Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 401 άτομα (28 μέλη και 373 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Μάγκες η ατζελα φυλής 86 πανό τα πρωινα εξελίσσεται σε Αστέρι  :heavymetalbig:
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Πριν από λίγο επιγραμματικά στην έρημη κεντρική αγορά...

Η Ντιάνα (κατά δήλωση της ίδιας) αποφάσισε να σταματήσει και έφυγε για την πατρίδα της.

:embarrased:  :embarrased:  :'(  :'(  :'(

ΑΑΑααχχχΧΧΧ.....

Η ομορφότερη εταίρα (γυναίκα για μένα), που δυστυχώς όμοια της δεν υπήρξε, δεν υπάρχει και ούτε θα υπάρξει ποτέ (για μένα)!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Πατρίσια από Αγίου Πέτρου...η αμαζόνα της πιάτσας ψηλή , όμορφη, μακριά μαλλιά, άριστη εξυπηρέτηση...θα πάω Θεσσαλονίκη και η μόνη πόρνη που θα μου λείψει είν' αυτη


Ψηλη η πατριτσια? Πυγμαίος εισαι τυπε;
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Φαίνεται ότι εκτός από την μαύρη λίστα για πουτάνες, υπάρχει και μαύρη λίστα για πελάτες!

Όχι, όχι δεν υπάρχει αυτό!!

Σε καμία περίπτωση!!!

Όταν σε μια εταίρα επιτρέψεις να σου πάρει το κεφάλι, θα στο πάρει χωρίς δισταγμούς και ενοχές.... μόνο και μόνο επειδή της το επέτρεψες.

Δεν χρειάζεται να έχεις κάνει κάτι κακό, το μόνο που χρειάζεται είναι: να της έχεις δώσει το δικαίωμα να μπορεί να σε πληγώσει.

Έχεις την εντύπωση αν πάω εγώ (η όποιος άλλος άγνωστος) πχ σε αυτή την Εβελίνα θα με διώξει; Ακόμα και αν το κάνει δεν μου καίγεται καρφί.

Να τη φτύσω, να τη χτυπήσω, να τη χύσω δεν θα βγάλει άχνα.... θα μου πει και ευχαριστώ στο τέλος. Διότι ξέρει ότι με διώξει η όχι δεν με απασχολεί ούτε στο ελάχιστο. Θα το κάνει μόνο όταν ξέρει ότι θα με πειράξει στο μέγιστο βαθμό.

Εκεί ακριβώς είναι το σημείο που μια εταίρα μεταμορφώνεται σε μια άθλια βρωμερή πουτάνα!!

 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.635
Like
7.579
Πόντοι
1.056
ΜΑΝΤΕΨΕ ΠΟΙΑ; :hmm:

Στην Ρεμ κ τα 3 μαγαζα ησαντε ανοιχτα :headbaning2:
Μπαινω στο 21Κατω η αλλοδαπη 2τσα με τα γυαλια μου παρουσιαζει μια ψηλη ξανθια πανω σε τακουνια,Σερβα μου λεει απουσια της κοπελας,ωραια μου φανηκε βλεπωντας την στα πολυπολυπολυ γρηγορα...
Με ενημερωσε οτι το μικρο Φακελ σταματησε :thubsdown: :thubsdown: :tickedoff: :tickedoff: :headbang: :headbang:
Λεω δε πεταγομαι στο Αγ.Πετρου,στις 7.30 ηταν η Κολομβιανη Τζεσικα κ μια κοπελα απο την Βενεζουελα,με εντονα αναπτυγμενο κορμο για νεα γυναικα,δεν θυμαμαι ονομα,με στοματικο+τελειωτικο ελευθερας κ οι 2.
Επιστρεφω στο Ρεμ21Κατω πλερωνω ακουγοντας ελ.στομ.+τελ.στο στηθος. :rockon:αν κ οπως εχω ξαναγραψει δεν κανω ελ.στομ. :undecided:
Μπαινει στο δωματιο το μωρο,αν την ειχα δει καλυτερα στο σαλονι δεν θα εμπαινα,ειχα γαμησει Πεμ+Παρ ειχα παιξει κ μια πρωινη :headbaning2:πισω στο θεμα μας
Ειναι ψηλη για γυναικα,ειναι γλυκος ανθρωπος,με καλη ψυχη,εχει αρκετα πλαδαρο αλλα αδυνατο σωμα κ ειναι κ μαμα,ειδα την τομη χαμηλα στην κοιλια :S :S
Φοραγε ενα πολυ ωραιο αρωμα :rose:χωρις δυσαρεστες οσμες τις οποιες αισθανομαστε κ απο τις πλεον ελκυστικες πορνες κ αναχαιτιζουν ακαριαια την στυση :thubsdown: :S :S :S
Ειναι πολυ καλη στα προκατ φιλακια στο λαιμο+αγκαλιστες ΑΛΛΑ με την πιπα ΔΕΝ το χει :thubsdown:
δεν γνωριζω γιατι,δεν μπορει,δεν θελει,δεν ξερει τι να πω :-(
Παρολα αυτα την πηρα σε ιεραποστολικο κ εδειχνε να της αρεσει παραπαρα πολυ,μου εκανε ακγαλιτσα κ με καβλωνε ακομα πιο πολυ αντισταθμιζοντας την ντεκαβλε πιπα :respect:
Τελειωσα πανω στη κοιλιτσα της :smiley6600:πηρε το ρολο με το χαρτι κ τα πρωτα κομματια που εκοψε μου τα εδωσε,τι να πω.
Επισης μου ειπε οτι ειναι 23 κ για δικαιολογησω τον τιτλο,μου λεει οτι ειναι απο την Βενεζουελα κ λεγετε Ντοριανα κ οχι Αντριανα οπως την παρουσιασε σε καποιους η 2τσα οσο την περιμενα :idiot:
Δεν νομιζω να ξαναπαω με την συγκεκρινη,λιγο το πλαδαρο σωμα,λιγο ως πολυ η απαραδεκτη πιπα σε συνδυασμο το γεγονος οτι αυτη η γυναικα ειναι κριμα να κανει αυτη την δουλεια,αν κ οταν τον παιρνει ειναι απιστευτη,θα με οδηγησουν την επομενη φορα σε παλιες καλες ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΕΣ λυσεις:woldman:
Η 2τσα δεν χτυπησε πορτα,αυτη τη φορα._
                                     
                           Τα σεβη μου :orchestra:

 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Όχι, όχι δεν υπάρχει αυτό!!

Σε καμία περίπτωση!!!

Όταν σε μια εταίρα επιτρέψεις να σου πάρει το κεφάλι, θα στο πάρει χωρίς δισταγμούς και ενοχές.... μόνο και μόνο επειδή της το επέτρεψες.

Δεν χρειάζεται να έχεις κάνει κάτι κακό, το μόνο που χρειάζεται είναι: να της έχεις δώσει το δικαίωμα να μπορεί να σε πληγώσει.

Έχεις την εντύπωση αν πάω εγώ (η όποιος άλλος άγνωστος) πχ σε αυτή την Εβελίνα θα με διώξει; Ακόμα και αν το κάνει δεν μου καίγεται καρφί.

Να τη φτύσω, να τη χτυπήσω, να τη χύσω δεν θα βγάλει άχνα.... θα μου πει και ευχαριστώ στο τέλος. Διότι ξέρει ότι με διώξει η όχι δεν με απασχολεί ούτε στο ελάχιστο. Θα το κάνει μόνο όταν ξέρει ότι θα με πειράξει στο μέγιστο βαθμό.

Εκεί ακριβώς είναι το σημείο που μια εταίρα μεταμορφώνεται σε μια άθλια βρωμερή πουτάνα!!
ρε τύπε τι λες τώρα ; Δεν θα την πείραζε αν την βαραγες ; Σοβαρά τώρα ; Η Εβελίνα είναι ήρεμο πλάσμα και καλή ψυχή , και θελει Τρυφερότητα !!
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
862
Κριτικές
66
Like
12.301
Πόντοι
4.706
Άρχοντες δυο ερωτήσεις:
Η μιλφομουνάρα Αλιόνα που βρίσκεται;
Θέλω να βρω ένα πολύ όμορφο πουτανάκι στο 20ευρω. Δε με ενδιαφέρουν οι υπηρεσίες, μόνο εμφάνιση. (Ιδανικά πιπινάκι αλβανίδα)
Ποια προτείνετε;
Η Αλιόνα είναι στο πόστο της: Διδύμου 18Α. Αν θέλεις νόστιμο αλβανικό τεμάχιο και με ωραίο σώμα, πήγαινε στη Λιοσίων, Χωματιανού 11Β, πρωινή βάρδια, στην Αντριάννα.
 

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
287
Κριτικές
9
Like
646
Πόντοι
301
Η Αλιόνα είναι στο πόστο της: Διδύμου 18Α. Αν θέλεις νόστιμο αλβανικό τεμάχιο και με ωραίο σώμα, πήγαινε στη Λιοσίων, Χωματιανού 11Β, πρωινή βάρδια, στην Αντριάννα.

Αυτη είναι η (πρωην) κυριλο-μιλφ μουνάρα Αλιόνα; Γιατί έτσι έτσι όπως την περιγράφουν σε κριτικές είναι σα να λένε για άλλη - μάλλον έχει χαλάσει πολύ.

Αυτά τα πολύ ωραία τεμάχια βρε σύντροφοι (τύπου Αντριάννας) αν μπορούσαμε να τα πάρουμε και σε πιο ποιοτικούς χώρους / συνθήκες - τόσα λεφτά βγάζουν οι κερατάδες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Καθηγητής

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
34
Like
197
Πόντοι
0
Να γράψω τη γνώμη μου από παρόμοιο περιστατικό:
Χθες 23/03 πρωί 11.31 ανέβηκα στο Αχαρνών 85 για να περάσω πολλοστή φορά με την Εβελίνα. Άνοιξε η γνωστή τσατσά που με ξέρει απ'την Διδύμου όταν ακόμα ήταν κι αυτή εκεί με την Εβελίνα. Μετά την πρώτη φορά γνωριμίας στο δωμάτιο ιδιαιτέρως με την Εβελίνα, οι ερωταπαντήσεις μεταξύ μας ήταν πάντοτε συγκεκριμένες:
-Καλημέρα! Η Εβελίνα είναι, την ξέρεις. Θα περάσεις?
-Ναι, βέβαια!

Έδινα πρόθυμα το €20άρικο κι έμπαινα χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα και παράπονο από καμιά πλευρά (τσατσά, Εβελίνα, εγώ).

Απ'όταν έφυγε απ'τη Διδύμου, χαθήκαμε ώσπου διάβασα 28/02 κριτική του Jon Smith -επί ευκαιρίας τον ευχαριστώ για την ενημέρωση- κι επειδή την πεθύμησα ήθελα να ξαναπεράσω σίγουρα μαζί της. Μπήκα λοιπόν, χαιρέτησα την τσατσά που της θύμισα ότι με ξέρει από Διδύμου και όταν πήγα να καθίσω, είπε με χροιά που δεν έπειθε καθόλου ότι η Εβελίνα είναι δωμάτιο κλεισμένη για μισή ώρα και θ' αργήσει να βγει. Αφού έκατσα άνετα, την ρώτησα πριν πόσο μπήκε και είπε μόλις τώρα δεν την πρόλαβες. Βέβαιος ότι ήταν ψέμα, απάντησα ότι θα την περιμένω εδώ να βγει απ'το κουζινάκι.
Εκείνη ακριβώς την στιγμή εμφανίστηκε η Εβελίνα απ'το κουζινάκι. Χαμογέλασα στην τσατσά και κάτι της είπε μ' ένοχο ύφος που δεν κατάλαβα και ξαναγύρισε στο κουζινάκι.
Ρώτησα την τσατσά αν είναι πρωταπριλιά σήμερα και λέει ψέματα και είπε ότι θέλει να φύγω. Την ρώτησα για ποιο λόγο και δεν είπε τίποτα. Την ρώτησα αν έκανα κάτι όσες φορές με είδε που πείραξε την ίδια ή την Εβελίνα και πάλι δεν είχε να πει τίποτα.
Της είπα ότι το ψέμα ήταν τόσο φτηνό που με πείσμωσε και να πάρει το €20άρικο, για να περάσω με την Εβελίνα. Τότε ήταν που μπήκε ένας πελάτης και την παρότρυνα να μην συνεχίσουμε την αντιπαράθεση για να μην εκτεθεί και σε αυτόν.
Επέμεινε κι εξήγησα στον απορημένο πελάτη την ανεξήγητη συμπεριφορά της τσατσάς και την αντιμετώπισή της προς εμένα.
Προσπάθησε να εξηγήσει την στάση της με δικές του ανάλογες εμπειρίες και ότι χωρίς να δημιουργήσει ο ίδιος πρόβλημα ήρθε αντιμέτωπος με 3 μπράβους και ότι προσπαθεί να με αποφορτίσει να μην μπλέξω.

Σκέφτηκα ν' αποκαλύψω ποιανού ανώτατου αξιωματούχου καλομαθημένος μοναχογιός είμαι και την κορυφαία δύναμη που διαθέτει υπέρ του νόμου και εις βάρος των οίκων ανοχής και των νταβατζήδων, αλλά θεώρησα ψύχραιμα ότι δεν ήταν η πιο ιδανική στιγμή να το κάψω αυτό. Για να πετύχω την επιθυμητή, συμφέρουσα και αμοιβαίως βολική πρόφαση αποχώρησης ζήτησα απ'την τσατσά ότι θα φύγω αν βάλει την Εβελίνα να μου το πει η ίδια πως δε με θέλει.
Πήγε αμέσως και ακολούθησε και η Εβελίνα λέγοντας αυτό που διάλεξα εγώ ν' ακούσω. Φυσικά το έκανα βάσει σχεδίου γιατί έτσι κατάφερα και την ρώτησα μπροστά στον πελάτη και στην τσατσά αν ποτέ φέρθηκα βίαια, π.χ. αν έσφιξα το λαιμό ή αν τράβηξα τα μαλλιά της. Φυσικά δεν είπε ΝΑΙ σε κανένα απ'αυτά και δεν εξέφρασε κανένα άλλο παράπονο. Της είπα ότι θα φύγω μόνο για χάρη της, γιατί το υποσχέθηκα και τηρώ τον λόγο και ότι δε θέλω να την φέρω σε δύσκολη θέση, αφού ήταν πάντοτε υπέροχη μαζί μου.
Απευθύνθηκα στην τσατσά και υπενθύμισα ότι πληρώνεται απ'το μουνάκι της Εβελινας και το μεροκάματό μας και πρέπει να σέβεται. Απάντησε ότι την πληρώνει το αφεντικό της που την κρατάει στα μαγαζιά και νοιώθει βολεμένη και είπα ότι πολύ θα ήθελα να τον γνωρίσω κι αν θέλει να τον καλέσει τώρα εδώ! Να ξέρω να μην φύγω ακόμα!

Με ξεπροβοδισε ευγενικά ο πελάτης κι αν διαβάσει την ιστορία και ψεύδομαι κι εγώ, τον προκαλώ να επανέλθει. Κάποτε είχα διαβάσει σχόλιο της τσατσάς για την Εβελίνα και όσα είχαν γραφτεί για τα ακάποτα! Είναι ευκαιρία να ξαναδιαβάσω το σχόλιο για την σημερινή δική της υπεροψία.

Προσυπογράφω: Τι μαλάκες και τι στρίγγλες διαχειρίζονται τα μπουρδέλα ρε? Νομίζουν ότι μπορούμε να πηγαίνω/ερχόμαστε από τις δουλειές μας?
Και να λέγαμε ότι άξιζαν που τα κονομήσανε...
Προσωπικά θα ξαναπάω σύντομα στο συγκεκριμένο έτσι για σπάσιμο. Τι θα τολμήσουν να μου κάνουν?
Κακές τσατσάδες με πουτάνες που δεν σέβονται ότι τις γαμάμε από καύλες για €20 είναι τρισάθλιος συνδυασμός.
Παρακαλώ, δεν αντελήφθην,ο aekprt υπέστην την κάκιστην ταύτην συμπεριφορά της κυρίας τσατσάς η ο Andrew256;
Επειδή αναζητώ το εν λόγω πρωτογενές μήνυμα του Andrew256 και δεν υπάρχει.Συγνώμη διά την παρέκκλισην εκ της θεματολογίας του νήματος.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Η Εβελίνα είναι μια γυναίκα της διπλανής πόρτας!

FORMET, πού είναι η λίστα με τις 5 μουνάρες του 20ρικου που έλεγες;
Πίστεψε με έχω δει πολλές γυναίκες στην ζωή μου .... και για μένα η Εβελίνα είναι το τοπ !!!! , σονια , σουζη , ατζελα και Βίκη
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Παρακαλώ, δεν αντελήφθην,ο aekprt υπέστην την κάκιστην ταύτην συμπεριφορά της κυρίας τσατσάς η ο Andrew256;
Επειδή αναζητώ το εν λόγω πρωτογενές μήνυμα του Andrew256 και δεν υπάρχει.Συγνώμη διά την παρέκκλισην εκ της θεματολογίας του νήματος.
πρέπει να είναι ο ίδιος με 2 προφίλ τύπε μου
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Να γράψω τη γνώμη μου από παρόμοιο περιστατικό:
Χθες 23/03 πρωί 11.31 ανέβηκα στο Αχαρνών 85 για να περάσω πολλοστή φορά με την Εβελίνα. Άνοιξε η γνωστή τσατσά που με ξέρει απ'την Διδύμου όταν ακόμα ήταν κι αυτή εκεί με την Εβελίνα. Μετά την πρώτη φορά γνωριμίας στο δωμάτιο ιδιαιτέρως με την Εβελίνα, οι ερωταπαντήσεις μεταξύ μας ήταν πάντοτε συγκεκριμένες:
-Καλημέρα! Η Εβελίνα είναι, την ξέρεις. Θα περάσεις?
-Ναι, βέβαια!

Έδινα πρόθυμα το €20άρικο κι έμπαινα χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα και παράπονο από καμιά πλευρά (τσατσά, Εβελίνα, εγώ).

Απ'όταν έφυγε απ'τη Διδύμου, χαθήκαμε ώσπου διάβασα 28/02 κριτική του Jon Smith -επί ευκαιρίας τον ευχαριστώ για την ενημέρωση- κι επειδή την πεθύμησα ήθελα να ξαναπεράσω σίγουρα μαζί της. Μπήκα λοιπόν, χαιρέτησα την τσατσά που της θύμισα ότι με ξέρει από Διδύμου και όταν πήγα να καθίσω, είπε με χροιά που δεν έπειθε καθόλου ότι η Εβελίνα είναι δωμάτιο κλεισμένη για μισή ώρα και θ' αργήσει να βγει. Αφού έκατσα άνετα, την ρώτησα πριν πόσο μπήκε και είπε μόλις τώρα δεν την πρόλαβες. Βέβαιος ότι ήταν ψέμα, απάντησα ότι θα την περιμένω εδώ να βγει απ'το κουζινάκι.
Εκείνη ακριβώς την στιγμή εμφανίστηκε η Εβελίνα απ'το κουζινάκι. Χαμογέλασα στην τσατσά και κάτι της είπε μ' ένοχο ύφος που δεν κατάλαβα και ξαναγύρισε στο κουζινάκι.
Ρώτησα την τσατσά αν είναι πρωταπριλιά σήμερα και λέει ψέματα και είπε ότι θέλει να φύγω. Την ρώτησα για ποιο λόγο και δεν είπε τίποτα. Την ρώτησα αν έκανα κάτι όσες φορές με είδε που πείραξε την ίδια ή την Εβελίνα και πάλι δεν είχε να πει τίποτα.
Της είπα ότι το ψέμα ήταν τόσο φτηνό που με πείσμωσε και να πάρει το €20άρικο, για να περάσω με την Εβελίνα. Τότε ήταν που μπήκε ένας πελάτης και την παρότρυνα να μην συνεχίσουμε την αντιπαράθεση για να μην εκτεθεί και σε αυτόν.
Επέμεινε κι εξήγησα στον απορημένο πελάτη την ανεξήγητη συμπεριφορά της τσατσάς και την αντιμετώπισή της προς εμένα.
Προσπάθησε να εξηγήσει την στάση της με δικές του ανάλογες εμπειρίες και ότι χωρίς να δημιουργήσει ο ίδιος πρόβλημα ήρθε αντιμέτωπος με 3 μπράβους και ότι προσπαθεί να με αποφορτίσει να μην μπλέξω.

Σκέφτηκα ν' αποκαλύψω ποιανού ανώτατου αξιωματούχου καλομαθημένος μοναχογιός είμαι και την κορυφαία δύναμη που διαθέτει υπέρ του νόμου και εις βάρος των οίκων ανοχής και των νταβατζήδων, αλλά θεώρησα ψύχραιμα ότι δεν ήταν η πιο ιδανική στιγμή να το κάψω αυτό. Για να πετύχω την επιθυμητή, συμφέρουσα και αμοιβαίως βολική πρόφαση αποχώρησης ζήτησα απ'την τσατσά ότι θα φύγω αν βάλει την Εβελίνα να μου το πει η ίδια πως δε με θέλει.
Πήγε αμέσως και ακολούθησε και η Εβελίνα λέγοντας αυτό που διάλεξα εγώ ν' ακούσω. Φυσικά το έκανα βάσει σχεδίου γιατί έτσι κατάφερα και την ρώτησα μπροστά στον πελάτη και στην τσατσά αν ποτέ φέρθηκα βίαια, π.χ. αν έσφιξα το λαιμό ή αν τράβηξα τα μαλλιά της. Φυσικά δεν είπε ΝΑΙ σε κανένα απ'αυτά και δεν εξέφρασε κανένα άλλο παράπονο. Της είπα ότι θα φύγω μόνο για χάρη της, γιατί το υποσχέθηκα και τηρώ τον λόγο και ότι δε θέλω να την φέρω σε δύσκολη θέση, αφού ήταν πάντοτε υπέροχη μαζί μου.
Απευθύνθηκα στην τσατσά και υπενθύμισα ότι πληρώνεται απ'το μουνάκι της Εβελινας και το μεροκάματό μας και πρέπει να σέβεται. Απάντησε ότι την πληρώνει το αφεντικό της που την κρατάει στα μαγαζιά και νοιώθει βολεμένη και είπα ότι πολύ θα ήθελα να τον γνωρίσω κι αν θέλει να τον καλέσει τώρα εδώ! Να ξέρω να μην φύγω ακόμα!

Με ξεπροβοδισε ευγενικά ο πελάτης κι αν διαβάσει την ιστορία και ψεύδομαι κι εγώ, τον προκαλώ να επανέλθει. Κάποτε είχα διαβάσει σχόλιο της τσατσάς για την Εβελίνα και όσα είχαν γραφτεί για τα ακάποτα! Είναι ευκαιρία να ξαναδιαβάσω το σχόλιο για την σημερινή δική της υπεροψία.


Προσυπογράφω: Τι μαλάκες και τι στρίγγλες διαχειρίζονται τα μπουρδέλα ρε? Νομίζουν ότι μπορούμε να πηγαίνω/ερχόμαστε από τις δουλειές μας?
Και να λέγαμε ότι άξιζαν που τα κονομήσανε...
Προσωπικά θα ξαναπάω σύντομα στο συγκεκριμένο έτσι για σπάσιμο. Τι θα τολμήσουν να μου κάνουν?
Κακές τσατσάδες με πουτάνες που δεν σέβονται ότι τις γαμάμε από καύλες για €20 είναι τρισάθλιος συνδυασμός.
Πρώτον πιάνου ιός είσαι ρε τύπε ; Πέστο μας !!!! Δεύτερον αν μια κοπέλα δεν θέλει δεν παρακαλάμε για κανένα λόγο , από όσα διαβάζο εσυ παρακαλάγεσ στην ουσία ...και έγινες ρόμπα και στον πελάτη ..τραγικό... πέρα από αυτό η Εβελίνα είναι καλή ψυχή !!! Θα πάω σύντομα να μου πει τι έγινε !!!! Άσχετο ο πελάτης ψυχολόγος ήταν ; Χαχαχ
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
34
Like
4.652
Πόντοι
7.195
Σας παρακαλώ πολύ να διαβάσετε την παράθεση Νο 116701.

τύπε, πρώτον έμπλεξες τα διπλοπρόφιλα σου aekprt και Andrew256
Δεύτερο πολύ κομπλεξικό ποιανού γυιός είσαι
Τρίτο, στις συναλλαγές οποιοδήποτε από τα δύο μέρη έχει το δικαίωμα να αρνηθεί χωρίς υποχρέωση εξήγησης.
Τέταρτον ηρέμησε γιατί δίνεις εντύπωση διαταραγμένου
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
34
Like
4.652
Πόντοι
7.195
Πολλές γυναίκες σίγουρα έχεις δει γυρίζοντας στα μπουρδέλα για χρόνια, όμως οι ωραιότερες, εξυπνότερες και θερμότερες πηγαίνουν κατ'ευθείαν στα στούντιο και τα ξενοδοχεία χωρίς να έχουν περάσει ποτέ από τα μπουρδέλα! Έχω συναντήσει δεκάδες τέτοιες στη ζωή μου στο  επαγγελματικό μου περιβάλλον!

Ο καθένας με τα γούστα του!

Φίλε μου οι ωραιότερες ή εξυπνότερες μπορεί, όμως οι θερμότερες όχι. Εγώ από τη μεριά του πελάτη κρίνω ότι για να έχει η πόρνη σωστές υπηρεσίες και συμπεριφορά πρέπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να έχει περάσει εμπειρία θητείας σε μπουρδέλο
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
είναι δύσκολη δουλειά τύπε και για την κοπέλα και για την τσατσα που μπορεί να αντιμετώπιση δύσκολες καταστάσεις με περίεργους πελάτες !!! Αλλά ειδικά για την κάθε κοπέλα και είναι κουρασμένες ας είμαστε πιο ελαστικοί στα λεγόμενα μας

Δεν υπαρχή περίπτωση καμία!
Όπως είναι αυθεντικό το εικοσάρικο που δίνω έτσι πρέπει να είναι και οι υπηρεσίες όλων στον οίκο και της ιερόδουλης αν πονάει, είναι κουρασμένη, νευριασμενη να μην δουλέψει και να μην πάρει τα λεφτά μου. Το ίδιο και για την τσατσα να έχει τρόπους από την στιγμή που μπω μέχρι να φύγω χωρίς κουτοπονηριές. Κάτι αντίστοιχο ισχύει και για τους ιδιοκτήτες αλλιώς περνούν ολοι μπαν για όσο γουστάρω και δίνω τα λεφτά μου αλλού που το αξίζουν.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom