Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 206 άτομα (26 μέλη και 180 επισκέπτες)

kormaki

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
28
Like
50
Πόντοι
0
καμια gilf ξερει κανενας 3η βάρδια αφου στη 2η εχω παει???
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
εδινε κωλο ποτε η ρενατα απο 66α?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.402
Κριτικές
61
Like
42.492
Πόντοι
22.785
Το μεσημέρι στο Φω19, είχα μια εφήμερη σχέση διάρκειας 10 λεπτών με την Τσιγγανορουμάνα Αλίνα, η οποία είναι νεαρά, βραχύσωμη, με σκανδαλωδώς στενό μουνί.
Προτιμά το πισοκωλλητό παρά το κλασικό.
Το γυμνό τσιμπούκι της είναι γτπ.
........

..... Σας διαβάζω << ήδέως >>  :hi:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Τριπλή κατάθεση χθες στο Μετάξι ενόψει Πάσχα. Εγώ δε νηστεύω ούτε απέχω από το σεξ όπως άλλοι συναγωνιστές, αλλά το δώρο το ξεκωλιάζω κανονικά. Και μαζί με αυτό μερικές κορασίδες:  :grin:

1) Ιάσωνος 31: Ένα τσιγγανοειδές που έχει κάνει το τσαρδί δεύτερο σπίτι της, βραζιλιάνα κατά δήλωσή της. Πολύ ωραίο σώμα με μεγάλα μαστάρια και υπέροχες ρώγες. Από υπηρεσίες δυστυχώς δε λέει τίποτα, ούτε λίγο ούτε πολύ φόλα. Στο πισωκολλητό όμως έβγαλα όλο το άχτι μου με δυνατά και ασταμάτητα καρφώματα. Σε συνδυασμό με το μοντελο-σώμα που έχει, κάβλωσα αρκετά ώστε να τελειώσω στο χέρι σαν 15χρονο.

2) Ιάσωνος 19: Άννα, ένα κοντοπούτανο που μου έβγαλε κάτι ρομαντικό στο σαλόνι. Μέσα στο δωμάτιο παρόλ' αυτά φερόταν αλλόκοτα και ήμουν ένα τσακ προτού φύγω και ζητήσω τα λεφτά μου πίσω. Μίλαγε μόνο ρουμάνικα και ήταν σοβαρή σε αντίθεση με τη χαζοχαρουμενιά που εκπέμπει στο σαλονάρισμα. Όσκαρ α' γυναικείου ρόλου... Στο βυζί δε με άφηνε να την ακουμπάω και να τη γλείφω πολύ γιατί πόναγε. Με τα πολλά κατάλαβα ότι θηλάζει ένα παιδάκι 1-2 χρονών που το μεγαλώνει μόνη της, μιας και ο πατέρας στη Ρουμανία έγινε καπνός. Κλασσική περίπτωση (βλάβης)... Παρόλες αυτές τις κουλαμάρες παίχτηκαν αρκετοί ρομαντισμοί που για μένα είναι λόγος για να ξαναδοκιμαστεί στο μέλλον.

3) Κολωνού 48: Μια ρωσιδόφατσα, με μεγάλους βύζους και πιασιματάκια. Δυστυχώς όση χάρη είχε, τόση θέρμη της έλειπε. Διεκπεραιωτική και τυπική στο δωμάτιο, κοινώς φόλα. Ούτε γλειφομούνι με άφησε. Να μην ξεχάσω να την ξαναπάρω...
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
2) Ιάσωνος 19: Άννα, ένα κοντοπούτανο που μου έβγαλε κάτι ρομαντικό στο σαλόνι. Μέσα στο δωμάτιο παρόλ' αυτά φερόταν αλλόκοτα και ήμουν ένα τσακ προτού φύγω και ζητήσω τα λεφτά μου πίσω. Μίλαγε μόνο ρουμάνικα και ήταν σοβαρή σε αντίθεση με τη χαζοχαρουμενιά που εκπέμπει στο σαλονάρισμα. Όσκαρ α' γυναικείου ρόλου... Στο βυζί δε με άφηνε να την ακουμπάω και να τη γλείφω πολύ γιατί πόναγε. Με τα πολλά κατάλαβα ότι θηλάζει ένα παιδάκι 1-2 χρονών που το μεγαλώνει μόνη της, μιας και ο πατέρας στη Ρουμανία έγινε καπνός. Κλασσική περίπτωση (βλάβης)... Παρόλες αυτές τις κουλαμάρες παίχτηκαν αρκετοί ρομαντισμοί που για μένα είναι λόγος για να ξαναδοκιμαστεί στο μέλλον.

Στο ισογειο; Με την κωλαρα;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.493
Πόντοι
10.686
Μια άξια λόγου και αναφοράς Ρωσίδα μιλφογκίλφ είναι η Βερόνικα στο Μ.Αλεξάνδρου 22 πάνω,η οποία δοκιμάστηκε πρόσφατα στη β' βάρδια με καλές εντυπώσεις!Σωματικά κατατάσσεται στον αδύνατο σωματότυπο, με τα αναμενόμενα πιασιματάκια της ηλικίας. Αυτό που τη χαρακτηρίζει είναι το άνετο κι ευχάριστο κλίμα που δημιουργεί,έχοντας μάλλον προσαρμοστεί σε γηραιότερους συναγωνιστές.Προσφέρει ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό,καθώς και "69".Ίσως δεν ικανοποιήσει τους πιπινολάτρεις,είναι όμως μια vfm επιλογή σ'αυτήν την κατηγορία.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω τα σπιτακια στα μεγαλα νουμερα στη Φυλης τη Τεταρτη που εχει λαικη τι ωρα ανοιγουν?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Μετά τις 5 blade

Τώρα το απόγευμα
Ιωαννίνων 5 καρλα η κοντοπουτανη mlf

Δίδυμου 8
Ισόγειο Βερόνικα η καστανή mlf,καλό κορμί αλλά έχει σπάσει πολύ στο πρόσωπο
Όροφος το γνωστό δίδυμο των ζουμερων mlf,η ξανθιά κριστυ και η μελαγχροινη κατσαρομαλλα νατασα

Φίλης 54 όροφος βαλερια σε καστανή έκδοση,αρκετά καλό κορμί
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Συνέχεια επί της φυλής
66α αννα η ξανθιά όμορφη μοντελε προδιαγραφών κοπέλα
59 ισόγειο αννα,μελαγχροινη κοντοπουτανη κοπέλα με σώμα με αρκετά πιασιματακια
65 όροφος εμμανουελα,λεπτή μελαγχροινη τσιγγανορουμανα με φοβερό κορμί και θερμη συμπεριφορά στο σαλόνι
65 ισόγειο ντιανα,η πανέμορφη πρώην μπιανκα με αψεγάδιαστο κορμί και αγγελικό στην κυριολεξία πρόσωπο
69 ισόγειο Στέλλα,ξανθιά κοντοπουτανη κοπέλα με κανονικό κορμί,μέτριο πρόσωπο
86 όροφος Ελένη,καστανή κοπέλα με κανονικό σώμα,αρκετά γοητευτικό βλέμμα,βελτιωμένη εμφανισιακά
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ιάσωνος 30β απογευματινή  βάρδια.άγρια και σκοτεινή γαζελα  :wanker:.πάλι μου εφυγαν χυστες μου
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Φωκαιας
7 υπόγειο εμυ,λεπτή μελαγχροινη κοπέλα με ωραίο δυάρι στηθακι
Φωκαιας και φυλής γωνια δυο κοπέλες,αννα λεπτή μελαγχροινη τσιγγανορουμανα με πολύ ωραίο κορμί και Αλεξάνδρα,καστανή λεπτή κοντοπουτανη μ έκφυλο προσωπο,κάπως αντίστοιχο της Φαίης απο βριλησου και Κωνσταντινουπόλεως στουντιο
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Φωκαιας συνεχεια
19 αντρεα,νεα αφιξη,λεπτη τσιγγανορομανικης αυρας με φουλ προγραμα
Για τους λατρεις των skinny εξαιρετικη επιλογη εμφανισιακα
27 υπογεια χριστινα η ξανθια ελληνοουκρανεζα
27 ισογειο σιμονα,μελαγχροινη κοπελα,αρκετα ψηλη και με σεξι κορμι
27 οροφος χριστινα η βουλγαρα με λεπτο κορμι,φουλ προγραμμα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom