Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 205 άτομα (19 μέλη και 186 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
πριν μερικα λεπτα

Βεργας 6α Ινκα ξανθο μιλφογκιλφ με μαλλι μεχρι τους ωμους κανονικο σωμα 2αρι βυζι, μικρο τατου στο δεξι μπρατσο και παρα πολλες φακιδες, τιμηθηκε θα ακολουθησει κριτικη και φωτος του δωματιου.

6_2.jpg
6_6.jpg


image.jpg
     
6_4.jpg


6_5.jpg
 
6_7.jpg
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
καλησπερα σε ολη την πορνοπαρεα ξερει καποιος ποτε δουλευει? η ντιανα στο φυλης 65
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Πρωινο σκαουτιγκ σε λιγα μαγαζια
Διδυμου 8 πανω η μιλφ Κριστυ οπου συμφωνα με τα λεγομενα της εργαζεται μονο εκει και οχι και καπου αλλου
Διδυμου 8 κατω και Διδυμου 7 α και β κλειστα
Φυλης 54 πανω ενα ομορφο μελαχρινο μωρο,αριστοκρατικο,Ναντια
54 κατω μια ξανθουλα νεαρης ηλικιας
56 κατω Ντενιζα με μαυρο μαλλι,της παει πολυ,της δινει μια αλλη κλασσικη ομορφια
Φωκαιας 7 υπογειο στο πρωτο ενα τσιτσιδο καστανο πιπινι με ωραια βυζακια στο δευτερο ενα μελαχρινο με πρασινα ματια πολυ εκφραστικα

 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
φωκαιας 7 πρεπει να ειδες στο προτο την ναταλια φοβερη προσωπικη αποψη και εθθεια ελενα ρωσιδα πανεμορφη αλλα μεσα φολα χαλια μαυρα.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Πρωινο σκαουτιγκ σε λιγα μαγαζια
Διδυμου 8 πανω η μιλφ Κριστυ οπου συμφωνα με τα λεγομενα της εργαζεται μονο εκει και οχι και καπου αλλου
Διδυμου 8 κατω και Διδυμου 7 α και β κλειστα
Φυλης 54 πανω ενα ομορφο μελαχρινο μωρο,αριστοκρατικο,Ναντια
54 κατω μια ξανθουλα νεαρης ηλικιας
56 κατω Ντενιζα με μαυρο μαλλι,της παει πολυ,της δινει μια αλλη κλασσικη ομορφια
Φωκαιας 7 υπογειο στο πρωτο ενα τσιτσιδο καστανο πιπινι με ωραια βυζακια στο δευτερο ενα μελαχρινο με πρασινα ματια πολυ εκφραστικα


54 κατω μια ξανθουλα νεαρης ηλικιας - τυπε μηπως τη λεγαν Πατριτσια γιατι κατι πηρε το αυτι μου οτι θα γυρναγε απο Γερμανια?
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Διδυμου 8 πανω η μιλφ Κριστυ οπου συμφωνα με τα λεγομενα της εργαζεται μονο εκει και οχι και καπου αλλου

τον τελευταίο καιρό εκεί έιναι δεν την έχω δει σε άλλο, έχει θητέψει στο παρελθόν σε Ιωαννίνων3 ισόγειο, Αλκαμένους ...
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Πονεσαν τα ματια μου με αυτα που ειδα στη Λιοσιων απογευμα και αν ειναι δυναμον που λεει κι ο ξεδοντιαρης να ζητανε αυτες 20 ευρω;  :uglystupid:
Απ'οσες ειδα αξιζαν η ξανθια  Αννα ψηλη Ρωσιδομιλφαρα και η Γιουλια ωραιο μωρο με δυνατο κορμι στη Βεργας 3 και οι δυο.
Αλλα δυο μικρα Πεγκυ και Αντριαννα στη Χωματιανου κατω και πανω σωστο λουκουμακι το πρωτο αλλα βρωμαγε φολα και εφυγα σφαιρατος και μια Χριστινα απο Σερβια και καλα ψηλη μελαχροινη νταρντανα δεν ειχε κακη φατσα στη Λιοσιων 76.
Τα υπολοιπα ηταν κατι ναυαγια με περουκες και κατι θειτσες με κομπινεζον περασμενης δεκαετιας  :vomit:

απόλυτα σωστός ... η μόνη που αξίζει είναι η Γιουλία λόγω εμφάνισης  :erection: να δώσεις το 20αρι και είναι και καλούλα μέσα, σε όλα τα αλλα οπως τα λες :hi:

ΥΓ κι αννα που λες ειναι ωραια
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
απόλυτα σωστός ... η μόνη που αξίζει είναι η Γιουλία λόγω εμφάνισης  :erection: να δώσεις το 20αρι και είναι και καλούλα μέσα, σε όλα τα αλλα οπως τα λες :hi:

ΥΓ κι αννα που λες ειναι ωραια

Απογευματα δουλευει αυτη με την κωλαρα στην Τροφωνιου, ξεχναω το ονομα της, και η επονομαζομενη "αυτοκρατειρα" Μπετυ η οποια εχει καλη φημη.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Απογευματα δουλευει αυτη με την κωλαρα στην Τροφωνιου, ξεχναω το ονομα της, και η επονομαζομενη "αυτοκρατειρα" Μπετυ η οποια εχει καλη φημη.


η Μπέτυ πρωινά είναι πολύ ωραίο μιλφ αξιζει πιστεύω ...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.493
Πόντοι
10.686
Μπήκα στο Κολωνού 30 1ος όροφος για τη Λώρη,την ξαναβρήκα καλή μεν,δεν έχω παράπονο,μουδιασμένη όμως δε,χωρίς την αρχική καύλα που μου έβγαζε στις πρώτες συνευρέσεις.Τι να γίνει,η δύναμη της συνήθειας είναι ανυπέρβλητη... :(
Στο δεύτερο όροφο δούλευε η ζουμερούλα μελαχρινή Χριστίνα,από Ιάσονος 10 ισόγειο,μάλλον αδιάφορη.
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
399
Κριτικές
33
Like
2.954
Πόντοι
2.591
54 κατω μια ξανθουλα νεαρης ηλικιας - τυπε μηπως τη λεγαν Πατριτσια γιατι κατι πηρε το αυτι μου οτι θα γυρναγε απο Γερμανια?

Ampelales αν οντως γυρισε η θα γυρισει η Πατριτσια, το καλυτερο νεο που ακουω μετα απο καιρο   :wanker:. Ειχαμε αφησει ανοιχτους λογαριασμους στη μεση  :fuck2: και μας εφυγε ξαφνικα, καπου εκει αρχες Οκτωβρη, αν θυμαμαι καλα. Ελπιζω μονο ο φιλος να μην εννοει την Ναταλι  :S.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Μπήκα στο Κολωνού 30 1ος όροφος για τη Λώρη,την ξαναβρήκα καλή μεν,δεν έχω παράπονο,μουδιασμένη όμως δε,χωρίς την αρχική καύλα που μου έβγαζε στις πρώτες συνευρέσεις.Τι να γίνει,η δύναμη της συνήθειας είναι ανυπέρβλητη... :(
Στο δεύτερο όροφο δούλευε η ζουμερούλα μελαχρινή Χριστίνα,από Ιάσονος 10 ισόγειο,μάλλον αδιάφορη.

:thumbsup:

c00a89063287c18f2c8da2bec20730e1.jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
τωρα live

Φωκαιας 24 Ολγα ξανθια κοντη λεπτη με μικρο σακουλιασμενο βυζι, τα παντα εκτος κωλο.

Φωκαίας 27Β πανω Γκαμπι ξανθοκαστανη κανονικο σωμα 1.5αρι βυζι και Αντριανα γυρολογος πια και αυτη ξανθια μιλφ με λιγα πιασιματακια 3αρι πεσμενο στηθος, αμφοτερες σε ακα τελειωτικο.

Φωκαίας 27Β κατω Σαρα λεπτη κοπελιτσα με ραστα μαλλι μικρο βυζι, σε απλο προγραμμα.

Φωκαιας 27α Χριστινα η ελληνοουκρανη.... ξανθια λεπτη με μικρο βυζι, με ακα και κωλο.

Φυλης 66α η μιλφαρα Ρενατα με χαλκοκκινο πια μαλλι κανονικο σωμα 1.5αρι βυζι, απλο προγραμμα.

Φιλιππιδου 11α Αννι/Άννα η ξανθια Ελληνίδα... πορνοσταρ... στο δωματιο με ακα τελειωτικο.

Φυλης 84β Ελενη ξανθοκαστανη λεπτη με 1.5αρι βυζι, με ακα τελειωτικο και κωλο.

Φυλης 86β Αλινα ξανθια με κωλαρα και 1.5αρι βυζι και Μαγια μελαχρινη λεπτη με παιχνιδιαρικα βυζια, αμφοτερες σε απλο προγραμμα (οπως ανακοινωθηκε) και παρτουζα στα 30 ευρω.

Φυλης 65β Ελενα η καστανη ψηλη τεραστια Ελληνίδα με 2αρι βυζί, με κωλο.

Φυλης 69β Βαλερια η "Βραζηλιανα" μελαχρινη μαυριδερη με καμονικο σωμα 1.5-2 αρι βυζι, απλο προγραμμα.

Διδυμου 18β Ναταλι ξανθοκαστανη νταρντανοχοντρη με μαλλι μεχρι τους ωμους 2.5αρια βυζια τατου σαλοναρισε ολογυμνη, με ακα τελειωτικο.

Διδυμου 20 Ιωαννα καστανη χοντρή με 3αρια βυζια τατου, με ακα τελειωτικο στο στήθος.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2015
Μηνύματα
138
Like
4
Πόντοι
1
Πρωινο σκαουτιγκ σε λιγα μαγαζια
Διδυμου 8 πανω η μιλφ Κριστυ οπου συμφωνα με τα λεγομενα της εργαζεται μονο εκει και οχι και καπου αλλου
Διδυμου 8 κατω και Διδυμου 7 α και β κλειστα
Φυλης 54 πανω ενα ομορφο μελαχρινο μωρο,αριστοκρατικο,Ναντια
54 κατω μια ξανθουλα νεαρης ηλικιας
56 κατω Ντενιζα με μαυρο μαλλι,της παει πολυ,της δινει μια αλλη κλασσικη ομορφια
Φωκαιας 7 υπογειο στο πρωτο ενα τσιτσιδο καστανο πιπινι με ωραια βυζακια στο δευτερο ενα μελαχρινο με πρασινα ματια πολυ εκφραστικα
Δεν μας εχεις συνηθισει σε τσαρκες στα κεντρικα τσαρδια θειε Κρις.
Εσυ εισαι για πιο ησυχους και ρομαντικους δρομους... :grin:  :wanker:
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
399
Κριτικές
33
Like
2.954
Πόντοι
2.591
Οσο για την Αννα την ξανθια μουναρα, που εγινε και σχετικη κουβεντα πιο πανω, εχω να πω τα εξης. Την Αννα την ειχα παρει πρωτη φορα πισω στο μακρινο 2009 και απο τοτε αρκετες φορες. Στην 10χρονη πορνοπεριπλανηση μου στη φυλης, και οταν με ρωτανε με ποια εχω κανει το καλυτερο γαμησι, χωρις να το πολυσκεφτομαι λεω την Αννα. Την ιδια στιγμη αν με ρωτησουν, με ποια εχω κανει το χειροτερο, και παλι θα πω την Αννα. Η κοπελα ειναι ο απολυτος ορισμος των δυο ακρων. Και επειδη εκει παμε για να ικανοποιησουμε τις βιολογικες μας αναγκες, και οχι για να μας σπαει τα νευρα και να μας φορτωνει με τα δικα της ψυχολογικα  :idiot: η Αννα και η καθε Αννα, προσωπικα δεν θα ξαναπαρω. Για μενα πλεον ειναι καμενο χαρτι  :dunno:.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2015
Μηνύματα
138
Like
4
Πόντοι
1
Οσο για την Αννα την ξανθια μουναρα, που εγινε και σχετικη κουβεντα πιο πανω, εχω να πω τα εξης. Την Αννα την ειχα παρει πρωτη φορα πισω στο μακρινο 2009 και απο τοτε αρκετες φορες. Στην 10χρονη πορνοπεριπλανηση μου στη φυλης, και οταν με ρωτανε με ποια εχω κανει το καλυτερο γαμησι, χωρις να το πολυσκεφτομαι λεω την Αννα. Την ιδια στιγμη αν με ρωτησουν, με ποια εχω κανει το χειροτερο, και παλι θα πω την Αννα. Η κοπελα ειναι ο απολυτος ορισμος των δυο ακρων. Και επειδη εκει παμε για να ικανοποιησουμε τις βιολογικες μας αναγκες, και οχι για να μας σπαει τα νευρα και να μας φορτωνει με τα δικα της ψυχολογικα  :idiot: η Αννα και η καθε Αννα, προσωπικα δεν θα ξαναπαρω. Για μενα πλεον ειναι καμενο χαρτι  :dunno:.
Και γω μυστη, 2009 στο Φυλης134 και με πολλες επαναληψεις εκτοτε. Ειδικα στην αρχη ειχα φαει κολλημα και πηγαινα συνεχεια.
Με εξαιρεση μια φορα, ολες τις υπολοιπες περασα πολυ καλα.
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
Χαιρετω ολους τους συναγωνιστες, και ζητω τη γνωμη των πιο εμπειρων. Διαβασα τις 2 κριτικες για τη Ζακλυν, Ιασωνος 36 και Λεωνιδου 28, από τους μεγιστους Κλεοβουλο και επιρρεπή. Από ότι καταλαβα, το τσιμπουκι της πρεπει να είναι δυναμιτης  :pipa1: Όμως οι συναγωνιστες δεν διευκρινιζουν αν γλειφει αρχιδια, και κυριως αν στο τελος παιρνει τα χυσια στο στομα. Ευχαριστω εκ των προτερων για οποιαδήποτε πληροφορια  :hi:
Με το τσιμπουκι εγω δεν εχ τρελα..Γιατι ειμαι πολυ απαιτητικος..Ειναι η πρωτη φορα που με τρελαινει η πιπα και την αποζητω....Γλυφει αρχιδια και γενικα κανει τα παντα....Εμενα μου τα καταπιε ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ...Αλλα ειχε πιει και ενα μπουκαλι ουισκι οπς μου ειχε πει.... :erection:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom