Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 122 άτομα (8 μέλη και 114 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Οκτ 2015
Μηνύματα
138
Like
4
Πόντοι
1
Η ιδέα του εκλεκτού κυρίου Ζεν ήταν κοινή μας προ ετών, ιδού όμως το πανοραμικό πρωτότυπο.
H ιδεα ηταν 100% δικη σου μυστη μου. Να τα λεμε αυτα. :hi:
Εφτιαξα και το αβαταρ που σου ταιριαζει γαντι. :wanker:

Κατεβασε το και βαλτο λογικα θα δουλευει.
 

Συνημμένα

  • Akas.gif
    Akas.gif
    362,6 KB · Εμφανίσεις: 29

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
Συναγωνιστες μιας και θα βρεθω Αθηνα για κανα 3μερο,τιποτα σε σκληροπυρηνικο petite/skinny παιζει πουθενα?(Ας ειναι και studio)
Τα μουτρα/χρωμα δε με αφορουν,απλα μην σπαει αρχιδια....!Αν ξερετε απο σαλονικα,κατι σαν τη φλωριτα πχ αλλα με καλυτερο attitude?
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Φωκαίας 24, Όλγα: Άκωλη, flat τελείως, παρότι φοροούσε 20 πόντους στρπτιζοπάπουτσα, βυζί ψιλοσάπιο, αφού το χούφτωσα.
Νεαρή με χλωμό - ουγκ - πρόσωπο, ξανθιά μαλλιά και πιθηκόφατσα.
Η τσατσά η γύφτισσα με το ξανθό μαλλί, είπε "την χύνετε όπου θέλετε".
Τα ίδια ψέμματα έλεγε και στο Φωκαίας 19, σχεδόν με όποια κοπέλα δούλευε.
Δεν την εμπιστεύομαι με τίποτα.
Η Όλγα, όμως, πρέπει να 'ναι στ' αλήθεια χυσαποθήκη κανονική.    :2on1:  :2on1:  :2on1:
Μου 'γλειψε το λαιμό με την ζεστή γλώσσα της και μύριζα χυσίλα για κανά μισάωρο.    :S
Στον Σκλαβενίτη, στην Μιχ. Βόδα, αγόρασα υγρά μαντήλια με οινόπνευμα και έκανα στεγνό καθάρισμα, να φύγει η χυσίλα.
Έτσι όπως το πάει αυτή, λογικά σε κάνα μήνα, στη μάπα της θα φυτρώσουν μανιτάρια.

Γουσταρω ρεαλιστικες περιγραφες Παλουκι Λουκ! :rockon: :rockon: :rockon:
Εισαι ο πρωτος που την περιεγραψε οπως ειναι.


Συναλλάσσονται τα πορνίδια, με ανθρώπους, κυρίως, κι όχι με δίποδα ζώα.
Έχει εφευρεθεί, ευτυχώς, και το νερό αλλά και - Θεέ και Κύριε - το ΣΑΠΟΥΝΙ!!!    :grin:
Υπάρχει βέβαια και το Listerine, σε πολλές γεύσεις όπως βλέπεις στην κάτωθι φωτογραφία.    :-

Εδω εχεις αδικο γιατι αν περιμενεις να πληθει να σαπουνιστει ειναι + 5-10 λεπτα που θα περιμενει κοσμος στο σαλονι χωρις να μπορει να τη δει, ουσιαστικα χρονος που θα μπορουσε να παιρνει αλλον εναν πελατη. Δε μπορουμε να εχουμε απαιτησεις στουντιο απο τα μπουρδελα οταν πληρωνουμε 10 ως 15 ευρο.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
Καυλημερα σας! Μεταξωτη δρακουλοτσαρκα

Ετσι οπως ανεβαινα τρακαρα ενα ρομαντικο αλλοδαπο αναισθητο στα πλακακια της κεραμικου λιγο πριν την γωνια με κολωνου με σχισμενο παντελονι, ενα παπουτσι μιον και πολλα διπλωμενα χαρτακια γυρο του.  Μαζι με ενα παλικαρακι τσεκαραμε εαν ανεπνεε και τα λοιπα... μετα απο λιγο εβαλε τα χερια του σαν μαξιλαρι.... μαζεψαμε τα χαρτια, του τα βαλαμε στην τσεπη και τραβηξε ο καθενας τον δρομο του :dunno:

Στο Κερ 13α ο τσατσος παρουσιασε μια τσιγκανικη ζυμη
κολ15 αριστερα μια Χριστηνα με τσιριχτη φωνουλα... αν και με εμφανη λορδωση η κατι τετοιο τεσπα, ηταν μουναρα (?)
ιασ36 μια λεπτη μικροκαμωμενη γαζελα ωραια μουνιτσα (?)
λεω28 αλλη μια ωραια παρουσια με μαυρο μαλλι μεχρι τους ωμους (?)
ιασ37α η γνωστη τσιγγανορουμανα φολιτσα Συλβανα (αν πετυχεις το μουνακι της να μην βρωμαει ψαριλα βαλτης δυο δαχτιλα ... θα ανταμιφθεις ;) )

Εξω απο εκει ηρθα τετ α τετ με δυο ρομαντικες λιμνουλες απο κοκκινα ξερατα που πηγαιναν ασορτι με τα παπα μου :wanker: :wanker: :wanker:

Μπαινω στου μεγαλεκου το 25 καθομαι στον θαλαμο που εχουν για σαλονι και ερχετε η τσα2 σε αποσταση αναπνοης μου λεει προγραμμα και στεκετε μπρος μου βαζοντας τα χερια της στην ζωνη του παντελονιου της, ετσι μπροστα στην μπακαρα της, σαν τον Αλ Μπαντυ ενα πραμα :2funny: :2funny: Με τα χιλια ζορια κρατιομουν να μην σκασω απο τα γελια ενω προσπαθουσα να την βγαλω φοτο να σας την δωσω να καυλωνετε :orchestra: ( αλλα πολυ σκοταδι :headbang: )  Οταν βγηκε η πορνη εγω κοιταζα το κηνιτο μου και χασκογελαγα απαξιωνοντας την τελειως με αποτελεσμα ο Αλ να με καραμουζιασει λεγοντας μου οτι εδω δεν ειναι χωρος να παιζω με το κινητο, κατεβηκα τα σκαλια φιαχνωντας κοιλιακους απο τα γελια :2funny: :2funny: :2funny:

Τελεικα κατελιξα στο ιασ46 να κλεισω τους κωλαντερολογαριασμους μου με την φιλακοβια Μαρια γαμιομαστα καλουτσικα μεχρι να αρχισουν να αναδυονται οσμες οσαν απο  παρατιμενη ψαροκασελα  :erection:   καποια στιγμη ζητησα λωκο ( με τετιο πουτσα τελεις κωλο? αποκρυθικε) μεχρι να βαλει κρεμα κτλπ μου μελατωσε, η ψαριλα αρχισε να γινετε μεθυστικη :helpplea: . Με τελειωσε με μπουκι... παλι καλα που τα καταφερε :kneel: ετσι αδοξα εκλεισε και ο κυκλος Μαρια Φιλακοβια

Κατηφορισα Αχιλλεως και χωθηκα στο Ασυλο. Τινγκα κοσμο μεσα χτυπισα 2 σφυνους τρεκιλα εβγαλα μια ακομα ρομαντικη φοτο :wanker: :wanker: και τσουκου τσουκου συρθηκα μεχρι το σπιτι

υ.γ οπου (?) παρακαλουντε θερμα οι μυστες που εχουν γνωση να με πληροφωρισουν για την αποδοση των κορασιδων (αν καταλαβανε απο της πτωχιες μου περιγραφες :grin: )


 
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
πομαντικες λιμνουλες και αλλα φεδρα :gay:
 

Συνημμένα

  • 20160131_022737.jpg
    20160131_022737.jpg
    98,3 KB · Εμφανίσεις: 67
  • 20160131_022927.jpg
    20160131_022927.jpg
    135,1 KB · Εμφανίσεις: 48

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Τιτανομέγιστος kou tsou και Μαρία Φυλακόβια και καπάκι Άσυλο :rockon: :rockon: :rockon:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ο ρομαντισμός σε όλο του το μεγαλείο :rockon:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.493
Πόντοι
10.686
Μεταξουργειο, ωρα 19:30...

Κολωνου 30β, 1ος οροφος - Λωρη(πρωην Κρινα), η επιστροφη...
Κατάβαση πριν από καμμιά ώρα,όσο ''έτρεχε'' η 3η βάρδια μήπως την πετύχω,βρήκα την πιπίνα Αλίνα από Ιάσονος 10.Στον όροφο ήταν η καυλιάρα βυζαρού Όλγα.
Στο Ιάσονος 2 κάτω η πρώην υπηρεσία Αλεξάνδρα,με ελεύθερο στοματικό.
Στο Ιάσονος 19 πάνω η Τζένη,καστανόξανθη πιτσιρίκα με κανονικό κορμί,λίγη κοιλίτσα,τριγωνικό πρόσωπο και ανοιχτόχρωμα μάτια,δεν έχει κλείσει εβδομάδα,θα την ξεμουνιάσουν με τις διπλοβάρδιες...
Αχιλλέως 48 ένα αδιάφορο κοντόχοντρο μπάζο,στο εικοσάρικο παρακαλώ...
Μαραθώνος 59 με τα σκαλάκια η Τατιάνα,μια μελαχρινή συμπαθητική νεαρή με γλυκό πρόσωπο και αραιά δόντια,κάνει και 69,σαλονάρισε τσίτσιδη,αλλά 20€ με τίποτα...
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Παρασκευή απόγευμα, β' βάρδια , στο Διδυμου 7α, τιμήθηκε ή ή Άννα, ψηλή, ξανθιά, ρωσίδα, με πράσινα μάτια, μοντέλο κορμί, με εξαιρετικές εντυπώσεις. Επίσης στην κουβεντουλα των προκαταρκτικών είχε πολύ χιούμορ το οποίο μου άρεσε πολύ ! Καλή πίπα κ 69 κ σώμα που δεν χορταινεις να κοιτάς..
Ενθουσιάστηκαν κ θα ξανά τιμηθεί σύντομα. Επίσης δεν βιαζόταν καθόλου.
Παίζει κ στα Φ.54-Φ.56.

Επίσης την προηγούμενη εβδομάδα τιμήθηκε 2 φορές ή ρωσίδα Ναταλυ στα Φ.54-56 με πολύ καλές εντυπώσεις, εξαιρετική συμπεριφορά εντός κ καμία βιασύνη. Στα συν κ αυτή.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.493
Πόντοι
10.686
Παρασκευή απόγευμα, β' βάρδια , στο Διδυμου 7α, τιμήθηκε ή ή Άννα, ψηλή, ξανθιά, ρωσίδα, με πράσινα μάτια, μοντέλο κορμί, με εξαιρετικές εντυπώσεις. Επίσης στην κουβεντουλα των προκαταρκτικών είχε πολύ χιούμορ το οποίο μου άρεσε πολύ ! Καλή πίπα κ 69 κ σώμα που δεν χορταινεις να κοιτάς..
Ενθουσιάστηκαν κ θα ξανά τιμηθεί σύντομα. Επίσης δεν βιαζόταν καθόλου.
Παίζει κ στα Φ.54-Φ.56.
Για την καταγωγή της,αν και είναι μηδαμινής σημασίας να το συζητάμε,μάλλον σε δουλεύει!Για τα υπόλοιπα,είσαι τυχερός,την πέτυχες στα φεγγάρια της...
 

Επισκέπτης
Παρασκευή απόγευμα, β' βάρδια , στο Διδυμου 7α, τιμήθηκε ή ή Άννα, ψηλή, ξανθιά, ρωσίδα, με πράσινα μάτια, μοντέλο κορμί, με εξαιρετικές εντυπώσεις. Επίσης στην κουβεντουλα των προκαταρκτικών είχε πολύ χιούμορ το οποίο μου άρεσε πολύ ! Καλή πίπα κ 69 κ σώμα που δεν χορταινεις να κοιτάς..
Ενθουσιάστηκαν κ θα ξανά τιμηθεί σύντομα. Επίσης δεν βιαζόταν καθόλου.
Παίζει κ στα Φ.54-Φ.56.

Επίσης την προηγούμενη εβδομάδα τιμήθηκε 2 φορές ή ρωσίδα Ναταλυ στα Φ.54-56 με πολύ καλές εντυπώσεις, εξαιρετική συμπεριφορά εντός κ καμία βιασύνη. Στα συν κ αυτή.
Οταν λες χιουμορ τι εννοεις :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom