκι και ενώ διασχίζουμε την Αχαρνών στον δρόμο της επιστροφής από το κέντρο όπου και βρισκόμασταν, μας καυλώνει το μυαλό να κάνουμε μια μεταμεσονύχτια τσάρκα Φυλής μπας και συναντήσουμε κάτι αξιόλογο..
Δίχως πολλά πολλά παρκάρουμε (εύκολα λόγω του περασμένου της ώρας) και ξεκινάμε να ανηφορίζουμε την Φώκαιας.. τα πρώτα στην αρχή όπως γνωρίζετε οι περισσότεροι κλειστά με λουκέτο!
*Ανοίγω παρένθεση μπας και σωθεί κάποιος άλλος συναγωνιστής που ενδεχομένως έχει σταμπάρει την συγκεκριμένη τύπισσα κάπου στα μέσα της Φωκαίας ονόματι Κατερίνα ντεμεκ Βουλγάρα.. από την Αλβανία είναι μιλούσε μ'έναν Αλβανό ενώ περίμενα τον φίλο μου να βγει από το δωμάτιο.. φόλα μεγατόνων, πιο ξεπετα πεθαίνεις!
Μπήκε ο φίλος μου και ακόμα κλαίει το 20€ :angry:
Η δε τσατσά πρηξαρχίδο ώστε να μπεις δωμάτιο ΔΕΝ σε αφήνει να φύγεις...:birdman: :jerking:
Στους γύρω δρόμους παρά το προχωρημένο της ώρας αρκετοί πιτσιρικάδες κατά κύριο λόγο έκαναν τσάρκα - χαβαλέ.
Οι ίδιες και οι ίδιες κατά βάση.. και ενώ μπήκα σε όλα τα ανοιχτά δέλα εκείνη την ώρα, η ώρα κόντευε 5:30 & παρά το ότι μου πέρασε από το μυαλό να την κάνω δίχως κατάθεση η καύλα χτύπαγε κόκκινο και μου είχε καρφωθεί στο νου το φατσάκι της Ρούμπι του Φυλής 86β, λέω δε γαμιέται κι ας είναι ακόμα ένα πεταμένο μπλέ στο βούρκο της ηδονής και της παρακμής του αγοραίου έρωτα εν έτει 2020!
Ξανά μπαίνω στο εν λόγω ίδρυμα λοιπόν με το που με βλέπει η τσατσά {με θυμήθηκε} με ρωτάει θα περάσεις;;
Την λέω πριν σου δώσω τα χρήματα θα μου διασφαλίσεις πως ΔΕΝ θα μου χτυπήσεις πόρτα στο 6' διότι θα γίνει χαμός και θα μου δώσει πίσω τα λεφτά μου θέλει ΔΕ θέλει!
Μου λέει εγώ ποτέ ΔΕΝ χτυπάω πόρτες μονάχα φωνάζω το κορίτσι ευγενικά εάν καθυστερεί πολύ!
Τέσπα λέω και περνάω δωμάτιο.. σε λίγα λεπτά καταφθάνει η χαμογελαστή μούνα {Ρούμπι} μου έκανε παιχνίδι ενδεχομένως επειδή είμαι νέος ΔΕΝ ξέρω εάν είναι έτσι με όλους..
Ουγγαρέζα λευκό δέρμα κοντά 1.80, μελαχρινή με ωραία μάτια, αρκετά καλό στήθος και οπίσθια.
Άκρως συνεργάσιμη και δεκτική σε ότι της ζήτησα.
Έδειχνε να το γουστάρει παρά τους ψεύτικους ήχους (ώστε να με ικανοποιήσει) αντέχει το δυνατό σφυροκόπημα με χρήση τζελ.
ΔΕΝ κράτησα χρόνο παραμονής στο δωμάτιο αλλά η τσατσά καθ'όλη την παραμονή εντός δωματίου ούτε πόρτα χτύπησε, ούτε με την μουσική έπαιξε, ούτε βήχα κτλ.
Σε γενικές γραμμές έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος και εν τέλει ΔΕΝ πέταξα ακόμα ένα 20€ :wink:
Να ζείτε την κάθε στιγμή σαν να είναι η τελευταία διότι η ζωή είναι πολύ μικρή και ΜΗΝ ξεχνάτε να δείχνετε την αγάπη σας στα άτομα που υπάρχουν στην ζωή σας σήμερα διότι ίσως αύριο να είναι αργά.. :hi:

 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Πέρασα σήμερα το απόγευμα από Ρεμούνδου 20 και ο τσάτσος μου παρουσίασε τη Μισέλ, λατίνα με απλό πρόγραμμα.
Όταν η κοπέλα βγήκε απ το δωμάτιο και χαιρέτησε μου φάνηκε πως ήταν η Πατρίτσια από Αγίου Πέτρου 7.
Βγήκε κάπως βιαστικά και τα μαλλιά της ήταν λυτά, όμως αυτήν την εντύπωση μου έδωσε.

Μπορεί να το επαληθεύσει κάποιος άλλος συναγωνιστής που έχει περάσει μαζί της;
Μισελ απο Βενεζουελα ειναι τελειως αμπαλη.
Μοιαζει με Πατριτσια.
Μην πεταξεις 20ευρω στη Μισελ
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Οι ίδιες και οι ίδιες κατά βάση.. και ενώ μπήκα σε όλα τα ανοιχτά δέλα εκείνη την ώρα, η ώρα κόντευε 5:30 & παρά το ότι μου πέρασε από το μυαλό να την κάνω δίχως κατάθεση η καύλα χτύπαγε κόκκινο και μου είχε καρφωθεί στο νου το φατσάκι της Ρούμπι του Φυλής 86β, λέω δε γαμιέται κι ας είναι ακόμα ένα πεταμένο μπλέ στο βούρκο της ηδονής και της παρακμής του αγοραίου έρωτα εν έτει 2020!
Ξανά μπαίνω στο εν λόγω ίδρυμα λοιπόν με το που με βλέπει η τσατσά {με θυμήθηκε} με ρωτάει θα περάσεις;;
Την λέω πριν σου δώσω τα χρήματα θα μου διασφαλίσεις πως ΔΕΝ θα μου χτυπήσεις πόρτα στο 6' διότι θα γίνει χαμός και θα μου δώσει πίσω τα λεφτά μου θέλει ΔΕ θέλει!
Μου λέει εγώ ποτέ ΔΕΝ χτυπάω πόρτες μονάχα φωνάζω το κορίτσι ευγενικά εάν καθυστερεί πολύ!
Τέσπα λέω και περνάω δωμάτιο.. σε λίγα λεπτά καταφθάνει η χαμογελαστή μούνα {Ρούμπι} μου έκανε παιχνίδι ενδεχομένως επειδή είμαι νέος ΔΕΝ ξέρω εάν είναι έτσι με όλους..
Ουγγαρέζα λευκό δέρμα κοντά 1.80, μελαχρινή με ωραία μάτια, αρκετά καλό στήθος και οπίσθια.
Άκρως συνεργάσιμη και δεκτική σε ότι της ζήτησα.
Έδειχνε να το γουστάρει παρά τους ψεύτικους ήχους (ώστε να με ικανοποιήσει) αντέχει το δυνατό σφυροκόπημα με χρήση τζελ.
ΔΕΝ κράτησα χρόνο παραμονής στο δωμάτιο αλλά η τσατσά καθ'όλη την παραμονή εντός δωματίου ούτε πόρτα χτύπησε, ούτε με την μουσική έπαιξε, ούτε βήχα κτλ.
Σε γενικές γραμμές έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος και εν τέλει ΔΕΝ πέταξα ακόμα ένα 20€ :wink:
Να ζείτε την κάθε στιγμή σαν να είναι η τελευταία διότι η ζωή είναι πολύ μικρή και ΜΗΝ ξεχνάτε να δείχνετε την αγάπη σας στα άτομα που υπάρχουν στην ζωή σας σήμερα διότι ίσως αύριο να είναι αργά.. :hi:
Καλημέρα φίλε για να γίνει ακόμα πιο χρήσιμη η αναφορά σου αν μπορείς κάνε ένα κόπο και γράψε κριτική
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Ομοιοπαθής.
Μάλλον κάποιος πρεζόπουστας δρα συστηματικά στο συγκεκριμένο δρόμο.
Ναι παίζει να είναι πρεζάκιας και κάτι πρέπει να γίνει. Δεν μπορεί να έχει ρημάξει τόσα αυτοκίνητα και να συνεχίζει ανενόχλητος. Πρέπει να πληρώσει. Περιμένω από εξωτερικό το κρύσταλλο και 10 μέρες θα κυκλοφορώ χωρίς παράθυρο μόνο δουλειά σπίτι. 
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Σήμερα κάπου 12:30 με 13:00 πήγα Μετάξι! Μ αρέσει το "άρωμα" αυτής της γειτονιάς! Φυσικά δεν αναφέρομαι στο πουστοκάτουρο ή τα ζάκια! Έτσι και αλλιώς ως παιδί του κέντρου ποτέ δεν φοβήθηκα, αντίθετα έμαθα να ζω μέσα σ αυτά. Πήγα Μετάξι κάπου στα 19 και κάθε φορά που για να με "αγαπήσει" μια με ρωτούσε πόσα βγάζω, τι αμάξι οδηγώ και που μένω σε κάθε μου μοναξιά έφευγα πάντα λίγο πιο χαμογελαστός πηγαίνοντας στο αγαπημένο μου Μετάξι των 1000 αγγαλιών και συνευρέσεων Σήμερα ήθελα νταρντανογυναίκα και πήγα Κων/λεως 166α Τζούλια! Πολύ καλή επιλογή για κάτι πολύ κοντά σε bbw! Την ξέρω καιρό με τα πάνω και τα κάτω της! Μετά ρέμβαζα στο bread factory!
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
Την καλησπέρα μου σε όλους τους συναγωνιστάς!
Ξημέρωμα Κυριακής 26/1/20 γύρω τις 4:30 ύστερα από νυχτερινή διασκέδαση με φιλαράκι και ενώ διασχίζουμε την Αχαρνών στον δρόμο της επιστροφής από το κέντρο όπου και βρισκόμασταν, μας καυλώνει το μυαλό να κάνουμε μια μεταμεσονύχτια τσάρκα Φυλής μπας και συναντήσουμε κάτι αξιόλογο..
Δίχως πολλά πολλά παρκάρουμε (εύκολα λόγω του περασμένου της ώρας) και ξεκινάμε να ανηφορίζουμε την Φώκαιας.. τα πρώτα στην αρχή όπως γνωρίζετε οι περισσότεροι κλειστά με λουκέτο!
*Ανοίγω παρένθεση μπας και σωθεί κάποιος άλλος συναγωνιστής που ενδεχομένως έχει σταμπάρει την συγκεκριμένη τύπισσα κάπου στα μέσα της Φωκαίας ονόματι Κατερίνα ντεμεκ Βουλγάρα.. από την Αλβανία είναι μιλούσε μ'έναν Αλβανό ενώ περίμενα τον φίλο μου να βγει από το δωμάτιο.. φόλα μεγατόνων, πιο ξεπετα πεθαίνεις!
Μπήκε ο φίλος μου και ακόμα κλαίει το 20€ :angry:
Η δε τσατσά πρηξαρχίδο ώστε να μπεις δωμάτιο ΔΕΝ σε αφήνει να φύγεις...:birdman: :jerking:
Στους γύρω δρόμους παρά το προχωρημένο της ώρας αρκετοί πιτσιρικάδες κατά κύριο λόγο έκαναν τσάρκα - χαβαλέ.
Οι ίδιες και οι ίδιες κατά βάση.. και ενώ μπήκα σε όλα τα ανοιχτά δέλα εκείνη την ώρα, η ώρα κόντευε 5:30 & παρά το ότι μου πέρασε από το μυαλό να την κάνω δίχως κατάθεση η καύλα χτύπαγε κόκκινο και μου είχε καρφωθεί στο νου το φατσάκι της Ρούμπι του Φυλής 86β, λέω δε γαμιέται κι ας είναι ακόμα ένα πεταμένο μπλέ στο βούρκο της ηδονής και της παρακμής του αγοραίου έρωτα εν έτει 2020!
Ξανά μπαίνω στο εν λόγω ίδρυμα λοιπόν με το που με βλέπει η τσατσά {με θυμήθηκε} με ρωτάει θα περάσεις;;
Την λέω πριν σου δώσω τα χρήματα θα μου διασφαλίσεις πως ΔΕΝ θα μου χτυπήσεις πόρτα στο 6' διότι θα γίνει χαμός και θα μου δώσει πίσω τα λεφτά μου θέλει ΔΕ θέλει!
Μου λέει εγώ ποτέ ΔΕΝ χτυπάω πόρτες μονάχα φωνάζω το κορίτσι ευγενικά εάν καθυστερεί πολύ!
Τέσπα λέω και περνάω δωμάτιο.. σε λίγα λεπτά καταφθάνει η χαμογελαστή μούνα {Ρούμπι} μου έκανε παιχνίδι ενδεχομένως επειδή είμαι νέος ΔΕΝ ξέρω εάν είναι έτσι με όλους..
Ουγγαρέζα λευκό δέρμα κοντά 1.80, μελαχρινή με ωραία μάτια, αρκετά καλό στήθος και οπίσθια.
Άκρως συνεργάσιμη και δεκτική σε ότι της ζήτησα.
Έδειχνε να το γουστάρει παρά τους ψεύτικους ήχους (ώστε να με ικανοποιήσει) αντέχει το δυνατό σφυροκόπημα με χρήση τζελ.
ΔΕΝ κράτησα χρόνο παραμονής στο δωμάτιο αλλά η τσατσά καθ'όλη την παραμονή εντός δωματίου ούτε πόρτα χτύπησε, ούτε με την μουσική έπαιξε, ούτε βήχα κτλ.
Σε γενικές γραμμές έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος και εν τέλει ΔΕΝ πέταξα ακόμα ένα 20€ :wink:
Να ζείτε την κάθε στιγμή σαν να είναι η τελευταία διότι η ζωή είναι πολύ μικρή και ΜΗΝ ξεχνάτε να δείχνετε την αγάπη σας στα άτομα που υπάρχουν στην ζωή σας σήμερα διότι ίσως αύριο να είναι αργά.. :hi:


την κατερινα απο φωκαιας την εκοψα για φολα εμφανησιακα ειναι καλη και ευκολα την πατας

θα την ειχα παρει στη τσαρκα τις προαλλες αλλα συγκρατηθηκα

την ρουμπυ την ειχα πετυχει στην τσαρκα και νομιζω ηταν αξιοπροσεκτη επιλογη χωρις κατι το εξαιρετικο απλα μεσα στη σαπιλα της τριτης βαρδυας φανταζει κατι σχετικα φρεσκο


 

Liakopoulos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2020
Μηνύματα
73
Like
86
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος που αλλου εχει δοθλεψει η Ιωαννα ?
 

Liakopoulos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2020
Μηνύματα
73
Like
86
Πόντοι
0
γινεται φρικτος επιπολασμος ψωρας με παρασιτωσεις. Κατ εμε φταει οτι δε μπαινει ποτε ηλιος στα μπούρδελα και οτι δεν αλλαζονται τα σεντονια.
Αν κατάλαβα καλά, λες οτι η Ψώρα είναι μεταδοτική ?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Καλημέρα φίλε για να γίνει ακόμα πιο χρήσιμη η αναφορά σου αν μπορείς κάνε ένα κόπο και γράψε κριτική

Εδώ και 5 μήνες ενώ κάνω τον κόπο να γράψω ώστε να ενημερώσω όλα τα μέλη του σάι με κάποια κριτική που ενδεχομένως να φανεί χρήσιμη.. για κάποιον άγνωστο λόγο:dunno:το σύστημα ΔΕΝ μου επιτρέπει να την αναρτήσω βγάζοντάς μου σφάλμα...
*Γνωρίζω πως οι κριτικές είναι πιο χρήσιμες διότι είναι μαζεμένες αλλά από ανάγκη τις αναρτώ εδώ ώστε να υπάρχουν από το καθόλου...
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.162
Πόντοι
3.436
Κάποιο τεχνικό πρόβλημα θα υπάρχει επικοινωνίσε με τους διαχιρειστες τους site να δουν τι μπορούν να κάνουν η αν δεν το έχεις κάνει ρίξε μια ματιά στις προσωπικές ρυθμίσεις απο τι προφίλ σου.
Πάντα οι δικές μου κριτικές ανεβαίνουν εκτός από μια που έκανα λάθος κ ανέφερα κάτι προσωπικό για την σονια που ήταν Αλκιβιάδου, δεν το εγραψα επιτιδες με σκοπό την δολιοφθορά κ επόμενος καλώς έπραξαν που δεν την κοινοποιησαν κ είναι προς τιμήν τους.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
τώρα live

Πιπινου 65 Μαρία/Μαντα καστανή μελαμψη με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, μικρά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 136 κλειστό.

Φυλής 134β Ιωάννα η βόλεϊμπολιστρια, ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 134α  Νίκη καστανή κατσαρομαλλα παχουλη με 2.5-3αρι βυζι, με πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 134 & 109β κλειστά.

Φυλής 109α Κατερίνα ξανθοκαστανη κοπέλα σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι και Λιλα ξανθιά παχουλη με 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 105 κλειστό.

Φυλής 81 Συλβια από Φιλιππιδου 11α και Φωκαίας 27Β μελαχρινή ψηλή με κανονικό σώμα 2-2.5αρι σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Στον οίκο εδώ και λίγο καιρό είναι κλειστή και η πρώτη πόρτα.

Φυλής 71α Μαίρη καστανή μουναρα  με κανονικό πολύ ωραίο κορμί 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 Ροξι μελαχρινή κοντή με κανονικό ωραίο σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β Άννα καστανή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 69α κλειστό.

Φυλής 67 Ελένη  ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86β & 86α κλειστά.

Φυλής 84β Ελπίδα ξανθιά με πράσινα μάτια κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α Σιμονα μελαχρινή σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Μπούτι μαυρουλα νταρντανοχοντρη με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α κλειστό.

Φιλιππιδου 11α & 11β κλειστά.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Αννα καστανοξανθη παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Μαρία μελαχρινή σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Φυλής 72  Δανάη μελαχρινή σώμα με πιασιματακια διαφορά μικρά τατουάζ,2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Φυλής 66δ Μπούτι μαυρουλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α,56, 54β & 54α κλειστά.

Φωκαιας 24,27β πάνω, 27β κάτω και 27α κλειστά.

Φωκαιας 25β Τζανινα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Σάρα καστανή με κανονικό ωραίο κορμί 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25α Βερονικα μελαχρινή με γυαλάκια, κανονικό σώμα σιλικονατο βυζι, πολλά τατουάζ, με πρωκτικο.

Φωκαιας 19 Μαρία καστανή κοπέλα σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17β Μικαελα μελαχρινή με κανονικό σώμα ωραίο κορμί 2-2.5αρι  βυζι, πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17α Κατερίνα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι τατουάζ στο αριστερό κωλομερι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 το δεξιά Σάντρα ξανθιά νταρντανα με 3αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 13 το αριστερά Ναταλι ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί φράντζα κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 δεξια η υπηρεσία είπε Μαρκελλα και να έρθουμε μετά από μισή ώρα γιατί είναι κλεισμένη μισάωρο.

Φωκαιας 7 ισόγειο κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Εμμι ξανθοκαστανη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 7 υπόγειο κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
πριν λίγο δοκίμασα την Δανάη στο Φυλής 72 ,δηλώνει Κρητικοπουλα 25 ετών, σιλικονατο βυζι αρκετά σκληρό, πίπα πολύ καλη,φιλιά με γλώσσα και 69 δεν ήθελε, στο σεξναι μεν δε βιάζεται αλλά έχει παθητική στάση, στήνεται καλά και είναι λίγο υπερβολική στις φωνές που βγάζει, τελειωμα στα κωλομερια της,χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 15 λεπτά σχεδόν, για ένα ξεφορτωμα καλά ήταν αλλά μέχρι εκεί.
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.534
Πόντοι
266
Καλημέρα!!Ξέρει κάποιος αν η σκιννυ Νάταλι απο Ιάσωνος 27 και 37 παιζει ακόμα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom