Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 318 άτομα (39 μέλη και 279 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 19259

Επισκέπτης
Κοντοπουτανο ονοματι Μονικα, επι της Φωκαιας (θαρρω 19).... Ξερει κανεις τιποτα?
Γενικα δεν παω σε μπουρδελα, αλλα η συγκεκριμενη μου δημιουργησε εντονη διαθεση να την επισκεφθω, φιλωντας με επι 2-3 λεπτα συνεχομενα στο σαλονι
Εκτος αυτου, ειναι πολυ γλυκια, αν και το σωμα της ειναι λαπας
Δεν την επισκεφθηκα τελικα λογω ελλειψης ρευστου, αλλα το σκεφτομαι για αλλη ωρα
Αν μου πειτε καλα λογια θα επιχειρησω σημερα

ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ!
ΕΠΙΧΕΙΡΙΣΕ ΤΟ!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 19259

Επισκέπτης
χτες το βράδυ είδα ανοιχτή την πόρτα του Δροσοπούλου 97 και εισήλθα. Γιαγιόνι ξανθό Αλεξάνδρα με περιβολή moulin rouge. 25 ευρώ το πρόγραμμα με ακά και ντουσάκι. Μπρρρρρ

φίλε, τι παίζει γενικά εκεί? το γύρισαν σε πιο light (οικονομικώς και υπηρεσιακώς) κατάσταση? έχω να πάω από εποχής χαρακτηρισμού του υπερώου ως studio! αξίζει?
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Η κατερίνα η σέρβα που δουλεύει στο μεσαίο της Αλκιβιάδου έχει γυρίσει;
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
η αννα -τζουλια απο φ71β ειναι μονο απογευματινες βαρδιες,ή και νυχτερινες?ξερει κανεις?αν οχι,ποια ειναι νυχτα? :helpplea:
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
121
Πόντοι
6.045
ωχ τη θυμαμαι αυτη

ειναι μια ψιλομελαχροινη με καπως κατσαρα μαλλια milf ρωσιδα με πολυ καλες υπηρεσιες

δυστυχως εχω χασει τα ιχνη της εδω και κανα δυο χρονια
Ηταν εξαιρετικη.Πολυ χαμηλων τόνων αλλα σούπερ στις υπηρεσιες και πολυ φιλικη.Αν εχει κανεις κατι υπ όψιν ας μιλησει
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Ηταν εξαιρετικη.Πολυ χαμηλων τόνων αλλα σούπερ στις υπηρεσιες και πολυ φιλικη.Αν εχει κανεις κατι υπ όψιν ας μιλησει
Λέτε για αυτη που είχε κάπως ασιατικά χαρακτηριστικά?
 

Επισκέπτης
Μεσημεριανή, βαρετή επίσκεψη στη Φυλής και στην ευρύτερη περιοχή.
Τα μισά μαγαζιά κλειστά λόγω απεργίας και τα υπόλοιπα άδεια λόγω αναδουλειάς. Ζήτημα να πέτυχα τρεις κοπέλες σττο δωμάτιο.
Η κίνηση στο κέντρο μου θύμισε εποχές προ μετρό. Αγανάκτησα!
Τυχερός όποιος κατέβηκε με δίκυκλο.
Η απεργία πορνείων και μέσων μαζικής μεταφοράς συνεχίζεται και αύριο, οπότε κατά πάσα πιθανότητα θα επικρατεί το ίδιο έρημο τοπίο, ελαφρώς βελτιωμένο λόγω Παρασκευής (ίσως)!

α) ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΟΙΚΟΙ
Φυλής 54Α
Φυλής 54Β
Φυλής 61
Φυλής 65Α
Φυλής 65Β
Φυλής 66Α
Φυλής 66Δ
Φυλής 67
Φυλής 71Β:Είδα τον τσάτσο να φεύγει και να κλειδώνει κατά τις 15:00.
Φυλής 71Γ
Φυλής 74
Φυλής 92Α
Φυλής 92Β
Φυλής 99
Φυλής 134:
Φυλής κ Μ. Προδρόμου πάνω κ κάτω
Φωκαίας 17Β
Φωκαίας 19
Φωκαίας 24
Φωκαίας 27Α
Φωκαίας 27Β και τα δύο
Διδύμου 8Α
Διδύμου 8Β
Διδύμου 25
Διδυμου 27
Αλκιβιάδου 16Β

α) ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΙΚΟΙ
Φυλής 40: Ναταλί από Διδύμου 25! Λεπτό, μαυρομάλλικο με μικρό στήθος. Ελεύθερο στοματικό, πρωκτικό.
Φυλής 59: Σορίνα, Λάουρα! Ψηλές, μαυρομάλλες, εμφανίσιμες. Ελεύθερο στοματικό.
Φυλής 69Α: Η Άννα με απλό πρόγραμμα! Μου είπε ότι χάνω που δεν μπαίνω. Εσύ έχασες κούκλα μου 20 ευρώ που αντί να ανεβάζεις υπηρεσίες, τις ρίχνεις...
Φυλής 69Β: Τάνια! Ξανθό προμίλφ με κωλάρα. Ελεύθερο στοματικό.
Φυλής 71Α: Βίκυ η Πολωνέζα! Ελεύθερο στοματικό.
Φυλής 80: Μια ψηλή μαυρομάλλα με απλό πρόγραμμα. Όχι η Άννα που τραγουδάει εκεί συνήθως.
Φυλής 84Α: Η Ιταλίδα με απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84Β: Η ξανθιά Άννα με ελεύθερο στοματικό.
Φυλής 86Α: Μια μελαχροινή πιτσιρίκα με απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86Β: Η Ξένια με το τέλειο βυζάκι και ελεύθερο στοματικό.
Φυλής 134Α: Μια στρουμπουλή μελαχροινή με βυζάρες και απλό πρόγραμμα.
Φυλής 134Β: Η σαμιαμίδω Πάολα με απλό πρόγραμμα.
Φυλής 109Β: Η λεπτοκαμωμένη Άννα με απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 17Α: Η Τάνια! Ξανθιά νεαρούλα με κωλάρα και απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 25Α: Μια μαυρομάλλα, μικρούλα, τσαχπίνα με απλό πρόγραμμα. Η τσατσά έλεγε ότι γλείφουν όλοι το μουνάκι της επειδή δεν κάνει εξτρά και είναι καθαρή...
Φωκαίας 22 Πάνω Αριστερά: Μαυρομάλλα μέτριας εμφάνισης και ελεύθερο στοματικό.
Φωκαίας 22 Πάνω Δεξιά: Η τσατσά περίμενε τον υπερμούναρο Χριστίνα που δεν είχε πάει στη δουλειά κι ας ήτανε 14:30 το μεσημέρι.
Φωκαίας 22 κάτω Αριστερά: Μια ασχημομούρα με γαμψή μύτη. Ελεύθερο στοματικό, πρωκτικό.
Διδύμου 18Α: Η Αντριάννα κλασσικά με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό.
Διδύμου 18Β: Η Σύλβια με φουλ πρόγραμμα.
Διδύμου 20: Μια Αγάπη. Προγκίλφ που δεν είχα ξαναδεί με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό. Ξανθιά , μέτριας εμφάνισης.
Αλκιβιάδου 16Α: Νταϊάνα κλασσικά με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό.
Αλκιβιάδου 16Γ: Η Ρωσσίδα ξανθιά, μιλφ! Φουλ πρόγραμμα.

Κοινώς, βαρετά, πολύ βαρετά πράγματα παίδες!
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Παιδια καμια πληροφορια για την ΤΖΕΝΗ το γυφτακι υπαρχει την εχω ψαξει αλλα εχει εξαφανιστει
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
καμμια προταση για σημερα το βραδυ για  :pipa2: η γενικως??
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • Gleifei.jpg
    Gleifei.jpg
    31,7 KB · Εμφανίσεις: 17

metaxourgeios

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καμια πληροφορια για την ΤΖΕΝΗ το γυφτακι υπαρχει την εχω ψαξει αλλα εχει εξαφανιστει


Αν εννοείς μία Βουλγάρα με βυζάρες από Φωκαίας 22 και Φυλής 92Β,το τελευταίο καιρό την είχα πετύχει στο μεταξουργείο στο Ιασωνος30 πάνω και μετά έφυγε και από εκεί.
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
121
Πόντοι
6.045
Λέτε για αυτη που είχε κάπως ασιατικά χαρακτηριστικά?
Λέμε για τη Βικυ που δούλευε πρωι στο Διδυμου 8Β και οχι μια μογγολοειδή επίσης Βικυ που δουλευε (ενεργη αυτη ακόμα) κατω απ την Αχαρνών
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
41
Like
3.677
Πόντοι
4.587

isideratos

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
444
Κριτικές
7
Like
74
Πόντοι
1
παρασκευη πρωι σημερα και αφου τα συνδικατα συνεχιζουν τον αγωνα τους για την κατακτηση της μαλακιας ειπα να ξεσπασω σε κανενα μπουρδελακι κοντα στο πρακινγκ που ειχα βρει. Στο παρκινγκ στην αλκιβιαδου ενας πρεζος εχει βαλει το μηχανακι ετσι ωστε να κραταει μια θεση για αμαξι διοτι πηγαινε να παρει ματι στην τροικα της αλκιβιαδου. αφου λοιπον την πουλεψε το χωνω κι εγω με ενα πολυ εληνικο παρκινγκ και κατεβαινω. Ξεκιναω απο ΑΛ.α οπου συνανταω τον πιο κανονικο ανθρωπο για τσατσο που υπαρχει. Ελα ομως που ηταν κλασσικος ελληνας και αρχιζει να μας πρηζει τα αρχιδια μεσα πρινα καλα καλα δουμε την περιβοητη Νταιανα για την τροικα και για τα μηνομονια. Ω ρε  πουστη λεω δε γαμαωα σημερα με το μαλακα που εμπλεξα θα ξενερωσω. Οντας υποστηρικτης εγω των αλλαγων που γινονται στη χωρα μας εχω αρχισει να σκεφτομαι οτι κοιτα ο μαλακας που θα παρει στο λαιμο του την κοπελα και δε θα σηκωθω να φυγω πριν καλα καλα τη δω. Μετα απο 10 λεπτα διαδηλωσης μεσα στον οικο κατα των μνημονιων και των νεων μετρων αποφασιζω να καταθεσω ακριβως διπλα , οποια και να ειναι οπως και να ειναι ετσι απο σπασιμο. Μπαινω λοιπον στο (Γ) αφου το Β δεν αξιζει καν να προσπαθησεις και ειναι η γνωστη Στελλα Μιλφ ψιλοσαβουρα ξανθια γρια μη σας πως με κραγιον σα θριλερ τι να λεμε τωρα , οσοι την ξερουν καταλαβαινο7υν. Λ εω ενταξει με τα νευρα που ειχα θα κλεισω τα ματια και θα καταθεσω στο στομα , γιατι αν τη γαμαγα παιδια ειμαι σιγουρος πως θα εκανα εμετο στη θεα του μουνιου της. Ετσι και εγινε λοιπον . Τελικο συμπερασμα: Τα συνδικατα , οι χουντικοι και οι κηφηνες του Σαμαρα εχουν πλεον εισχωρησει σε ολα τα μπουρδελα μεταφορικα και κυριολεκτικα. Βγαινοντας αρχισα να σκεφτομαι οτι μαλλον ειναι καλυτερα να εχεις μια δικια σου να γαμας αλα ξερω πως μετα απο 2εβδομαδες παλι πουτανα θα ψαχνω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom