Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 309 άτομα (35 μέλη και 274 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Χθεσινή αργοπορημένη (λόγω 24ωρης αμνησίας) πολύ σύντομη και γρήγορη πρωινή βόλτα στο μετάξι.

Ιάσωνος 1α&1β κλειστά

Ιάσωνος 1γ – 2 κοπέλες. Η Ελίζα, πλαδαρό πιπινάκι μέτριας εμφάνισης με 5-6 κιλά παράπανω, κοντό καστανό μαλλί, μικρό στήθος και πλαδαρό γεμάτο κώλο. Παίζει στην αλυσίδα ιάσωνος 1 και πριν λίγο καιρό ήταν και στο φωκαίας 27 ισόγειο. Πολλές κοπέλες του ιάσωνος 1 ήταν με απόσπαση στο φωκαίας 27 το οποίο λογικά ανήκει στην ίδια αλυσίδα. 2η κοπέλα η Άννα η ξινομούρα, καστανομάλλα με γαμψή μύτη, άσχημο πρόσωπο και καλό σωματάκι με μέτρια στητά στήθη. Την είχα πάρει παλιότερα αφού με άρχισε στα φιλιά και στα χουφτώματα στο σαλόνι και μέσα στο δωμάτιο ήταν πολύ μέτρια. Βασικό πρόγραμμα και οι 2. Η Άννα παλιότερα έκανε ελ.στοματικό.

Κολωνού 27 πάνω – Τσόντα στο σαλόνι και τσατσά μία μέχρι προ μηνών πόρνη αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ που.  Η κοπέλα πέρασε σαν το Βέγγο απο μπροστά μου με αποτέλεσμα μέχρι να πάρω τα μάτια μου απο τα έκτροπα που λάμβαναν χώρα στην TV, να έχει εξαφανιστεί. Την φάτσα δεν τη θυμάμαι αλλά είχε καλό σφιχτό σωματάκι κανονικών κιλών (όχι μοντελέ) με μεγαλούτσικα βυζιά. Βασικό πρόγραμμα.

Κεραμεικού 15 κάτω – Ξανθιά ευτραφής πλαδαρή κοπέλα με λευκό δέρμα και μελαγχολικό βλέμμα. Βασικό πρόγραμμα.

Κεραμεικού 15 πάνω – Μελαχρινή πόρνη με αρκετά κιλά παραπάνω, τεράστια βυζιά και άσχημο πλαδαρό κώλο. Βασικό πρόγραμμα στα 10 ευρώ

Κεραμεικού 13 υπόγειο – Αντζέλικα μελαχρινή κοντή-τάπα πόρνη με τεράστια βυζιά και αυτή, με στρουμπουλό μεγάλο κώλο. Με άρχισε στα χουφτώματα και για μην φανώ αγενής της έπιασα και εγώ ένα βυζί  και ένα κωλομέρι αντίστοιχα, αξιοποιώντας έτσι τη λειτουργικότητα των χεριών μου. Βασικό πρόγραμμα. Ως γνήσιος αδύναμος χαρακτήρας πέρασα στο δωμάτιο με τη συνοδεία της Αντζέλικα ενώ ο δείκτης μου ήταν σφηνωμένος στο μουνί της. Θα ακολουθήσει κριτική.

Κεραμεικού 13 πάνω – Η γνωστή κοπελίτσα από Λεωνίδου 6, καστανή με σχιστά λυπημένα μάτια, με κάποια κιλά παραπάνω και υποσχέσεις ότι είναι πολύ καλή στο δωμάτιο. Βασικό πρόγραμμα.

Υ.Γ : Στο κεραμεικού 13 ισ δεν πήγα καθώς εδώ και μήνες κάνει 2βάρδιες η Ανέτα την οποία έχω πάρει 2 φορές και οι οποίες είναι υπέραρκετες. Να προσθέσω ότι δέχεται φιλιά στο στόμα από οποιονδήποτε κάτι που ανακοινώνεται και στο σαλόνι.
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Χθεσινή αργοπορημένη (λόγω 24ωρης αμνησίας) πολύ σύντομη και γρήγορη πρωινή βόλτα στο μετάξι.
Κάτι για τεράστια άκουσα! Για δωσε καμια λεπτομερεια μπας και δουμε άσπρη μέρα...
 

Επισκέπτης
Κάτι για τεράστια άκουσα! Για δωσε καμια λεπτομερεια μπας και δουμε άσπρη μέρα...
Άκου φίλε μου, για να μην πας τσάμπα και απογοητευτείς και με βρίζεις. Έχω αδυναμία στα 2αρια 2,5αρια και 3αρια (τα οποία θεωρώ μεγάλα), οπότε κάθε βυζί μεγαλύτερου του 3 το χαρακτηρίζω ως τεράστιο γιατί έτσι το αντιλαμβάνομαι εγώ. Η κοπέλα από κερ13υπογειο που πήρα είχε 4αρι γεμάτο (η ίδια μου είπε ότι το σουτιέν της είναι 4αρι χωρίς όμως να το κοιτάξω). Στο κερ15πάνω για την άλλη κοπέλα που αναφέρω, δεν το είδα γυμνό το στήθος της. Φαινόταν πάντως ελαφρώς μεγαλύτερο από το στήθος της 1ης. Αν ψάχνεις αποκλειστικά στήθος όπως αυτό στο avatar σου θα απογοητευτείς. Ελπίζω να ήμουν σαφής.
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Τωρα κατεβηκα μια βολτα και δεν είδα κάτι απο αυτα που λες, ιδιαιτερα στο υπογειο, ηταν μια σχετικα ψηλη, οποτε μαλλον πρεπει να παω αλλη μέρα. Κάλα τα λές πάντως αλλά σ'ευχαριστω διοτι και το 4αρι ειναι καλοδεχουμενο.  ;)
 

Επισκέπτης
Τωρα κατεβηκα μια βολτα και δεν είδα κάτι απο αυτα που λες, ιδιαιτερα στο υπογειο, ηταν μια σχετικα ψηλη, οποτε μαλλον πρεπει να παω αλλη μέρα. Κάλα τα λές πάντως αλλά σ'ευχαριστω διοτι και το 4αρι ειναι καλοδεχουμενο.  ;)
Τετάρτη ξημερώματα στο Μ. Αλεξάνδρου 15, είχε μια μικρούλα, χοντρούλα με τεσσάρια+. Δεν τα είχε έξω αλλά τέτοιο στήθος είναι δύσκολο να κρυφτεί.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
χθες τη νυχτα στη φυλης

59 κατω η σακιρα

80 η ανα μαρια.εμφανισιμο με μερικα περιττα κιλα αλλα πολυ αγενης στο σαλονι οταν εφευγα

84 κατω κουκλι ξενια που τα κανει ολα αλλα δεν τα κανει καλα.

84 πανω καστανο με καλο κορμι κ προσωπο.

86 κατω η σελενα που κανει χαλια γαμησι.πολυ γνωστη πλεον.

67 ξανθια με κορμι μπομπα.φοβερα βυζια.μις πιγκυ.

φωκαιας

25 κατω η μονικα τελειο φυσικο σωμα,χμ προσωπο

25 πανω ξανθο χοντρο(10+ περιττα κιλα) μπαζο.τιγκα στους βρωμιαρηδες μεσα τους ιοιους μετα χαρας δεχοταν

19 ξανθο μπαζο

27 ανω η  σονια 40αρα κατω του μετριου αλβανοφατσα.

27 ημιωροφος,βικτορια...ξανθια βλαχοβουλγαρα μετρια.
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
@67 ξανθια με κορμι μπομπα.φοβερα βυζια.μις πιγκυ.
συναγωνιστές αυτή λέει τίποτα?  :think:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Κ εγώ αυτό ακριβώς θα ρωτούσα ρε παιδιά...Κ εγώ ήμουνα χθες βραδυνή στη Φυλής κ δεν τη θυμάμαι...Τι ώρα την είδες αγαπητέ συναγωνιστή?
Ρωτάω μήπως είχε κλείσει την ώρα που πήγα εγώ...
 

gtheo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Κ εγώ αυτό ακριβώς θα ρωτούσα ρε παιδιά...Κ εγώ ήμουνα χθες βραδυνή στη Φυλής κ δεν τη θυμάμαι...Τι ώρα την είδες αγαπητέ συναγωνιστή?
Ρωτάω μήπως είχε κλείσει την ώρα που πήγα εγώ...
κατα τις 10 το βραδυ ηταν εκει
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Μου κάνει εντύπωση γιατί εγώ ήμουνα κατά τις δώδεκα στη Φυλής κ ενώ είδα όλες τις προαναφερθείσες,τη συγκεκριμένη δεν τη θυμάμαι...Μάλλον θα ήταν κλειστά...

Τελευταία διευκρίνιση για να μην σε κουράζω...

Στο σπίτι που την είδες υπηρεσία είναι ένας άντρας γύρω στα 55-60,κοντούλης με τζιν που συνήθως καπνίζει?
 

gtheo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Μου κάνει εντύπωση γιατί εγώ ήμουνα κατά τις δώδεκα στη Φυλής κ ενώ είδα όλες τις προαναφερθείσες,τη συγκεκριμένη δεν τη θυμάμαι...Μάλλον θα ήταν κλειστά...

Τελευταία διευκρίνιση για να μην σε κουράζω...

Στο σπίτι που την είδες υπηρεσία είναι ένας άντρας γύρω στα 55-60,κοντούλης με τζιν που συνήθως καπνίζει?
καταλαβα ποιον λες.κλασικος σε αυτο το σπιτι.αλλα νομιζω οτι ηταν γυναικα χτες υπηρεσια
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Μηπως ξερει κανεις αν εχει βαρδια η Μαρια η τρελοκοτσιδου τα ΣΚ? Νομιζω εχει την Κυριακη, αλλα δε θυμαμαι αν ειναι πρωινη ή απογευματινη  :think:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
  • Like
Αντιδράσεις: viator

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Ξερει κανεις αν παιρνει κ ξενους?
 

clan

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
πρωινη μεγαλη τσαρκα,για να δω τι θυμαμαι...

φ 109 αριστεραξανθια με τατου στο αριστερο πλευρο και πολυ στυλ γενικα,περιποιημενη,απ αυτες που οι 20χρονοι θεωρουν μουναρες(γνωστη φατσα,αλλα δε θυμαμαι που την εχω ξαναδει)
Είναι η Μαργαρίτα (όντως αρκετά όμορφη) η τσέχα το στουντιοκόριτσο από Κατεχάκη 8, Βριλησσού 24 και καποια στιγμή και Αντιοχείας 64. Τώρα πως "ξέπεσε" ξανά στη Φυλής  :dunno:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Μετά απο μικρή αποχή πίσω στην φυλής για μια γρήγορη βόλτα στο μετέχμιο απογευματινής με βραδινή βάρδια παρέα με το ρεμάλι τον dimit31.

Έχουμε και λέμε λοιπόν:

Απογευματινή βάρδια..

Χωματιανού 11Α: Ξανθιά με μαλλιά μέχρι τους ώμους. Αδύνατη με κανονικό σώμα και κανονικό στήθος. Απλό πρόγραμμα.

Χωματιανού 11Β: Ξανθιά με πιασμένα μαλλιά. Αδύνατη με στεγνό σώμα και μικρό-στητό στήθος και μικρή περιφέρεια. Ωραία παρουσία. Απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66Α: Καστανή με σχετικά κοντά μαλλιά. Δουλεύει εκεί τελευταία. Αδύνατη, μετρίου αναστήματος με μικρό στήθος και ανάλογη περιφέρεια. Έχει και μια μικρή ουλή στην κάτω δεξιά (της) κοιλιακή χώρα. Απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66Δ: Η τσατσά παρουσίασε νεα κοπέλα στον χώρο σύμφωνα με δήλωσή της. Αδύνατη, μετρίου αναστήματος με μικρό στήθος. Αδιάφορη παρουσία. Απλό πρόγραμμα εαν θυμάμαι σωστά.

Φυλής 59 κλασικές βάρδιες και στα δύο

Πάνω: Σακίρα με σορίνα. Η σακίρα τρώει τελευταία και φαίνετε. Έχει ωραίο κορμί και το χαλάει. Μελαχρινή με μακριά μαλλιά. Αδύνατη, κανονική προς ψηλή. Μεγάλο στήθος και ωραία περιφέρεια. Απλό πρόγραμμα.
Η σορίνα είναι αδύνατη με στεγνό σώμα, μαύρα μαλλιά καρέ, μικρό στήθος, μετρίου αναστήματος, ωραία περιφέρεια ανάλογη των κυβικών της. Κοινώς, πιπίνι. Ελεύθερο στοματικό.

Κάτω: Σαμπρίνα με τζούλια. Η Σαμπρίνα είναι αδύνατη με κανονικό σώμα. Κανονική προς ψηλή. Μακριά σπαστά μαυρα μαλλιά. Ωραία περιφέρεια. Είναι αυτό που αποκαλούμε κρεβατογεμίστρα.
Μαζί της η Τζούλια, αδύνατη με στεγνό σώμα, μαύρα μαλλιά καρέ, μικρό στήθος, μετρίου αναστήματος, ωραία περιφέρεια ανάλογη των κυβικών της. Κοινώς, πιπίνι. Ελεύθερο στοματικό και οι δυο τους.

Φυλής 61: Βαλεντίνα. Μελαχρινή, αδύνατη, κανονικού αναστήματος. Μεγάλο στήθος. Τατού tribal σχήματος χαμηλά στην μέση. Πολύ ωραία παρουσία. 69 και ελεύθερο στοματικό. Την είδα αργότερα να αποχωρεί στο τέλος της βάρδιας και την χάζευε όλη η φυλής. Εδώ έγινε κάτι που δεν μου έχει ξανατύχει, ο τσάτσος με κράταγε απο το μπράτσο και δεν με άφηνε να φύγω. Ενω ημουν ευγενικός δεν σταμάταγε μέχρι που είδε οτι με είχε χάσει απο πελάτη. Φυσικά μετά έπεσαν οι μάσκες και του βγήκε ο αγενής εαυτός του. Με τέτοιες συμπεριφορές δεν κερδίζετε κόσμο. Πάρτε το χαμπάρι.

Φυλής 80: Όνομα δεν αναφέρθηκε αλλά αν θυμάμαι καλά απο προηγούμενη βόλτα ήταν η Άννα μαρία. Μελαχρινή με μακριά μαλλιά πιασμένα κοτσίδα. Αδύνατη, κανονικού αναστήματος και κανονικό στήθος. Της πήγαιναν τα άσπρα που φορούσε. Ωραία περιφέρεια. Απλό πρόγραμμα εαν άκουσα σωστά απο τον ευγενέστατο κύριο της υποδοχής ο οποίος ποτέ δεν έχει δείξει να εκνευρίζετε ακόμα και όταν είναι πολλά άτομα στο σαλόνι που αποχωρούν. Τι γνώμες υπάρχουν για αυτήν; Αυτή είναι που μέσα στο δωμάτιο αρχίζει τα έξτρα;

Φυλής 65Α: Το πέτυχα ανοιχτό και δεν έχασα την ευκαιρία να μπώ. Και δεν έχασα. Τζωρτζίνα. Μικρή σε ηλικία. Αδύνατη με στεγνό σώμα. Μικρό στήθος. Μικρή περιφέρεια. Πανέμορφο πρόσωπο με piercing στην μέση του κάτω χείλους. Την χάζευα κυριολεκτικά στο σαλόνι και δεν μπήκα γιατί σχόλαγε. Την είδα μετά στον δρόμο και την χάζεψα ακόμα μια φορά. Ξέρουμε κάτι; Θα μου το φάρει το 20ρι. Απλό πρόγραμμα!

Φυλής 84Α: Μαργαρίτα. Μικρή, αδύνατη με στεγνό σώμα. Κοντά, καστανόμαυρα μαλλιά καρέ. Μικρό στήθος που χωράει στην παλάμη. Μικρή περιφέρεια. Ωραίο τατουάζ στο δεξί (της) πόδι. Μακάρι και οι υπόλοιπες να είναι έτσι. Έχω μπει μαζί της στο πρόσφατο παρελθόν οπότε αποχώρησα. Η κοπέλα αυτή όσες φορές την έχω δει είναι χαρούμενη στο σαλόνι και το κυριότερο, ευγενέστατη κατά την αποχώρηση. Φουλ πρόγραμμα με πρωκτικό.

Φυλής 84Β: Νεαρή κοπέλα. Δεν θυμάμαι να την έχω ξαναδεί. Ξανθιά. Κανονικό στήθος. Αδύνατη με κανονικό σώμα.

Φυλής 86Α: Ξαθιά κοπέλα που δεν θυμάμαι να έχω ξαναδεί. Κοντά μαλλιά. Κάπως αμήχανη στο σαλόνι. Αδύνατη, μετρίου αναστήματος. Πολύ μικρό στήθος. Απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86Β: Ιρίνα. Μελαχρινή με πιασμένα μαλλιά. Αδύνατη, κανονικό ανάστημα, μεγαλούτσικο στήθος για το σώμα της. Ωραία περιφέρεια. Φουλ πρόγραμμα με πρωκτικό.

Φυλής 69Α: Χριστίνα. Κλασικά στην βάρδιά της. Κοντά μαλλιά. Αδύνατη, στήθος κανονικό σιλικόνης. Απλό πρόγραμμα.

Φυλής 92Α: Δεν την έχω ξαναδεί προσωπικά. Αδύνατη με στεγνό σώμα. Μικρό στήθος. Μακριά σπαστά μαλλιά. Ωραία περιφέρεια. Piercing στο κάτω χείλος. Φουλ πρόγραμμα με πρωκτικό.

Φυλής 71Β: Είδα την ιλόνα να αποχωρεί.

Φυλής 71Α: Είδα μια μελαχρινή, αδύνατη και σχετικά ψηλή με μεγαλούτσικο στήθος να αποχωρεί. Ξέρεις κανείς πια ήταν; Ενδιαφέρον.

Κάπου εδώ ξεκινούσε η βραδινή βάρδια.

Έχουμε και λέμε:

Φυλής 71Β: Νεαρή, κοντά μαλλιά. Μικρό στήθος, αδύνατη με κανονικό σώμα. Αδιάφορη εντελώς.

Φυλής 71Α: Μιράντα. Νεαρή, αδύνατη, μετρίου αναστήματος. Μικρό στητό στήθος. Ωραία μικρή περιφέρεια. Ωραία παρουσία. Ελεύθερο στοματικό.

Φυλής 65Β: 2 κοπέλες. Αδύνατη μελαχρινή με πιασμένα μαλλιά. Μικρό στήθος. Καλή περιφέρεια. Μαζί της μια ξανθιά κοπέλα κοντα μαλλιά. Αδύνατη με μικρό αλλά πεταχτό στήθος. Πεταχτή περιφέρεια.

Φωκαίας 17Α: Προ μιλφ, ξανθιά με κοντά μαλλιά. Κανονικό στήθος πεταχτό. Γεμάτη και πεταχτή περιφέρεια. Κλασικά στην βάρδιά της.

Φωκαίας 25Α: Άννα. Έχει θεαθεί να εργάζετε και στο έλλης 3 αλλά και φυλής 86 πάνω. Ξανθιά, με περιτά κιλά. Μεγαλο στήθος και περιφέρεια. Μετρίου αναστήματος. Φουλ πρόγραμμα με πρωκτικό και ελεύθερο στοματικό τελειωτικό όπου θες, σώμα, πρόσωπο, στόμα. Επιθετικό σαλόνι για αυτό προσέχετε όσοι δεν ήστε φαν....

Φωκαίας 25Β: Είδαμε την Μόνικα να αποχωρεί απο την απογευματινή. Και με τα πολιτικά ωραία είναι. Κάτι πρέπει να έχει κάνει στα μαλλιά της. Anyway. Δούλευε η σοφία. Γνωστή απο το φυλής 86πάνω. Αδύνατη, μετρίου αναστήματος με μικρό στήθος. Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 22:
Πάνω αριστερά: Τάνια η ρωσίδα. Μιλφ. Ξανθιά με κοντά μαλλιά. Κανονικό στήθος, Αδύνατη κανονικού αναστήματος.

Πάνω δεξιά: Μελαχρινή μιλφ με πιασμένα μαλλιά, δύνατη κανονικού αναστήματος και κανονικό προς μικρό στήθος. Εμφανίστηκε με ολόσωμο δίχτυ και δύσκολα διέκρινες πράγματα.

Κάτω: Μελαχρινή με πιασμένα μαλλιά. Αδύνατη κανονικού προς μέτριου αναστήματος. Μικρό στήθος. Τίποτα το ιδιαίτερο.

Φωκαίας 27Α: Αγνή. Ρωσίδα μιλφ. Ξανθιά. Αδύνατη με κανονικό σώμα. Κανονικό προς μεγάλο στήθος. Ελεύθερο στοματικό.

Κάπου εδώ αποχωρήσαμε κάπως εκνευρισμένοι απο την οχλαγωγία και τις παρέες απο πιτσιρικάδες οι οποίοι δεν σκόπευαν να μπούν και τριγύριζαν για χαβαλέ όπως δήλωναν και οι ίδιοι στην πλειοψηφία τους!

Μεταφερθήκαμε στο μεταξουργείο.

Ιάσωνος 31 υπόγειο. Τζούλια. Είχα καιρό να την δώ. Μελαχρινή, αδύνατη με στεγνό σώμα. Ωραίο στήθος σιλικόνης αλλά ωραία δουλειά. Εμφανίστηκε κλασικά με τα γυαλάκια της. Αυτή η γυναίκα κάτι μου βγάζει. Στο τσάκ ήμουν να μπώ αλλά ήδη έχω μπεί κάμποσες φορές μαζί της, οπότε το ανέβαλα για το σύντομο μέλλον. Ενω παλιά έκανε απλό πρόγραμμα τώρα πρόσθεσε και το 69.

Λεωνίδου 28

δεξιά: Βικτώρια που εαν άκουσα καλά μετονομάστηκε σε Βίκυ. Ξανθιά, μετρίου αναστήματος. Μικρό στήθος, ωραία περιφέρεια η οποία ώμος χαλάει λίγο απο την κυτταρίτιδα που έχει. Κρίμα γιατί είναι ωραία παρουσία. Ελεύθερο στοματικό.

Αριστερά: Σόνια. Η γνωστή μιλφ και απο αλκιβιάδου. Ξανθιά με πιασμένα μαλλιά, αδύνατη με κανονικό σώμα. Στήθος κανονικό προΐόν σιλικόνης. Απλό πρόγραμμα 10 ευρώ. Ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό 15. Ακολουθεί κριτική, αλλά αύριο γιατί τώρα λέω να την πέσω. Αρκετά καλή στο δωμάτιο!

Αυτά τα ολίγα για σήμερα!!!
:)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom