Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 310 άτομα (37 μέλη και 273 επισκέπτες)

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Μεσημεριανή επιδρομή σήμερα. Πέρασα από την Μάρθα και έχει χαθεί. Έχουνε φέρει όμως ένα fuckable μελαχροινάκι το οποίο θα τιμήσω προσεχώς. Αφού πέρασα και από το απέναντι (επίσης άφαντη η Φαίη), και από το 37 κάτω (μπάζο) κατέληξα στο 30, όπου τίμησα την Φωτεινή. Όχι κάτι το εντυπωσιακό, αλλά το καλύτερο της στιγμής (έχω βαρεθεί πλέον την Ούρσουλα).

Νυχτερινή καταδρομική (2 το βράδυ +) και αρχή από το Δημαρχείο. Οι κλασσικές μαύρες που προσπερνάς σε χρόνο dt (η Jennifer έγινε σαν βουβάλι ρε πούστη μου...) . Επίσκεψη και ξεψάχνισμα του Μεταξουργείου που γινόταν του μουνιού το πανηγύρι.

Κολωνού 32Β: πουθενά η Μάρθα, έτερο μελαχροινό fuckable.
Σπίτι απέναντι (αυτό με την ξύλινη σκάλα): πουθενά η Φαίη, ένα μπάζο.
Ιάσωνος 20Β: άλλο μελαχροινό ψιλοκαλό. Όχι για σήμερα.
Λεωνίδου και Ιάσωνος, το δεξί: μπάζο.
Ιάσωνος 37 αυτό με την σιδερένια σκάλα: δεν το είδα καλά, αλλά αφού έπρεπε να πάρεις αριθμό για να πηδήξεις, προσπέρασα.
Κατέληξα Κολωνού 30Α, όπου πήρα την Βαλεντίνα. Από τα καλύτερα μουνιά της πιάτσας. Κρεββάτι ψιλοχάλια: πολύ βιασύνη. Αλλά και έξω γίνεται πανικός.
Μπες, περίμενε 2 δωμάτια, γάμα, βγες σε 17 λεπτά. Μα ποιος είμαι, ο Κεντέρης;
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
τοσα χρονια δεν τη χορτασες την ντεπυ?
για φαντασου να παντρευτεις πρωην μπουρδελιαρα?
να το κανουμε θεμα για forum?
Γάμος με πουτάνα? Τί είπες τώρα... Φαντάζομαι θα είναι η καλύτερη στιγμή των γονιών του κάθε γαμπρού. Η πραγματοποίηση της all time classic ευχής των γονέων:" Να μου φέρεις καλή νύφη". Φαντάζομαι η μητέρα του άντρα της Ντέπυς θα είναι υπερβολικά περήφανη για την νύφη που έκανε! Πάντως έχω μια απορία.
Όταν γνωρίστηκε το ζευγάρι και τη ρώτησε ο άντρας, "Με πόσους άντρες έχεις πάει?" , τί απάντησε αυτή?
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Ρεμούνδου 21 (το ισόγειο όχι αυτό που ανεβαίνεις τις σκάλες και που έπαιζε η Όλγα) έπαιζε σήμερα Ρουμανάκι με μαύρο μαλλί και μπλέ μάτια. Φόραγε μαύρο τάγκα και μαύρη μπότα. Αυτό ήτανε... :humpleg: :humpleg: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :crazy: πίπα καλή με νευρικές κινήσεις και πισωκολλητό με φωνές (το μόνο που ξενέρωσε είναι που δεν με άφησε να της σφαλιαρώσω τα καπούλια >:() Καλή επιλογή για 20 Ε και το όνομά της είναι Άννα και την πήρα ώρα 12:40 περίπου (ότι έπρεπε πριν κατέβω για κάτι δουλειές που είχα στο γραφείο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing:).
panosmpos το ρουμανακι ηταν ψηλο? ξερεις πανω απο 1.60 δεν λειτουργω καλα, εξου και ειμαι φαν καρινας κατιας μιρελας , αφου να φανταστεις η ντανα μου πεφτει λιγο ψηλη...  χαρη της κανω που τη γαμαω..
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
χθες ξημερωματα πηγα λιγο μεταξουργειο, στην ιασωνος τερμα δεξια, ηταν κλειστο,ειχα ακουσει οτι χυνεις  free ξερει κανεις κατι?  η βερονικα στη θεση της, ολο το χαρτι..  στην κεραμεικου πανω επαιζε κοντο ψιλοκαλο,
ξερει κανεις κατι? ολα αυτα μετα τα μεσανυχτα
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Μπράβο στους panosmpos και KOSTASF16 γιατί κρατάνε το σαϊτ στην αρχική του θεματολογία και δεν ξεφεύγουν, όπως πολλοι άλλοι (και εγω μεταξυ αυτών  :- )
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
σημερα απογευμα Διδυμου 8(Α)..  τσατσα ευγενικη , χωρος καθαρος πολυ θετικο κατα την γνωμη μου ,οχι πολυ κοσμος γενικα (ενω ταυτοχρονα επικρατουσε  χαμος σε μερικα σπιτια της Φυλης) το κοντοπουτανο ηταν η Ειρηνη με καλο σωμα και βυζι ...πιπα μικρης διαρκειας τιποτα ιδιαιτερο αλλα με καλη συμμετοχη στο γαμησι χωρις να βιαζεται ...αριστα 10 στο πισωκολλητο με καλο στησιμο..στ'  αρνητικα -ειχε βαλει πολυ κρεμα στην μουναρα της ,δεν εβγαλε αχνα οσο τη γαμουσα ενω μολις τελειωσαμε μου επιασε την κουβεντα μ ενα σωρο μαλακιες ..και ας περιμεναν και αλλοι απ εξω.
γενικα 7/10 για ενα 20ευρω.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Φυλης 71 στο επάνω παίζει ενα καλό μουνι,ξανθιά,ωραίοι βύζοι πολύ καλο σώμα,την πέρασα για ιταλίδα αρχικα αλλα τελικά έμαθα οτι είναι τουρκάλα(!!).Καλή στο δωμάτιο,με καλή συμετοχή,άσε που πετάει και κάτι ανάμικτα: ελα γιαβρούμ,fuck me,κλπ  :grin: :grin:
Την πήρα την παρασκευή,καθόλου ασχημη για τα 20 ευρώ,ασε που βγάζουμε και το εθνικό μας αχτι,χαχα!!Ετσι για να συσφίξουμε την ελληνοτουρκική "φιλία"  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
γκομενιε λες για αυτην που βγαινει στο σαλονακι ολοτσιτσιδι???κατι δεν μου παει σε αυτην την γυναικα.βυζι πολυ σιλικονατο :idiot:
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Ακριβώς φίλε μου,αυτη λεω!Ετσι οπως βγαινει η πουτανα,βλεπεις και το ξυρισμενο της μουνακι,δεν μπορεσα να αντισταθω.Οσο για το σιλικονάτο βυζι,το συγκεκριμένο σπίτι φέρνει πολλές με σιλικόνη απ'οτι εχω παρατηρήσει,ίσως είναι πολιτική τους..τι να πω,εμένα πάντως δεν με χαλάει καθόλου.. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
και συ γκομενιε εμαθες οτι ειναι τουρκαλα οχι οτι στο ειπε αυτη.εγω την κοβω για πολυ καπατσα ελληνιδα και στο λεω αυτο γιατι εκει που περιμεναμε ,η μουσικη ηταν χαμηλα και ακοθγοντουσαν κατι βογητα του στυλ...ααααχχχ ααχχχχχ....και ξερεις!! αμα ακουω τετοια σε μπουρδελα την κανω με ελαφρια πηδηματακια...μην τρελλαθουμε κιολας οτι η γκομενα πονουσε :uglystupid:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
αρεεεε ΠΑΝΟ.που εισαι ρε γαμωτη μου??
ο παλιος ειναι αλλιως ,απλα να μαθαινουν οι νεοι.
παω για υπνοοοοοοοο,οι σουλτανες θελουν ευρωωωωωωωωω,δουλεια αυριο :headbang:
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Οντως,μπορει και να μην ειναι τουρκάλα αλλα για ελληνίδα δεν το νομίζω.Είχε μια προφορά που δεν πρόσδιδε ελληνία,ασε που ηταν και λίγο σπαστά..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
panosmpos να κρατας μεζουρα για να τις μετρας το υψος
θελω ακριβεις πληροφοριες σχετικως.
 

Επισκέπτης
ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΦΥΛΗΣ 67Α ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΚΑΛΕΣ. ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΗ ΑΠΟ ΕΜΦΑΝΙΣΗ. ΟΜΩΣ ΑΠΟΔΕΙΧΘΗΚΕ ΜΕΓΑΛΗ ΦΟΛΑ.
ΞΕΝΕΡΩΤΗ ΤΕΛΕΙΩΣ , ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΒΛΩΣΕΙ , ΛΕΣ ΚΑΙ ΓΑΜΑΓΕΣ ΠΤΩΜΑ. ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΓΚΕΣ ΘΑ ΤΑ ΚΛΑΙΤΕ ΤΑ 20 ΕΥΡΩΠ
    Ξανθια με σκυλοφατσα??Μηπως η Ντεπυ που αναζητειτε???
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΦΥΛΗΣ 67Α ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΚΑΛΕΣ. ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΗ ΑΠΟ ΕΜΦΑΝΙΣΗ. ΟΜΩΣ ΑΠΟΔΕΙΧΘΗΚΕ ΜΕΓΑΛΗ ΦΟΛΑ.
ΞΕΝΕΡΩΤΗ ΤΕΛΕΙΩΣ , ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΒΛΩΣΕΙ , ΛΕΣ ΚΑΙ ΓΑΜΑΓΕΣ ΠΤΩΜΑ. ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΓΚΕΣ ΘΑ ΤΑ ΚΛΑΙΤΕ ΤΑ 20 ΕΥΡΩΠΟΥΛΑ
 

arkas

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
130
Like
22
Πόντοι
1
Ακριβώς φίλε μου,αυτη λεω!Ετσι οπως βγαινει η πουτανα,βλεπεις και το ξυρισμενο της μουνακι,δεν μπορεσα να αντισταθω.Οσο για το σιλικονάτο βυζι,το συγκεκριμένο σπίτι φέρνει πολλές με σιλικόνη απ'οτι εχω παρατηρήσει,ίσως είναι πολιτική τους..τι να πω,εμένα πάντως δεν με χαλάει καθόλου.. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
παιδια σημερα αλκαμενους....μιλαμε για πολυ καλο μωρο..ολγα....τσιμπουκι απιστευτο....πηγα βραδυ κατα τις 9.30....τα πηρε ολα και τα εφτυσε στο νιπτηρα...ξανθο μωρο και πολυ γλυκο..
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
arkas  αλκμενους και περγαμου εννοεις?
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Ok πανο,αφου το λες κατι θα ξερεις..
Φιλε TARZAN με το συμπαθειο,αλλα μπορεις να μου πεις ποτε πρωτοπηγες σε μπουρδελο?Αν δεν θες εδω στειλε μου p.m. ,γιατι παιζει οταν ειχα παει εγω εσυ να επαιζες με στρατιωτακια ακομα.Ακομα κι απ'τον Πανο που αναφερεις,ειμαι πιο παλιος στο Site αν προσεξες.Δεν θελω να μειωσω κανενα με αυτο,αλλα ας προσεχουμε λιγο τους χαρακτηρισμους 'νεος' κλπ,οταν δεν ξερουμε με ποιους εχουμε να κανουμε πισω απο μια οθονη.Αυτα...
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom