Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 200 άτομα (25 μέλη και 175 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.367
Πόντοι
41.447
Ξημερώματα Κυριακης, έκανα μια επίσκεψη στο Βέργας 6Α. Παρούσα η Ινγκα. Ξανθο, κοντό καρε λιγες φακιδουλες. Πολύ εξυπηρετικη και μεσα στην γλύκα.
Απ οτι καταλαβα παίζει εκει μεταμεσονύχτια βαρδια. Δεν την εχω ξαναδει καπου. Ξερετε τίποτα περισσοτερο ?

παλια δουλευε σαν μασατζου
Ρωσιδα αλλα το παρουσιατικο της μοιαζει περισσοτερο με Αγγλιδα τουριστρια
Καλη και εξυπηρετικη τιμιο μιλφ, μονο προβλημα οτι στο τσιμπουκι βαζει λιγο δοντι
κατα τα αλλα ειναι πλυ καλη
εχει περασει αποδιαφορα μαγαζια, καθεται λιγο και μετα εξεφανιζεται για καποιο διαστημα
Δροσοπουλου 98, Ιουλιανου 71, Αλκιβιαδου 16Α, κτλ κτλ
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Η Ιν(γ)κα  της Φωκίωνος  Νεγρη  9-11 ?  :rolleyes: :)
 

Panas1980

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
14
Like
14
Πόντοι
11
Στο Φυλής 69 στο ισόγειο ήταν η Βαλέρια καινούρια κοπέλα η οποιά ανακοινώνεται σαν Βραζιλιάνα.Ψηλή,με μελαμψό δέρμα,μαύρα μακριά μαλλιά,κωλάρα,κανονικών κιλών με όμορφα πιασιματάκια.Νοστιμούλα.Κανονικό πρόγραμμα.

Στο Φυλής 84 στον όροφο καινούρια άφιξη μόλις 5 ημερών μισή απο Μολβαδία και μισή απο Ρωσία η Λίνα.Πρόκειται για μουνάρα συμφωνα πάντα με τα προσωπικά μου γούστα,ψηλή,με κωλάρα,μαλλιά ξανθά-μελί στο ύψος των ώμων και λευκό δέρμα.Εμφανίστηκε με κοντή φουστίτσα καρέ κόκκινη και ωραίο κορμάκι θυμίζοντας Αγγλίδα τουρίστρια διψασμένη για πούτσο.Ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο σώμα.Ο δεύτερος γύρος σε αυτή την κοπέλα και έμεινα πολύ ικανοποιημένος. Το έχει το μωρό.

Τιμήθηκαν και οι δυο εντός του ΣΚ:
Η πρώτη (Βαλέρια) σήμερα με καλές εντυπώσεις. Όμορφη μελαχρινή χαμογελαστή κοπέλα με σούπερ πρόσωπο και μαυριδερό σώμα, με κωλάρα. Μόνο μείον για μένα το βυζί και η ρόγα που δεν είναι στα γούστα μου.
Καιρό έψαχνα να γαμήσω ένα τέτοιο μωρό. Στα ενδότερα, προκαταρκτικά χουφτώματα και τριψίματα, πίπα με σκουφί μικρής διάρκειας αλλά σφιχτή και αρκετά βαθιά ρουμάνικης σχολής, πισωκολλητό με καλό στήσιμο και ωραία θέα (βοηθάει και ο σωματότυπος) και cowgirl σε 2-3 αλλαγές ήταν αρκετά για μια πετυχ(υ)μένη κατάθεση.

Η δεύτερη (Λίνα) χθές, εξίσου μουνάρα, με διαφορετικό όμως στύλ. Καστανόξανθη, σαφώς πιο ανοιχτόχρωμη και εμφανώς πιο έμπειρη. Η περιγραφή είναι ως άνω, με όμορφο όμως και έκφυλο πρόσωπο.
Πίπα ξεσκούφωτη μεγάλης διάρκειας και μαεστρίας, μία στάση cowgirl και μερικά γλωσσόφιλα ήταν αρκετά για αυτήν την παθιασμένη συνεύρεση.
Η αρχή ήταν λίγο αδιάφορη αλλά η συνέχεια ξεπέρασε τις όποιες προσδοκίες είχα.
Σίγουρα θα ξανατιμηθεί!  :orchestra:
Βρήκα καινούργιο στανταράκι. Σήμερα το απόγευμα που πήγα, έλλειπε. Το πρωί ήταν κλειστά.    
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
...

Η δεύτερη (Λίνα) χθές, εξίσου μουνάρα, με διαφορετικό όμως στύλ. Καστανόξανθη, σαφώς πιο ανοιχτόχρωμη και εμφανώς πιό έμπειρη. Η περιγραφή είναι ως άνω, με όμορφο όμως και έκφυλο πρόσωπο.
Πίπα ξεσκούφωτη μεγαλής διάρκειας και μαεστρίας, μία στάση cowgirl και μερικά γλωσσόφιλα ήταν αρκετά για αυτήν την παθιασμένη συνεύρεση.
Η αρχή ήταν λίγο αδιάφορη αλλά η συνέχεια ξεπέρασε τις όποιες προσδοκίες είχα.
Σίγουρα θα ξανατιμηθεί!  :orchestra:
Βρήκα καινούργιο στανταράκι. Σήμερα το απόγευμα που πήγα, έλλειπε. Το πρωί ήταν κλειστά.    

Αυτή η Λίνα, είναι αδύνατη με ωχρό δέρμα και ψιλοπεσμένο βυζάκι;
Και μακριά ίσια μαλλιά;
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
εχθες  το  απογευμα    ξαναγαμησα    αννυ    πορνοσταρ    εκατσα  δωματιο  18  λεπτα
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Για την καταγωγή της,αν και είναι μηδαμινής σημασίας να το συζητάμε,μάλλον σε δουλεύει!Για τα υπόλοιπα,είσαι τυχερός,την πέτυχες στα φεγγάρια της...

Συμφωνώ. Και από το Τατζικιστάν να μου έλεγε ότι είναι, δεν θα είχα κανένα πρόβλημα ... :-)
Ετσι κ αλλιώς, κατά δήλωσή τους μιλάμε πάντα για να συνεννοούμαστε

Όταν λες χιούμορ τι εννοείς :think:

κάναμε αρκετή κ έξυπνη κουβεντούλα στην αρχή κ έδειξε να το διασκεδάζει.

Γαργαλιέται στις πατούσες και γελάει

Θετικό ! Στο γλυφομούνι/γλυφοκώλι 2-3 φορές έσκασε στα γέλια, οπότε μάλλον έχεις δίκιο.... ΛΟΛ
(ευτυχώς λόγω τεράστιας καύλας, δεν μάσησα ...)

θα συμφωνήσω μαζί σου... η κοπέλα κατ΄εμέ δεν αξίζει....απλά τυπική...

παιδιά, τι να πω ? Εγώ πέρασα τέλεια .... τυπική μαζί μου δεν ήταν σε καμία περίπτωση ...
Ίσως παίζουν τα φεγγάρια της που λέει κ ο Επιρρεπής, ίσως απλά της άρεσα σαν τύπος ...
Έτσι κι αλλιώς Άβυσσος η ψυχή των γυναικών .... (όλων)
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Mπορεί να σε γουστάρει τύπε :rockon:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Παρασκευή απόγευμα, β' βάρδια , στο Διδυμου 7α, τιμήθηκε ή ή Άννα, ψηλή, ξανθιά, ρωσίδα, με πράσινα μάτια, μοντέλο κορμί, με εξαιρετικές εντυπώσεις. Επίσης στην κουβεντουλα των προκαταρκτικών είχε πολύ χιούμορ το οποίο μου άρεσε πολύ ! Καλή πίπα κ 69 κ σώμα που δεν χορταινεις να κοιτάς..
Ενθουσιάστηκαν κ θα ξανά τιμηθεί σύντομα. Επίσης δεν βιαζόταν καθόλου.
Παίζει κ στα Φ.54-Φ.56.

Επίσης την προηγούμενη εβδομάδα τιμήθηκε 2 φορές ή ρωσίδα Ναταλυ στα Φ.54-56 με πολύ καλές εντυπώσεις, εξαιρετική συμπεριφορά εντός κ καμία βιασύνη. Στα συν κ αυτή.

άμα θέλει είναι πύραυλος η Άννα ... από τις ωραιότερες παρουσίες χρόνια τώρα
 

Kylo_Ren

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.367
Like
144
Πόντοι
16
Φανούριε; Έχουμε ανάγκη ενημέρωση. :)
giphy.gif
 

kokomplokos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα στην ομάδα...
ξέρετε τι έχει απογίνει η πιτσιρίκα μουνάρα Ξένια που σύχναζε κάπου στο Φ56 σε έναν όροφο;
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.188
Κριτικές
34
Like
3.799
Πόντοι
2.846
Χαιρετω ολους τους συναγωνιστες, και ζητω τη γνωμη των πιο εμπειρων. Διαβασα τις 2 κριτικες για τη Ζακλυν, Ιασωνος 36 και Λεωνιδου 28, από τους μεγιστους Κλεοβουλο και επιρρεπή. Από ότι καταλαβα, το τσιμπουκι της πρεπει να είναι δυναμιτης  :pipa1: Όμως οι συναγωνιστες δεν διευκρινιζουν αν γλειφει αρχιδια, και κυριως αν στο τελος παιρνει τα χυσια στο στομα. Ευχαριστω εκ των προτερων για οποιαδήποτε πληροφορια  :hi:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Εμενα μου εκανε φαουλ παντως...
Στο σαλονι δεν απαιτησα να μαθω αν κανει ελευθερο στοματικο, οποτε μου την εκανε κουτοπονηρα. Εγω καθαρος με πλυση μωρομαντιλων κτλ και εκει που εγλειφε αρχιδια, αρπαει την καποτα κι ενω της ζητησα να μου κανει ακαποτο, μου εριξε ακυρο.
Γενικα πολυ καλη ας πουμε, αλλα και εμφανως προσποιητη, τουλαχιστον στη δικη μου εμπειρια.
 

Dikoume

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2016
Μηνύματα
840
Like
122
Πόντοι
6
Πονεσαν τα ματια μου με αυτα που ειδα στη Λιοσιων απογευμα και αν ειναι δυναμον που λεει κι ο ξεδοντιαρης να ζητανε αυτες 20 ευρω;  :uglystupid:
Απ'οσες ειδα αξιζαν η ξανθια  Αννα ψηλη Ρωσιδομιλφαρα και η Γιουλια ωραιο μωρο με δυνατο κορμι στη Βεργας 3 και οι δυο.
Αλλα δυο μικρα Πεγκυ και Αντριαννα στη Χωματιανου κατω και πανω σωστο λουκουμακι το πρωτο αλλα βρωμαγε φολα και εφυγα σφαιρατος και μια Χριστινα απο Σερβια και καλα ψηλη μελαχροινη νταρντανα δεν ειχε κακη φατσα στη Λιοσιων 76.
Τα υπολοιπα ηταν κατι ναυαγια με περουκες και κατι θειτσες με κομπινεζον περασμενης δεκαετιας  :vomit:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Kαι το ότι παίρνει  ολους  τους Πακιστανο, Αφγανους, Αραβο - αφρικανούς κλπ κλπ κατά  ριπάς , δεν έχει σημασία?  Ευτυχώς που πολλοί  Ορκ ρωτάνε  αν ειναι εκεί η Σακίρα και επανέρχονται  για αυτήν μετά , στην μεταμεσονυκτια, διοτι  αλλιως η  Πακιδο- αφγανικη ουρά  θα έφτανε  ως την Αχιλλέως  κατα τις ωρες  αιχμής της 2ης βάρδιας.. του Ι 36  :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom