Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 392 άτομα (29 μέλη και 363 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Συναγωνιστές, βασικά καλησπέρα! Διαβάζω με πολύ μεγάλη προσοχή, τα μηνύματα στο forum και θα ήθελα να γράψω και εγώ την άποψή μου: Καταρχάς, συμφωνώ με όλα τα παιδιά, όσον αφορά την κατάντια που επικρατεί, γενικά σε όλους τους οίκους ανοχής. Ίδιες πουτάνες, σε ίδια μπουρδέλα, με κάποιες να βρίσκονται στο ίδιο πόστο για πάνω από δεκαετία. Η εμφάνιση των κοριτσιών από μέτρια έως χάλια, με κάποιες φωτεινές εξαιρέσεις. Προγράμματα για τον γάιδαρο καβάλα και πολύ ψέμα στο σαλόνι, για να σε δελεάσουν να μπεις στο δωμάτιο. Τσατσάδες και ειδικά τσάτσοι, αγενέστατοι, ψεύτες, συν ότι χτυπούν, πλέον, την πόρτα στο 7λεπτο. Κατεβαίνεις στην Φυλής, αντικρίζεις τέτοια ερημιά, που νομίζεις ότι βρίσκεσαι στο δυστοπικό κόσμο του Walking Dead. Μόνο αργά το βράδυ, ίσως πετύχεις κάποιες ορδές από αραβικής καταγωγής άνδρες, στους οποίους κάνουν γλύκες, οι χαζο-πουτάνες, ενώ εμάς μας σνομπάρουν επιδεικτικά. Αυτό αφορά την Φυλής, η οποία έχει χωριστεί σε τέσσερις ζώνες: Η γνωστή Φυλής, που περιέχει όσα περιέγραψα παραπάνω, το κομμάτι της μοντελο-αλυσίδας, η οποία "φολιάζει" κόσμο με το τσουβάλι, τα γνωστά τσιμπουκάδικα, όπου χοντρές, άσχημες γριές, οι οποίες δεν πιστεύουν ούτε και οι ίδιες, την πέραση που έχουν, σε αυτή την ηλικία και με αυτά τα χάλια και τέλος, υπάρχει και το κομμάτι της Φυλής, από το νούμερο 100 και άνω, που μοιάζει με Terra Incognita, καθώς οι κριτικές και οι πληροφορίες είναι σχεδόν ανύπαρκτες.
Εκτός από την Φυλής υπάρχει το Μεταξουργείο, το οποίο είναι το Τσέρνομπιλ του αγοραίου έρωτα και η Λιοσίων, η οποία είναι ο χαμένος κρίκος ανάμεσα στην φόλα και στον έρωτα. Εγώ προσωπικά έχω να γαμήσω πουτάνα, ένα εξάμηνο!

:respect: :hi:
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Εγώ προσωπικά έχω να γαμήσω πουτάνα, ένα εξάμηνο!

Το τελευταίο εξάμηνο έχω πάει κάποιες φορές, αλλά δεν αισθάνομαι διαφορά...

Ίσα ίσα που κάποιες φορές φεύγοντας έλεγα: τι μαλάκας είμαι, δεν καθόμουν σπίτι καλύτερα!

Η δύναμη της συνήθειας με εξαναγκάζει να πάω μάλλον.   
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.015
Πόντοι
496
Είχα αποφασίσει να κάνω μια αποχή από τα καθήκοντα του μπουρδελιάρη, αλλά διάβασα για παρτούζες με Λατίνες και είπα να ψάξω ένα ωραίο δίδυμο στην απογευματινή βάρδια 22/3...
Λιοσίων 73 στο κάτω έλεγε το πρόγραμμα στο site ότι δούλευε μόνο μία, αλλά όταν πήγα βγήκαν 5 στο σύνολο κοπέλες. Τρεις απ' ότι θυμάμαι Λατίνες και δύο ανατολικού μπλοκ Σλάβες.
Στο πάνω όροφο πάλι άλλες έλεγε το site ότι δουλεύουν και άλλες είδα. Δούλευαν η Κατερίνα και η Μπρίτνεϊ Λατίνες και οι δύο. Η Κατερίνα ψηλή μελαχρινή με κωλάρα και ωραίο προσωπάκι και η Μπρίτνεϊ πιο κοντή, με ωραία βυζάκια 2άρια στητά, σιδεράκια και καστανόξανθα μαλλιά. Στο βάθος  κάποιος φώναζε έντονα, αλλά η τσατσά είχε βάλει φουλ τον ενισχυτή και έλεγε το πρόγραμμα για να επισκιάσει τον εκνευρισμένο συναγωνιστή και να μην ακούγεται. Την επόμενη φορά που θα κατέβω σε αγώνες ηχοσυστημάτων αυτοκινήτων, θα την πάρω να παίζει τις φωνές.
Πλήρωσα 30 ευρώ για την παρτούζα και περίμενα τα κορίτσια. Η φάση κράτησε 5 λεπτά ακριβώς. Μιλάμε για πολύ ξεπέτα κατάσταση. Φώναζε η Κατερίνα χωρίς καν να την ακουμπάω λες και την πηδούσε άλογο. Η άλλη κουνιόταν ασταμάτητα και γρήγορα για να χύσω. Η πίπα ούτε 20 δευτερόλεπτα δεν κράτησε. Αγχώθηκα από την βιασύνη τους και χωρίς καθόλου κέφι να γαμήσω περαιτέρω, πίεσα τον εαυτό μου να τελειώσω να σηκωθούν να φύγουν.
30 ευρώ για παρτούζα ξεπέτας θεωρώ ότι είναι κλέψιμο. Αυτα τα δύο μαγαζιά έχουν γίνει εξπέρτ στο φόλιασμα. Ούτε απ' έξω δεν θα ξανά περάσω.
 

ΔΟΥΚΑΣ_

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2019
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0
καλησπερα και απο μενα..φυλής και μεταξουργειο να ξερασω πλεον,ειδικα απο υπηρεσιες  :vomit: :vomit:

να ναι καλα το αγιου πετρου 7 που εχει φερει κανα 2 και αδειαζουμνε το σπερμα μας..

 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Παιδιά έχετε μπει καθολου αυτη τη βδομαδα φωκαιας 24 3η βαρδια?κάποιος μου σφυριξε νεα αφιξη απο ρωσσια καστανή πιτσιρικα αδυνατη ωραιο μουνετο..πηγα σημερα έλειπε οποιος γνωρίζει να ενημερώσει αν εχει δει
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Παιδιά έχετε μπει καθολου αυτη τη βδομαδα φωκαιας 24 3η βαρδια?κάποιος μου σφυριξε νεα αφιξη απο ρωσσια καστανή πιτσιρικα αδυνατη ωραιο μουνετο..πηγα σημερα έλειπε οποιος γνωρίζει να ενημερώσει αν εχει δει
Καλημέρα λοιπόν από την περιγραφή που δίνεις μάλλον πρέπει να είναι μια Καίτη από Φιλιπιδου11 όροφο, ισόγειο τίποτα ιδιαίτερο  δοκιμασμένη με μετριοτατες εντυπώσεις λογικά θα δουλεύει και απόγευμα στο24 αν είναι αυτή που λεω.
Καινούργια κοπέλα που να έρθει εδώ χλωμό.

 

tomc4t(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2010
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Καλημερα συναγωνιστες!Να ρωτησω η βερονικα ειναι ακομα φωκαιας και αν ειναι τι βαρδια ειναι??
 

johny7744

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2019
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
επειδη με ρωτησε κατι ο χρηστης πριν απαντω εδω γιατι ο σερβερ δε με αφηνει να στελνω πμ ενω εχω κανει τουλαχιστον 15 ποστ εγκεκριμενα.η απαντηση ειναι οτι μονο με πμ θα δωσω πληροφοριες
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Αυτή την ώρα στο Κολωνου30 όροφο στον πρώτο μια μελαχρινή αδιάφορη Νταρντανα γυρολολγος
Ενώ στον δεύτερο όροφο μια Όλγα με γυαλακια πολύ νόστιμη και ωραία κοπέλα η Υπηρεσία κυρία Βέρα διευκρινήσε ότι δεν είναι η παλιά Όλγα πάντως της έμοιαζε πολύ
Στο Κολωνου32 υπόγειο πρέπει να είναι η Βουλγαρογυφτισσα Μάγδα Μαντά που δούλευε παλιά Πιπίνου65
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Εχει ερθει στο φωκαιως 24 3η βαρδια στουντιοκοριτσο ρωσσιδα ναταλυ την λενε μελαχρινή δούλεψε απο δευτερα.. κ δε την πέτυχα χτες βραδυ.οποιος την πετυχει ας ενημερώσει ειναι απο έγκυρες πηγες νεο κορασιο περασαν 3 φίλοι μ πολυ καλη μεσα     
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Συναγωνιστες γνωριζει καποιος που εργαζεται η γνωστη Σονια(πριν Αλκιβιαδου,Διδυμου)??Ευχαριστω...
 

kostashrd

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2017
Μηνύματα
24
Like
38
Πόντοι
0
ξερει κανει η Ναταλυ απο το γωνιακο ημιυπόγειο στην ιασωνος η πολθ αδυνατη (skinny) που ειναι?? απο βουλγαρια νωμιζω ηταν που φορουσε ενα μαγιο πανω και δεν το εβγαζε
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Πριν απο λίγο....Περίπου στις 16:45.... :rockon:

*Στο Διδυμου 16:Η Αναστασια:Καστανόξανθη με μαλλια μεχρι τους ώμους.Μετριο πρόσωπο και σωμα.Φορουσε ενα μαυρο φορεματακι mini,όπου απο πίσω ήταν αποκαλυπτικό...! :worship:

*Στο Διδυμου 18: Η Λιζα ή Λιζακι....Έτσι συστήθηκε....Νταρντανα με αρκετα κιλα σε περιφερεια και κοιλιά...Μετριο πρόσωπο...*Εβγαλε και τα βυζια της στη φόρα....!!!

*Διδυμου 20 κλειστον!

*Στο Διδυμου 22:
(3 ρωσσιδες...)
Η Αννα η Αγγελα και η Μαρινα....Το ιδιο προγραμμα κανουν ολες....(*εκτος πρωκτικου)
Η Αννα ξανθια με ελαφρως αγριο προσωπο.Σωμα καλλιγραμμο...Φορουσε ενα λευκο ολοσωμο εσωρουχο...
Η Αγγελα μελαχρινη με σχετικα συμπαθητικο σώμα και πρόσωπο....Φορουσε κάλτσες διχτυωτες και κοκκινο μαύρο σετ εσωρουχων...
Η Μαρινα νταρντανα με ξανθο κοντο μαλλι χωρις κατι το αξιοσημειωτο....

*Στο Διδυμου 27:
(3 κοπελες κι εδω...!)
Τανια,κοντουλα- τσουπωτη,σχετικα ξανθια με κοντο μαλλι...
Αλιονα ξανθια με σπαστο μαλλί...
Μαρια καστανοξανθη με μαλλι μεχρι τους ωμους και συμπαθητικο σωμα.
[●Αλιονα και Μαρια πιο εμφανισιμες απο Τανια...]

Διδυμου 8-8α.-7α Κλειστα στις 17:00...

Διδυμου 7β:Τζωρτζια...Γνωστη σε αρκετους....
Ομορφο σωματακι με αρκετα τατουαζ....

 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Να γράψω και εγώ για δύο απανωτά περιστατικά.
Χτές πήγα στις 10:25 στο Αγίου Πέτρου 7 και δεν είχαν αρχίσει δουλειά ακόμα! η ελεεινή η τσατσά χωρίς να σηκωθεί από την καρέκλα της πίσω από την κουρτίνα με το στιλακι του ούφου μου μου έλεγε ότι είναι κλειστά ακόμα σε στιλ δεν μου καίγεται καρφί, νοιώθω βολεμενη κτλ.
Σήμερα πρωί στις 10:15 πήγα στο Έλλης 3 μια απο τα ίδια χτυπώ το κουδούνι μου μισοανοιγει ένα υπόπλασμα και με αδιάφορο ύφος του τούβλο μου λέει κλειστά έλα σε μισή ώρα και ούτε που ήξερε ποιες θα ερχόντουσαν μια και πήγα για συγκεκριμένη.
Τι μαλακές διαχειρίζονται τα μπουρδελα ρε? Νομίζουν ότι μπορούμε να πηγαινωερχόμαστε από τις δουλειές μας?
Και να λέγαμε ότι τα κονομισανε..
Προσωπικά δεν θα ξαναπάω στα συγκεκριμένα για πάρα μα πάρα πολύ καιρό.
Κακές τσατσαδες με πουτανες που θα γαμαγες είναι τρισάθλιος συνδυασμός.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Να γράψω και εγώ για δύο απανωτά περιστατικά.
Χτές πήγα στις 10:25 στο Αγίου Πέτρου 7 και δεν είχαν αρχίσει δουλειά ακόμα! η ελεεινή η τσατσά χωρίς να σηκωθεί από την καρέκλα της πίσω από την κουρτίνα με το στιλακι του ούφου μου μου έλεγε ότι είναι κλειστά ακόμα σε στιλ δεν μου καίγεται καρφί, νοιώθω βολεμενη κτλ.
Σήμερα πρωί στις 10:15 πήγα στο Έλλης 3 μια απο τα ίδια χτυπώ το κουδούνι μου μισοανοιγει ένα υπόπλασμα και με αδιάφορο ύφος του τούβλο μου λέει κλειστά έλα σε μισή ώρα και ούτε που ήξερε ποιες θα ερχόντουσαν μια και πήγα για συγκεκριμένη.
Τι μαλακές διαχειρίζονται τα μπουρδελα ρε? Νομίζουν ότι μπορούμε να πηγαινωερχόμαστε από τις δουλειές μας?
Και να λέγαμε ότι τα κονομισανε..
Προσωπικά δεν θα ξαναπάω στα συγκεκριμένα για πάρα μα πάρα πολύ καιρό.
Κακές τσατσαδες με πουτανες που θα γαμαγες είναι τρισάθλιος συνδυασμός.
είναι δύσκολη δουλειά τύπε και για την κοπέλα και για την τσατσα που μπορεί να αντιμετώπιση δύσκολες καταστάσεις με περίεργους πελάτες !!! Αλλά ειδικά για την κάθε κοπέλα και είναι κουρασμένες ας είμαστε πιο ελαστικοί στα λεγόμενα μας
 

paparounosporos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2013
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
0
Μάγκες, ο οίκος που δούλευε η φωτεινή Γκμοχ έκλεισε. Ξέρουμε αν δουλεύει κάπου αλλού η... Κοπέλα;
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
602
Like
1.858
Πόντοι
206
ξερει κανει η Ναταλυ απο το γωνιακο ημιυπόγειο στην ιασωνος η πολθ αδυνατη (skinny) που ειναι?? απο βουλγαρια νωμιζω ηταν που φορουσε ενα μαγιο πανω και δεν το εβγαζε
Ιασωνος 37 όροφος
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
287
Κριτικές
9
Like
646
Πόντοι
301
Άρχοντες δυο ερωτήσεις:
Η μιλφομουνάρα Αλιόνα που βρίσκεται;
Θέλω να βρω ένα πολύ όμορφο πουτανάκι στο 20ευρω. Δε με ενδιαφέρουν οι υπηρεσίες, μόνο εμφάνιση. (Ιδανικά πιπινάκι αλβανίδα)
Ποια προτείνετε;
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.062
Κριτικές
7
Like
9.795
Πόντοι
1.686

Φυλής 54 Α , πάνω δλδ, 23-03-2019 απόγευμα
η Τζέσσικα όμορφη νέα ρωσόφωνη !

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom