Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 332 άτομα (26 μέλη και 306 επισκέπτες)

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
φόλα είναι η τζουλια(για μιλφ)
Δεν την ειδα για φολα συναδελφε.Εμενα παντως μου φερθηκε καλα μεσα στο δωματιο.Και αν με διαβαζεις θα δεις οτι οτι φολα εχω φαει το λεω και το κραζω.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
2019 και συζητάμε για την αννα τη μυστήρια και την ρενατα :S
Καλησπέρα σκεφτείτε για τι κατάντια και ολική παρακμή μιλαμε η Ρενάτα θυμάμαι πριν 11- 12 χρόνια δούλευε Λιοσίων& Ξανθίππης μπορώ να πω πως τότε είχα κάνει το λάθος να δοκιμάσω μαζί της για πρώτη και τελευταία φορά είναι δυνατόν μετά από τόσα χρόνια να έχει βελτιωθεί χλωμό έως απίθανο.
Σε μια πιάτσα που κάθε μέρα θυμίζει νεκροταφείο δεν υπάρχει τίποτα  ελάχιστες περιπτώσεις αξίζουν
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436
Καλησπέρα σκεφτείτε για τι κατάντια και ολική παρακμή μιλαμε η Ρενάτα θυμάμαι πριν 11- 12 χρόνια δούλευε Λιοσίων& Ξανθίππης μπορώ να πω πως τότε είχα κάνει το λάθος να δοκιμάσω μαζί της για πρώτη και τελευταία φορά είναι δυνατόν μετά από τόσα χρόνια να έχει βελτιωθεί χλωμό έως απίθανο.
Σε μια πιάτσα που κάθε μέρα θυμίζει νεκροταφείο δεν υπάρχει τίποτα  ελάχιστες περιπτώσεις αξίζουν
όντως θυμίζει νεκροταφείο ,
ακόμα στο παρελθόν  διάβαζαμε αρκετά συχνά οτι καινουρια κοπελα στον χώρο καλές υπηρεσίες τώρα τιποτα οι ίδιες κ οι ίδιες..
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
191
Κριτικές
11
Like
636
Πόντοι
311
παιδια να ρωτησω εχω παρει τη βερονικα που τωρα ειναι φωκ.25 2-3 φορες .την τελευταια πριν προσπαθησει τα ραντεβου με ειχε ξεπεταξει τσακ τσακα με πολλα μη και μου..τωρα που γυρισε σε ποια στανταρς παιζει?
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
Καλησπέρα σκεφτείτε για τι κατάντια και ολική παρακμή μιλαμε η Ρενάτα θυμάμαι πριν 11- 12 χρόνια δούλευε Λιοσίων& Ξανθίππης μπορώ να πω πως τότε είχα κάνει το λάθος να δοκιμάσω μαζί της για πρώτη και τελευταία φορά είναι δυνατόν μετά από τόσα χρόνια να έχει βελτιωθεί χλωμό έως απίθανο.
Σε μια πιάτσα που κάθε μέρα θυμίζει νεκροταφείο δεν υπάρχει τίποτα  ελάχιστες περιπτώσεις αξίζουν

  Θλίβομαι και στενοχωρούμαι να βλέπω όλα αυτα, ενώ δηλαδή θα έπρεπε να συμπεριφέρωνται άψογα και επαγγελματικά , να έχουν πάρει αέρα τετοιο λες και μας κανουν και το χατήρι να τις επισκεπτώμαστε στα βρωμομπούρδελα και να ακουμπαμε τα εικοσάρια (σχεδον ΔΥΟ  μεροκαματα σήμερα ...) Ειχα απο παλια προτεινει ΕΜΠΑΡΓΚΟ  ,εβδομαδιαιο  αρχικα, και ακολουθως 20ημερο, αν δεν συμμορφωθουν καποιες κ οι ιδιοκτήτες. ΜΟΝΟΝ αυτο τους πονάει, και θα βλέπατε τι ΤΕΡΑΣΤΙΑ αλλαγη θα επέφερε κατι τετοιο στην άθλια αυτη συμπεριφορά ( ανηκουστη σε τετοια έκταση πριν καποια χρονια). Αλλά βεβαια, οσο υπάρχουν άτομα που πανε κ ξαναπάνε σε αισχρές πουτανες που τα προσβαλλουν, οσο υπαρχουν άλλοι που γραφ ουν διθυραμβους για ξεπέτες και βρωμιάρες, τοσο οι ιδιοκτητες και οι ιδιες θα μας γραφουν κανονικα. Και ενα πρόχειρο
στιχουργημα μου
          " Γκέι,λεσβιες τραβεστι
             έχουνε σωματεία
          κι εμεις οι μπουρδελιάρηδες
           μαύρη παρανομία

            Αντί να ντρέπωνται αυτοί
              που ζούν απ' την πορνεία
             νταβαδες,κρατος,υπουργοι
              και κομματοχανεία

              στη σάπια κοινωνία τους
           το μπουρδελιάρη δείχνουνε
            και αυτόνε κανουν ένοχο
             για τη βρωμιά των ίδιωνε."

               
               

 

Επισκέπτης
Mini τσαρκα πρωινη. Διδυμου 22 Αννα η μυστηρια ξανθια πλεον, ή ξανθοπερουκοφορουσα. Μαζι της αλλες δυο. Ρεμουνδου 21 η Σελινα η συμπαθητικη βενεζουελανα. Πιππινου 118 η Καιτουλα αδυνατισμενη και με κοκκινα μαλλια. Την προτιμουσα μελαχρινη. Αλυσιδα Φωκαιας βρωμα και δυσωδια. Αλυσιδα μοντελων, μονο ξεπετες. Τα υπολοιπα κεντρικα Φυλης ξεπετες ή αδιαφορες εμφανισιακα ή και τα δυο. Ειδα μια καινουρια Φυλης 84 οροφο. Κοντη ξανθια. Βγηκε στο σαλονι ανεκφραστη και αγελαστη και ακουνητη και με κοιταγε. Θα ημουν ηλιθιος να περασω. Αγκυρας 12 ηταν η Χριστινα λεπτη και μια αλλη παχουλη. Ωραιο μπουρδελακι πολιτισμενο αλλα τι να το κανεις οταν φωναζουν στο δεκαλεπτο.

Βεργας 6 ισογειο αλλη μια καλη περιπτωση, μια ξανθια κοντη με  μεγαλουτσικο βυζι. Περασα και απο Μπαρμπορα να δω αν ειναι στις καλες της και εφυγα να μη με δειρει. Ιωαννινων 3 ενα μπαζο. Ιωαννινων 5 Αννα. Με κοιταξε σαν να της ειχα σκοτωσει τη μανα.

Εκανα μια σταση στο Σκλαβενιτη για χυμο. Ζητησα ακτινιδιο ανανα και μου εδωσαν κατι που ειχε γευση μηλου.

Γενικα κακη διαθεση απο τους υπαλληλους, πορνικους και μη, και αυτο κατα τη γνωμη μου οφειλεται στο φαινομενο του τετραημερου. Οσοι εχουν κανονισει να εκδραμουν, σκεφτονται αντε να τελειωνω να φυγω. Οσοι δεν θα φυγουν αισθανονται φθονο για τους αλλους που φευγουν, και ξεσπανε στον πελατη.

Αλλαγη ροτας για Μεταξι οπου δοκιμασα για πρωτη φορα τη Μαρια ΜΑ28. Δεν προλαβα να ξεντυθω, μπηκε μεσα, με αγγαλιασε, και αρχισε να βογγαει δυνατα. Αυτο αρχικα με καβλωσε, αλλα μετα ξενερωσα γιατι μου περασε αγαρμπα προφυλακτικο και ξεκινησε μια βιαστικη πιπα. Την ψιλογαμησα ανασκελα και προσποιηθηκα οργασμο για να ληξει πιο συντομα μια ξενερωτη συνευρεση. Εκει εχει φτασει η κατασταση λοιπον. Αντι να προσποιουνται οργασμο οι πορνες, να προσποιουνται οι πελατες!

Αξιζει να σημειωσω οτι το μουνι της Μαριας ειχε υγρανθει αρκετα. Η μεγαλη εμπειρια μου :woldman: λεει οτι η Μαρια ειναι λαθος ατομο σε λαθος μερος. Κανονικα επρεπε να βρισκεται σε περιφερειακο μπουρδελο και να κανει ειδικα προγραμματα. Αν την παρουν δυο πελατες σε παρτουζα της μισης ωρας πιστευω οτι θα αποδωσει καλα, οσο ελαχιστες μπορουν. Αλλα ποιος θελει να κατσει μιση ωρα σε ενα αθλιο δωματιο του Μεταξουργειου; :vomit:

Πρωτη φορα στη ζωη μου ειδα σε αυτο το δωματιο λαμπα που σφυριζει. Μεχρι τωρα ηξερα τις λαμπες που φωτιζουν. Τωρα εμαθα και τις λαμπες που σφυριζουν! :helpplea:

Καντε λαικ αν θελετε να κλεισουν τα μπουρδελα στη Φυλης να ξεμεπρεδευουμε.
 

Επισκέπτης
  Θλίβομαι και στενοχωρούμαι να βλέπω όλα αυτα, ενώ δηλαδή θα έπρεπε να συμπεριφέρωνται άψογα και επαγγελματικά , να έχουν πάρει αέρα τετοιο λες και μας κανουν και το χατήρι να τις επισκεπτώμαστε στα βρωμομπούρδελα και να ακουμπαμε τα εικοσάρια (σχεδον ΔΥΟ  μεροκαματα σήμερα ...) Ειχα απο παλια προτεινει ΕΜΠΑΡΓΚΟ  ,εβδομαδιαιο  αρχικα, και ακολουθως 20ημερο, αν δεν συμμορφωθουν καποιες κ οι ιδιοκτήτες. ΜΟΝΟΝ αυτο τους πονάει, και θα βλέπατε τι ΤΕΡΑΣΤΙΑ αλλαγη θα επέφερε κατι τετοιο στην άθλια αυτη συμπεριφορά ( ανηκουστη σε τετοια έκταση πριν καποια χρονια). Αλλά βεβαια, οσο υπάρχουν άτομα που πανε κ ξαναπάνε σε αισχρές πουτανες που τα προσβαλλουν, οσο υπαρχουν άλλοι που γραφ ουν διθυραμβους για ξεπέτες και βρωμιάρες, τοσο οι ιδιοκτητες και οι ιδιες θα μας γραφουν κανονικα. Και ενα πρόχειρο
στιχουργημα μου
          " Γκέι,λεσβιες τραβεστι
              έχουνε σωματεία
          κι εμεις οι μπουρδελιάρηδες
            μαύρη παρανομία

            Αντί να ντρέπωνται αυτοί
              που ζούν απ' την πορνεία
              νταβαδες,κρατος,υπουργοι
              και κομματοχανεία

              στη σάπια κοινωνία τους
            το μπουρδελιάρη δείχνουνε
            και αυτόνε κανουν ένοχο
              για τη βρωμιά των ίδιωνε."

               
               

Δυστυχως φιλε Μακη τα μπουρδελα σημερα εχουν εξειδικευτει αποκλειστικα στο να εξυπηρετουν παντρεμενα λαμογια. Συναντησα αρκετους τετοιους σημερα. Εκαναν φασαρια στο σαλονι διαμαρτυρομενοι που καθυστερουσε να βγει απ το δωματιο η κοπελα και τιναζονταν ορθιοι οταν χτυπουσε το κινητο και ηταν η γυναικα τους. Παντρεμενα γκριζομαλλικα λαμογια, σκαστοι απο τη συζυγο, και πνιγμενοι στη βιασυνη να προλαβουν να ριξουν εναν. Αυτους δεν τους ενοχλουν οι ξεπετες. Αντιθετα, τις αποζητανε, γιατι δε θελουν να αργησουν. Αυτα τα ρεζιλια χαλανε την πιατσα. Για αυτους υπαρχει πλεον η Φυλης και η Λιοσιων.
 

xristos2010

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.007
Like
5.104
Πόντοι
1.056
Ιδιοκτητες,τσατσαδες και κοπελες βλεπουν οτι η κινηση πεφτει συνεχως.
Στις πρωινες βαρδιες το προβλημα ειναι πολυ εντονο και σπανια ακους οτι υπαρχει πελατης σε δωματιο.  
Ξερουν  οτι με τις αρνητικες κριτικες στο ιντερνετ τους γινεται δυσφημιση και χανουν λεφτα.
Εντούτοις το αυτι τους δεν ιδρωνει και συνεχιζουν την ιδια αδιαφορη τακτικη.
Τί γίνεται???
 

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21
παιδια να ρωτησω εχω παρει τη βερονικα που τωρα ειναι φωκ.25 2-3 φορες .την τελευταια πριν προσπαθησει τα ραντεβου με ειχε ξεπεταξει τσακ τσακα με πολλα μη και μου..τωρα που γυρισε σε ποια στανταρς παιζει?

Παίζει στην κατάσταση που ήταν λίγο πριν φύγει απ'τη Φυλής.Μετρια μετριότητα.
Τώρα δεν δίνει κώλο και το πατσιζει με καλό τσιμπούκι.Εχει όμως ρυθμό ξεπέτας αυστηρά 10λεπτης διάρκειας.
Κρατάει δυνάμεις για τα βραδυνά ραντεβού της.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
862
Κριτικές
66
Like
12.297
Πόντοι
4.706
Συναγωνιστές, βασικά καλησπέρα! Διαβάζω με πολύ μεγάλη προσοχή, τα μηνύματα στο forum και θα ήθελα να γράψω και εγώ την άποψή μου: Καταρχάς, συμφωνώ με όλα τα παιδιά, όσον αφορά την κατάντια που επικρατεί, γενικά σε όλους τους οίκους ανοχής. Ίδιες πουτάνες, σε ίδια μπουρδέλα, με κάποιες να βρίσκονται στο ίδιο πόστο για πάνω από δεκαετία. Η εμφάνιση των κοριτσιών από μέτρια έως χάλια, με κάποιες φωτεινές εξαιρέσεις. Προγράμματα για τον γάιδαρο καβάλα και πολύ ψέμα στο σαλόνι, για να σε δελεάσουν να μπεις στο δωμάτιο. Τσατσάδες και ειδικά τσάτσοι, αγενέστατοι, ψεύτες, συν ότι χτυπούν, πλέον, την πόρτα στο 7λεπτο. Κατεβαίνεις στην Φυλής, αντικρίζεις τέτοια ερημιά, που νομίζεις ότι βρίσκεσαι στο δυστοπικό κόσμο του Walking Dead. Μόνο αργά το βράδυ, ίσως πετύχεις κάποιες ορδές από αραβικής καταγωγής άνδρες, στους οποίους κάνουν γλύκες, οι χαζο-πουτάνες, ενώ εμάς μας σνομπάρουν επιδεικτικά. Αυτό αφορά την Φυλής, η οποία έχει χωριστεί σε τέσσερις ζώνες: Η γνωστή Φυλής, που περιέχει όσα περιέγραψα παραπάνω, το κομμάτι της μοντελο-αλυσίδας, η οποία "φολιάζει" κόσμο με το τσουβάλι, τα γνωστά τσιμπουκάδικα, όπου χοντρές, άσχημες γριές, οι οποίες δεν πιστεύουν ούτε και οι ίδιες, την πέραση που έχουν, σε αυτή την ηλικία και με αυτά τα χάλια και τέλος, υπάρχει και το κομμάτι της Φυλής, από το νούμερο 100 και άνω, που μοιάζει με Terra Incognita, καθώς οι κριτικές και οι πληροφορίες είναι σχεδόν ανύπαρκτες.
Εκτός από την Φυλής υπάρχει το Μεταξουργείο, το οποίο είναι το Τσέρνομπιλ του αγοραίου έρωτα και η Λιοσίων, η οποία είναι ο χαμένος κρίκος ανάμεσα στην φόλα και στον έρωτα. Εγώ προσωπικά έχω να γαμήσω πουτάνα, ένα εξάμηνο!
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.635
Like
7.579
Πόντοι
1.056
ΤΟ ΘΕΩΡΗΜΑ ΤΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΟΥ :smiley6600:

Λιγο πριν τις 6 στο B.factory εφαγα μια ωραια μπουγατσα με 1.20 αλλα οπως μπηκε βγηκε μετα απο λιγο...Θα εξηγηθω παρακατω :birdman:
Λεω δεν παω μεχρι την Κολ μπας βρω την Ναομι ή την Λατινα της οποιας ονομα δεν γνωριζω :think:
Ενα τριαξονικο SETRA :headbaning2: στην διασταυρωση Κολ+Μ.Αλεξ κανοντας μανουβρες εκανε την κινηση επι της Κολ να πηξει εκθετοντας ετσι τους μπουρδελιαριδες :thubsdown:ενω προσεξα εναν ταριφμαν να κοιταζει απαξιωτικα καθως εβγαινα απο ψηλοταβανο οικο :-(
Η Ναομι της Κολ ξεκιναει μετα τις 12 κ της Ιασ μετα τις 11 :tickedoff:
Στο πολυμπουρδελο της Κολ30 δεν βρηκα την Λατινα που εψαχνα :-(
Στο βοθρομυρωδατο ισογειο ήταν μια κοπελα με κοντο,αλα γκαρσον,βαμμενο ξανθο μαλλι σε απλο προγραμμα με ωραιο λιγο στρουμπουλο σωμα
Στον 1ο αλλη μια κοπελα σε απλο,δεν θυμαμαι ονομα,ανεβηκα κ στον 2ο ακουγοντας το ηχειο που μου θυμησε τον τιτλο του βιβλιου που δανειστηκα για να προλογησω αυτο το μνμ...
Ηταν 2 κοπελες,δεν τις ειδα,βαρεθηκα να περιμενω ειχε κ αρκετο κοσμο λεω ας παω στην Ναομι της Ιασ,στην θεση της ομως ηταν μια ωραια κοπελιτσα με πεταχτο κωλαρακι,πολυ ωραιο σωμα κ τσαχπινα σε απλο προγραμμα κ αυτη.
Ειχα καιρο να  :fuck2:  :afro: κ σκεφτηκα την 1η επιλογη στο μεταξι δλδ την Βικυ,δεν εχω δοκιμασει την Ναομι της Κολ,παω στον οικο με την μεγαλη αυλη :walkingpenis:οπου με περιμενε το μωρο.
Πιπι στον νιπτηρα,ενας πρεζακας ειχε προλαβει την κατουρογωνια στο hotel keramikos κ μαλλον ακομα κ τωρα εκει ειναι :undecided:,κ μετα απο λιγο ερχετε το μωρο.
Σωμα σφιχτο συμπαγες :humpleg: :kneel: :kneel:με ενα αυθεντικο νεγρικο τατου στην κοιλια,μου εκανε βαθεια βασανιστικη πιπα :pipa3: κ την πηρα στα 4 :fuck2: :fuck2:.Παντα,οπως κ τωρα λιπαινει την μουναρα της η οποια
ειναι λιγοτερο σφιχτη σε σχεση με το καλοκαιρι του 2018 αλλα με πολυ ωραια ασθηση :kneel:
Της προσεφερα την κρεμα της μπουγατσας στο εβενινο δεξι κωλομερι :headbaning1: :headbaning1:την σκουπισε με χαρτι κ την πεταξε,λετε να νηστευει :think:,στην συνεχεια απολυμανθηκε με νερο :headbaning1:
Η Βικυ ειναι must για τους λατρεις του ειδους :respect:βεβαια η αποδοση/συμμετοχη ειναι λιγο μειωμενη σε σχεση με το καλοκαιρι του 2018 :thubsdown:
Πιστευω οτι ειναι κ η ιδανικη,λογω πετρινου σωματος,για να μυηθει καποιος στην Αφρικανες ιεροδουλες :cheesy:

Αυτα απο μενα ελπιζω να βοηθησα κ καλα να περασετε το 3ημερο :tn04:


                                                 :hi:



 

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21
Φέτος η καλύτερη στα μπουρδέλα δεν ξεπερνά σε εμφάνιση και υπηρεσίες την μετριότητα!

Οι λίγες καλές που παρέμειναν στην Ελλάδα εργάζονται πλέον στα στούντιο, δηλαδή είναι προσιτές μόνο για το 10% των Ελλήνων!

Κάθε πέρυσι και καλύτερα !!!
Υπάρχουν γύρω στα 40-45 στούντιο.
Σε αυτά ζήτημα είναι αν αξίζουν 7 για υπηρεσίες με 50 ευρώ(ή 40)για 15 με 20 λεπτά.
Οι περισσότεροι πλέον στρέφονται πλέον σε ανεξάρτητες,γραφεία ή μασάζ που ξέρουν ότι δεν θα πετάξουν τα λεφτά τους.
 

Επισκέπτης
Να πουμε και το αλλο. Υποτιθεται οτι οι ιδιοκτητες θελουν να μας κρατανε οσο γινεται περισσοτερο στα σαλονια. Γιατι τοτε κανουν την παραμονη μας τοσο δυσαρεστη; Γιατι εχουν στα περισσοτερα μπουρδελα φωτα που αναβοσβηνουν ενοχλητικα και δυνατη δυσαρεστη μουσικη; Σε μπουρδελα οπως το Ιασωνος 36 με πιανει ζαλαδα απο τα φωτα. Η μουσικη οταν ειναι χαμηλοφωνη ειναι παντα πιο χαλαρωτικη. Αν καποια παρεα φωνασκει, ας τους κανει παρατηρηση η τσατσα. Ελεος δλδ. Υπαρχουν και πολιτισμενα μπουρδελα οπως Ιωαννινων 5, Διδυμου 22, Αγκυρας 12, αλλα στα υπολοιπα ειναι λες και θελουν να σε διωξουν απ το σαλονι οσο πιο συντομα γινεται.
 

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1
Ίδιες πουτάνες, σε ίδια μπουρδέλα, με κάποιες να βρίσκονται στο ίδιο πόστο για πάνω από δεκαετία.

Εγώ σκέφτομαι ότι, για να κρατήσουν μια δεκαετία, κάτι κάνουν. Έχοντας κάνει τις διαπιστώσεις σου εδώ και πολλά χρόνια, απλά δεν κάνω πειραματισμούς. Τα πράγματα είναι ακριβώς όπως περιγράφεις και κάπου εκεί θα πρέπει να βολευτείς.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Οι λίγες καλές που παρέμειναν στην Ελλάδα εργάζονται πλέον στα στούντιο, δηλαδή είναι προσιτές μόνο για το 10% των Ελλήνων!

Ποιες είναι αυτές μαν;  :think:

Δεν υπάρχει τίποτα.....δυστυχώς.....ούτε σε studio!!!

Οι ίδιες και οι ίδιες είναι και εκεί.... όποια καινούρια καλή έρχεται ζήτημα να κλείσει μήνα (βδομάδα).

Οι εταίρες που έχουν μείνει (σε studio) δεν ξέρω γιατί μου θυμίζουν δημόσιοι υπάλληλοι...
Μήνας μπαίνει μήνας βγαίνει, με τα ρεπό τους, με τις άδειες, βαριούνται να κουνηθούν...
Δεν ξέρω αν παίρνουν εφάπαξ με σύνταξη κιόλας.....
Δεν μπορώ να εξηγήσω τον λόγο που κάθονται δεκαετία και άνω.
   
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Ειχα καιρο να κατεβω στα στενά της αμαρτιας, ειδα ολοκαίνουργια μαγαζια και νεοφερμενες κοπελες σε καποια απο αυτα.

Μια κοπελα που κατα την γνωμη μου πρεπει να επισκεφτείτε και να απολαυσετε ειναι η Μισελ στο μεσαιο απτα καινουρια στην αρχη της Ιάσωνος. Η Μισελ ειναι γυρω η το πολυ στα  τριαντα ομορφη γυναικα με υπεροχο χαμογελο, κορμι καλλιγραμο με θηλυκές καμπύλες καθαρή και εξαιρετικες υπηρεσίες.

Εχω την αισθηση πως η Μεταξενια γειτονιά μας επιφυλασει μια υπεροχη ανοιξη με ομορφα νεα αβγαλτα κορίτσια.

Καλές βόλτες, καλη συνέχεια σε όλους.


 

wasabi

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2019
Μηνύματα
236
Like
66
Πόντοι
1
Καλησπέρα σκεφτείτε για τι κατάντια και ολική παρακμή μιλαμε η Ρενάτα θυμάμαι πριν 11- 12 χρόνια δούλευε Λιοσίων& Ξανθίππης μπορώ να πω πως τότε είχα κάνει το λάθος να δοκιμάσω μαζί της για πρώτη και τελευταία φορά είναι δυνατόν μετά από τόσα χρόνια να έχει βελτιωθεί χλωμό έως απίθανο.
Σε μια πιάτσα που κάθε μέρα θυμίζει νεκροταφείο δεν υπάρχει τίποτα  ελάχιστες περιπτώσεις αξίζουν
η Ρενάτα της Ξανθίππης είναι από τα καλύτερα μουνιά που έχουν περάσει απ'το εικοσάρικο τα τελευταία 15 χρόνια...

απλά είναι 2019 τώρα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom