Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 407 άτομα (28 μέλη και 379 επισκέπτες)

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Μεσημεριανη επισκεψη στα βεργαδικα στο Νr.3 μπαινοντας αριστερα.Μια γιαγια παρουσιασε την Ναντια,το ρωσιδακι.Προκειται για μια ομορφη,ψηλη σχετικα κοπελα γυρω στα 26ετη.Με juicy σωμα.Εχει ξανθα κοντα μαλλια και ανοιχτοχρωμα ματια.Το δυνατο της σημειο ειναι η πισω κινηση,αλλα δεν την εχει συμπεριλαβει στο μενου της.Με κερδισε το ζεστο χαμογελο της,ετσι περασα στο παρασυνθημα.
Μετα απο ενα τονωτικο ντουζακι ξεκινησε η κλινομαχη.Αντεχει τις εν τω βαθη πιστονιες. Παιζει ακαπελα αλλα με τις βασικες νοτες. Αποχωρησα με μετριες εντυπωσεις. Για μια συνεδρια, καλη ειναι.  :sunglasses:
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Υπηρεσίες στούντιο κατ' εμέ και πραγματικά αν το συνεχίσει έτσι, θα μαζέψει όλο το μαρούλι της περιοχής... Ας την χαρούμε όσο την έχουμε λοιπόν και ας μην την κάνουμε να την πουλέψει για τα ξένα με περίεργες συμπεριφορές από πλευράς μας!! Γιατί κακά τα ψέμματα (όποιος έχει μάτια μπορεί να το δει!!!) όλη η Φυλής πλέον είναι πραγματικά δυο με τρεις κοπέλες όλες κι όλες. Επομένως ας εκτιμούμε κάτι που αξίζει και έτσι βγαίνουμε όλοι κερδισμένοι (και εμείς και η κοπέλα)...!

Ο Διογένης Λαέρτιος στο Βιβλίο του «Βίοι Φιλοσόφων» σελ. 50 γράφει για τον Θαλή το Μιλήσιο: Ερωτηθείς τι δύσκολον, έφη, «το εαυτόν γνώναι» τι δε εύκολον «το άλλω υποθέσθαι».

(Όταν ρωτήθηκε, τι είναι δύσκολο, είπε: «Το να γνωρίσεις τον εαυτό σου» και τι είναι εύκολο, «Το να δίνεις συμβουλές σε άλλους».)
 

Επισκέπτης
ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΡΩΜΑΤΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΜΙΚΡΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ -- ΚΑΙΤΗ!!!!

Επίσκεψη στην Καίτη από Άγκυρας 12 και από Πιπίνου...
Έχοντας διαβάσει διάφορες κριτικές στο φόρουμ για την εν λόγω κορασίδα, καθώς επίσης την είχα δει και μια φορά χωρίς όμως να περάσω, έφτασε η ώρα για την "επίσκεψη".
Άλοστε ήταν μέσα στο πλάνο... Η κοπέλα δεν είναι τυχαίο που μαζεύει λαοθάλασσα από πολύ νωρίς κιόλας!

Περιγραφή: Κοντουλίτσα καυλιάρα, με μακρύ μαλλάκι, μικρό στήθος και ένα κωλαράκι όλο τρέλα! Στητό, σφυκτό και πεταχτό! Όπως δηλαδή είναι οι καυλίτσες...
Πρόσωπο γλυκό με ωραία χαρακτηριστικά και όλο νάζι. Το νάζι ξεκινάει από το σαλόνι και συνεχίζεται μέσα στο δωμάτιο.

Αγώνας: Στο δωμάτιο είναι πολύ ευδιάθετη (και πραγματικά μου κάνει εντύπωση αφού δουλεύει και 2πλο βάρδιες!!!) και γενικά δεκτική.
Το τσιμπούκι της είναι ένα ποίημα διαρκείας και πραγματικά προσπαθεί να ευχαριστήσει τον πελάτη. Στο γαμήσι αντέχει παρόλο που είναι μικροκαμομένη. Από τις λίγες φορές που ευχαριστήθηκα γαμήσι τόσο με τάνα. Γενικότερα είναι μια πολύ ωραία και ευχάριστη παρουσία και εμπειρία καθώς σε κάνει να νιώθεις ότι είναι η κοπελίτσα/καυλάκι που γνώρισες στο μπαράκι και απλά θέλει να μοιραστεί μαζί σου μια στιγμή απίστευτης κάβλας!! Από όσες γκομενίτσες είχα, οι κοντούλες (τύπου ενάμισι μέτρο με τα χέρια στην ανάταση!) πραγματικά ήταν οι πιο καβλίαρες, σεξουαλικές και ερωτικές στο σεξ... Έτσι λοιπόν και εδώ! Ανεξήγητο το γιατί...

Υπηρεσίες στούντιο κατ' εμέ και πραγματικά αν το συνεχίσει έτσι, θα μαζέψει όλο το μαρούλι της περιοχής... Ας την χαρούμε όσο την έχουμε λοιπόν και ας μην την κάνουμε να την πουλέψει για τα ξένα με περίεργες συμπεριφορές από πλευράς μας!! Γιατί κακά τα ψέμματα (όποιος έχει μάτια μπορεί να το δει!!!) όλη η Φυλής πλέον είναι πραγματικά δυο με τρεις κοπέλες όλες κι όλες. Επομένως ας εκτιμούμε κάτι που αξίζει και έτσι βγαίνουμε όλοι κερδισμένοι (και εμείς και η κοπέλα)...!

Αυτά από εμένα και φυσικά θα την ξαναεπισκεφθώ και κατ' επέκταση θα την συνιστούσα.
Βέβαια αυτό είναι μια προσωπική γνώμη και γούστο...
Οταν η τσατσα φωναζει στα 10 λεπτα δε μπορουμε να μιλαμε για υπηρεσιες στουντιο.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

H ξανθια Μπιανκα με τις βυζαρες ειναι ακομα στο κουρμπετι ή εχει χαθει?

(σκοπευα να την τιμησω καποια στιγμη αλλά δεν ετυχε/ τωρα τελευταια την ξανασκεφτόμουν...)
 

johny7744

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2019
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
γεια σας παιδια ξερετε καμια η σε φυλης η μεταξουργειο κλπ εκτος απο φωτεινη του 37β να τα παιρνει στη μαπα με χαρα?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.598
Πόντοι
10.686
Στο Κολωνού 30 πρώτος όροφος η ψηλή μελαχρινή νταρντανοβυζαρού Ήρα με συνεχόμενα δωμάτια,την πήρα μετά από αρκετό καιρό και παραμένει καυλιάρα! Ο δεύτερος όροφος κλειστός.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Γεια χαρά πέρασμα πριν κάνα μισάωρο από Μεταξουργείο δεν υπάρχει καμία μεταβολή τα ίδια περίπου όπως τα γνωρίζουμε στην πρωινή βάρδια αξίζει να αναφέρω μια περίπτωση στο καινούργιο Ιάσωνος 32 ισόγειο βάθος νεαρή κοπέλα με καστανοξανθο μαλλί αδύνατο σωματακι αρκετά αξιόλογη στα αλλά ισόγειο δεξιά όροφο ούτε κάν αξίζει να δείτε αυτά προς το παρόν
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Στο Κολωνού 30 πρώτος όροφος η ψηλή μελαχρινή νταρντανοβυζαρού Ήρα με συνεχόμενα δωμάτια,την πήρα μετά από αρκετό καιρό και παραμένει καυλιάρα! Ο δεύτερος όροφος κλειστός.
[/quote
Στο Κολωνού 30 πρώτος όροφος η ψηλή μελαχρινή νταρντανοβυζαρού Ήρα με συνεχόμενα δωμάτια,την πήρα μετά από αρκετό καιρό και παραμένει καυλιάρα! Ο δεύτερος όροφος κλειστός.
Η Ήρα είναι η Ήρα Τατάρα ή άλλη?
 

kayliaris_antras

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
146
Like
42
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην τρελοπαρεα. Ρε μάγκες πείτε μου ψάχνω γριές.70+που διπλό είναι να πάω να τις σκισω
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206

kayliaris_antras

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
146
Like
42
Πόντοι
1
Έχω πάρει όλες τις μεγάλες που υπάρχουν.αλλα δεν βρίσκω κάποια έτσι 70+ να γουστάρω.εχω αρρώστια με τις γριες.θελω να γλύψω καποια
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Έχω πάρει όλες τις μεγάλες που υπάρχουν.αλλα δεν βρίσκω κάποια έτσι 70+ να γουστάρω.εχω αρρώστια με τις γριες.θελω να γλύψω καποια

Ψάχνεις σε λάθος μέρος μαν, σε γηροκομείο πρέπει να πας να ψάξεις....
Ίσως βρεις κάτι εκεί....
 

kayliaris_antras

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
146
Like
42
Πόντοι
1
Ρε φιλαράκι αυτά είναι τα γούστα Μ τι να κάνω.ο καθένας έχει διαφορετικά γουστα
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Ρε φιλαράκι αυτά είναι τα γούστα Μ τι να κάνω.ο καθένας έχει διαφορετικά γουστα

Εμένα τα γούστα μου είναι ως εξής: 19χρονο μοντέλο, μαύρα ίσια μαλλιά, στενό μουνάκι, ροζέ κωλοτρυπίδα, πράσινα μάτια, μικρά περιποιημένα πατουσάκια, πεταχτό κωλαράκι και μεταξένιο δέρμα.

Επειδή έχω αυτά τα γούστα σημαίνει ότι δικαιούμαι να ψάχνω η να ρωτάω για κάτι που δεν υπάρχει στα μπουρδέλα;

Απλά πράγματα είναι, αν ψάχνεις γριά 70+ τράβα σε γηροκομείο, αν ψάχνεις για μοντέλο τράβα σε πρακτορείο μοντέλων.....τέλος πάντων ανάλογα με το τι ψάχνει ο καθένας πάει και στο αντίστοιχο μέρος να το αναζητήσει. 
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Εμένα τα γούστα μου είναι ως εξής: 19χρονο μοντέλο, μαύρα ίσια μαλλιά, στενό μουνάκι, ροζέ κωλοτρυπίδα, πράσινα μάτια, μικρά περιποιημένα πατουσάκια, πεταχτό κωλαράκι και μεταξένιο δέρμα.

Επειδή έχω αυτά τα γούστα σημαίνει ότι δικαιούμαι να ψάχνω η να ρωτάω για κάτι που δεν υπάρχει στα μπουρδέλα;

Απλά πράγματα είναι, αν ψάχνεις γριά 70+ τράβα σε γηροκομείο, αν ψάχνεις για μοντέλο τράβα σε πρακτορείο μοντέλων.....τέλος πάντων ανάλογα με το τι ψάχνει ο καθένας πάει και στο αντίστοιχο μέρος να το αναζητήσει. 

Πλακα πλακα το πιπινι που περιγραφεις υπαρχει στα περιξ;;
 

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1
Ρε παιδιά για την Αννούλα την μυστήρια εχω ακούσει πολύ καλές κριτικές.
Αυτό το σαλοναρισμα που κάνει όμως δεν σας ξενερώνει-τρομαζει;
Κατι σε οικογένεια Ανταμς.
Εγώ πάντως θα φοβόμουν να μείνω στο δωμάτιο μόνος μαζί της....

Μη φοβού. Εμένα ήλθε πάνω μου με εξαιρετικά καυλιάρικο τρόπο. Η δε πίπα ήταν ρεσιτάλ. Δεν μίλησε καθόλου. Μόνο "γειά". Και αυτό συντελεί στη δημιουργία καυλο-ατμόσφαιρας. Από το να ακούς ή/και να λες ***κίες στο "social time"...
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
Κάνα κοντοπουτανο με ωραίο κολι υπάρχει για τώρα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom