Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 265 άτομα (31 μέλη και 234 επισκέπτες)

kolaz1

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά γεια σας και από μένα.
Λοιπον, πριν 10 μερες στις 11 το βράδυ, περασα από Φυλής 86 (την αριστερή πόρτα όπως κοιτάς το κτίριο) και πήρα την Σμαράγδα. Ελληνίδα, περίπου 1.67, λεπτή, καστανόξανθη μακρύ μαλλί, 3άρι φυσικό στήθος, πολύ ευγενική, πρόθυμη και με αλλαγές στάσης. Την προτείνω χωρίς επιφύλαξη. Μου είπε ότι δουλεύει πάντα βράδυ. Δοκιμάστε την και πείτε και εσείς την αποψή σας. Πείτε της ότι διαβάσατε για αυτήν στο σαιτ, θα σας περιποιηθεί.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Παιδιά γεια σας και από μένα.
Λοιπον, πριν 10 μερες στις 11 το βράδυ.
Φίλε 10 ημερες για τα μπουρδελα του 20αρικου ειναι μια αιωνιοτητα! 4 ιεροδουλες θα εχουν αλλαξει απο τοτε εκτος αν ειμαστε τυχεροι . Θα το κοιταξω εγω παντως. Thanks
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Χάσαμε την Μάρθα. Stop. Συνεπώς κουλούρι γιοκ. Stop. Ο τσάτσος μου είπε ότι έφυγε. Stop. Αλλά μπορεί να είναι και τσάτσος. Stop. Ο ευρών αμειφθήσεται. Stop.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.255
Κριτικές
4
Like
1.925
Πόντοι
266
Παίδες καλημέρα,

Χτές πέρασα από την νέα "έδρα" της Ειρήνης στην Κολωνού 27Α στο ισόγειο,  απέναντι από την γνωστή μας Κατερίνα.

Πάντα χαμογελαστή κ πρόθυμη, ακόμη όμως προσπαθεί να προσαρμοστεί στα νέα δεδομένα (κάτι σαν "ψάρι έξω άπό τα νερά του" ... ).

Απογευματινή βάρδυα από τις 17:00-23.00 , όμως ακόμη δεν ξέρει τα ρεπό της (είθιστε να προτιμεί το Σάββατο στο παλιό της εργοδότη).
Ρε μάγκες, αυτή η Ειρήνη τι νο βυζιά έχει; Μπορείς να τις τα χύσεις;
 

yeah

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Λοιπόν σήμερα βόλτα περιοχή Φυλής και γαμώ το ψιλόβροχο μου! Κρύωσα  :headbang: Είχα όρεξη με φιλαράκι να ψάξουμε βυζια σήμερα-φυσικά όχι και τέρατα.Μετά από ώρα και ψάξιμο καταλήξαμε ότι στο 71/σκάλες (κλασικά) και κάπου στο 130(σόρυ δε θυμάμαι ακριβως) έχει αυτό που μας έκανε κέφι.Ο κλήρος λοιπόν στο 71.
Κινδυνεύοντας να γίνω μόνιμος πελάτης σήμερα νωρίς το μεσημέρι ήταν η Ιζαμπέλα, Τσέχα (είπε αλλά χλωμόν) καλούλη σώμα και καλό αν κ κρεμαστό βυζί,φυσικό. Λοιπόν για να μη σας τα πρήζω έχουμε και λέμε:

ΠΟΥΤΑΝΑ: 7/10 (από κοντά είδα πολλές ρυτίδες,αλλά προσωπικά δε χαλάστηκα ΚΑΘΟΛΟΥ!)

ΠΙΠΑ: 9,9/10 (αλήθεια ρε παιδιά, σαν να μου έπαιρνε την ψυχή. Πολύ βαθιά η άτιμη! και δε σταμάταγε με τπτ!)

ΓΑΜΗΣΙ: 6,5/10 (απλά καλό, με τα απαραίτητα εφφε)

Δεν ήταν και άσχημα τελικά. Κράτησα την πίπα της  :dancing:

Αλλά έλεος, πάλι στο γαμωκρέβατο με το μάπα στρώμα-λακούβα ρε;
ΠΑΡΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΤΡΩΜΑΑ!!!

0/10 εκεί!  :tickedoff: 



 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια Φυλής 134 στο μεσαιο σημερα μια σλοβάκα που μου τη σύστησε η τσατσα σαν ιταλίδα Σάρα το όνομά της. Μολις μπήκε στο δωμάτιο μου είπε ότι αν την ακουμπήσω θα με σκοτώσει. Με πέθανε στην πίπα με άγριο τράβηγμα για να με κάνει να χύσω χωρις να την γαμισω...προσοχη μακρια από την Σαρα..  ειναι και αντιπαθητικη μακρια!!!!
 

Επισκέπτης
Αν την ακουμπήσεις θα σε σκοτώσει;Το είπες στην τσατσά μετά;Ρε δεν πάμε καλά...

(Αν είναι αληθές βέβαια το γεγονός...)
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αληθινο πέρα για πέρα, ισα ισα που εγώ θέλησα να την καλμάρω.. αλλά τι να πεις είχαμε έλλειψη απο γυναίκες... ας το σκεφτόταν αυτή καλύτερα μονο η κακία μας ελειπε... από καλοσύνη κανεις δεν έχει χάσει... αυτό ας το ήξερε η πουτάνα Σαρα και το κακο συναπάντημα....
 

Επισκέπτης
Πώς ήταν η τσατσά;Μήπως ήταν η μελαχρινή η κοντή;
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ναι αυτή με κοντα μαλλια μαυρα και φορούσε παντελονι
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
φυλης news,  αντελα στο ποστο της, ντενις στο 109, γινοταν χαμος, την μαθανε πλεον για τα τρελα της γαμησια....  κατεθεσα στη ντανα, γουσταρα μπεμπε κατασταση, δεν φορουσε ξωφτερνα στο πηδημα, ξεχασα να της πω να τα βαλει,  heelover, να της βαλεις χερι να τα φοραει παντα. ολα αυτα απογευμα σημερα. η ντανα την αλλη βδομαδα θα ειναι πρωι.
 

Επισκέπτης
ναι αυτή με κοντα μαλλια μαυρα και φορούσε παντελονι

Μάλλον η Εύα θα ήταν...Αυτή που παρουσιάζει τις γκόμενες σαν να παρουσιάζει αυτοκίνητο σε τηλεοπτική εκπομπή...Μην εμπιστεύεστε τι λέει...Αν δε σας αρέσει εμφανισιακά,φεύγετε....
 

Επισκέπτης
Παιδια Φυλής 134 στο μεσαιο σημερα μια σλοβάκα που μου τη σύστησε η τσατσα σαν ιταλίδα Σάρα το όνομά της. Μολις μπήκε στο δωμάτιο μου είπε ότι αν την ακουμπήσω θα με σκοτώσει.

Κι εσύ δεν της είπες ότι αν δεν την γαμίσεις θα της πατήσεις την μούρη με τα άρβυλα? Ρε δεν γαμιόμαστε λέω εγώ...!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Παιδια Φυλής 134 στο μεσαιο σημερα μια σλοβάκα που μου τη σύστησε η τσατσα σαν ιταλίδα Σάρα το όνομά της. Μολις μπήκε στο δωμάτιο μου είπε ότι αν την ακουμπήσω θα με σκοτώσει. Με πέθανε στην πίπα με άγριο τράβηγμα για να με κάνει να χύσω χωρις να την γαμισω...προσοχη μακρια από την Σαρα..   ειναι και αντιπαθητικη μακρια!!!!

Δεν φταιει η πουτανα αλλα εσυ που δεν σηκωθηκες να φυγεις. Δεν παμε καθολου καλα...
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Σήμερα στις 10:30 , δεύτερη επίσκεψη σε λίγες μέρες στο Ντεπόσπιτο (άλλο Ντεπόσπιτο κ άλλο Ντεπόζιτο). Εμφανίστηκε άλλο ένα ον αγνώστων λοιπών στοιχείων (φύλο κλπ.). Ετούτη τη φορά πήρα το θάρρος και ρώτησα τον τσάτσο για το πού είναι η Ντέπυ . Ακολούθησε ένας μεστότατος διάλογος που σίγουρα αν ζούσε ο μακαρίτης ο Πλάτων θα τον συμπεριελάμβανε στους Διαλόγους του. Ο τίτλος θα ήταν «ΓΕΡΜΑΩΝ ή περί ψωλής» (κατά το «Φαίδων ή περί ψυχής»).
- Μια Ντέπυ που δούλευε εδώ ?
- Παντρεύτηκε η Ντεπυ παιδι μου... (Σωστό. Οι γυναικες παντρευονται, οι άντρες νυμφεύονται. Ο τσάτσος αποδεικνύει οτι ειναι σπουδαγμένος κ μην ακουω βλακειες ότι το είπε στην τύχη...)
- Και πότε θα γυρίσει στη δουλειά?
- Παιδί μου τί λες?Ποτέ  δε θα γυρισει στη δουλειά.(τσατσε το?ριξες και παλι αποψε το φαρμακι σου...  :tickedoff: )!!! Αν την παντρευόσουνα εσύ θα την άφηνες να ξαναδουλέψει?
- Και βεβαια!
Χωρίς διάθεση να περιαυτολογήσω η τελευταία μου ατάκα μπορεί να συγκριθεί μόνο με το  «Frankly my dear , I don?t give a dime» που είπε ο Κλαρκ  Γκέιμπλ  στη Βίβιαν Λι στο «Όσα παίρνει ο άνεμος»...ʼντε και με το «We will always have Paris» του Χάμφρει Μπόγκαρτ στην Ίνγκριντ Μπέργκμαν στην «Καζαμπλάνκα»
Το ξέρω ότι Χρυσαργίζω λιγάκι , αλλά συγχωρέστε με  γιατί μου έστριψε. Η Ντέπυ ήταν η πρώτη μου ....σοκολάτα και... παντοτινή(όπως η ΙΟΝ αμυγδάλου που έλεγε η διαφήμιση). Ανηφόρισα την Αγίου Κωνσταντίνου( ο Κωνσταντίνου του ΟΣΦΠ έγινε ʼγιος??!!!... Μωρέ μπράβο! Πού κρύφτηκαν όλοι αυτοί που τον έλεγαν παλτό?) . Της άναψα δύο κεράκια για βίον ανθόσπαρτον. Αντε ρε Ντεπάρα μας συγκινησες κοτζάμ άντρες. Καλή τύχη και καλούς απογόνους. Θέλω να κάνεις πολλά Ντεπάκια (το διεστραμμένο μου μυαλό μόλις έκανε μια αισχρή σκέψη  . Ύπαγε οπίσω μου Σατανά!!  :grin: )
Υ.Γ. Ποτέ δεν ξεχνάμε ό,τι αγαπάμε από μικροί
        η πρώτη γλυκιά η γεύση στη ζωή
        η πιο μεγάλη επιθυμία
      μια σοκολάτα ΙΟΝ Αμυγδάλου
      που μας φέρνει ευτυχία
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Σημερα θασου κοπελλα απο βενεζουελα καλη συμμετοχη αλλα οχι καλο σωμα 25ευρω 5 στα 10 κακο βολι α!κανει τα κλασικα
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Σήμερα στις 10:30 , δεύτερη επίσκεψη σε λίγες μέρες στο Ντεπόσπιτο (άλλο Ντεπόσπιτο κ άλλο Ντεπόζιτο). Εμφανίστηκε άλλο ένα ον αγνώστων λοιπών στοιχείων (φύλο κλπ.). Ετούτη τη φορά πήρα το θάρρος και ρώτησα τον τσάτσο για το πού είναι η Ντέπυ . Ακολούθησε ένας μεστότατος διάλογος που σίγουρα αν ζούσε ο μακαρίτης ο Πλάτων θα τον συμπ
- Μια Ντέπυ που δούλευε εδώ ?
- Παντρεύτηκε η Ντεπυ παιδι μου... (Σωστό. Οι γυναικες παντρευονται, οι άντρες νυμφεύονται. Ο τσάτσος αποδεικνύει οτι ειναι σπουδαγμένος κ μην ακουω βλακειες ότι το είπε στην τύχη...)
- Και πότε θα γυρίσει στη δουλειά?
- Παιδί μου τί λες?Ποτέ  δε θα γυρισει στη δουλειά.(τσατσε το?ριξες και παλι αποψε το φαρμακι σου...  :tickedoff: )!!! Αν την παντρευόσουνα εσύ θα την άφηνες να ξαναδουλέψει?
- Και βεβαια!
Χωρίς διάθεση να περιαυτολογήσω η τελευταία μου ατάκα μπορεί να συγκριθεί μόνο με το  «Frankly my dear , I don?t give a dime» που είπε ο Κλαρκ  Γκέιμπλ  στη Βίβιαν Λι στο «Όσα παίρνει ο άνεμος»...ʼντε και με το «We will always have Paris» του Χάμφρει Μπόγκαρτ στην Ίνγκριντ Μπέργκμαν στην «Καζαμπλάνκα»
Το ξέρω ότι Χρυσαργίζω λιγάκι , αλλά συγχωρέστε με  γιατί μου έστριψε. Η Ντέπυ ήταν η πρώτη μου ....σοκολάτα και... παντοτινή(όπως η ΙΟΝ αμυγδάλου που έλεγε η διαφήμιση). Ανηφόρισα την Αγίου Κωνσταντίνου( ο Κωνσταντίνου του ΟΣΦΠ έγινε ʼγιος??!!!... Μωρέ μπράβο! Πού κρύφτηκαν όλοι αυτοί που τον έλεγαν παλτό?) . Της άναψα δύο κεράκια για βίον ανθόσπαρτον. Αντε ρε Ντεπάρα μας συγκινησες κοτζάμ άντρες. Καλή τύχη και καλούς απογόνους. Θέλω να κάνεις πολλά Ντεπάκια (το διεστραμμένο μου μυαλό μόλις έκανε μια αισχρή σκέψη  . Ύπαγε οπίσω μου Σατανά!!  :grin: )
Υ.Γ. Ποτέ δεν ξεχνάμε ό,τι αγαπάμε από μικροί
        η πρώτη γλυκιά η γεύση στη ζωή
        η πιο μεγάλη επιθυμία
       μια σοκολάτα ΙΟΝ Αμυγδάλου
      που μας φέρνει ευτυχία
τοσα χρονια δεν τη χορτασες την ντεπυ?
για φαντασου να παντρευτεις πρωην μπουρδελιαρα?
να το κανουμε θεμα για forum?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom