Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 329 άτομα (31 μέλη και 298 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
σε τσαρκα τελος απογευματινης-αρχη μεταμεσονυκτιας, μολις μιλησα με γνωστη τσατσα που δουλευε σε καποια σπιτια (φωκαιας-φιλιππιδου), απο αυτα που κλεισανε προσφατα και μου ειπε οτι τελος οριστικα. οι κοπελες ομως δουλευουν διασπαρτες στα γυρω εκει της φωκαιας. συναντησα χριστινα απο το 27 υπογειο στο 9, αλλα αυτη μου ειπε οτι μπορει να ανοιξουν ξανα μετα απο 2 βδομαδες λογω αστυνομιας κλασσικα και καλα. με λιγα λογια η καθε πλευρα λεει τα δικα της χωρις ουσια. επομενως υπομονη και θα δουμε ποια πλευρα εχει δικιο τελικα.
η τσαρκα τελος, για πρωτη φορα ομολογω μετα απο τοσες που εχω παει, ηταν δραματικη... ξενερωσα εντελως και δε χρειαζεται να γραψω κατι. εκανα κατι καταθεσεις ετσι για το παλμαρε που μου βγηκαν αδιαφορες εως ακυρες και δε χρειαζεται επισης να ξοδεψω μελανι περαιτερω. το ηξερα αλλα ηθελα να μου φυγουν οι αποριες. το κλου ηταν η επιστροφη της φολοΣΙΜΟΝΑΣ, που εχει φαρδυνει ακομα περισσοτερο, στο 71 οροφο χαχαχαχα.
καλο ξημερωμα και υπομονη...
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.162
Πόντοι
3.436

geotzou

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2020
Μηνύματα
15
Like
28
Πόντοι
0
Καλημέρα .. παρακολουθώντας το θέμα μέρας τώρα σχετικά με το κλείσιμο των οίκων ( αλυσίδα Φωκαίας -Φιλιππίδου ) θα σας πω και Εγβ την εμπειρία μου με κοπέλα απ τα συγκεκριμένα σπιτάκια .. πριν ένα 2μηνο( πρέπει να ήταν 2-3 Δεκέμβρη ) πέρασα με κοπέλα σε ένα απ τα στούντιο της φιλιπηδου( το Α το Β δε ξερω πως τα ξεχωρίζονται) και όταν τελείωσα καταλάβα ότι είχε σπάσει το προφυλακτικό .. πανικός στο τέρμα Εγβ είχα γίνει άσπρος σαν τον τοίχο .. η κοπέλα δεν αντιμετώπισε με ίδιο πανικό την κατάσταση μου δείχνει της εξετάσεις της ( που είχαν γίνει στο ίδιο έτος αλλά κάποιους μήνες πριν ) και μου λέει ότι είναι εντάξει και ότι πιο πολύ φοβάται μήπως είχα Εγώ κάτι .. με τα πολλά πάω συγγρο το επόμενο πρωί και βρίσκω μια γιατρό της εξήγησα πως έγινε η φάση και που απαντάει .. ότι παρολο που είναι εντως 72 ωρών απ την επαφή δε χρειάζεται να παρω κάποια αγωγή Γτ η πιθανότητα είναι 0.05%και ότι ξέρει σχεδόν όλες τις κοπέλες από εκεί Γτ πάνε για εξετάσεις τακτικά και ελέγχονται όχι ΓΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥΣ  .. και τώρα μετά από 2 μήνες βλέπω ότι τα σπιτάκια κλείνουν ( λόγο που έκλεισαν προφανώς και δε ξέρω ) απλά έναν πανικό τον έχω Γτ ποτέ δε ξέρεις 1 στο εκατομμύριο τι γίνεται ..

Όλα αυτά δε τα λέω για να βγουν από  μέσα μου η να πω ότι είμαι τρομοκρατημένος .. απλά για να αναφέρω ότι κανένας οίκος δεν υποχρεώνει τις κοπέλες να κάνουν εξετάσεις Γτ προφανώς και δεν είναι κανένας νόμιμος ( νομίζω σε όλη την Αττική είναι 2 νόμιμοι οίκοι ).. οι κοπέλες κάνουν μόνες τους εξετάσεις ( τουλάχιστον αυτές που έχω μιλήσει εγώ ) για να είναι αυτές οκ ..

Σορρυ αν κούρασα με το ποστ ( δε ξέρω αν έπρεπε να το γράψω εδώ η αν ήθελε άλλο τοπικ)
Καλά να περνάτε φίλοι και πάντα με προσοχή
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
it
Σορρυ αν κούρασα με το ποστ ( δε ξέρω αν έπρεπε να το γράψω εδώ η αν ήθελε άλλο τοπικ)

οποιαδηποτε πληροφορια για το "αθλημα" ειναι χρησιμη, επομενως no worries...
μηπως μπορεις ομως να αναφερεις το ονομα της κοπελας για να ξερουμε και εμεις ???
 

geotzou

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2020
Μηνύματα
15
Like
28
Πόντοι
0
οποιαδηποτε πληροφορια για το "αθλημα" ειναι χρησιμη, επομενως no worries...
μηπως μπορεις ομως να αναφερεις το ονομα της κοπελας για να ξερουμε και εμεις ???
Επιτρέπεται να πω κανονικά το όνομα ; Εννοω δεν παραβιάζει κάποιον απ τους κανόνες του φόρουμ ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα σε όλη την ομάδα.

Θέλω να ενημερώσω ότι η Στέλλα από Φωκαίας 17β είναι το next big thing του στοματικού έρωτα στη Φυλής.
Πήγα σήμερα πραγματικά καλή πίπα με βαθιές διείσδυσεις, πάθος και το σημαντικότερο αρκετή χρήση της γλώσσας όταν το καβλί είναι στο στόμα. Και αφήνει και χύσιμο στο στόμα (δυστυχώς δεν έχυσα γιατί είχα μόλις χύσει σε άλλη κοπέλα)
Πραγματικά υπέροχη.Όποιος είναι φαν της πίπας να δοκιμάσει άμεσα.

Εμφανισιακά είναι πολύ νορμάλ αλλά όχι κάτι τρομερό.
Καλημέρα το κόλπο που κάνει η συγκεκριμένη κοπέλα και πιθανότατα πιάνει είναι να κάνει μόνο τσιμπούκι και να τελειώνει γρήγορα τον κάθε πελάτη σεξ καθόλου το20€ο να παρει πολύ γρήγορα ακοπα και πανεύκολα μια χαρά για αυτη.

Δευτέρα σήμερα τι ωραία που θα ήταν και εμείς στις δουλειές μας να βγάζαμε έτσι εύκολα τα φράγκα να ερχόταν ο οποίος πελάτης στην επιχείρηση η πολίτης σε υπηρεσία και να τον ξεπεταγαμε στο μπαμ μια χαρά θα ήταν αλλά δεν μπορεί ούτε πρέπει να γίνεται.

Προσωπικά το θεωρώ μέγιστη κοροϊδία να δώσω 20€ο στην κοπέλα αυτή αν θέλει ας κάνει πρόγραμμα μόνο τσιμπούκι με ένα10€ο,εσάς στις δουλειές σας χαρίζουν έτσι αέρα Πατέρα το μεροκάματο δεν νομίζω...
 

Barbasgr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2017
Μηνύματα
1
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
0
σε τσαρκα τελος απογευματινης-αρχη μεταμεσονυκτιας, μολις μιλησα με γνωστη τσατσα που δουλευε σε καποια σπιτια (φωκαιας-φιλιππιδου), απο αυτα που κλεισανε προσφατα και μου ειπε οτι τελος οριστικα. οι κοπελες ομως δουλευουν διασπαρτες στα γυρω εκει της φωκαιας. συναντησα χριστινα απο το 27 υπογειο στο 9, αλλα αυτη μου ειπε οτι μπορει να ανοιξουν ξανα μετα απο 2 βδομαδες λογω αστυνομιας κλασσικα και καλα. με λιγα λογια η καθε πλευρα λεει τα δικα της χωρις ουσια. επομενως υπομονη και θα δουμε ποια πλευρα εχει δικιο τελικα.
η τσαρκα τελος, για πρωτη φορα ομολογω μετα απο τοσες που εχω παει, ηταν δραματικη... ξενερωσα εντελως και δε χρειαζεται να γραψω κατι. εκανα κατι καταθεσεις ετσι για το παλμαρε που μου βγηκαν αδιαφορες εως ακυρες και δε χρειαζεται επισης να ξοδεψω μελανι περαιτερω. το ηξερα αλλα ηθελα να μου φυγουν οι αποριες. το κλου ηταν η επιστροφη της φολοΣΙΜΟΝΑΣ, που εχει φαρδυνει ακομα περισσοτερο, στο 71 οροφο χαχαχαχα.
καλο ξημερωμα και υπομονη...
Ρε παιδιά ξέρει κανείς που δουλεύει η Άννα από Φιλιππίδου 11Β??
 

geotzou

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2020
Μηνύματα
15
Like
28
Πόντοι
0
οποιαδηποτε πληροφορια για το "αθλημα" ειναι χρησιμη, επομενως no worries...
μηπως μπορεις ομως να αναφερεις το ονομα της κοπελας για να ξερουμε και εμεις ???
Νομίζω συλβια ( μπορεί να άκουσα και συλβι δεν θυμάμαι καλά ) ψηλή μελαχρινή με μακριά μαλλιά
 

Liakopoulos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2020
Μηνύματα
73
Like
86
Πόντοι
0
Μήπως οι αλυσιδες κλείνουν γιατί η αστυνομία επιδιώκει μεγαλύτερο κέρδος ?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
Νομίζω συλβια ( μπορεί να άκουσα και συλβι δεν θυμάμαι καλά ) ψηλή μελαχρινή με μακριά μαλλιά

αν ειχε σιλικονες στα βυζια καταλαβα ποια λες, ευχαριστω.
αν οχι... δε τη ξερω, αλλα εφοσων ειναι κλειστα no big deal.
 

geotzou

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2020
Μηνύματα
15
Like
28
Πόντοι
0
αν ειχε σιλικονες στα βυζια καταλαβα ποια λες, ευχαριστω.
αν οχι... δε τη ξερω, αλλα εφοσων ειναι κλειστα no big deal.
Ναι νομίζω αυτή είναι ..τώρα αν θα πάνε σε κάποια αλλά σπίτια εκεί της γύρω περιοχής δε το ξέρω
 

Jim papadeas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2020
Μηνύματα
45
Like
68
Πόντοι
0
Παιδια τι παιχτηκε με την Συλβια απο Φιλιππιδου;;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Καλημέρα πριν καμία βδομάδα πήγα για πρώτη φορά Φώκαιας δε θυμάμαι αριθμό..στην Αθηνά ξανθιά με μεγάλα βυζιά...το τιμιοτερο 20ρικο της 25ετης καριέρας μου στο χώρο.....θα ήθελα περισσότερες πληροφορίες για την εν λόγω κυρία έστω κ σε προσωπικό μύνημα...θέλω να κάνω σεξ μαζί της ξανά
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Με τη νωχελική (την πρόλαβα νωχελική δηλαδή, τώρα ρίχνει τον κώλο του) πρωινή βρόχα πήγα πάλι Φωκαίας 19 Τζούλια, έχω την εντύπωση πως θα γίνει το στανταράκι μου στη Φυλής και πέριξ! Υπάρχουν πιο μοντέλες (Ράνια, Εύα, Κατερινάκι κτλ) από αυτήν, έχει όμως τρελό πακέτο κατ εμέ. Γουστάρω πολύ και απλά σας την προτείνω πάλι
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
Αυτή με τη βαριά φωνή δε λες ;

δε θυμαμαι τη φωνη της και για να μη το θυμαμαι, δε μου ειχε κανει εντυπωση τοτε. μια φορα την ειχα γαμησει στο φωκαιας 27 οροφο με αδιαφορες εως ακυρες εντυπωσεις. ειχα γραψει σε ενημερωση πιο παλια για το πως ειχε γινει η ολη φαση.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom