Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 367 άτομα (51 μέλη και 316 επισκέπτες)

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Το πρόβλημα ειναι οτι οποιος πάει ακάποτα με εκδιδόμενη πρέπει να ξέρει οτι ΠΟΤΕ ΔΕΝ ειναι ο ΜΟΝΟΣ που του το κάνει κάποια... ενα το κρατούμενο, πολλοι νομίζουν οτι η τάνα το κάνει μόνο σε αυτόν, αλλά δέν.. έρχονται και παρέρχονται κι αλλοι.. 100% αυτό..



 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Οπως ακάποτη πίπα και γλωσσόφιλα.. ΕΛΕΟΣ! Να φιλάς 50 πούτσες.. Τώρα θα μου πεις με call girls αυτο δε γίνετε?
Κανει κάποια 5-6 ραντεβού τη μέρα και σε ολους ακα πιπα και γλωσσόφιλα, εκει απλά τη βάζεις να κάνει listerine..
 

R0NiN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
218
Κριτικές
10
Like
360
Πόντοι
291
Οπως ακάποτη πίπα και γλωσσόφιλα.. ΕΛΕΟΣ! Να φιλάς 50 πούτσες.. Τώρα θα μου πεις με call girls αυτο δε γίνετε?
Κανει κάποια 5-6 ραντεβού τη μέρα και σε ολους ακα πιπα και γλωσσόφιλα, εκει απλά τη βάζεις να κάνει listerine..
Δεν θα ξεχάσω την Χριστίνα ελληνοουκρανη από Φώκαιας 27 υπόγειο. Που βγαίνει στο σαλόνι κ έρχεται κοντά να με φιλήσει για να μπω. Μόλις άνοιξε το στόμα της έβγαινε μια μυρωδιά χυσαμολης απο όσους την είχαν πάρει κ μπορεί να είχαν τελειώσει κιόλας στο στόμα της. Ευτυχώς πρόλαβα κ τραβηχτηκα. Με την εικόνα αυτή κ μόνο ήταν ο λόγος που ποτέ δεν μπήκα στον πειρασμό να την δοκιμασω
 

Επισκέπτης
Επειδη οποτε γραφω κριτικη ολο γυριζει αυτο αλλα δεν ξερω αν καταχωρηθηκε το γραφω εδω να ειμαστε σιγουροι:

Οταν πηδάω το γλεντάω...Διπύρηνο τσιμπουκι Vol.2 (18')

Το 2018 θα πηδάω μόνο 2-2 στα μπουρδελα.

Μετα το διπύρηνο τσιμπουκι απο διδυμου , με ετρωγε για νεες περιπετειες , η ημερομηνια φυσικα και δεν ισχυει αλλα ειναι καπου σε αυτο το μηνα.
Μπηκα στον οικο , η τσατσα μου παρουσιασε την χριστινα, ξανθια εμφανισιμη , που ορθωνει το πεος ευκολα. Μαζι της ρε παιδια τωρα εδω συγχωρεστε με αλλα μεχρι να βγω ειχα ξεχασει το ονομα της ... Παντως ειχε μακρυ μαλλι , ηλικια 30-40 με μεγαλα βυζια , οχι χοντρη. συμπαθητικη φατσα.

Πληρωνω και περναω.

Τα κοριτσια μπαινουν, απο αριστερα η χριστινα απο δεξια η "Β"
αρχιζουν να γλυφουν απο λαιμο και κατεβαινουν , η χριστινα εχει φτασει στο εργαλειο και το εχει ηδη στο στομα, η "Β" οπου εγλυφε με γεμιζε με σαλια ... για πολυ σαλιο λεμε ... την βουταω απο το κεφαλι και τη "Β" και της λεω αντε και εσυ κατω ... Τωρα η απολαυση ηταν διπλη, 2 γλωσσες πανω στο καυλι μου να το ρουφανε ολοκληρο , η "Β" μετα επεσε στις μπαλες που τις σαλιωσε απιστευτα και τις εγλυφε .... λεω στη χριστινα , εσενα θελω να σε γαμησω, η αλλη δεν με ενοιαζε να την πηδηξω αφου η χριστινα μπροστα της ηταν μουναρα.

ανεβαινει απο πανω και χοροπηδαει , η αλλη διπλα μου να γλυφει αυτια , στηθος κτλ και να με εχει κανει μπανιο με σαλια ...
Δεν με βολευε ομως ετσι καθως ναι πηδαγα τη μια αλλα ενιωθα τη "Β" να χανεται...και λεω στη χριστινα να γυρισει στα 4 ... εκει λοιπον που την εχω στα 4 και δινω ... η "Β" μου χαιδευε τον κωλο.

Ξαπλωνω τη χριστινα μπρουμητα τελειως και εγω ξαπλα απο πανω της ολος μεσα... εκει εγινε αυτο που τελειωσα αμεσως ...
Η ¨"Β¨" ηρθε πισω μου και αρχισε να με γλυφει βαθια ... ολο και πιο βαθια να νιωθω τη γλωσσα της μεσα μου... ενω ταυτοχρονα πηδαγα τη χριστινα ...
Εχυσα σχεδον αμεσως μολις το ενιωσα αυτο ... η απολυτη ηδονη

Μετα πηγα σπιτι εκανα μπανιο 45 λεπτα καθως με τοσα σαλια κτλ σιχαθηκα τον εαυτο μου , στη συνεχεια παρηγγειλα μια πιτσα απο τη ντομινος και αραξα στην τηλεοραση
που σε έγλειφε στο τέλος η Β; στον κώλο;
 

stogian 13 thai

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
74
Πόντοι
0
Live ενημέρωση από τα ερωτόσπιτα της Φυλής και πέριξ ....  Φωκαίας 27 όροφος Άννα από Ρουμανία ... Φωκαίας 27 ισόγειο..2 κοπέλες Μπελλα και Ναταλί ..Φωκαίας 27 υπόγειο  2 κοπέλες Χριστίνα ελληνοουκρανεζα και Σόνια .. Φωκαίας 17 Φελίτσια.. Φυλής 66Α Καμέλια .. Φυλής 54 φούξια πόρτα Νανσυ... Δυδυμου  8 Λίλιαν ... καλησπέρες  :hi:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596

Συνημμένα

  • 1a7.jpg
    1a7.jpg
    27,8 KB · Εμφανίσεις: 26

zounis.zounis

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
172
Like
286
Πόντοι
21
καλημερα περασμα χτες το πρωι απο φυλης 65 στο πανω στη θεση της σονιας  μια αδυνατη πιτσιρικα δουλευε ξερει κανεις τιποτε?
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.784
Πόντοι
216
Φιλοι Ε ρχομαι γι αλιγες μερες Ελλαδα.

Καμια ενημερωση για Κολωνου τριτη βαρδια?

Ευχαριστω πολυ και μπραβο Digweed kai DannyDevito για διαφωτιστικη αναλυση
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.784
Πόντοι
216
Το καλαμι ειναι πολυ κακο πραγμα και συμφωνω με Digweed οτι οι πιρφοροι ας πανε για γουτσου γουτσου του αγιου ...Μουτσου. Το τι κανει ο καθενας με τα λεφτατου και την καβλα του ειναι σεβαστο αλλα δεν ειμαστε υποχρεωμενοι να το τρωμε στη μαπα.

Μονικα που σπυδασε στατιστικη ανοιξε δικο σου νημα ασε εμας στην απολαυση μας
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.188
Κριτικές
34
Like
3.799
Πόντοι
2.846
Είναι βαριά,ανίατη και μη αναστρέψιμη η πνευματική αναπηρία των συγκεκριμένων,συναγωνιστές.

Skatakis=Τζούνης και Hatsumi=Erotiaris 26 κόψτε τις παλιές μαλακίες με τα ακάποτα.

Κάνετε και γράφετε τις (νορμάλ) ενημερώσεις σας,πιείτε τις Φάντες,τις βυσσινάδες σας και τους καφέδες σας και μέχρι εκεί-και μη παρέκει
Συναγωνιστη Digweed, μαλλον με μπερδευεις με καποιον άλλο. Ουτε ξερω ποιος είναι ο Τζουνης που λες, ουτε εχω καποια σχεση με αυτόν. Ποτε δεν επικροτησα τα ακα γαμησια με πουτανες, το αντιθετο μαλιστα. Αν ανατρεξεις σε προηγουμενα posts μου, τα κατακρινω, και μαλιστα προειδοποιώ τους συναγωνιστες, ειδικα για τη Φωτεινη τη λεπτη, η οποια εχει ξεφυγει και επιδιωκει πλεον το ακα γαμησι. Επισης, στην προσφατη επισκεψη μου με τη Λυδια, μαζι της εκανα μονο ακα τσιμπουκι, και στο τελος της τα εβγαλα στη μαπα, όπως αναφερω αναλυτικα και στην κριτικη μου. Οσο για την Φωτεινη, μετα την τελευταια μου εμπειρια οπου πηγε μονη της να τον βαλει ακα στο μουνι της, δεν προκειται να την ξαναεπισκευτω. Οπότε, καλο είναι να προσεχουμε προτου εκτοξεύουμε κατηγοριες προς αλλους συναγωνιστες, με λαθος πληροφοριες  :hi: :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Akap07

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
το δεληγιωργη 30 υπαρχει ακομα?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
Υπάρχει,σήμερα μάλιστα το είδα ανοιχτό πηγαίνοντας στο Ακομινάτου 2.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
καλημερα περασμα χτες το πρωι απο φυλης 65 στο πανω στη θεση της σονιας  μια αδυνατη πιτσιρικα δουλευε ξερει κανεις τιποτε?

Η μικρή Ρόξυ-με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Στο Φυλής 84α,θα βρεις μια κριτική στο όνομά της και αν θυμάμαι καλά,έχει και μία κριτική στο Κολωνού 27-με το όνομα Ελένη.

Η πρώτη κριτική,είναι αρνητική αλλά η κοπέλα δεν είναι κακή-το αντίθετο,αρκετά φιλότιμη και δεκτική,απλά αρκετές φορές είναι περισσότερο καλή όταν και όπου θέλει.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.784
Πόντοι
216
Πρυτανη Digweed

Μπορεις να κανεις μια ενημερωση για Μεταξουργειο (ειδικα βραδυ)? Εχω 3 χρονια να ερθω Ελλαδα και δεν εχω ιδεα τι παιζει. Επισης καμια καλη βυζου μιλφ προτεινεις?

Οσο για τα υπολοιπα χιλια δικια εχεις το παρακανανε ολοι αυτοι
 

ΝΙΡΕΥΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
75
Like
362
Πόντοι
20
Φιλαρακια μια Ελενη η Αιγυπτια που δουλευε καποτε Φωκαιας γνωριζει κανεις για την τυχη της κατι?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Χτες απόγευμα στα 109άρια είδα στο 109Β την Γκαλίνα που ανέφερε συναγωνιστής με καλά σχόλια, μόνο που εμένα μου τη σύστησαν Καρίνα. Μελαχρινάκι τουμπανάκι με βαρειά φωνή. Όμορφη.

Στο 109Α νέα παρουσία η Λίλη ή Λίλιαν, ξανθιά γαλανομάτα με ωραία πιασιματάκια, βλαχαδερό εκ ρωσίας μάλλον με ωραία εσώρουχα και μπέιμπιντόλ. Φουλ πρόγραμμα με κώλο. Καλή περίπτωση οπτικά. Δεν είχα χρόνο για δοκιμή.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom