Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 363 άτομα (51 μέλη και 312 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.568
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
ρε μαλακα τη σαντρα λες?δε λεω τη σαντρα :headbang:(ειδα την κριτικη σου)
αυτη λενε ισπανιδα ρε :rolleyes:
εσυ λες ενα κοντοπουτανο  :think:
που ανεβαινει το βραδυ στη θεση της σαντρας :think:
πως την ειδες ρε λουστρακο
θα μας φας το μωρο μας  :tickedoff:
πως το παθες και εχεις γουστο ξαφνικα  :birdman:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
αυτη λενε ισπανιδα ρε :rolleyes:
εσυ λες ενα κοντοπουτανο  :think:
που ανεβαινει το βραδυ στη θεση της σαντρας :think:πως την ειδες ρε λουστρακο
οχι.στο 69β λεω :)τι δεν καταλαβες? :)απογευματα στο 69β :)ψηλη ειναι,οχι κοντη.οπως την περιεγραψα.
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0

Επισκέπτης
παιδια μια που ειναι στο φυλης 69β απογευματα,ψηλη μαυρομαλλα ,ωραιο κορμι και ασχημα δοντια τι λεει στο δωματιο?εχει κανεις υποψιν του?

η τσα2 την παρουσιαζει ως ισπανιδα απ τη μπαρθελονα...νομιζω εχει παρει το ματι μου μια κριτικη με τετοιο τιτλο :think:
αν λες μια βυζαρου με σγουρο μαλλι που το καλοκαιρι δουλευε στο 65 κατω και το παιζει μπαρτσελονετα και ειναι απο την χωρα του δρακουλα κρατα τα λεφτα σου καλυτερα.το σαββατο πρωι την πετυχα στο 71 κατω.εχει και τατουαζ χαμηλα στην πλατη
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
αν λες μια βυζαρου με σγουρο μαλλι που το καλοκαιρι δουλευε στο 65 κατω και το παιζει μπαρτσελονετα και ειναι απο την χωρα του δρακουλα κρατα τα λεφτα σου καλυτερα.το σαββατο πρωι την πετυχα στο 71 κατω.εχει και τατουαζ χαμηλα στην πλατη
:2funny:

εχει πολυ στητο βυζι...βγαζει ματι και κακοφτιαγμενα δοντια :think:οντως τωρα που το λες παιζει να την εχω δει φ65β
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
φυλης 71α Βερονικα πιπιναρος με με τρελο πατουρι , απλο προγραμμα αλλα τελειωτικο στα βυζακια της

Μου συστηθηκε σαν Μιραντα αν δεν κανω λαθος.... πολυ ομορφο μικρο, με πολυ ωραιο σωμα και προσωπο, σπαστο καστανο μακρι μαλλι.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.610
Πόντοι
46.232
Μου συστηθηκε σαν Μιραντα αν δεν κανω λαθος.... πολυ ομορφο μικρο, με πολυ ωραιο σωμα και προσωπο, σπαστο καστανο μακρι μαλλι.
οχι δεν κανεις λαθος...απλα η τσα τσα αλλες φορες την παρουσιαζει σαν μιραντα κ αλλες σαν βερονικα  ;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

dimgeo51

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
αγαπητοί φίλοι, έχετε ιδεα αν παιζει στην πιάτσα η παλιά Βικη που δούλευε πριν 2 χρόνια στο Διδύμου 8Β, μια πολύ καλή mlf, με πολύ καλές υπηρεσίες
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
αγαπητοί φίλοι, έχετε ιδεα αν παιζει στην πιάτσα η παλιά Βικη που δούλευε πριν 2 χρόνια στο Διδύμου 8Β, μια πολύ καλή mlf, με πολύ καλές υπηρεσίες
ωχ τη θυμαμαι αυτη

ειναι μια ψιλομελαχροινη με καπως κατσαρα μαλλια milf ρωσιδα με πολυ καλες υπηρεσιες

δυστυχως εχω χασει τα ιχνη της εδω και κανα δυο χρονια
 

Επισκέπτης
Μίνι ενημέρωση από Μεταξουργείο πριν λίγη ώρα μετά από έκτακτη καταδρομική μικρής διάρκειας.

Αχιλλέως 51: Τάνια η Αλβανίδα λίγο πριν την αλλαγή βάρδιας! Ελεύθερο στοματικό, κώλος, τελείωμα στο σώμα με 20 ευρώ. Τραγουδάει πάλι το πρωί.
Τιμήθηκε για δεύτερη φορά απόψε και έχει γραφτεί κριτική για πάρτη της παλιότερα.
Αχιλλέως 40: Από τις πλέον trashy περιπτώσεις που κυκλοφορούν αυτή την εποχή!
Δυστυχώς είχαμε την τύχη να τη δούμε και προχθές με το φως του Ηλίου...
Απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και φουλ στα 15.
Μεγ. Αλεξάνδρου 15: Νεαρή, αρκετά ευτραφής με μεγάλα κρεμαστάρια για τους λάτρεις του είδους. Απλό πρόγραμμα στα 10.
Μεγ. Αλεξάνδρου 17: Αδιάφορο μαυρομάλλικο προμίλφ με κώλο στα 10 ευρά.
Μεγ. Αλεξάνδρου 22Β: Εμφανίσιμη ξανθιά νεαρή με τατουάζ λαγουδάκι στην κοιλιακή χώρα. Απλό πρόγραμμα στα 10.
Ιάσωνος 27Α: Νεαρή μαυρομάλλα με μικρό στήθος. Απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ και παρτούζα με τα διπλά.
Ιάσωνος 30Β: Μούναρος Τζουλιάνα! Σοφιστικέ γυαλλάκι, μαύρο μαλλί και πλαστικές βυζάρες! Απλό πρόγραμμα στα 15.
Θεωρούμε εξαιρετικά εγωιστικό το γεγονός της μη πώλησης του κώλου της...
Επαναλαμβάνω... Μ Ο Υ Ν Α Ρ Ο Σ !
Ιάσωνος 36: Μαύρη, πίσσα, κατράμι. Δεν την πήραμε χαμπάρι στην αρχή επειδή στεκότανε στη σκιά... Απλό πρόγραμμα στα 10.
Ακούτε lustforlife και duskolieggrafi; ;)
Ιάσωνος 37Β: Ξανθιά με προσφορά κώλου στα 15 ευρώ.
Ιάσωνος 44: Αλέξια η Αλβανίδα! Μουρλό, νεαρό κοντοπούτανο που άνοιγε την πόρτα και σε κυνηγούσε στο δρόμο! Μαζί της και μια άλλη ψηλή νεαρή. 15 ευρώ η κάθε μία με απλό πρόγραμμα.
Παρτούζα μόνος μ' αυτές ή ακόμα και δύο με δύο!

Αυτά τα ολίγα για σήμερα δυστυχώς... Καλή τσάρκα να έχετε παίδες!

Υ.Γ. Κάποιες τσατσόγριες μου λέγανε ότι αύριο και μεθαύριο έχουν απεργία... Άλλες πάλι δεν ξέρανε τίποτα!
Αλήθεια ή απλά κόλπο για να με κάνουν να μπω;
 

Επισκέπτης
:sunglasses:

τι ελεγε η μαυρουλα? :fuck1:νυχτερινη βαρδια ειναι αυτη ε? :think:
Ψηλή, ευθυτενής, εμφανίσιμη.
Μου θυμίζει μια που ήταν πριν 3-4 χρόνια στη Φυλής και ήτανε φόλα στο κρεβάτι αλλά έχει περάσει καιρός από τότε και οι μαύρες μοιάζουνε.

Ναι νυχτερινή. Εκεί είναι τώρα.
Αν τύχει και τη δοκιμάσεις πες καμιά κουβέντα ;)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
χτες το βράδυ είδα ανοιχτή την πόρτα του Δροσοπούλου 97 και εισήλθα. Γιαγιόνι ξανθό Αλεξάνδρα με περιβολή moulin rouge. 25 ευρώ το πρόγραμμα με ακά και ντουσάκι. Μπρρρρρ
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
χτες το βράδυ είδα ανοιχτή την πόρτα του Δροσοπούλου 97 και εισήλθα. Γιαγιόνι ξανθό Αλεξάνδρα με περιβολή moulin rouge. 25 ευρώ το πρόγραμμα με ακά και ντουσάκι. Μπρρρρρ
προκειται για την αλεξανδρα που καποτε δουλευε στο αλκαμενους 117,διδυμου 18 κατω και κατοπιν κολωνου
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
στην απογευματινη βαρδια του λιοσιων 76 κατω δουλευει η λιλιαν απο διδυμου 20 και αγκυρας 12
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Κοντοπουτανο ονοματι Μονικα, επι της Φωκαιας (θαρρω 19).... Ξερει κανεις τιποτα?
Γενικα δεν παω σε μπουρδελα, αλλα η συγκεκριμενη μου δημιουργησε εντονη διαθεση να την επισκεφθω, φιλωντας με επι 2-3 λεπτα συνεχομενα στο σαλονι
Εκτος αυτου, ειναι πολυ γλυκια, αν και το σωμα της ειναι λαπας
Δεν την επισκεφθηκα τελικα λογω ελλειψης ρευστου, αλλα το σκεφτομαι για αλλη ωρα
Αν μου πειτε καλα λογια θα επιχειρησω σημερα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom