Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 408 άτομα (27 μέλη και 381 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.368
Πόντοι
41.129
Kαταθεση στην ομορφη πιπινα Αννα στο Κολωνου 15 δεξα  :heavymetalbig:

Μετριες εντυπωσεις με μια αρκετα εμφανισημη κοπελα για Μεταξι.

Στον πεζοδρομο βρηκα και ενα χαρτονομισμα των 5.000.000 ΔΡΑΧΜΩΝ !!!!!  :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Δε σκεφτηκα ουτε στιγμη να κρατησω αυτο το τεραστιο ποσο και να το φαω στις πουτανες τη στιγμη που

καποιος εχει δουλεψει σκληρα για να το αποκτησει.

Πηγα καρφωτος στο αστυνομικο τμημα και το παραδωσα στον αξιωμστικο υπηρεσιας   :hi:
 

Συνημμένα

  • IMG_20190321_182744.jpg
    IMG_20190321_182744.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 58

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.089
Κριτικές
123
Like
51.022
Πόντοι
27.261
Ανταπόκριση πριν λίγο:
Φυλής 56 Χριστίνα

Φυλής 54Β Τζουλιάνα η γνωστη Αλβανίδα με ψυχολογικά

Φυλής 66Α Ρενάτα το γνωστό κομοδίνο

Φωκαίας 27Β Άννα

Φυλής 84Α Σόνια, σαλονάρισμα από τον γνωστό γραφικό τσάτσο

Φυλής 86Α Καρολίνα, παραμύθι από την τσατσά ότι είναι καινούρια κοπέλα και δεν ξέρει ελληνικά

:O κομοδινο η ρενατα.... και μαλιστα γνωστο.... απο ποτε ρε φιλε ???
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.089
Κριτικές
123
Like
51.022
Πόντοι
27.261

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
862
Κριτικές
66
Like
12.301
Πόντοι
4.706
:O κομοδινο η ρενατα.... και μαλιστα γνωστο.... απο ποτε ρε φιλε ???
Από τότε που δούλευε στο Φυλής 71Α. Μία φορά είχα περάσει μαζί της και είχα φάει μεγάλη φόλα.
Ήταν πριν από πάρα πολλά χρόνια, όταν αυτή ήταν πολύ νέα και πολύ όμορφη, εμείς νεαροί και εσύ, πιθανόν, σε υγρή μορφή.

ΥΓ: Να ακούς τους γέρους μπουρδελιάρηδες. Οι συμβουλές τους θα σε σώσουν από πολλές κακοτοπιές!
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.635
Like
7.579
Πόντοι
1.056
Μετα απο μια κουραστικη μερα κατεβηκα Φυλης να βρω την Ρενατα :walkingpenis:
Στις 8 λοιπον στην συμβολη των οδων Αριστοτελους+Φωκ επι της Αριστ απω την πλευρα της πλατειας μια ομοαδα απο πολλα υποσχομενα μεμετια εριζαν :headbaning2:θα ταν θελημα του Αλααχ :uglystupid:
Στο θεμα μας :tn04:
Φ72 Συλβια,ωραιο νεαρο μωρακι με πολυ ωραιο σωμα σε απλο προγραμματακι.
Φ66ΔΕΞΙΑ~ανακαινιζμενο ΡΕΝΑΤΑ :erection:
Πρωτη φορα με την θεα :wanker:
Η κοπελα εχει πολυ ωραια σωμα,σφιχτο :kneel:
Ο κωλος της ειναι ο ορισμος του bubble butt :kissass: :kissass2: :kissass: :kissass2:
Aνεβηκε απο πανω μου σε σταση 69,δεν δεχεται γλειφομουνι,ετσι+αλλιως δεν κανω κ με τελειωσε με πιπα :pipa1: :pipa1:.
Αρκετες φορες της τον καρφωσα βαθεια στο λαιμο χωρις μα+μου :pipa3: :pipa3:
Φοραγε ενα πολυ ωραιο αρωμα,που σε συνδυασμο με την θεα του b.butt μου προκαλεσε πολλες συσπασεις κατα την εκσπερματωση,πρωτη φορα βιωνω κατι τετοιο :worship: :worship: :worship:ενω απεβαλα μια μεγαλη ποσοτητα σπερματος :headbaning1: :rose:
Λετε το μωρο να ναι της σχολης της Νανσυ της αλυσιδας; :think:
Εγω πιστευω οτι η Νανσυ το κανει εσκεμενα ενω με την Ρενατα λογω κουρασης συναιβει :smiley6600:
Θα ξανακαταβω στα αμαρτωλα στενα το Σαββατο κ ισως την ξαναπαρω με σκοπο να την  :fuck2: :fuck2: κιολας.Βλεπουμε. :undecided:
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ 3ΠΟΔΑ Κ ΚΑΛΟ ΠΟΥΣΟΥΚΟΥΔΕΥΤΕΡΟ :S

                                                   :hi:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.089
Κριτικές
123
Like
51.022
Πόντοι
27.261
Από τότε που δούλευε στο Φυλής 71Α. Μία φορά είχα περάσει μαζί της και είχα φάει μεγάλη φόλα.
Ήταν πριν από πάρα πολλά χρόνια, όταν αυτή ήταν πολύ νέα και πολύ όμορφη, εμείς νεαροί και εσύ, πιθανόν, σε υγρή μορφή.

ΥΓ: Να ακούς τους γέρους μπουρδελιάρηδες. Οι συμβουλές τους θα σε σώσουν από πολλές κακοτοπιές!

και που το ξερεις ποσο χρονων ειμαι ρε σπιθα ?? επειδη δεν ειμαι μελος παλιο στο site ?? ρε πατε καλα ? αμα ακουγα τις συμβουλες οπως λες, θα ημουν συνδρομητης στο national geographic & στο w.w.f. που εχετε θεοποιησει ολες τις γριες και τις χοντρες. να μου λειπουν τετοιες συμβουλες φιλε.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
H ξανθια Μπιανκα με τις βυζαρες ειναι ακομα στο κουρμπετι ή εχει χαθει?

(σκοπευα να την τιμησω καποια στιγμη αλλά δεν ετυχε/ τωρα τελευταια την ξανασκεφτόμουν...)

Την γνωστή Ρουμάνα στην Φυλής εννοείς ;;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.089
Κριτικές
123
Like
51.022
Πόντοι
27.261
H ξανθια Μπιανκα με τις βυζαρες ειναι ακομα στο κουρμπετι ή εχει χαθει?

(σκοπευα να την τιμησω καποια στιγμη αλλά δεν ετυχε/ τωρα τελευταια την ξανασκεφτόμουν...)

αν εννοεις αυτην απο φωκαιας 17 οροφο, εχει καιρο να εμφανισθει... νομιζω απο τοτε που ξεκινησε η σακιρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kosamf

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Η κάθε πουτάνα φέρεται στον κάθε πελάτη της ανάλογα με το πόσο καυλώνει μαζί του!
Και η συγκεκριμένη κάτι είχες πει ότι καβλώνει με σκυλομούρηδες και αλογομούρηδες.
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Απογευματινή βάρδια σε λίγα σπίτια σήμερα στη Φυλής
Φυλής 67 Έλενα με άλλες 2 που δεν έμαθα όνομα ποτέ γιατί η τσατσά ψολαρμενιζε
Φυλής 69 όροφος Τζούλια
Φυλής 69 ισόγειο Μαρίνα Άννα
Φυλής 71 ισόγειο Αντζελίνα
Φωκαίας 17 ισόγειο Πάολα Μικαέλα
Φωκαίας 19 Μαρία
Φωκαίας 25 όροφος Άννυ
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Διδυμου 27 λοιπον χθεσινη απογευματινη τσαρκα φυλης διδυμου και περιξ χωρις κατι το αξιολογο.Αφου ημουν απελπισμενος και λεω θα φυγω αχυστος απο την τσαρκα ειμαι στο διδυμου 16 οπου και περιμενω να βγει η κορασιδα να την δω οπου ειναι η γνωστη και μη εξαιρετεα.Τεσπα εκει που περιμενω ερχεται ενας συναδελφος και ποιανουμε την ψιλοσυζητηση μου λεει πηγαινετε στην Αλιονα που ειναι φανταστικη.Τον ενημερωσα πως μπορει να κανει γαμω τα προγραμμα αλλά εμενα σαν φατσα δεν μου αρεσει.Τεσπα βγαινει η κορασιδα την βλεπω ξενερωνω και λεω ας παω να ξαναδω την Αλιονα μηπως καυλωσω και την γαμησω.
 Παω στο εν λογω μπουρδελακι 2 κοπελες λεει η τσατσα η τζουλια και μια αλλη οπου δεν συγκρατησα ονομα.Τεσπα βλεπω την τζουλια ενα θωρικτο παιδια μπορεις να την πεις bbw ψηλη με 1.5 βυζακι φουλ προγραμμα.Δεν πολυσκεφτηκα και λεω θα την παρω.
Μπαινω στο μεσα αριστερα δωματιο καθαρο οπου εχει και καναπεδακι οπου σκεφτηκα θα την γαμησω εδω πανω αν βολευτω βεβαια.Ερχεται ο τιτανικος εγω καθηστος στο καναπεδακι με ανοικτα τα ποδια να ειναι ετοιμη για το στοματικο.Εσκηψε χωρις σκεψη και αρχισε ενα  ακα  τσιμπου οπου ηταν ολα τα λεφτα.Το εκανε τοσο αργα και βασανιστηκα χωρις χερι οπου σε μια φαση να κανει απο αργη σε γρηγορη και ξαναμανα παλι οπου μου ηρθε να χυσω και της λεω να σταματησει.Αφου το πηρε χαμπαρι και χαμογελασε.
Διακρινα οτι δεν θα μπορουσα να βολευτω στο καναπεδακι να την ξεσκισω και της λεω στο κρεβατι οπου μου στηθηκε στα χωρις σκεψη.Αρχισα ενα γρηγορα πισωκωλητο που  σχεδον λαχανιασα απο την τοση ωρα και τοσο γρηγορα που την γαμουσα.Ετσι ανεβηκε απο πανω μου και αρχισε ενα βαθυ και γρηγορα γαμησακι οπου και παλι μου ηρθε να χυσω αι ευτυχως προλαβα και την ειπα να κατεβει για να φαω και λιγο κουλουρι μιας και αυτο αναζητησουσα για να σπασω την γκινια μου.Ξανα στησημο στα 4 οπου μπηκε χωρις δυσκολια.Ξαναμανα σαν το κοουνελο οπου και δεν αργησε το τελειωμα μεσα στο κωλαρα της.Και ξερεται ετσι οπως πεφτει ο κουνελος μετα το γαμησι ετσι επεσα και εγω.Εβγαλα την ενταση της μερας απολαυστικα.
 Ηταν σχετικα απο τα καλουτσικα γαμισακια δεν ξερω αν θα ξαναπαω γιατι με χαλασε το μικτο βυζι οχι σαν αυτης που ειναι στο βεργας.Καλα παιδια παιζει να μην εχω ξαναδει τοσο μεγαλο βυζι στη ζωη μου.Αυτα απο εμενα και καλα να περνατε.
 
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Κι εγω φαει φολα απο τη Ρενάτα αλλά σκεφτομουν να την επισκεφτω γτ με καβλωνε διαχρονικά...

Αν ειναι τοσο χαλια οι υπηρεσίες, θα το ξανασκεφτω.

ΥΓ. Ναι, τη Μπιανκα απο Φωκαιας 17 εννουσα.
Την ειχα βαλει στο μάτι αλλά ποτέ δεν την πετυχαινα εν ωρα υπηρεσιας.
Εχει αποσυρθει?
 

wasabi

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2019
Μηνύματα
236
Like
66
Πόντοι
1
Διδυμου 27 λοιπον χθεσινη απογευματινη τσαρκα φυλης διδυμου και περιξ χωρις κατι το αξιολογο.Αφου ημουν απελπισμενος και λεω θα φυγω αχυστος απο την τσαρκα ειμαι στο διδυμου 16 οπου και περιμενω να βγει η κορασιδα να την δω οπου ειναι η γνωστη και μη εξαιρετεα.Τεσπα εκει που περιμενω ερχεται ενας συναδελφος και ποιανουμε την ψιλοσυζητηση μου λεει πηγαινετε στην Αλιονα που ειναι φανταστικη.Τον ενημερωσα πως μπορει να κανει γαμω τα προγραμμα αλλά εμενα σαν φατσα δεν μου αρεσει.Τεσπα βγαινει η κορασιδα την βλεπω ξενερωνω και λεω ας παω να ξαναδω την Αλιονα μηπως καυλωσω και την γαμησω.
 Παω στο εν λογω μπουρδελακι 2 κοπελες λεει η τσατσα η τζουλια και μια αλλη οπου δεν συγκρατησα ονομα.Τεσπα βλεπω την τζουλια ενα θωρικτο παιδια μπορεις να την πεις bbw ψηλη με 1.5 βυζακι φουλ προγραμμα.Δεν πολυσκεφτηκα και λεω θα την παρω.
Μπαινω στο μεσα αριστερα δωματιο καθαρο οπου εχει και καναπεδακι οπου σκεφτηκα θα την γαμησω εδω πανω αν βολευτω βεβαια.Ερχεται ο τιτανικος εγω καθηστος στο καναπεδακι με ανοικτα τα ποδια να ειναι ετοιμη για το στοματικο.Εσκηψε χωρις σκεψη και αρχισε ενα  ακα  τσιμπου οπου ηταν ολα τα λεφτα.Το εκανε τοσο αργα και βασανιστηκα χωρις χερι οπου σε μια φαση να κανει απο αργη σε γρηγορη και ξαναμανα παλι οπου μου ηρθε να χυσω και της λεω να σταματησει.Αφου το πηρε χαμπαρι και χαμογελασε.
Διακρινα οτι δεν θα μπορουσα να βολευτω στο καναπεδακι να την ξεσκισω και της λεω στο κρεβατι οπου μου στηθηκε στα χωρις σκεψη.Αρχισα ενα γρηγορα πισωκωλητο που  σχεδον λαχανιασα απο την τοση ωρα και τοσο γρηγορα που την γαμουσα.Ετσι ανεβηκε απο πανω μου και αρχισε ενα βαθυ και γρηγορα γαμησακι οπου και παλι μου ηρθε να χυσω αι ευτυχως προλαβα και την ειπα να κατεβει για να φαω και λιγο κουλουρι μιας και αυτο αναζητησουσα για να σπασω την γκινια μου.Ξανα στησημο στα 4 οπου μπηκε χωρις δυσκολια.Ξαναμανα σαν το κοουνελο οπου και δεν αργησε το τελειωμα μεσα στο κωλαρα της.Και ξερεται ετσι οπως πεφτει ο κουνελος μετα το γαμησι ετσι επεσα και εγω.Εβγαλα την ενταση της μερας απολαυστικα.
 Ηταν σχετικα απο τα καλουτσικα γαμισακια δεν ξερω αν θα ξαναπαω γιατι με χαλασε το μικτο βυζι οχι σαν αυτης που ειναι στο βεργας.Καλα παιδια παιζει να μην εχω ξαναδει τοσο μεγαλο βυζι στη ζωη μου.Αυτα απο εμενα και καλα να περνατε.
 
φόλα είναι η τζουλια(για μιλφ)
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.089
Κριτικές
123
Like
51.022
Πόντοι
27.261
Κι εγω φαει φολα απο τη Ρενάτα αλλά σκεφτομουν να την επισκεφτω γτ με καβλωνε διαχρονικά...

Αν ειναι τοσο χαλια οι υπηρεσίες, θα το ξανασκεφτω.

ΥΓ. Ναι, τη Μπιανκα απο Φωκαιας 17 εννουσα.
Την ειχα βαλει στο μάτι αλλά ποτέ δεν την πετυχαινα εν ωρα υπηρεσιας.
Εχει αποσυρθει?

δε γνωριζω αν εχει αποσυρθει οπως γραφεις, αλλα θα δειξει στο μελλον.
πιστευω οτι θα ξανασκασει παντως.
τωρα για ρενατα που λες οτι εφαγες φολα και εσυ... τι να σου πω ρε φιλε :/.
πιστευω οτι παιζει ρολο και η "χημεια" με την εκαστοτε πουτανα, οπως επισης οτι η καθε πουτανα
θελει να κανει συγκεκριμενη πελατεια.
προσωπικα τοσες φορες που εχω παει μαζι της, παιρναω πολυ super οπως εγραψα και σε προηγουμενο post και την εχω στα στανταρακια μου παντα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom