Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 541 άτομα (43 μέλη και 498 επισκέπτες)

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.534
Πόντοι
266
καληπέρα!!η petite ναταλι από ιάσωνος 37Α και ιασωνος 27 ξέρετε αν δουλεύει ακόμα????
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Προσοχή εκεί στην Λιοσίων στην οδό Σάμου. Γίνετε χαμός από σπασίματα κρυστάλλων αυτοκινήτων. Σπάνε κάθε μέρα και όλες τις ώρες. Έχει καταντήσει χειρότερα και από Μεταξουργείο το κομμάτι αυτό.
Ομοιοπαθής.
Μάλλον κάποιος πρεζόπουστας δρα συστηματικά στο συγκεκριμένο δρόμο.
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
...
Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα η βραζιλιανα τραγουδιστρια, ξανθιά χοντρή μιλφογκιλφ με κατσαρο μαλλί 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.
...
Γιατί τραγουδίστρια;  :think:
 

ekfilos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
111
Like
220
Πόντοι
21
Παπατζιλικια αυτά με σκάνδαλο Λοβέρδου 2012 με αστυνομία έχει παιχτει ότι παιχτει σταματήστε να πανικοβαλετε τον κόσμο
 

Επισκέπτης
Παίδες δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει με τα αφροδίσια που λέτε. Αν ισχύει είναι αρκετά σοβαρό. Και χτες βράδυ ήταν κλειστοί οι οίκοι.

Αυτό όμως που έχω παρατηρήσει είναι Πακιστανούς, Αφγανούς και λοιπούς μαυριδερούς να τσαρκάρουν Φυλής και να τους δέχονται κανονικά οι οίκοι. Όπως και να το κάνουμε είναι κινούμενες μολύνσεις οι τύποι αυτοί, ειδικά αν σκεφτεί κανείς τις συνθήκες που ζουν.

Όποιος γνωρίζει κάτι, όχι φήμες κλπ., ας ρίξει ενημέρωση.
Αν και έως σήμερα δεν έχει υπάρξει ολοκληρωμένη επιδημιολογική μελέτη που να παρέχει αξιόπιστες απαντήσεις και στατιστικά δεδομένα για την επίπτωση ή και τον επιπολασμό λοιμωδών νοσημάτων σε μετανάστες στην Ελλάδα, είτε νόμιμους είτε παράνομους, τα ευρήματα των ιατρικών ελέγχων σε γειτονιές της Αθήνας που συγκεντρώνουν πολλούς μετανάστες ανέδειξαν εξαιρετικά ανησυχητικά φαινόμενα όπως αυτό της επανεμφάνισης νοσημάτων που είχαν εκριζωθεί, το φαινόμενο νεοεμφανιζόμενων νοσημάτων όπως και της ραγδαίας εξάπλωσης λοιμωδών νοσημάτων και του κινδύνου εκδήλωσης επιδημιών.

Τα λοιμώδη νοσήματα που ανιχνεύτηκαν από το ΚΕΕΛΠΝΟ είναι η HIV λοίμωξη, η ηπατίτιδα B και C, η ελονοσία, η φυματίωση, τα σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα με ραγδαία αύξηση κυρίως της σύφιλης, της βλεννόρροιας και των κοδυλωμάτων, καθώς και δερματικά νοσήματα, όπως η ψώρα και η φθειρίαση.

«Τα τελευταία χρόνια βιώνουμε δραματικές αυξήσεις στον επιπολασμό της HIV λοίμωξης στη χώρα μας» επισημαίνει το ΚΕΕΛΠΝΟ ενημερώνοντας ότι οι αναλύσεις των επιδημιολόγων έδειξαν πως ο συνεθέστερος τρόπος μετάδοσης είναι η σεξουαλική επαφή χωρίς προφύλαξη.

Οι νέες μολύνσεις από τον ιό αφορούν κυρίως νεαρές ηλικίες (25-35 ετών), ενώ σημαντικό ποσοστό αφορά άνδρες που κάνουν σεξ με άνδρες (55,5%), αλλά με αύξηση νέων κρουσμάτων και σε ετεροφυλόφιλα άτομα (24,6%). «Ιδιαίτερα ανησυχητικό» σημειώνει το ΚΕΕΛΠΝΟ «είναι το γεγονός ότι το 12,9% των ατόμων με HIV στη χώρα μας αφορά μετανάστες, με αυτόν τον αριθμό να έχει αυξητικές τάσεις καθώς η εισροή μεταναστών στον ελλαδικό χώρο είναι συνεχώς αυξανόμενη». Τα έως τώρα δεδομένα από τις κινητές μονάδες του ΚΕΕΛΠΝΟ στις πλατείες Ομονοίας, Βικτωρίας, Αττικής, Λαρίσης, Καραϊσκάκη, Αμερικής και στον Βοτανικό, καθώς και τα δεδομένα από την τηλεφωνική γραμμή του Κέντρου Επιχειρήσεων του ΚΕΕΛΠΝΟ παρουσιάζουν αυξήσεις στον επιπολασμό άλλων σεξουαλικά μεταδιδόμενων νοσημάτων, όπως τα κονδυλώματα (HPV), η σύφιλη και η γονόρροια, έξαρση σε λοιμώδη νοσήματα όπως οι ηπατίτιδες και η φυματίωση, αλλά και επανεμφάνιση νοσημάτων που είχαν για χρόνια εξαφανιστεί όπως η πολιομυελίτιδα καθώς και πολλαπλά κρούσματα παρασιτώσεων
 

Επισκέπτης
Παπατζιλικια αυτά με σκάνδαλο Λοβέρδου 2012 με αστυνομία έχει παιχτει ότι παιχτει σταματήστε να πανικοβαλετε τον κόσμο
τι εισαι εσυ με τα 60 μηνυματα σε 2 χρονια που ανησυχεις μην πανικοβληθει η πελατεια; Εκπροσωπος των μπορντελων;
 

ekfilos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
111
Like
220
Πόντοι
21
τι εισαι εσυ με τα 60 μηνυματα σε 2 χρονια που ανησυχεις μην πανικοβληθει η πελατεια; Εκπροσωπος των μπορντελων;

Τό χετε ξεφτιλίσει μια γράφετε για τήν πιο σπάνια ασθένεια ότι μπορεί να παιχτηκε μια για Ακαποτα ελεος ποια κάποιος μπορεί να είναι τουρίστας στήν Αθήνα καί να έτυχε να πηγε μια φορά καί του γράφετε τετοια
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Αν και έως σήμερα δεν έχει υπάρξει ολοκληρωμένη επιδημιολογική μελέτη που να παρέχει αξιόπιστες απαντήσεις και στατιστικά δεδομένα για την επίπτωση ή και τον επιπολασμό λοιμωδών νοσημάτων σε μετανάστες στην Ελλάδα, είτε νόμιμους είτε παράνομους, τα ευρήματα των ιατρικών ελέγχων σε γειτονιές της Αθήνας που συγκεντρώνουν πολλούς μετανάστες ανέδειξαν εξαιρετικά ανησυχητικά φαινόμενα όπως αυτό της επανεμφάνισης νοσημάτων που είχαν εκριζωθεί, το φαινόμενο νεοεμφανιζόμενων νοσημάτων όπως και της ραγδαίας εξάπλωσης λοιμωδών νοσημάτων και του κινδύνου εκδήλωσης επιδημιών.

Τα λοιμώδη νοσήματα που ανιχνεύτηκαν από το ΚΕΕΛΠΝΟ είναι η HIV λοίμωξη, η ηπατίτιδα B και C, η ελονοσία, η φυματίωση, τα σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα με ραγδαία αύξηση κυρίως της σύφιλης, της βλεννόρροιας και των κοδυλωμάτων, καθώς και δερματικά νοσήματα, όπως η ψώρα και η φθειρίαση.

«Τα τελευταία χρόνια βιώνουμε δραματικές αυξήσεις στον επιπολασμό της HIV λοίμωξης στη χώρα μας» επισημαίνει το ΚΕΕΛΠΝΟ ενημερώνοντας ότι οι αναλύσεις των επιδημιολόγων έδειξαν πως ο συνεθέστερος τρόπος μετάδοσης είναι η σεξουαλική επαφή χωρίς προφύλαξη.

Οι νέες μολύνσεις από τον ιό αφορούν κυρίως νεαρές ηλικίες (25-35 ετών), ενώ σημαντικό ποσοστό αφορά άνδρες που κάνουν σεξ με άνδρες (55,5%), αλλά με αύξηση νέων κρουσμάτων και σε ετεροφυλόφιλα άτομα (24,6%). «Ιδιαίτερα ανησυχητικό» σημειώνει το ΚΕΕΛΠΝΟ «είναι το γεγονός ότι το 12,9% των ατόμων με HIV στη χώρα μας αφορά μετανάστες, με αυτόν τον αριθμό να έχει αυξητικές τάσεις καθώς η εισροή μεταναστών στον ελλαδικό χώρο είναι συνεχώς αυξανόμενη». Τα έως τώρα δεδομένα από τις κινητές μονάδες του ΚΕΕΛΠΝΟ στις πλατείες Ομονοίας, Βικτωρίας, Αττικής, Λαρίσης, Καραϊσκάκη, Αμερικής και στον Βοτανικό, καθώς και τα δεδομένα από την τηλεφωνική γραμμή του Κέντρου Επιχειρήσεων του ΚΕΕΛΠΝΟ παρουσιάζουν αυξήσεις στον επιπολασμό άλλων σεξουαλικά μεταδιδόμενων νοσημάτων, όπως τα κονδυλώματα (HPV), η σύφιλη και η γονόρροια, έξαρση σε λοιμώδη νοσήματα όπως οι ηπατίτιδες και η φυματίωση, αλλά και επανεμφάνιση νοσημάτων που είχαν για χρόνια εξαφανιστεί όπως η πολιομυελίτιδα καθώς και πολλαπλά κρούσματα παρασιτώσεων

Πολύ καλά έκανες και τα ανέβασες !
Για να είμαστε γενικά πιο προσεκτικοί για το πού πρέπει να πηγαίνουμε !

Και επίσης,χωρίς παρεξήγηση για όσους έχουν αρχίσει να φοβούνται :
Το Σεπτέμβριο είχα πάρει τηλέφωνο στο Λ73A,ρώτησα εάν τα κορίτσια κάνουν εξετάσεις.Μου απάντησαν καταφατικά και όταν επιπλέον ρώτησα εάν μπορώ να τις δω,μου είπαν ότι γίνεται..Πήρα 2 διαφορετικές τσατσάδες τηλέφωνο.
Και όποιος δε με πιστεύει,ας πάρει τηλέφωνο να ρωτήσει..
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.685
Κριτικές
6
Like
11.079
Πόντοι
3.936
Ρε παίδες μερικοί τα θέλετε όλα έτοιμα στο πιάτο. Έτσι μου είπαν απο έγκυρη πηγή την περασμένη εβδομάδα. Και με την σειρά μου σας το ανέφερα. Να το κρατούσα μυστικό; και εγώ φοβήθηκα. Τώρα ψάξτε το και εσείς εαν αληθεύει..
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
Δεν υπάρχει AIDS ρε μην ακούτε μαλακίες.
Αυτά είναι προβοκάτσιες των γιατρών.
Fanta με ανθρακικό και όλα ΟΚ.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
2.471
Πόντοι
721
Πολύ καλά έκανες και τα ανέβασες !
Για να είμαστε γενικά πιο προσεκτικοί για το πού πρέπει να πηγαίνουμε !

Και επίσης,χωρίς παρεξήγηση για όσους έχουν αρχίσει να φοβούνται :
Το Σεπτέμβριο είχα πάρει τηλέφωνο στο Λ73A,ρώτησα εάν τα κορίτσια κάνουν εξετάσεις.Μου απάντησαν καταφατικά και όταν επιπλέον ρώτησα εάν μπορώ να τις δω,μου είπαν ότι γίνεται..Πήρα 2 διαφορετικές τσατσάδες τηλέφωνο.
Και όποιος δε με πιστεύει,ας πάρει τηλέφωνο να ρωτήσει..

Δεν πιστεύω καμία τσα2 και κανένα χαρτί. Ξέρεις το πραγματικό όνομα της κοπέλας; Τί τους εμποδίζει απλά να κολλήσουν μια φωτό σε εξετάσεις; Εδώ αυτά γίνονται για πολύ πιο απλά πράγματα.

Στον χώρο αυτό μην είστε ευκολόπιστοι. Γενικά μην είστε. Απλά όταν είναι βουτηγμένος στα σκατά ένας χώρος, ακόμα περισσότερη προσοχή.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
2.471
Πόντοι
721
Κινέζακι που θα βρούμε?

Για κινεζάκι δεν ξέρω, έχουν κάνει επιδρομή όμως οι Κινέζοι στη Φυλής. Μετά τους Μπαγκλαντεσιανούς και τους Αφγανούς, πλάκωσαν και οι Κινέζοι τσαρκαδόροι. Ασία γίναμε με δαύτους.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Δεν πιστεύω καμία τσα2 και κανένα χαρτί. Ξέρεις το πραγματικό όνομα της κοπέλας; Τί τους εμποδίζει απλά να κολλήσουν μια φωτό σε εξετάσεις; Εδώ αυτά γίνονται για πολύ πιο απλά πράγματα.

Στον χώρο αυτό μην είστε ευκολόπιστοι. Γενικά μην είστε. Απλά όταν είναι βουτηγμένος στα σκατά ένας χώρος, ακόμα περισσότερη προσοχή.

Καλά,εννοείται αυτό.
Ειδικά στα περισσότερα Φυλής-Μεταξουργείο,είναι επικίνδυνα..
 

Επισκέπτης
Πολύ καλά έκανες και τα ανέβασες !
Για να είμαστε γενικά πιο προσεκτικοί για το πού πρέπει να πηγαίνουμε !

Και επίσης,χωρίς παρεξήγηση για όσους έχουν αρχίσει να φοβούνται :
Το Σεπτέμβριο είχα πάρει τηλέφωνο στο Λ73A,ρώτησα εάν τα κορίτσια κάνουν εξετάσεις.Μου απάντησαν καταφατικά και όταν επιπλέον ρώτησα εάν μπορώ να τις δω,μου είπαν ότι γίνεται..Πήρα 2 διαφορετικές τσατσάδες τηλέφωνο.
Και όποιος δε με πιστεύει,ας πάρει τηλέφωνο να ρωτήσει..
α ενταξει τοτε. Ολοι εκει θα πηγαινουμε.
 

Επισκέπτης
Αρχικά να σου ευχηθώ περαστικά για την γρίπη, σιδερενιος, γερός κ δυνατός.
Τώρα όσα λες είμαι σύμφωνος, είναι σωστά, έχεις δίκιο.
Έχω ένα φίλο που εργάζεται σε μεγάλο δημόσιο νοσοκομείο σε (ΜΕΛ) μονάδα ειδικόν λοιμώξεων, γίνεται χαμός, όλη μέρα εκεί κλαίνε, υπάρχουν 50 αφροδίσια νοσήματα με ποιο ισχυρά τα 3 hiv, υπατιτιδες κ ερπη γεννητικό οργάνων
κ τελευταία έχει παρατηρηθεί αντοχή-ανθεκτικοτιτα στα αντιβιωτικα κ κάποιες φορές εμφανίζεται συνδιασμος ΣΜΝ που παλιά δεν υπήρχε.
Θελει προσοχή να μπορουμε να τιθασευσουμε τα παθοι μας με κάποιες κοπέλες που προσφέρουν  extra υπιρεσιες κ είναι πιο ευάλωτες κ θέλω να Πειστευω ότι εαν εμάς μας προβληματιζουν τα λοιμωδη νοσήματα 1 φορά τις κοπελιές τις απασχολούν όχι 1 αλλά 10 διότι εμείς πάμε εκεί για τα γούστα μας, τα παθοι μας ενώ αυτές το κάνουν η πλοιοψηφια από αγγαρεία.
Είναι για αυτές ένα επάγγελμα.
γινεται φρικτος επιπολασμος ψωρας με παρασιτωσεις. Κατ εμε φταει οτι δε μπαινει ποτε ηλιος στα μπούρδελα και οτι δεν αλλαζονται τα σεντονια.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.294
Πόντοι
1.446
Καλά από αγγαρεία δεν το κάνουν. Πληρώνονται.

Εύκολα, σχετικά, λεφτά και γρήγορα. Πολύ γρήγορα.

Ας γίνονταν καθαρίστριες. Αλλά δεν τους άρεσε αυτή η προοπτική.



Πρόσφατη δοκιμή σε Ιωάννα Φυλής 66Δ.

Δεν ήταν η πρώτη φορά. Δεν πέρασα όσο καλά πέρασα στην πρώτη. Δεν είχε καλή διάθεση. Αχ αυτός ο γαμημένος ανθρώπινος παράγοντας. Όπου μπλέκεται τα καταστρέφει όλα.

Ρε πούστη μου δεν γουστάρω να πληρώνω και να ακούω παρατηρήσεις του τι κάνω, αν το κάνω λάθος. Ούτε μη εδώ μη εκεί.
Φόλα δεν είναι βέβαια, αλλά δεν θα ξανατιμηθεί.

Δεν είναι και τόσο μικρή, πρέπει να έχει κουραστεί γενικά.

Και τέλος κάτι άλλο. Λέτε για Αθηνά στη Φωκαίας. Διαβάζω διθύραμβους. Διαβάζω βυζάρες.

Την έχω δει αρκετές φορές. Δεν έχω σκεφτεί καν να μπω. Μου βγάζει κάτι σε θειά. Πρέπει να έχει αγγίξει τα 40. Βυζάρες ΔΕΝ έχει. Βυζάρες έχει η Βικτώρια της Τριγγετοαλυσίδας για τους στουντιάκηδες. Η Αθηνά έχει ένα μέτριο στήθος. Πρόσωπο αδιάφορο έως άσχημο.

Οκ γούστα είναι αυτά. Αλλά μην πλασάρετε μέτριες έως αδιάφορες εμφανίσεις ως κάτι άλλο.

Κρίμα φίλε,από ότι φαίνεται μετά από λίγο καιρό όλα τα καλά χαρτιά καίγονται. Μου είχε πεί ότι είναι 30 χρονών και ότι είναι αρκετά χρόνια στην Ελλάδα. όταν την πήρα δεν έβγαζε κουβέντα για παρατηρήσεις΄Και πάλι κρίμα αμα φόλιασε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom