Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 498 άτομα (51 μέλη και 447 επισκέπτες)

geotzou

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2020
Μηνύματα
15
Like
28
Πόντοι
0
δε θυμαμαι τη φωνη της και για να μη το θυμαμαι, δε μου ειχε κανει εντυπωση τοτε. μια φορα την ειχα γαμησει στο φωκαιας 27 οροφο με αδιαφορες εως ακυρες εντυπωσεις. ειχα γραψει σε ενημερωση πιο παλια για το πως ειχε γινει η ολη φαση.
Έχει χαρακτηριστική φωνή αυτή που σε παραπέμπει σε τρανς κλπ κλπ
 

Mystic Mac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
73
Like
62
Πόντοι
0
συναντησα χριστινα απο το 27 υπογειο στο 9, αλλα αυτη μου ειπε οτι μπορει να ανοιξουν ξανα μετα απο 2 βδομαδες λογω αστυνομιας κλασσικα και καλα. με λιγα λογια η καθε πλευρα λεει τα δικα της χωρις ουσια. επομενως υπομονη και θα δουμε ποια πλευρα εχει δικιο τελικα.

Αδερφέ, ξέρεις σε ποια βάρδια θα δουλεύει η Χριστίνα στο Φωκαίας 9?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
Αδερφέ, ξέρεις σε ποια βάρδια θα δουλεύει η Χριστίνα στο Φωκαίας 9?

χθες ηταν στη 2η απογευματινη, αλλα δε νομιζω να ειναι σιγουρο. απο οτι καταλαβα θα παιζουν μπαλα στα εκει γυρω για να καβατζαρουν τις ηδη υπαρχουσες. αν τωρα κανω λαθος, θα δειξει μεσα στις επομενες μερες το τι θα παιχτει.
 

ANH

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
1
Αδερφέ μήπως ξέρεις που είναι η Αίμιλη από Φώκαιας 27β;
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Εάν περάσει κάποιος φίλος από Φώκαιας ας γράψει μια ενημέρωση να δούμε τι παίζει σήμερα για να κατέβουμε καμία βόλτα..
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Με τη νωχελική (την πρόλαβα νωχελική δηλαδή, τώρα ρίχνει τον κώλο του) πρωινή βρόχα πήγα πάλι Φωκαίας 19 Τζούλια, έχω την εντύπωση πως θα γίνει το στανταράκι μου στη Φυλής και πέριξ! Υπάρχουν πιο μοντέλες (Ράνια, Εύα, Κατερινάκι κτλ) από αυτήν, έχει όμως τρελό πακέτο κατ εμέ. Γουστάρω πολύ και απλά σας την προτείνω πάλι
:thumbsup:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Νυχτερινη τσαρκα σημερα μεταξι μετα τα μεσανυχτα.
εκανα τη μαλακια του αιωνα και πηρα την ποντικομαμη Αννα απο Ιασονος 37α.
Μακρια,τρελη φολα,πεταξα ενα δεκαευρω χωρις λογο για να παω μετα σε στανταρακι και να το ευχαριστηθω :headbang:.
Ωραιες παρουσιες που ξεχωριζουν απο τα σαπακια του Μεταξιου, Κολωνου 32β Αναστασια ψηλη ξανθια 15 ευρω και Κολωνου 30 Κατερινα ελληνιδα μιλφ μαυρομαλλα,απλο προγραμμα αμφοτερες.
Δυστυχως ειχα ηδη μπει σε 2 μαγαζια,θα τις τσεκαρω στο μελλον.
Πολλοι οικοι κλειστοι και σκοταδι σε μερικους δρομους.
Καλα γαμησια.
Υ.Γ Προσοχη αν δεν ειστε σωματωδεις,μη σας την πεσουν ταχυδακτυλουργοι αλανια πορτοφολαδες.
Ενος φιλου του πηραν το πορτοφολι πριν απο καμια δεκαρια περιπου μερες στην Κολωνου χωρις να το παρει πρεφα.Ηταν τρεις και ο ενας αγριεψε κιολας,οταν του ζητησε ο φιλος το πορτοφολι πισω,ειχε βαλει κλειδι μεσα στην μπουνια του,για να κανει το φιλο να φοβηθει.
ευτυχως το ειχαν αφησει μεσα σε μια εισοδο μπουρδελου,του το εδειξαν,μαλλον γιατι φοβηθηκαν οτι θα το ελεγε σε καμια τσατσα και αυτη θα το μεταβιβαζε στους προισταμενους της.
Ο φιλος του εδωσε 20 ευρω απο μονος του,για να μη του ζαλισουν τα αρχιδια περαιτερω
 

Παρδαλός

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
0
Καλημέρα παλικάρια με σπαθιά και με κοντάρια.
Επειδή λόγω της γρίπης που με κατέβαλε, θα ήθελα να κάνω ένα σχόλιο σχετικά με τις αρρώστιες και το πόσο συχνά κάνουν οι κοπέλες εξετάσεις.
Να ξέρετε ότι δεν είναι μόνο το AIDS που κινδυνεύουμε, αλλά και άλλες αρρώστιες οι οποίες θεωρούνταν παρελθόν. Σύφιλη και βλεννόρροια κάνουν θραύση ακόμα και στις προηγμένες χώρες. Και μάλιστα για την βλεννόρροια άκουσα από φίλο μου γιατρό, ότι έχει προσαρμοστεί το μικρόβιο στις κοινές θεραπείες, και πως υπάρχει περίπτωση κάποιος να μην θεραπευτεί εντελώς ποτέ, όπως και περιπτώσεις που δεν υπάρχουν άμεσα συμπτώματα της λοίμωξης. Το θέμα όμως να ξέρετε ότι δεν απασχολεί μόνο εμάς που πάμε ως πελάτες, αλλά και τις ίδιες τις κοπέλες. Ούτε και σε εκείνες θα ήταν ευχάριστη μια τέτοια κατάσταση. Ειπώθηκε, δεν θυμάμαι από ποιον, ότι εξαρτάται από την αντίληψη της κάθε κοπέλας. Σίγουρα, αλλά και από τη δική μας αντίληψη. Τώρα αν κινδυνεύουμε πιο πολύ στο μπουρδέλο από το στούντιο ή από τα call gilrs, θεωρώ ότι είναι το ίδιο. Και μια τσιριμπίμ τσιριμπόμ που πηδιέται για 200 και 150 € πού ξέρεις τι κουβαλάει. Κάποτε διάβασα μια κριτική ό κάποιος συναγωνιστής κόλλησε μύκητες, κάτι που δεν θα γινόταν αν η σουρουλουλού έπλενε το μουνάκι της και τα σκέλια της προσεκτικά και λάμβανε μέτρα.
Θεωρώ ότι άσχετα με την τιμή, ο κίνδυνος παραμένει κίνδυνος. Όσο προσέχουμε τόσο καλύτερα για όλους μας.
 

pog1

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2019
Μηνύματα
37
Like
36
Πόντοι
0
χαμος χθες Δευτερα 12.30 πιπινου 118 μεσημερι
 

morning_defender

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
Καλημέρα πριν καμία βδομάδα πήγα για πρώτη φορά Φώκαιας δε θυμάμαι αριθμό..στην Αθηνά ξανθιά με μεγάλα βυζιά...το τιμιοτερο 20ρικο της 25ετης καριέρας μου στο χώρο.....θα ήθελα περισσότερες πληροφορίες για την εν λόγω κυρία έστω κ σε προσωπικό μύνημα...θέλω να κάνω σεξ μαζί της ξανά

Είναι Φώκαιας 19 φίλε, στη 2η απογευματινή βάρδια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Στο Φωκαιας 19 απογευματινή βάρδια είναι η μελαχρινή, η ξανθιά δουλεύει στο 25β πρωινά.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.162
Πόντοι
3.436
Καλημέρα παλικάρια με σπαθιά και με κοντάρια.
Επειδή λόγω της γρίπης που με κατέβαλε, θα ήθελα να κάνω ένα σχόλιο σχετικά με τις αρρώστιες και το πόσο συχνά κάνουν οι κοπέλες εξετάσεις.
Να ξέρετε ότι δεν είναι μόνο το AIDS που κινδυνεύουμε, αλλά και άλλες αρρώστιες οι οποίες θεωρούνταν παρελθόν. Σύφιλη και βλεννόρροια κάνουν θραύση ακόμα και στις προηγμένες χώρες. Και μάλιστα για την βλεννόρροια άκουσα από φίλο μου γιατρό, ότι έχει προσαρμοστεί το μικρόβιο στις κοινές θεραπείες, και πως υπάρχει περίπτωση κάποιος να μην θεραπευτεί εντελώς ποτέ, όπως και περιπτώσεις που δεν υπάρχουν άμεσα συμπτώματα της λοίμωξης. Το θέμα όμως να ξέρετε ότι δεν απασχολεί μόνο εμάς που πάμε ως πελάτες, αλλά και τις ίδιες τις κοπέλες. Ούτε και σε εκείνες θα ήταν ευχάριστη μια τέτοια κατάσταση. Ειπώθηκε, δεν θυμάμαι από ποιον, ότι εξαρτάται από την αντίληψη της κάθε κοπέλας. Σίγουρα, αλλά και από τη δική μας αντίληψη. Τώρα αν κινδυνεύουμε πιο πολύ στο μπουρδέλο από το στούντιο ή από τα call gilrs, θεωρώ ότι είναι το ίδιο. Και μια τσιριμπίμ τσιριμπόμ που πηδιέται για 200 και 150 € πού ξέρεις τι κουβαλάει. Κάποτε διάβασα μια κριτική ό κάποιος συναγωνιστής κόλλησε μύκητες, κάτι που δεν θα γινόταν αν η σουρουλουλού έπλενε το μουνάκι της και τα σκέλια της προσεκτικά και λάμβανε μέτρα.
Θεωρώ ότι άσχετα με την τιμή, ο κίνδυνος παραμένει κίνδυνος. Όσο προσέχουμε τόσο καλύτερα για όλους μας.
Αρχικά να σου ευχηθώ περαστικά για την γρίπη, σιδερενιος, γερός κ δυνατός.
Τώρα όσα λες είμαι σύμφωνος, είναι σωστά, έχεις δίκιο.
Έχω ένα φίλο που εργάζεται σε μεγάλο δημόσιο νοσοκομείο σε (ΜΕΛ) μονάδα ειδικόν λοιμώξεων, γίνεται χαμός, όλη μέρα εκεί κλαίνε, υπάρχουν 50 αφροδίσια νοσήματα με ποιο ισχυρά τα 3 hiv, υπατιτιδες κ ερπη γεννητικό οργάνων
κ τελευταία έχει παρατηρηθεί αντοχή-ανθεκτικοτιτα στα αντιβιωτικα κ κάποιες φορές εμφανίζεται συνδιασμος ΣΜΝ που παλιά δεν υπήρχε.
Θελει προσοχή να μπορουμε να τιθασευσουμε τα παθοι μας με κάποιες κοπέλες που προσφέρουν  extra υπιρεσιες κ είναι πιο ευάλωτες κ θέλω να Πειστευω ότι εαν εμάς μας προβληματιζουν τα λοιμωδη νοσήματα 1 φορά τις κοπελιές τις απασχολούν όχι 1 αλλά 10 διότι εμείς πάμε εκεί για τα γούστα μας, τα παθοι μας ενώ αυτές το κάνουν η πλοιοψηφια από αγγαρεία.
Είναι για αυτές ένα επάγγελμα.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
2.471
Πόντοι
721
Καλά από αγγαρεία δεν το κάνουν. Πληρώνονται.

Εύκολα, σχετικά, λεφτά και γρήγορα. Πολύ γρήγορα.

Ας γίνονταν καθαρίστριες. Αλλά δεν τους άρεσε αυτή η προοπτική.



Πρόσφατη δοκιμή σε Ιωάννα Φυλής 66Δ.

Δεν ήταν η πρώτη φορά. Δεν πέρασα όσο καλά πέρασα στην πρώτη. Δεν είχε καλή διάθεση. Αχ αυτός ο γαμημένος ανθρώπινος παράγοντας. Όπου μπλέκεται τα καταστρέφει όλα.

Ρε πούστη μου δεν γουστάρω να πληρώνω και να ακούω παρατηρήσεις του τι κάνω, αν το κάνω λάθος. Ούτε μη εδώ μη εκεί.
Φόλα δεν είναι βέβαια, αλλά δεν θα ξανατιμηθεί.

Δεν είναι και τόσο μικρή, πρέπει να έχει κουραστεί γενικά.

Και τέλος κάτι άλλο. Λέτε για Αθηνά στη Φωκαίας. Διαβάζω διθύραμβους. Διαβάζω βυζάρες.

Την έχω δει αρκετές φορές. Δεν έχω σκεφτεί καν να μπω. Μου βγάζει κάτι σε θειά. Πρέπει να έχει αγγίξει τα 40. Βυζάρες ΔΕΝ έχει. Βυζάρες έχει η Βικτώρια της Τριγγετοαλυσίδας για τους στουντιάκηδες. Η Αθηνά έχει ένα μέτριο στήθος. Πρόσωπο αδιάφορο έως άσχημο.

Οκ γούστα είναι αυτά. Αλλά μην πλασάρετε μέτριες έως αδιάφορες εμφανίσεις ως κάτι άλλο.
 

giannis_evo

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
262
Πόντοι
0
ξερουμε που βρισκεται η αναστασια απο ιωαννινων 3α?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom