Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 415 άτομα (61 μέλη και 354 επισκέπτες)

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056
γεια σας κ απο μενα.
η αλεξανδρα απο την μοντελοαλυσιδα ειναι υπεροχη!! :babycry:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Κατάθεση... βασικά γαμησάρα με την Χριστίνα από Ακομινάτου 2 ισόγειο!!! Πρόκειται για μια μιλφ με μεγάλο πεσμένο στήθος μέτριο πρόσωπο (ωραία μάτια όμως) κοιλιά και μεγάλη περιφέρεια. Στα του αγώνα φοβερή άκα  πίπα με υπέροχο γλύψιμο αρχιδιών που δεν την σταματάει αν δεν της το πεις. Πρώτη στάση ιεροποστολικό όπου ήταν λες και γάμαγα την γκόμενά μου. Φιλιά (δεν το επιδίωξα), χουφτώματα, τράβηγμα μαλλιών και την μιλφάρα να ακούγεται στο διάδρομο. Εκεί που τα είδα όλα ήταν όταν την σφυροκοπούσα και με πιάνει από τα μαλλιά για να συνεχίσουμε τα γλωσσόφιλα και να μου λέει αν έχω ξαναέρθει εδώ ( της είπα ψέματα ότι είναι η πρώτη φορά) και να ξανάρθω συνεχίζοντας τα φιλιά.... :S Σε όλη την διάρκεια να λέει κάτι σαν "ο πόρσε" ή "ο πόρσα", ξέρει κανείς τη σημαίνει;Στο τέλος την γύρισα στα 4 όπου με πολύ σφυροκόπημα και την Χριστινάρα να βογγάει ήρθε το τέλος , αλλά την κοπέλα να μένει μέχρι να στραγγίξω. Είπαμε 2-3 βλακείες, μου έδωσε ένα γλωσσόφιλο  και μπούλο  :S Την επόμενη φορά θα προσπαθήσω να της τα δώσω στο στόμα. Στο δωμάτιο έμεινα 10-12 λεπτά. Υπηρεσία τυπική, δεν ενόχλησε, με μόνο αρνητικό ότι στις ηλικίες τον κοριτσιών λέει 27 και 28 , ενώ είναι 37 και 38 :S.
Για την Αλεξάνδρα τώρα, για αυτήν πήγαινα ύστερα από τις κριτικές του επιρρεπή και του προφέσσορα, μου άρεσαν και οι 2 το ίδιο, αλλά ως βυζολάγνος πρότιμησα την Χριστίνα από την μελαχρινή Αλεξάνδρα και δεν έχασα... Βέβαια θα την δοκιμάσω άλλη φορά γιατί η Mia Khalifa είπε ότι αν η γυναίκα κάνει την γατούλα στο σεξ σημαίνει ότι παιρνάει καλά :woldman: :S

ΥΓ.1 Μεγάλη διαφορά στο μαγαζί σε σχέση πριν από ένα μήνα (χάλια κοπέλα, πιο χάλια υπηρεσία), ένα θέμα έχουν οι καπότες, μπαίνουν με δυσκολία.

ΥΓ.2 Πάει στον επιρρεπή που χάρη σε αυτόν ξαναπήγα στο τσαρδί μετά την χάλια εμπειρία μου. Καταρχήν ευχαριστώ γιατί μου βρήκες ένα σπιτάκι με μιλφάρα και υπέροχες υπηρεσίες στα 10€ :hi: και δεύτερον δοκίμασε την Χριστίνα και δεν θα χάσεις, αφού πας που πας στο τσαρδί...

καλά γαμήσια :hi:
 

komo

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
166
Like
424
Πόντοι
21
Μακάρι το Ακομινάτου ισόγειο να κανει τη διαφορά.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Ναι, σαν να λέμε, τύποι καινούργιο μωρό στα πέριξ, μπουκια και συχωριο, Ρωσιδακι 22 Μαιων, βυζάρες κωλαρα και δυναμίτης μέσα.. Υπομονή παιδιά.. Γαμαω τώρα  :2funny:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Λες να χτυπήσαμε φλέβα στο Μεταξουργείο;Φαίνεται ότι ο ανταγωνισμός λειτουργεί υπέρ μας μέχρι στιγμής!
Πάντως τέτοιο ντουέτο και υπηρεσίες + την πολύ καλή τσα2 δεν έχω δει στο μετάξι. Αυτό που μου αρέσει είναι ότι γνωρίζουν τα  θετικά και αρνητικά τους και τα υπερκαλύπτουν με τις υπηρεσίες τους. Δεν θα μου κάνει εντύπωση αν με τον καιρό πάνε στο 20άρικο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: komo

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Ναι, σαν να λέμε, τύποι καινούργιο μωρό στα πέριξ, μπουκια και συχωριο, Ρωσιδακι 22 Μαιων, βυζάρες κωλαρα και δυναμίτης μέσα.. Υπομονή παιδιά.. Γαμαω τώρα  :2funny:
Περιμένουμε κριτική συναγωνιστή
 
  • Like
Αντιδράσεις: komo

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Κατάθεση... βασικά γαμησάρα με την Χριστίνα από Ακομινάτου 2 ισόγειο!!! Πρόκειται για μια μιλφ με μεγάλο πεσμένο στήθος μέτριο πρόσωπο (ωραία μάτια όμως) κοιλιά και μεγάλη περιφέρεια. Στα του αγώνα φοβερή άκα  πίπα με υπέροχο γλύψιμο αρχιδιών που δεν την σταματάει αν δεν της το πεις. Πρώτη στάση ιεροποστολικό όπου ήταν λες και γάμαγα την γκόμενά μου. Φιλιά (δεν το επιδίωξα), χουφτώματα, τράβηγμα μαλλιών και την μιλφάρα να ακούγεται στο διάδρομο. Εκεί που τα είδα όλα ήταν όταν την σφυροκοπούσα και με πιάνει από τα μαλλιά για να συνεχίσουμε τα γλωσσόφιλα και να μου λέει αν έχω ξαναέρθει εδώ ( της είπα ψέματα ότι είναι η πρώτη φορά) και να ξανάρθω συνεχίζοντας τα φιλιά.... :S Σε όλη την διάρκεια να λέει κάτι σαν "ο πόρσε" ή "ο πόρσα", ξέρει κανείς τη σημαίνει;Στο τέλος την γύρισα στα 4 όπου με πολύ σφυροκόπημα και την Χριστινάρα να βογγάει ήρθε το τέλος , αλλά την κοπέλα να μένει μέχρι να στραγγίξω. Είπαμε 2-3 βλακείες, μου έδωσε ένα γλωσσόφιλο  και μπούλο  :S Την επόμενη φορά θα προσπαθήσω να της τα δώσω στο στόμα. Στο δωμάτιο έμεινα 10-12 λεπτά. Υπηρεσία τυπική, δεν ενόχλησε, με μόνο αρνητικό ότι στις ηλικίες τον κοριτσιών λέει 27 και 28 , ενώ είναι 37 και 38 :S.
Για την Αλεξάνδρα τώρα, για αυτήν πήγαινα ύστερα από τις κριτικές του επιρρεπή και του προφέσσορα, μου άρεσαν και οι 2 το ίδιο, αλλά ως βυζολάγνος πρότιμησα την Χριστίνα από την μελαχρινή Αλεξάνδρα και δεν έχασα... Βέβαια θα την δοκιμάσω άλλη φορά γιατί η Mia Khalifa είπε ότι αν η γυναίκα κάνει την γατούλα στο σεξ σημαίνει ότι παιρνάει καλά :woldman: :S

ΥΓ.1 Μεγάλη διαφορά στο μαγαζί σε σχέση πριν από ένα μήνα (χάλια κοπέλα, πιο χάλια υπηρεσία), ένα θέμα έχουν οι καπότες, μπαίνουν με δυσκολία.

ΥΓ.2 Πάει στον επιρρεπή που χάρη σε αυτόν ξαναπήγα στο τσαρδί μετά την χάλια εμπειρία μου. Καταρχήν ευχαριστώ γιατί μου βρήκες ένα σπιτάκι με μιλφάρα και υπέροχες υπηρεσίες στα 10€ :hi: και δεύτερον δοκίμασε την Χριστίνα και δεν θα χάσεις, αφού πας που πας στο τσαρδί...

καλά γαμήσια :hi:

Καλημερα, σε ευχαριστουμε για την κριτικη.
Σε ποια βαρδυα βρισκουμε την κοπελα?
Ευχαριστω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436

komo

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
166
Like
424
Πόντοι
21
Mπράβο quaresma17.6 η πληροφορια σου θα μας βοηθήσει.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Για τους μιλφάκηδες,από Δευτέρα απόγευμα (εκτός απροόπτου) επιστροφή της Αναστασίας,της ωραίας ξανθιάς βυζομιλφ,στο Αλκαμένους 113!


Μια γρήγορη ματιά στην σημερινή πρωινή βάρδια.


Διδύμου 7 αριστερά:
Αλίνα,η όμορφη μελαχροινή μικρούλα.

Κλειστό το Τζωρτζιανόσπιτο.

Διδύμου 8 όροφος:
Νταϊάνα,η μελαχροινή μουνάρα πιτσιρίκα με την κορμάρα.

Διδύμου 16:
Κρίστυ,η θηλυκή ξανθιά ζουμερή μιλφ και Όλγα,το καστανό βυζοθωρηκτό.

Διδύμου 18 ισόγειο:
Μαρία,η μελαχροινή μιλφ με την φάτσα Μορφονιού και με ζουμερή κωλάρα.

Κλειστό το 18 υπόγειο-την ώρα που πέρασα.

Διδύμου 22:
Ελένη,το μελαχροινό σκουρόδερμο κοντό τσιγγανοειδές ενώ αναμένονταν και η γνωστή Λουτσία.

Κλειστό το Διδύμου 20.

Διδυμου 27:
Τζούλια,η καστανή νταρντανομιλφ.
Αναστασία,η ξανθιά γεμάτη βυζομιλφ.
Βικτώρια,η ξανθιά αδύνατη μιλφ με το κοντό μαλλί.


Στη Φωκαίας...


Φωκαίας 9 αριστερά:
Κατερίνα,η ψηλή μελαχροινή μουνάρα πιτσιρίκα-με πρωκτικό στο μενού.

Κλειστά τα Φωκαίας 7.

Φωκαίας 17 ισόγειο:
Φελίσια,η μελαχροινή σκιστομάτα κοπέλα με το ωραίο κορμί.
Ντιάνα,η κοντή ζουμερή γλυκοπρόσωπη μελαχροινή.

Φωκαίας 17 όροφος:
Μαίρη,μελαχροινή,ψηλή,με μέτρια φάτσα-όχι κακό σώμα.

Φωκαίας 19:
Άννα,η γλυκιά καστανόξανθη κωλαρού.

Κλειστά τα Φωκαίας 25.


Επίσης στα μοντελάδικα:


Φυλής 66 δεξιά:
Επιστροφή της παλαιάς Νάντιας,ξανθιά πλέον,σκιστομάτα,αρκετά αδυνατισμένη,ωραίος κώλος-μπασμένος και αυτός.

Φυλής 56:
Μάγια,η μελαχροινή βυζοτορπιλούσα και Καμέλια,η μελαχροινή γεματούλα.

Φυλής 54 ισόγειο:
Νικόλ,το καστανό πονηροφατσούλικο πιπίνι.

Φυλής 54 όροφος:
Νάνσυ,η καστανόξανθη θηλυκή πιτσιρίκα-εντυπωσιακή,με μαύρα δαντελωτά "περίεργα" εσώρουχα.
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Μόλις γύρισα από Μαίρη Φωκαίας όροφο.περασα μόνο κ μόνο επειδή στο πρόσωπο είναι ίδια με μια πρώην μου.ψηλο σχετικά κορμί να λίγο πεσμένο βυζί,ωραίο κωλο με ένα μικρό τατου στη μέση,26 δήλωσε από Μολδαβία,το μόνο αρνητικό για μένα το ξεχειλωμενο μουνι.περασα γαμάτα με γλωσσοφιλα κ πολύ καλές υπηρεσίες.μολις βρω χρόνο θα γράψω κ κριτικη γτι το αξίζει.στις αρχές της φυλής μια Άντζελα Ουκρανή εντελώς αποστείρωση, μη το ένα κ μη το άλλο , ξενέρωσα πήρα τα μισά λεφτά πίσω,κ αποχώρησα.μερικες απορίες για τους γνώστες.στη γωνία φυλής Φωκαίας ένα βουλγαρακι ψηλό αδύνατο με μικρό βυζακι δεν θυμάμαι όνομα.επισης χωματιανου 11 νομίζω εμφανίστηκε ένα πιτσιρίκι φωτιά,με πολύ ωραίο μουτράκι ,στο τσαφ κρατηθηκα
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Επίσης στα μοντελάδικα:

Εκείνη η Έλενα με τις βυζάρες έχει απολυθεί από την αλυσίδα;
Μπαζάκι μεν αλλά κατ΄εμέ η μόνη που έκανε σοβαρό σεξ.Οι άλλες κοροϊδεύουν,ιδίως το βλήμα η Νικόλ.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Εκείνη η Έλενα με τις βυζάρες έχει απολυθεί από την αλυσίδα;
Μπαζάκι μεν αλλά κατ΄εμέ η μόνη που έκανε σοβαρό σεξ.Οι άλλες κοροϊδεύουν,ιδίως το βλήμα η Νικόλ.

Φίλε μου,από τα σαλόνια του Champions League πήγε στο ξερό του Αγίου Ιερόθεου:

Ενοικίασε μαγαζί στην Ιάσωνος 1β κι έτσι έγινε Μεταξουργειώτισσα.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Το street view "έπιασε" τους θαμώνες της περιοχής!
 

Συνημμένα

  • Screenshot_18.jpg
    Screenshot_18.jpg
    295,7 KB · Εμφανίσεις: 17

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
  • Like
Αντιδράσεις: vril
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom