Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 291 άτομα (27 μέλη και 264 επισκέπτες)

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
Όσες και όσοι παίρνουν ηρωίνη δεν φοβούνται να κάνουν έρωτα χωρίς προφυλακτικό διότι είναι ήδη με το ένα πόδι στον τάφο!

Είναι μια εκδοχή. Θυμάμαι ένα call-girl που μου είπε ότι κάνει ακάποτο με έξτρα χρέωση. Αφού την γάμησα με προφυλακτικό γιατί είχε διαστημικό κώλο, την ρωτάω μετά ότι δεν φοβάται μην κολλήσει τίποτα; Μου απάντησε ότι πιστεύει πολύ στο Θεό και όλα γίνονται για κάποιο λόγο και ότι ο Θεός θα την προστατέψει.

Έμεινα μαλάκας.

 

Συνημμένα

  • 3.jpg
    3.jpg
    28,8 KB · Εμφανίσεις: 52

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Ε ναι ρε φίλε...
Βγάζει νόημα όταν γαμάς έναν Θεϊκό κώλο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: nec

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Είναι μια εκδοχή. Θυμάμαι ένα call-girl που μου είπε ότι κάνει ακάποτο με έξτρα χρέωση. Αφού την γάμησα με προφυλακτικό γιατί είχε διαστημικό κώλο, την ρωτάω μετά ότι δεν φοβάται μην κολλήσει τίποτα; Μου απάντησε ότι πιστεύει πολύ στο Θεό και όλα γίνονται για κάποιο λόγο και ότι ο Θεός θα την προστατέψει.

Έμεινα μαλάκας.

Ο μόνος θεός για αυτές τις γυναίκες είναι ο παρακάτω..

Obverse_of_the_series_2009_%24100_Federal_Reserve_Note.jpg
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Είναι μια εκδοχή. Θυμάμαι ένα call-girl που μου είπε ότι κάνει ακάποτο με έξτρα χρέωση. Αφού την γάμησα με προφυλακτικό γιατί είχε διαστημικό κώλο, την ρωτάω μετά ότι δεν φοβάται μην κολλήσει τίποτα; Μου απάντησε ότι πιστεύει πολύ στο Θεό και όλα γίνονται για κάποιο λόγο και ότι ο Θεός θα την προστατέψει.

Έμεινα μαλάκας.

κάτσε.... ο διαστημικός κώλος... ήταν αυτός στην φώτο?!?!
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
guys, λέω να πάω για μπουρδελότσαρκα και να πάρω κάποια στο στυλ και υπηρεσίες της Άννας από ιωαννίνων 3ισ.. Υπάρχει κάποια σε μετάξι και φυλής;
 

Bourdelakias 79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2017
Μηνύματα
286
Κριτικές
3
Like
391
Πόντοι
21
guys, λέω να πάω για μπουρδελότσαρκα και να πάρω κάποια στο στυλ και υπηρεσίες της Άννας από ιωαννίνων 3ισ.. Υπάρχει κάποια σε μετάξι και φυλής;
Και δεν πας στην αννουλα κατευθείαν ? Μια ομάδα που κερδίζει δεν την αλλάζεις ποτέ.
 

Bourdelakias 79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2017
Μηνύματα
286
Κριτικές
3
Like
391
Πόντοι
21

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
Συναγωνιστη Digweed, μαλλον με μπερδευεις με καποιον άλλο. Ουτε ξερω ποιος είναι ο Τζουνης που λες, ουτε εχω καποια σχεση με αυτόν. Ποτε δεν επικροτησα τα ακα γαμησια με πουτανες, το αντιθετο μαλιστα. Αν ανατρεξεις σε προηγουμενα posts μου, τα κατακρινω, και μαλιστα προειδοποιώ τους συναγωνιστες, ειδικα για τη Φωτεινη τη λεπτη, η οποια εχει ξεφυγει και επιδιωκει πλεον το ακα γαμησι. Επισης, στην προσφατη επισκεψη μου με τη Λυδια, μαζι της εκανα μονο ακα τσιμπουκι, και στο τελος της τα εβγαλα στη μαπα, όπως αναφερω αναλυτικα και στην κριτικη μου. Οσο για την Φωτεινη, μετα την τελευταια μου εμπειρια οπου πηγε μονη της να τον βαλει ακα στο μουνι της, δεν προκειται να την ξαναεπισκευτω. Οπότε, καλο είναι να προσεχουμε προτου εκτοξεύουμε κατηγοριες προς αλλους συναγωνιστες, με λαθος πληροφοριες  :hi: :hi:
εγο παο στι φοτινι απο τοτε ποθ ξεκινισε καθε μινα κ ποτε δεμοθ εκαμε τετια ποθ λεσ!
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
858
Κριτικές
66
Like
12.209
Πόντοι
4.706
εγο παο στι φοτινι απο τοτε ποθ ξεκινισε καθε μινα κ ποτε δεμοθ εκαμε τετια ποθ λεσ!
Ότι έχει γραφτεί για την συγκεκριμένη, ισχύουν τα πάντα. Σήμερα τα ξημερώματα την κρέμπιασα. Αυτά να τα βλέπουν οι υποκριτές, που στην προσπάθειά τους να κάνουν τα 15.000 μηνύματά τους 15.001, κράζουν αγνώστους, δίνουν συμβουλές και τελικά, όπως είπα και σε προηγούμενο μήνυμά μου, πιο πολύ σπρώχνουν αυτούς που τα ψάχνουν, παρά τους αποτρέπουν.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα στο Διδυμου 27 που δουλεύουν τέσσερις γυναίκες Αλιονα, Αναστασία κλπ..η μια καινούργια νταρντανα με βαμμένα ξανθιά μαλλιά είναι μια που είχε ξεκινήσει πριν από τέσσερα χρόνια στο Μεταξουργείο τότε ήταν στο Ιασωνος1Α και μετά πέρασε από διάφορα μαγαζιά γυρολόγος πολύ μέτρια στο δωμάτιο βιάζεται βαριέται και γενικότερα είναι ανίκανη οποιος θέλει ας το σκεφτεί πριν δοκιμάσει
 

Επισκέπτης
Πρωινή βόλτα στην υποτιθέμενη high class μπουρδελοπιάτσα...

Ρεμούνδου 21 - Σοφία γαζέλα με καλό κορμί, ωραίο κώλο και μικρό βυζί σε απαξιωμένο απλό πρόγραμμα.
Ρεμούνδου 21α - Ελένη ξανθιά μιλφ με λίγα πιασιματάκια, ωραία βυζιά, μεγάλη ρώγα, τα πάντα όλα πλην κώλου.
Περγάμου 1 - μία μιλφ ψηλή μπαμπάτσικη με μεγάλα βυζιά, απλό μίζερο πρόγραμμα και ισπανικό τελειωτικό.
Πιπίνου 65- Τζούλια η γνωστή ξανθιά κοντή μιλφ με διάφορα τατουάζ και ελεύθερο στοματικό.
Προτείνεται για μεγάλα σοβαρά προγράμματα.  :respect:
Φυλής 109β - Μαρίνα καυλιάρα μιλφ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σε σώμα, στόμα
και μία κοπέλα ακόμη στα δωμάτιο.
Φυλής 109α - Λίλυ ξανθιά 20άχρονη από Σερβία όπως είπε :o με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο σώμα
συν κώλος και αυταρχικό.
Φυλής 86β - Μάγια η λεπτή υπερφόλα  :2funny: πιτσιρίκα με κωμικοτραγικό απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86α - Βερονικα η πολυδιαφημισμένη κοπέλα με σιλικόνες και τατουάζ.
Ελεύθερο στοματικό και κώλος.
Φυλής 84α - Αντζελίνα η ξανθιά ωραία κοπέλα με αποστειρωμένο απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65β - Χριστίνα μια κοντή πιτσιρικά με επίσης αποστειρωμένο απλό πρόγραμμα.
Φιλιππίδου 11 όροφος - Λάουρα μια ξανθιά κοπέλα με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό.
Φιλιππίδου 11 ισόγειο - Εύα όπως είπε ένας γερός τσάτσος, όπου ήταν στο δωμάτιο
με πρόγραμμα μισής ώρας. Δεν είπε τι πρόγραμμα όμως.  :huh:

Παραμάσχαλα είχα το κοκτέηλ τριών πορτοκαλάδων!

 

Συνημμένα

  • 208178_scene7.jpg
    208178_scene7.jpg
    31,6 KB · Εμφανίσεις: 22
  • 5201275000367.jpg
    5201275000367.jpg
    13,9 KB · Εμφανίσεις: 19
  • portokalada.jpg
    portokalada.jpg
    34,9 KB · Εμφανίσεις: 24

Επισκέπτης
Καλησπέρα στο Διδυμου 27 που δουλεύουν τέσσερις γυναίκες Αλιονα, Αναστασία κλπ..η μια καινούργια νταρντανα με βαμμένα ξανθιά μαλλιά είναι μια που είχε ξεκινήσει πριν από τέσσερα χρόνια στο Μεταξουργείο τότε ήταν στο Ιασωνος1Α και μετά πέρασε από διάφορα μαγαζιά γυρολόγος πολύ μέτρια στο δωμάτιο βιάζεται βαριέται και γενικότερα είναι ανίκανη οποιος θέλει ας το σκεφτεί πριν δοκιμάσει

Σήμερα το απόγευμα μαζί με την Αλιόνα και την Αναστασία, ήταν η Μαρία κι η Κατερίνα.

Με 50 ευρώ γεννήθηκε το καινούργιο πρόγραμμα στο μαγαζέλο.   :orchestra:
Η Αλιόνα με την Μαρία, κάνουν γαμάτη προγραμματάρα, λεσβιακό κανονικό κι όχι μούφα με γλωσσόφιλα κάργα
τριπλά φιλιά τα πάντα όλα, γλυφομουνοκώλια μεταξύ τους και διπλό τσιμπούκι ταυτόχρονα
με τελειωτικό στο στόμα και των δύο. Μάλιστα συναγωνίζονται η μία την άλλη, στο ποια θα τα ρουφήξει.
Επιτέλους και κάτι ενδιαφέρον!

Αυτά να τα βλέπουν κάτι γλαστροκοπροσκυλούδες που δεν μπορούν να πάρουν τα πόδια τους!  :vomit:

 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.493
Πόντοι
10.686
Στο Κολωνού 11 πάνω δοκίμασα τη Λάουρα,καλό  αδύνατο κορμί αλλά όχι στήθος για τους βυζολάγνους, έμεινα ευχαριστημένος πέρα από το προσδοκώμενο,πολύ θερμή γκόμενα κυριολεκτικά και μεταφορικά, άνετη με τον χρόνο,καλόκαρδη και με φουλ συμμετοχή,θα ξανατιμηθεί σίγουρα!
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.750
Πόντοι
1.686
Εχθές το μεσημέρι υπό καταρακτώδη βροχή ξεμούνιασα την νταρντανο-βυζομπαλού Όλγα απο αγκύρας 12.


Μετά πήγα και μια βόλτα στην πλατεία βικτωρίας και συγκεκριμένα στο αναψυκτήριο με τους φυσικούς χυμούς(Γ Σεπτεμβρίου 85) και ήπια φυσικό χυμό ρόδι για να ανακτήσω τις δυνάμεις μου ! :rockon:

:rockon: :rockon:

+ 1000 Για Αγκύρας 12α
+2000  Για φυσικό χυμό ρόδι !  :rockon:

+ 3000 γαμήσι με βροχή, όταν οι πελάτες είναι λίγοι !

Μάγκες σαν έχω νέα ! Ανακαλύφθηκε νέο στενό μουνί !
Λίγο υπομονή και θα δοθούν περισσότερες πληροφορίες !
 

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
H Bικυ απο Κολωνου 45 δουλευει ακόμα και αν ναι τι ωρες;
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.534
Πόντοι
266
:rockon: :rockon:

+ 1000 Για Αγκύρας 12α
+2000  Για φυσικό χυμό ρόδι !  :rockon:

+ 3000 γαμήσι με βροχή, όταν οι πελάτες είναι λίγοι !

Μάγκες σαν έχω νέα ! Ανακαλύφθηκε νέο στενό μουνί !
Λίγο υπομονή και θα δοθούν περισσότερες πληροφορίες !
μόλις το ανακοινώσεις θα πάψει να είναι στενό.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom