Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 230 άτομα (23 μέλη και 207 επισκέπτες)

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Παιδια Φυλής 134 στο μεσαιο σημερα μια σλοβάκα που μου τη σύστησε η τσατσα σαν ιταλίδα Σάρα το όνομά της. Μολις μπήκε στο δωμάτιο μου είπε ότι αν την ακουμπήσω θα με σκοτώσει. Με πέθανε στην πίπα με άγριο τράβηγμα για να με κάνει να χύσω χωρις να την γαμισω...προσοχη μακρια από την Σαρα..   ειναι και αντιπαθητικη μακρια!!!!

Δεν άρχισες τα μπινελίκια και τις κλωτσιές και το βρωμοπούτανο και τη πουστοτσατσά;; :cussing: :cussing: :knuppel: :knuppel:

Να τις γαμούσες και τις δύο τις ξεκολιασμένες ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ.

Τουλάχιστον πήρες τα λεφτά πίσω;;;Ή σε πιάσαν Κώτσο;;;;

Θ
 

GLA21

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
80
Κριτικές
6
Like
45
Πόντοι
0
παιδια να ρωτησω κατι ειναι καινουριο το μαγαζι στην οδο αγκυρας 12!σε ποιο υψος στην αχαρνων ειναι;ξερει κανεις αν η διευθυνση ειναι ιδια με αυτην βριλησσου 57;
 

altF4

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν.

Πέρασα σήμερα απο φυλής 134, ήταν μια Ιλίνα (η κάπως έτσι), γύρω στο 1.60, με 2-3 περιττά κιλά, συμπαθητικό σώμα δηλαδή, βυζί 2άρι και ελαφρά πεσμένο.

Στο κρεβάτι ήταν αρκετά καλή, κυρίως στην ηχητική υποβοήθηση.

Γενικά δεν ήταν κάτι το εντυπωσιακό, αλλά δέν κλαίς το 20αρικο, συνολικά  6.5/10
 

Επισκέπτης
Με την Αλίνα...Το έβγαλε σε εσένα το σουτιέν ή μόνο εγώ είμουν ο άτυχος που δεν το έβγαζε; :)
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σημερα το πρωί πήγα με την Κάτια το απόλυτο ρώσικο πιπινάκι. Απλά τέλεια!
 

altF4

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
dstp έγραψε:
Με την Αλίνα...Το έβγαλε σε εσένα το σουτιέν ή μόνο εγώ είμουν ο άτυχος που δεν το έβγαζε;
έβγαλε και το σουτιέν.. και τις μπότες :) .
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Δεν άρχισες τα μπινελίκια και τις κλωτσιές και το βρωμοπούτανο και τη πουστοτσατσά;; :cussing: :cussing: :knuppel: :knuppel:

Να τις γαμούσες και τις δύο τις ξεκολιασμένες ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ.

Τουλάχιστον πήρες τα λεφτά πίσω;;;Ή σε πιάσαν Κώτσο;;;;

Θ
κώτσο με έπιασε η βρωμοπουτάνα αλλά χάσανε πολύ περισσότερα....
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Καλα τσατσαδες και πουτανες εχουν αρχισει και ξεφευγουν...
Και δεν μπορω να καταλαβω γιατι...
Δεν καταλαβαινουν οτι μεσω του ιντερνετ και αυτου του σαιτ οτι μαλακια κανουν κυκλοφορει και μακροπροθεσμα χανουν πελατεια...
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Σημερα το πρωί πήγα με την Κάτια το απόλυτο ρώσικο πιπινάκι. Απλά τέλεια!
φιλε μου γιατι μου θυμησες την κατια?  εχω να την παρω 10 μερες. δεν εχει τρελλο κωλαρακι?
δεν ακουω ομως κριτικες απο συναγωνιστες, το αδικουμε το κοριτσι...
 

yeah

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Ωραία η Κάτια, να ξέραμε και που να την βρούμε θα ήταν καλύτερα.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Ωραία η Κάτια, να ξέραμε και που να την βρούμε θα ήταν καλύτερα.

την βρισκεις τα πρωινα,μεχρι τις 5 το απογευμα στη φυλης 134 στο υπογειο...και οπως λεεικαι ο kostasf16  εχει απιστευτο κωλαρακι.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Καμια περιγραφη ειναι ευκολη?  :)

πολυ κοντο,μπορει και κατω απο 1,60,ξανθια με γλυκο προσωπο.αδυνατη με μικρο στηθος και ενα μικρο ολοστρογγυλο και σφιχτο κωλαρακι...ειναι ιδανικη για οσους αρεσουν τα πετιτ πουτανακια...στα θετικα οτι αφηνει τα ελευθερα πιασιματα
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
καποιες φορες η κατια ειναι και στο 134 ισογειο, συνηθως ομως υπογειο. τρελλο κωλαρακι, και χουφτα βυζακι. ρωσικο αντιπροσωπευτικο δειγμα πουτανακιου.
τρεμε xrysauge , μου εβγαλε ποιηση το κοντο..
 

sougias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Εχει θεϊκο κωλο και αφηνει παρα πολυ καλες εντυπωσεις
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
chrysargos γαμας καθολου?  "η μονο ποιηματα γραφεις
δεν μας ενημερωνεις ποτε
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.255
Κριτικές
4
Like
1.925
Πόντοι
266
Μεσημεριανή τσάρκα Αχαρνών και πέριξ. Παντού ΜΠΑΖΑ. Στη Ρεμούνδου 21Α απουσίαζε η Όλγα, Αχαρνών 85 άνοιξε στούντιο με μια Ρωσίδα, ψηλή, λεπτή, στήθος 3, με κάποια "προγράμματα" έως 70Ε. Όσοι γουστάρουν τέτοιες γυναίκες μπορεί να τη βρουν-εγώ δεν μπήκα-άλλωστε αυτά τα δήθεν προγράμματα τα έχουν για να σου τα παίρνουν χοντρά. Το σοκ ήταν στην Αχαρνών 104 (ταμπέλα ΕΛΛΗ). Κυριλάτο μπουρδέλο, και γι αυτό ύποπτο. Μπάινω μέσα, η γριά τσατσά άρχισε τα παραμύθια για προγράμματα έως 100Ε. Τελικά σκάει μύτη και η πουτάνα, ποια πουτάνα δηλαδή, ένας ξανθός ελέφαντας ήταν γύρω στα 140 κιλά. Ως γνωστόν, είμαι λάτρης των πολλών κυβικών, αλλά για κάποιο λόγο δε μου έκανε κλικ και έφυγα. Την ώρα που έβγαινα από την πόρτα, γυρνάει η πουτάνα και μου κάνει ένα "ΟΥουστ!!". Μάγκες έπαθα ΣΟΚ! Μιλάμε για τρομερή αγένεια. Στην black list γρήγορα το συγκεκριμένο μπουρδέλο και μακριάααα...
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=8pt]Μεσημεριανή τσάρκα Αχαρνών και πέριξ. Παντού ΜΠΑΖΑ. Στη Ρεμούνδου 21Α απουσίαζε η Όλγα, Αχαρνών 85 άνοιξε στούντιο με μια Ρωσίδα, ψηλή, λεπτή, στήθος 3, με κάποια "προγράμματα" έως 70Ε. Όσοι γουστάρουν τέτοιες γυναίκες μπορεί να τη βρουν-εγώ δεν μπήκα-άλλωστε αυτά τα δήθεν προγράμματα τα έχουν για να σου τα παίρνουν χοντρά. Το σοκ ήταν στην Αχαρνών 104 (ταμπέλα ΕΛΛΗ). Κυριλάτο μπουρδέλο, και γι αυτό ύποπτο. Μπάινω μέσα, η γριά τσατσά άρχισε τα παραμύθια για προγράμματα έως 100Ε. Τελικά σκάει μύτη και η πουτάνα, ποια πουτάνα δηλαδή, ένας ξανθός ελέφαντας ήταν γύρω στα 140 κιλά. Ως γνωστόν, είμαι λάτρης των πολλών κυβικών, αλλά για κάποιο λόγο δε μου έκανε κλικ και έφυγα. Την ώρα που έβγαινα από την πόρτα, γυρνάει η πουτάνα και μου κάνει ένα "ΟΥουστ!!". Μάγκες έπαθα ΣΟΚ! Μιλάμε για τρομερή αγένεια. Στην black list γρήγορα το συγκεκριμένο μπουρδέλο και μακριάααα...[/size]

Ενα τάξει φίλε, γνωστή η Έλλη! Φαίνεται ότι οι νέοι δεν τα ξέρουν, να τα ξαναπούμε:
Είναι η πρόεδρος των "εκδιδομένων γυναικών".
Λεπτομέρειες για το πως εκλέγεται και για το αν εκπροσωπεί ΟΛΕΣ τισ νόμιμες πουτάνες δεν γνωρίζω, πάντως στις εκπομπές trash που την φωνάζουν στα πάνελ για συζήτηση, με αυτή την ιδιότητα την φωνάζουν.
Δεν είναι κακή στο blah-blah στο γυαλί, αλλά βέβαια δε φτάνει το Βαλλιανάτο...

Φήμες λένε ότι προ ετών είχε άλλο φύλο....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom