Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 199 άτομα (24 μέλη και 175 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Οκτ 2015
Μηνύματα
138
Like
4
Πόντοι
1
Φωκαίας 24, Όλγα: Άκωλη, flat τελείως, παρότι φοροούσε 20 πόντους στρπτιζοπάπουτσα, βυζί ψιλοσάπιο, αφού το χούφτωσα.
Νεαρή με χλωμό - ουγκ - πρόσωπο, ξανθιά μαλλιά και πιθηκόφατσα.
Η τσατσά η γύφτισσα με το ξανθό μαλλί, είπε "την χύνετε όπου θέλετε".
Τα ίδια ψέμματα έλεγε και στο Φωκαίας 19, σχεδόν με όποια κοπέλα δούλευε.
Δεν την εμπιστεύομαι με τίποτα.
Η Όλγα, όμως, πρέπει να 'ναι στ' αλήθεια χυσαποθήκη κανονική.    :2on1:  :2on1:  :2on1:
Μου 'γλειψε το λαιμό με την ζεστή γλώσσα της και μύριζα χυσίλα για κανά μισάωρο.    :S
Στον Σκλαβενίτη, στην Μιχ. Βόδα, αγόρασα υγρά μαντήλια με οινόπνευμα και έκανα στεγνό καθάρισμα, να φύγει η χυσίλα.
Έτσι όπως το πάει αυτή, λογικά σε κάνα μήνα, στη μάπα της θα φυτρώσουν μανιτάρια.
Καλτ :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Γυρισε η ιζαμπελα η νταρντανα?
Καλο νεο
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2015
Μηνύματα
138
Like
4
Πόντοι
1
Προφεσορα απλα :kneel: :kneel: :kneel:
ajkeczm.jpg

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2015
Μηνύματα
138
Like
4
Πόντοι
1
Γυρισε η ιζαμπελα η νταρντανα?
Καλο νεο

Τελικα ομως δεν κατεβηκα Ντισνευ μιας και με το που βγηκα στην Ηπειρου και εστριψα Αλκιβιαδου με προορισμο το Μεταξι μου ρθε φλασια και μπηκα στο 16Α για Ισαμπελλα. Η κωλαρα της μου χε σφηνωθει στο μυαλο. :wanker:

Στα ενδοτερα τωρα...
Ενω εμφανισιακα ειναι ο τυπος μου(πληθωρικη με σχετικα μεγαλο στηθος και κωλαρα) :wanker: με ξενερωσε λιγο η συμπεριφορα της μιας και εκανε κατι "αεροπλανικα" στην αρχη(στριπτιζ και κατι τετοια πορνοσταρικα) τα οποια δεν μου αρεσουν. Προτιμω τις συνεσταλμενες κοπελες. βεβαια της το ειπα ευγενικα και συμορφωθηκε στα γουστα μου.
Με εβαλε να ξαπλωσω και αρχισε να με φιλαει απο τα ποδια μεχρι πανω ενω παραλληλα μου κανε και ισπανικο με τα βυζομπαλα της. ακα πιπα και γλειψαρχιδιασμα ΔΕΝ κανει.
Περασε καποτα με το στομα και ξεκινησε ενα καλουτσικο κλαρινο το οποιο ομως δεν με συγκινησε. γρηγορα την σταματησα την εβαλα για ιεραποστολικο και της τον καρφωσα.
Στο σεξ συμμετειχε πολυ καλα, με τρελλα γλωσσοφιλα, βογγητα και πολυ παθος λες και το ζουσε. Το μουνακι της ειχε απλα ικανοποιητικη αισθηση.
Γυρισμα στα 4 και ξεκινησα ανελεητο σφυροκοπημα. Το στησιμο της πολυ καλο, αντεχε πολυ σκληρο γαμησι και η θεα και ο ηχος που εβγαζαν τα κωλομερια της ηταν ακρως αφροδισιακος. :wanker:
Εβγαλα το καυλι μου και το καρφωσα στο κωλοτρυπιδι της το οποιο ηταν αρκετα ξεχαρβαλωμενο. Εδινα πονο για κανα 3λεπτο νον στοπ αλλα ειδα οτι ποναγε(δεν παραπονεθηκε ομως) και σταματησα, αλλαξαμε καποτα και συνεχισαμε λιγο αισθησιακο ιεραποστολικο και τελος εβγαλα την καποτα, πιρφορισα και εχυσα στα βυζομπαλα της. :wanker:
Τελος οσο ντυνομουνα κουβεντιασαμε λιγο σε ευχριστο κλιμα, μου πε οτι μολις γυρισε απο διακοπες και ηταν κεφατη και ξεκουραστη και μου εδωσε και καποιες πληροφοριες για καποιες αλλες κοπελες που εψαχνα.
Σε γενικες γραμμες ειναι πολυ καλη και τιμια επαγγελματιας, ευχαριστη με πολυ ενεργεια και καθολου βιαστικη.
Εκατσα 18 λεπτα χρονομετρημενα χωρις καμια ενοχληση.
προτεινεται :thumbsup:
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Κάπου διάβασα ότι επέστρεψε η γυφτοτουρκάλα Λειλά που ήταν στο Λεωνίδου 28 πάνω.
Ισχύει?

//Ωράιος ο παξιμάδης  :cheesy:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Πιρσινγκ ειναι μυστη μου.  :wanker:

Οσο για την ομορφη Ρομπερτα που ειδες στο Φωκαιας27 να προειδοποιησω οτι προκειται για ΜΕΓΑΛΗ ΦΟΛΑ!
2 20ρικα εκαψα για να το καταλαβω  :headbang:
1η φορα στο Χωματιανου11 και 2η στο Φ27πανω
Και η Ανδριάννα είναι μεγάλη φόλα.Για αυτό μάλλον και τις ταιριάξανε.
 

Kylo_Ren

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.367
Like
144
Πόντοι
16
Kαλησπέρα,

Η παρούσα για να μην παρεξηγούμαστε αφορά την πρωινή βάρδια και είναι ποικίλης ύλης, επίσης δεν συμπεριλαμβάνονται προσφορές (dvd,cd,βιβλία κλπ) αυτά τα αφήνω στους ανταγωνιστές.Φτιάξτε καφεδάκι,αράξτε και απολαύστε την.
Καλό Σαββατοκύριακο!
Επίσης Προφεσσοράκια μας! Να προσθέσω και Καρέλια Φίλτρο Κασετίνα στην εξίσωση.  :)
URL]]
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Επίσης Προφεσσοράκια μας! Να προσθέσω και Καρέλια Φίλτρο Κασετίνα στην εξίσωση.  :)http://[URL unfurl="true"]www.karelia.gr/images/VVvbqZgLKw_FILTRO_KASETINA_POLYTELEIAS.png[/img[/URL]]

[/quote]Παραδοσιακό σας βρίσκω ως προς την μάρκα.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612

ετσι ακριβως
Προσωπικα την θεωρω απ τις πιο τιμιες στον χωρο
τα σεβη μου
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Κύριε Προφέσορα,
Τα λόγια είναι περιττά..... Για ακόμη μία φορά ήσασταν 'ΑΨΟΓΟΣ'!!!!!! :thumbsup:
Ευχαριστώ!


Κύριε Ζεν εγώ έχω καλύτερη φωτογραφία.

Προφέσορα δεν είστε "ενημερωτής", είστε "ερμηνευτής".

s1hwxu.jpg


Μην με μαλώσετε ως καθηγητής, από καρδιάς την έβαλα.  :thumbsup
Εγώ δεν σε μαλώνω αλλά δεν ξέρω αν είχε την ίδια γνώμη και ο Lovecraft.
Παρεμπιπτόντως πολύ καλό μοντάζ!
Χωρίς όμως να θέλω να σε στενοχωρήσω θα προτιμήσω την κατά Ζεν Κρεμπιέ εκδοχή του Εξολοθρευτή.

 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
'Άκα Κωλάντερε δώσε τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς και στον Τζέημς Μπόντ  ;) τον οποίο και εκτιμώ!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.493
Πόντοι
10.686
Kαλησπέρα,

Στο Ιάσωνος 46 στο μεσαίο η Μαρία, αθίγγανη,κοντή,με μελαμψό δέρμα,κανονικών κιλών και μαύρα μαλλιά στο ύψος περίπουυ των ώμων.Ελεύθερο στοματικό.Πρόκειται για την ξαδέλφη της Εμμανουέλας.
Στο Ιάσωνος 46 στο αριστερό καινούρια κοπέλα,πλην όμως με καλά Ελληνικά,λεπτή,με μαύρα μαλλιά προς το καρε περίπου,με έντονα βαμμένες βλεφαρίδες.Η υπηρεσία ανακοίνωσε γυμνό τσιμπούκι ενώ η κοπέλα μόλις άκουσε το πρόγραμμα την διόρθωσε και ανακοίνωσε κανονικό πρόγραμμα.Οπότε βγάζετε τα συμπεράσματα σας.Το όνομα της κοπέλας Ντάρια.Νοστιμούλα πάντως.
Αα,γειά σου!Το πρωί που μπήκα στη Μαρία,είχε μισοβγεί με τα εσώρουχα κι αυτή έξω,και ''ψάρευε'' πελάτες.Ωραίο κορμί πάντως!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom