Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 566 άτομα (40 μέλη και 526 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636

xaris98864

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
120
Κριτικές
2
Like
143
Πόντοι
1
Αρκετά χοντρολου και είναι από ελλλαδα η κωσταντινα
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456

Apostolis20

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2019
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
80
Πόντοι
0
Καλησπέρα μύστες!
Έχει κανείς να προτείνει κάνα βαθύ λαρύγγι στα 20αρικα
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386

Εγώ προσωπικά μόνο μια φορά πήρα ελεύθερο στοματικό,και η ακάποτη πίπα διήρκεσε περίπου 4 με 6 λεπτά..
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Αρκετά χοντρολου και είναι από ελλλαδα η κωσταντινα
όταν λες  χοντρή ; Ατσουμπαλη τέλειος ; Ομορφο πρόσωπο ; Υπηρεσίες πολύ καλές ; Είναι χαδιάρα; Δώσε πιο πολλεσ πληροφορίες
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Καλησπέρα μύστες!
Έχει κανείς να προτείνει κάνα βαθύ λαρύγγι στα 20αρικα

Suzana (Βενεζουέλα)
Λ73-ΣΠ40
Αυτή μου έκανε,αλλά με καπότα..
Δοκίμασέ την
Υ.Γ. : Γούστα υποκειμενικά


Ίρις
Ιωαννίνων 5
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Καλησπέρα Ιωαννίνων 3 τώρα Νάταλι ξανθιά νταρντανα Ρωσσιδα γυρολόγος σε μαγαζιά πέριξ δουλεύει παράλληλα Κωνσταντινουπόλεως 128 έχει πολύ όρεξη στο δωμάτιο γλείψιμο φουλ τσιμπούκια γλώσσοφιλα για τους επίδοξους αρκετά καλή την δοκίμασα μετά από καιρό απλά έχει πάρει κάποια κιλακια όχι πολλά.
Θα δουλεύει Δεύτερες και Πέμπτη Ιωαννίνων 3
Οταν πρωτοξεκίνησε δούλευε στο Μεταξουργείο στα 10 ευρώ. Τελευταία την πήρα στο Κωνσταντινουπόλεως 128 και περίμενα παραπάνω πράγματα, αλλά ήταν μέτρια. Η αλήθεια είναι ότι αναβάθμισε την πίπα της σε σχέση με τις αρχές που είχε ξεκινήσει την καριέρα της και έχει ωραίο πρόσωπο. Στα 20 ευρώ θα την ξανά έπαιρνα. Για περισσότερα που ζητάνε στο υποτιθέμενο στούντιο της Κωνσταντινουπόλεως με τίποτα.
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
191
Like
4.398
Πόντοι
15.775
Σε τσάρκα πριν από λίγο πέτυχα στο Φωκαίας 25 κάτω την γνωστή Αθηνά πειραιώτισσα.
 

xaris98864

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
120
Κριτικές
2
Like
143
Πόντοι
1
όταν λες  χοντρή ; Ατσουμπαλη τέλειος ; Ομορφο πρόσωπο ; Υπηρεσίες πολύ καλές ; Είναι χαδιάρα; Δώσε πιο πολλεσ πληροφορίες
Όχι δεν είναι τελείως αρτσουμπαλη αρκετά καλές υπηρεσίες super super super πίπα χαδιαρα είναι και κουβέντες αρκετές λέει βέβαια είναι ανάλογα τα γούστα του  καθενός.εγω μια φορά πήγα πέρασα τέλεια και θα ξανά περάσω
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

xaris98864

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
120
Κριτικές
2
Like
143
Πόντοι
1
Πριν μια ώρα η Αθήνα ήταν εκεί αδερφέ την πήρα μια βόλτα ήταν super κατέβα και με τα πόδια κάτω!!!
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
907
Κριτικές
13
Like
2.406
Πόντοι
736
Αν ξέρει κανεις ας πει ευχαριστω
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
γεια χαρα σε ολα τα bourdelοπαλουκαρια του site και οχι μονο.

μετα την ηττα-ξενερα της προηγουμενης τσαρκας μου, ειπα να ξαναπεταχτω μια και να προσπαθησω να βρω τα 2-3 καινουρια (για μενα) γκομενακια, που ειχα δει και που δεν εχω δοκιμασει ακομα.

πετυχα και ενα φιλο μου, που ηταν παλιο μελος του site και μου ειπε καποια ωραια πραγματακια για μερικους σαχλαμπουχλες που το παιζουν εξυπνακηδες, αλλα αυτα θα τα κρατησω για μενα μεχρι στιγμης.

κλασσικα λοιπον σκασιμο στα γνωστα δρομακια και περιξ με το γαμωΗΣΑΠ.

ξεκινημα με διδυμου,
στο 7 δεξια κλασσικα ΤΖΩΡΤΖΙΑ λογικα, δε μπηκα,
στο 8 οροφο ΝΑΝΣΥ.
στα διπλα μετα τις 2 απανωτες τσαρκες που ειχα κανει, δεν εκανα καν τον κοπο να περασω λογω της γνωστης μπαζοκαταστασης που κυριαρχει κλασσικα, πλην ελαχιστων εξαιρεσεων.

στη φυλης,
στο 54 κατω ΓΙΑΝΝΑ, μελαχρινη με πολυ ωραιο σωμα, κανονικο βυζι και καλη φατσα. δοκιμαστηκε με μετριες προς καλες εντυπωσεις. δεν τρελαθηκα, αλλα δεν εκλαψα και τα λεφτα μου. θα ξανατιμηθει για πιο καλη αποψη μιας και ηταν η πρωτη μου φορα μαζι της. απο οτι εχω δει σε ενημερωσεις του smirni ειναι συνηθως πρωινη βαρδια, η οποια λογω δουλειας δε με βολευει, αρα και δεν την ειχα ξαναπετυχει.
στο 66 δεξια ΕΙΡΗΝΗ, μετριου αναστηματος, normal σωμα με ταση προς μπαμπατσικη, αδιαφορη φατσα, μικρο σχετικα βυζι, γενικως πανακυρη παρουσια και τεζα αδιαφορη,
στο 66 αριστερα ΙΩΑΝΝΑ,
στο 71 κατω 2 κοπελες, ΣΑΡΑ και ΡΟΞΥ,
στο 71 πανω ΣΤΕΛΛΑ λογικα, αλλα δε μπηκα,
στο 86 κατω 2 κοπελες, ΛΑΟΥΡΑ και ΡΟΥΜΠΥ,
στο 86 πανω ΑΝΝΙΤΑ, πολυ πατσοχλαπατσα, πανακυρη εντελως,
στο 84 πανω ΑΡΙΝΑ,
στο 84 κατω ΜΠΕΤΥ,
στο 69 οροφο ΜΑΡΙΑ,
στο 67 ΑΝΤΡΙΑΝΑ με το ωραιο κωλι,
στο 65 οροφο φολοΣΙΜΟΝΑ,
στο 65 σκαλακια 2 κοπελες, ΛΙΛΛΥ και ΚΑΡΙΝΑ,
στο 59 λογικα ΑΝΝΑ κλασσικα, αλλα δε μπηκα,
στο 74 δεξια λογικα και εκει θα ηταν αυτη που ειναι καθε φορα που περναω, η ΜΑΡΙΑ μαλλον, αλλα παλι δε μπηκα.

στη φωκαιας,
στο 7 υπογειο-δεξια ΕΜΜΥ (μαλλον γιατι δε ρωτησα, αλλα ειναι παλια και την εχω ξαναδει πολλες φορες),
στο 9 ΔΑΝΑΗ,
στο 13 ΣΑΝΤΡΑ, βαμμενα ξανθα μαλλια, νταρντανα με τα ολα της, μεγαλο βυζι, κωλος λιγο πεσμενος λογω ηλικιας, milfοκατασταση λογικα, με μαυρα προστυχα εσωρουχα (που λεει και ο καρβελας) καυλοφατσα και ειδικα για τσοντοκατασταση. σε οποιον αρεσει η ΒΑΣΙΑ απο βεργας, καλο ειναι να περασει μια βολτα να τη δει. λογικα θα του κανει. τελος αυτη πρεπει να ηταν και φιλιππιδου 11 οροφο σε καποια απο τα τελευταια βραδια της λειτουργιας του.
στο 17 κατω 2 κοπελες, ΜΙΧΑΕΛΑ και ΚΑΤΕΡΙΝΑ,
στο 17 πανω 2 κοπελες, ΡΙΤΑ και ΣΤΕΛΛΑ, η οποια δοκιμαστηκε με παρα πολυ καλες εντυπωσεις.
ξεκινημα με τρελα γλωσσοφιλα με το που μπηκε και με ειδε.
φοβερη πιπα που μου τον εκανε καγκελο και το'χει και στο deepthroat ανετοτατα. εγω να χουφτωνω τα απαντα συναμα.
ανεβαινει σε cow που δινει πονο μονη της και με μενα να την αφηνω να κανει παιχνιδι. γλωσσοφιλα αβερτα εννοειται.
γυρναμε σε mission που ξεκιναω χαλαρα και ανεβαζω tempo. να της εχω βαλει και τα 2 ποδια στους ωμους μου και να μπαινω με δυναμη. εκει μου πεταει ενα "you are polygun" (??? εκλαψα λιγο με το polygun) και ενα "anaconda" και μετα απο λιγα μπασιματα, τιναζεται ξαφνικα προς τα πισω και βγαινω απo μεσα της. καταλαβαινω οτι εχουν αρχισει τα δυσκολα για αυτην.
τη γυρναω σε doggy με μενα ορθιο και ξεκιναω παλι πονο, αλλα παλι να δυσανασχετει και να μου εχει γυρισει λιγο τη λεκανη ωστε να μη μπαινω μεσα ολοκληρος. μου λεει "you like hard, but i like romantic" και με ψιλοκοβει. λεω "ok babe" και την παω στο tempo που θελει. μετα απο λιγο ομως μου ξεκιναει δυνατα αυτη και της λεω "you are for hard babe, not romantic..." μου γελαει, παιρνει το χερι μου και βαζει απο τα δαχτυλα μου, το δεικτη στο στομα της λεγοντας μου "yes i like it hard".
ε ενταξει λεω, μετα απο αυτο γκαζωνω full. ξεκιναει τα αχβαχ και τα ουρλιαχτα, να τραβαει σεντονια (απο τη μεση και κατω βγηκαν) και να γυρναει να με κοιταει την ωρα που την καρφωνω ανελεητα. μετα απο λιγο με κοβει και μου λεει να χυσω στο στομα της. μαλλον δε μπορουσε αλλο doggy σκεφτηκα, "are you sure ???" της λεω, "yes" μου λεει και μου βγαζει την καποτα και ξεκιναει παλι πιπα. της λεω "wait" και ανεβαινω πανω στο κρεβατι για να ειμαι πιο ανετος. της πιανω το κεφαλι και ξεκιναω mouthfuck δυνατο και τη χυνω μεσα στο στομα. αυτη να μη σταματαει και να μου βγαζει τη γλωσσα ταυτοχρονα με το ρουφηγμα, ωσπου η καυλα υποχωρησε.
πηγε νιπτηρα τα εφτυσε, πλυθηκε, σκουπιστηκε και φιληθηκαμε και παλι πριν φυγει λεγοντας μου οτι θελει να τα ξαναπουμε. τη ρωτησα ποτε δουλευει και ποτε ειναι πιο καλα για αυτην να ερθω και μου λεει πρωι. της λεω πρωι δυστυχως δουλευω αλλα θα ερθω οπως και δηποτε παλι. μου λεει σε περιμενω. πλενομαι, ντυνομαι και βγαινω. βγαινοντας, βγαινει και αυτη απο το κουζινακι και μου πεταει ενα "i love you" χαχαχαχα... νταξει λεω οκ, δεσαμε και εφυγα. η τσατσα τελος, πρεπει να φωναξε 2-3 φορες αλλα δεν εδωσα σημασια.
εννοειται οτι θα την ξανατιμησω γιατι μαλλον παει για standard χαλαρα !!!
στο 19 ΑΘΗΝΑ,
στο 25 πανω ΒΕΡΟΝΙΚΑ,
στο 25 κατω ΑΘΗΝΑ, ξανθια νταρντανα προς χοντρη, αδιαφορη εντελως για μενα.

πηγα και απο λιοσιων στα 73αρια, αλλα εκει μπορειτε να μπειτε online και να δειτε ποιες δουλευουν, επομενως δε χρειαζεται να γραψω κατι επιπλεον. στο 73 δεξια εντυπωση μου εκανε η ΣΑΜΑΝΘΑ παντως, που η τσατσα ειπε οτι ειναι καινουρια. μελαχρινη, αδυνατη, μοντελοκορμαρα, δυστυχως σιλικονες, ωραια φατσουλα με σιδερακια και μετριου αναστηματος. ισως τιμηθει αν την πετυχω στην επομενη τσαρκα, αλλα οι σιλικονες με κρατανε λιγο σε αποσταση :( .

αυτα μαγκιτες, καλο ξημερωμα...

p.s.1 : sorry για το σεντονι κλασσικα,
p.s.2 : η τσαρκα εγινε απο 18.00-22.30 στο περιπου,
p.s.3 : οι περιγραφες ειναι για τις κοπελες που εγω βλεπω για πρωτη φορα. για τις κλασσικες δε χρειαζεται επιπλεον περιγραφη.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
γεια χαρα σε ολα τα bourdelοπαλουκαρια του site και οχι μονο.

μετα την ηττα-ξενερα της προηγουμενης τσαρκας μου, ειπα να ξαναπεταχτω μια και να προσπαθησω να βρω τα 2-3 καινουρια (για μενα) γκομενακια, που ειχα δει και που δεν εχω δοκιμασει ακομα.

πετυχα και ενα φιλο μου, που ηταν παλιο μελος του site και μου ειπε καποια ωραια πραγματακια για μερικους σαχλαμπουχλες που το παιζουν εξυπνακηδες, αλλα αυτα θα τα κρατησω για μενα μεχρι στιγμης.

κλασσικα λοιπον σκασιμο στα γνωστα δρομακια και περιξ με το γαμωΗΣΑΠ.

ξεκινημα με διδυμου,
στο 7 δεξια κλασσικα ΤΖΩΡΤΖΙΑ λογικα, δε μπηκα,
στο 8 οροφο ΝΑΝΣΥ.
στα διπλα μετα τις 2 απανωτες τσαρκες που ειχα κανει, δεν εκανα καν τον κοπο να περασω λογω της γνωστης μπαζοκαταστασης που κυριαρχει κλασσικα, πλην ελαχιστων εξαιρεσεων.

στη φυλης,
στο 54 κατω ΓΙΑΝΝΑ, μελαχρινη με πολυ ωραιο σωμα, κανονικο βυζι και καλη φατσα. δοκιμαστηκε με μετριες προς καλες εντυπωσεις. δεν τρελαθηκα, αλλα δεν εκλαψα και τα λεφτα μου. θα ξανατιμηθει για πιο καλη αποψη μιας και ηταν η πρωτη μου φορα μαζι της. απο οτι εχω δει σε ενημερωσεις του smirni ειναι συνηθως πρωινη βαρδια, η οποια λογω δουλειας δε με βολευει, αρα και δεν την ειχα ξαναπετυχει.
στο 66 δεξια ΕΙΡΗΝΗ, μετριου αναστηματος, normal σωμα με ταση προς μπαμπατσικη, αδιαφορη φατσα, μικρο σχετικα βυζι, γενικως πανακυρη παρουσια και τεζα αδιαφορη,
στο 66 αριστερα ΙΩΑΝΝΑ,
στο 71 κατω 2 κοπελες, ΣΑΡΑ και ΡΟΞΥ,
στο 71 πανω ΣΤΕΛΛΑ λογικα, αλλα δε μπηκα,
στο 86 κατω 2 κοπελες, ΛΑΟΥΡΑ και ΡΟΥΜΠΥ,
στο 86 πανω ΑΝΝΙΤΑ, πολυ πατσοχλαπατσα, πανακυρη εντελως,
στο 84 πανω ΑΡΙΝΑ,
στο 84 κατω ΜΠΕΤΥ,
στο 69 οροφο ΜΑΡΙΑ,
στο 67 ΑΝΤΡΙΑΝΑ με το ωραιο κωλι,
στο 65 οροφο φολοΣΙΜΟΝΑ,
στο 65 σκαλακια 2 κοπελες, ΛΙΛΛΥ και ΚΑΡΙΝΑ,
στο 59 λογικα ΑΝΝΑ κλασσικα, αλλα δε μπηκα,
στο 74 δεξια λογικα και εκει θα ηταν αυτη που ειναι καθε φορα που περναω, η ΜΑΡΙΑ μαλλον, αλλα παλι δε μπηκα.

στη φωκαιας,
στο 7 υπογειο-δεξια ΕΜΜΥ (μαλλον γιατι δε ρωτησα, αλλα ειναι παλια και την εχω ξαναδει πολλες φορες),
στο 9 ΔΑΝΑΗ,
στο 13 ΣΑΝΤΡΑ, βαμμενα ξανθα μαλλια, νταρντανα με τα ολα της, μεγαλο βυζι, κωλος λιγο πεσμενος λογω ηλικιας, milfοκατασταση λογικα, με μαυρα προστυχα εσωρουχα (που λεει και ο καρβελας) καυλοφατσα και ειδικα για τσοντοκατασταση. σε οποιον αρεσει η ΒΑΣΙΑ απο βεργας, καλο ειναι να περασει μια βολτα να τη δει. λογικα θα του κανει. τελος αυτη πρεπει να ηταν και φιλιππιδου 11 οροφο σε καποια απο τα τελευταια βραδια της λειτουργιας του.
στο 17 κατω 2 κοπελες, ΜΙΧΑΕΛΑ και ΚΑΤΕΡΙΝΑ,
στο 17 πανω 2 κοπελες, ΡΙΤΑ και ΣΤΕΛΛΑ, η οποια δοκιμαστηκε με παρα πολυ καλες εντυπωσεις.
ξεκινημα με τρελα γλωσσοφιλα με το που μπηκε και με ειδε.
φοβερη πιπα που μου τον εκανε καγκελο και το'χει και στο deepthroat ανετοτατα. εγω να χουφτωνω τα απαντα συναμα.
ανεβαινει σε cow που δινει πονο μονη της και με μενα να την αφηνω να κανει παιχνιδι. γλωσσοφιλα αβερτα εννοειται.
γυρναμε σε mission που ξεκιναω χαλαρα και ανεβαζω tempo. να της εχω βαλει και τα 2 ποδια στους ωμους μου και να μπαινω με δυναμη. εκει μου πεταει ενα "you are polygun" (??? εκλαψα λιγο με το polygun) και ενα "anaconda" και μετα απο λιγα μπασιματα, τιναζεται ξαφνικα προς τα πισω και βγαινω απo μεσα της. καταλαβαινω οτι εχουν αρχισει τα δυσκολα για αυτην.
τη γυρναω σε doggy με μενα ορθιο και ξεκιναω παλι πονο, αλλα παλι να δυσανασχετει και να μου εχει γυρισει λιγο τη λεκανη ωστε να μη μπαινω μεσα ολοκληρος. μου λεει "you like hard, but i like romantic" και με ψιλοκοβει. λεω "ok babe" και την παω στο tempo που θελει. μετα απο λιγο ομως μου ξεκιναει δυνατα αυτη και της λεω "you are for hard babe, not romantic..." μου γελαει, παιρνει το χερι μου και βαζει απο τα δαχτυλα μου, το δεικτη στο στομα της λεγοντας μου "yes i like it hard".
ε ενταξει λεω, μετα απο αυτο γκαζωνω full. ξεκιναει τα αχβαχ και τα ουρλιαχτα, να τραβαει σεντονια (απο τη μεση και κατω βγηκαν) και να γυρναει να με κοιταει την ωρα που την καρφωνω ανελεητα. μετα απο λιγο με κοβει και μου λεει να χυσω στο στομα της. μαλλον δε μπορουσε αλλο doggy σκεφτηκα, "are you sure ???" της λεω, "yes" μου λεει και μου βγαζει την καποτα και ξεκιναει παλι πιπα. της λεω "wait" και ανεβαινω πανω στο κρεβατι για να ειμαι πιο ανετος. της πιανω το κεφαλι και ξεκιναω mouthfuck δυνατο και τη χυνω μεσα στο στομα. αυτη να μη σταματαει και να μου βγαζει τη γλωσσα ταυτοχρονα με το ρουφηγμα, ωσπου η καυλα υποχωρησε.
πηγε νιπτηρα τα εφτυσε, πλυθηκε, σκουπιστηκε και φιληθηκαμε και παλι πριν φυγει λεγοντας μου οτι θελει να τα ξαναπουμε. τη ρωτησα ποτε δουλευει και ποτε ειναι πιο καλα για αυτην να ερθω και μου λεει πρωι. της λεω πρωι δυστυχως δουλευω αλλα θα ερθω οπως και δηποτε παλι. μου λεει σε περιμενω. πλενομαι, ντυνομαι και βγαινω. βγαινοντας, βγαινει και αυτη απο το κουζινακι και μου πεταει ενα "i love you" χαχαχαχα... νταξει λεω οκ, δεσαμε και εφυγα. η τσατσα τελος, πρεπει να φωναξε 2-3 φορες αλλα δεν εδωσα σημασια.
εννοειται οτι θα την ξανατιμησω γιατι μαλλον παει για standard χαλαρα !!!
στο 19 ΑΘΗΝΑ,
στο 25 πανω ΒΕΡΟΝΙΚΑ,
στο 25 κατω ΑΘΗΝΑ, ξανθια νταρντανα προς χοντρη, αδιαφορη εντελως για μενα.

πηγα και απο λιοσιων στα 73αρια, αλλα εκει μπορειτε να μπειτε online και να δειτε ποιες δουλευουν, επομενως δε χρειαζεται να γραψω κατι επιπλεον. στο 73 δεξια εντυπωση μου εκανε η ΣΑΜΑΝΘΑ παντως, που η τσατσα ειπε οτι ειναι καινουρια. μελαχρινη, αδυνατη, μοντελοκορμαρα, δυστυχως σιλικονες, ωραια φατσουλα με σιδερακια και μετριου αναστηματος. ισως τιμηθει αν την πετυχω στην επομενη τσαρκα, αλλα οι σιλικονες με κρατανε λιγο σε αποσταση :( .

αυτα μαγκιτες, καλο ξημερωμα...

p.s.1 : sorry για το σεντονι κλασσικα,
p.s.2 : η τσαρκα εγινε απο 18.00-22.30 στο περιπου,
p.s.3 : οι περιγραφες ειναι για τις κοπελες που εγω βλεπω για πρωτη φορα. για τις κλασσικες δε χρειαζεται επιπλεον περιγραφη.

ξεχασα επισης...

στην αγκυρας,
στο 9 ΛΑΡΙΣΑ, που δοκιμαστηκε με μετριες εντυπωσεις. πολυ ντορος για το τιποτα με λιγα λογια και τζαμπα το τοσο promotion. το μονο καλο της υποθεσης ειναι το ντουζακι που κανεις στο τελος :). ο χωρος καταπληκτικος να πω εδω, εχουν κανει φοβερη δουλεια οι τυποι εκει και μπραβο τους. αυτα να τα βλεπουν και οι υπολοιποι παπαροιδιοκτητες μπας και κανουν καμια ανακαινιση της προκοπης.
στο 12 2 κοπελες, ΤΖΕΝΗ και ΜΑΡΙΝΑ η' ΜΑΡΙΑΝΝΑ αν δεν κανω λαθος γιατι δεν το πολυπροσεξα και ο λογος ηταν οτι και οι 2 ηταν χλαπατσες και αδιαφορες.

τελος...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom