Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 253 άτομα (22 μέλη και 231 επισκέπτες)

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Αν σου πω καμμια κουβέντα, θα δεις ...  :s&m_2:

:2funny:

Παρα πολύ καλή ενημέρωση Lex !!!


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Γιατί στρατηγέ μου;
Υπέπεσα σε κάποιο παράπτωμα;
Θα βγω στην αναφορά;
:grin:

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!
images
 

Επισκέπτης
Μετά απο μικρή αποχή πίσω στην φυλής για μια γρήγορη βόλτα στο μετέχμιο απογευματινής με βραδινή βάρδια παρέα με το ρεμάλι τον dimit31.


Φυλής 65Α: Το πέτυχα ανοιχτό και δεν έχασα την ευκαιρία να μπώ. Και δεν έχασα. Τζωρτζίνα. Μικρή σε ηλικία. Αδύνατη με στεγνό σώμα. Μικρό στήθος. Μικρή περιφέρεια. Πανέμορφο πρόσωπο με piercing στην μέση του κάτω χείλους. Την χάζευα κυριολεκτικά στο σαλόνι και δεν μπήκα γιατί σχόλαγε. Την είδα μετά στον δρόμο και την χάζεψα ακόμα μια φορά. Ξέρουμε κάτι; Θα μου το φάρει το 20ρι. Απλό πρόγραμμα!


:thumbsup: σας ζηλεύω ρε κουφάλες!!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Γιατί στρατηγέ μου;
Υπέπεσα σε κάποιο παράπτωμα;
Θα βγω στην αναφορά;
...
Θα βγεις βέβαια !!!  :booty: :booty: :booty:

Γιατί έκανες μακροσκελή ενημέρωση και σημειώνεις ότι... "γράφεις αυτά τα λίγα σήμερα"  ;)
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Φυλής 71Α: Είδα μια μελαχρινή, αδύνατη και σχετικά ψηλή με μεγαλούτσικο στήθος να αποχωρεί. Ξέρεις κανείς πια ήταν; Ενδιαφέρον.
Tη Σάντρα με τη σιλικόνη είδες μάλλον.Εχει κριτικές στο 71.Συνηθως μετα τις 12 δουλέυει στο 109α ή β.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Θα βγεις βέβαια !!!  :booty: :booty: :booty:

Γιατί έκανες μακροσκελή ενημέρωση και σημειώνεις ότι... "γράφεις αυτά τα λίγα σήμερα"  ;)
Μπα. Παλιότερα περπατούσα περισσότερο.

Όπως και να έχει ώμος μας λείπει η δική σου νότα αγαπητέ.....

Έχει όψη κακοποιημένης νοικοκυράς...
Εχει ενα υφος λιγο υποτονικο ορισμενες φορες αλλα δεν θα το χαρακτηριζα και κακοποιημενη νοικοκυρα.
Βεβαια γουστα ειναι αυτα!  ;)
Αλλωστε ειναι μικρη σε ηλικια για να χαρακτηριστει νοικοκυρα...  :grin:

Tη Σάντρα με τη σιλικόνη είδες μάλλον.Εχει κριτικές στο 71.Συνηθως μετα τις 12 δουλέυει στο 109α ή β.
Σε ευχαριστω!  :)
 

Επισκέπτης
Οντως η τζουλιανα με το γυαλι εχει και ασχημη φατσα αμα την προσεξετε. Δεν μου εκανε εντυπωση, αν και εχει ωραιο σωμα.
Άσχημη φάτσα η Τζουλιάνα; :huh:
Τέτοια προστυχόφατσα δεν μπορεί να θεωρηθεί άσχημη για κανέναν λόγο.
Κάτι μου λέει ότι σ' αρέσουν οι γλυκές παρουσίες. Ε η Τζουλιάνα δεν ανήκει σ' αυτές σίγουρα.
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Για καποιον που ρωτησε ,η Μαρια τρελοκοτσιδου δουλευει αυριο το πρωι.
 

Επισκέπτης
Πρωινή στην φυλής – LONG LIVE ROCK N’ ROLL

Η σημερινή περιπλάνηση ξεκίνησε ροκ αφού στο αποκλεισμένο σύνταγμα από τους αγανακτισμένους που είχαν βγει με δαδιά και τσουγκράνες :hammer: :hammer:, ακούγονταν από τα ηχεία ένας εξίσου οργισμένος Β.Παπακωνσταντίνου να τραγουδά «Ελλάς, Ελλάς...». :rockon: Σκιάχτηκα απ΄την φοβερή αυτή εικόνα και την έκανα προς φυλής για λίγο ερωτικό αισθησιακό σεξ όπου αρκετά μπουρδελάκια έπαιζαν ροκ.

Είχαμε λοιπόν:

Διδύμου 20 – Η Λίλιαν από αγκ12 με ελ.στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 16 – Βαλέρια, 50άρα χαμογελαστή τζιλφ (κατά την εκτίμησή μας), κοντό ξανθό μαλλί με κάμποσα κιλά παραπάνω με ελ.στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 8 κάτω – η γνωστή Κάρμεν με την ωραία κωλάρα στα 25 ΕΥΡΩ (αμ πως...). Βασικό πρόγραμμα. Όση ώρα περιμέναμε ακουγόνταν απ΄τα ηχεία τα μαγευτικά φωνητικά του David Coverdale στο “Soldier Of Fortune” .

Διδύμου 8 πάνω – Μαυριδερή κοντή χαμογελαστή κοπέλα μαυρομάλλα με σφιχτοδεμένο σωματάκι (όχι μοντελέ) με ωραία κωλάρα κι αυτή. Βασικό πρόγραμμα.

Φωκαίας 17 πάνω – Κλειστό ενώ το κάτω ήταν ανοιχτο αλλά δεν μπήκα

Φωκαίας 19 – 2 κοπέλες: Η γυρολόγος Μαρία με το λιγνό σώμα και τα κοντά μαυροκόκκινα μαλλιά, γνωστή από παντού. Νομίζω ελ.στοματικό. 2η κοπέλα η γυμνή Ρωξάνη που με καύλωσε πάρα πολύ αλλά ευτυχώς συγκρατήθηκα. Τη Ρωξάνη την είχα πάρει όταν είχε πρωτοεμφανιστεί πριν 3 χρόνια νομίζω, στο φωκαίας 17πάνω με πολύ απογοητευτικά αποτελέσματα. Κάνει ελ.στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 25 κάτω – Μαυρομάλλα με κόκκινες ανταύγιες κανονικού αναστήματος με παραπανίσια κιλά, μεγάλα χυτά βυζιά με φλέβες και μεγάλες θηλές. Η τσατσά ανακοίνωσε βασικό με φιλάκια στα βυζάκια και τελειωτικό στο στήθος (ότι πρέπει για τον επόμενο) :2funny: :2funny:

Φωκαίας 27 πάνω – Ντιάνα, ξανθιά μιλφ με παραπανίσια κιλά, λευκό δέρμα και χυτά μεγάλα βυζιά κ αυτή. Βασικό πρόγραμμα. Εδώ ακούσαμε λίγο Creedence Clearwater Revival και “Who’ll stop the rain

Φωκαίας 24 – Χριστίνα, μαυριδερό πιπίνι με λαχταριστό κορμάκι και ωραία στητά μικρά βυζάκια με πεταχτές θηλές. Κι αυτή με κάβλωσε αλλά το βλέμμα και το χαμόγελο της δεν με έπεισαν (εάν τα αποκωδικοποίησα σωστά) οπότε έφυγα λιγάκι απογοητευμένος. Φουλ πρόγραμμα αλλά από κριτικές νομίζω δεν το εφαρμόζει.

Φυλής 61 – Όταν μπήκα έπαιζε Ozzy Osbourne και “rock n’ roll rebel”, με τον αλβανό τσάτσο να ορκίζεται σε θεούς και δαίμονες ότι η κοπέλα του με λίγα λόγια είναι και ΓΑΜΩ! Ήταν η γνωστή Βαλεντίνα από φωκ22, ψηλή μελαχρινή με χαλαρό σώμα και μεγάλο στήθος πεσμένο. Ελ.στοματικό.

…they say I worship the devil
They must be stupid or blind
i’m just a rock n’ roll rebel…


Αγκύρας 12 αριστερά – Αναστασία, αρκετά λεπτή μιλφ με περούκα (μαυροκόκκινη νομίζω). Πιθανολογώ ότι είναι η γνωστή Αναστασία από διδ20 αλλά δεν είμαι σίγουρος. Ελ.στοματικό και τελειωτικό.

Αγκύρας 12 δεξιά – Ιβάνα από διδ20 με παραπονεμένο σεμνό ύφος.

Φυλής 71 υπόγειο – Κλειστό.

Φυλής 92 παλιό – Η γνωστή Τζούλια από φυλ92,71 και κάποιο studio. Μελαχρινή κοπέλα με ωραίες καμπύλες. Βασικό πρόγραμμα. Την είχα πάρει πριν κάποιους μήνες και η μία φορά ήταν αρκετή. Η Τζούλια έβαλε τον κώλο της στη μούρη μου δαιμονίζοντας με, αλλά χωρίς να καταφέρει να περάσω. Κατά την παρουσίαση εκθειάζονταν συνεχώς από την γκριζομάλλα 50άρα σκατοτσατσά που ήταν αρκετό καιρό στο φυλ84πάνω και η οποία είναι απ’τις πλέον αντιπαθητικές. Όταν σηκώθηκα για να φύγω μου έκλεισε το δρόμο και μου έλεγε συνεχώς 
«κάτσε να τη δοκιμάσεις»
«την έχω πάρει ήδη» απάντησα
«Α ναιιι... κι εσένα σε έχουνε πάρει ήδη» αποκρίθηκε γελώντας
(δεν πολυκατάλαβα το χιούμορ της, αλλά υποθέτω εννοούσε ότι κάποιος κάποια στιγμή μου έκανε καυτό παθιασμένο αντρικό έρωτα)  :fuck2: :fuck2: :fuck2::2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
«Με κατατρόπωσες, φεύγω χωρίς λόγια» απάντησα
«Ναι φύγε κι άμα σε ξαναδώ...» (αλλά ήδη είχα βγει και δεν άκουσα το υπόλοιπο)
Πάντως κάποια τραγική μοίρα με περιμένει αν ξαναπατήσω το πόδι μου εκεί. :uzi:

Φυλής 71 – Η γνωστή Βίκυ του οίκου. Κατάθεση. 2η φορά μαζί της και τελευταία. Τα προκαταρκτικά της, όπως και η πίπα της είναι πολύ καλά, αλλά στο σεξ δεν έχει την άνεση που πάντα αποζητώ. Είναι σφιγμένη και αμύνεται με άβολες στάσεις του σώματός της. Όσο ήμασταν στο δωμάτιο ακούσαμε Def Leppard και “Love Bites”, Rainbow και “Temple of the king” και Hall & Oates “She’s a maniac”.

Αυτά. Εάν δεν υπάρξει κάποια έκτακτη εργασιακή υποχρέωση και δεν γίνεται της πουτάνας απ’τον καιρό θα υπάρξει και απογευματινή ενημέρωση. Καλό σαββατοκύριακό σε όλους.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Άσχημη φάτσα η Τζουλιάνα; :huh:
Τέτοια προστυχόφατσα δεν μπορεί να θεωρηθεί άσχημη για κανέναν λόγο.
Κάτι μου λέει ότι σ' αρέσουν οι γλυκές παρουσίες. Ε η Τζουλιάνα δεν ανήκει σ' αυτές σίγουρα.
Ουτε εκφυλη φατσα δεν θα ελεγα συμφωνα με την κριση κ τα γοθστα μου. Ισως σας παρασερνουν τα γυαλακια της γραμματεως, παντως εμενα δεν μ αρεσε.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.568
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Ουτε εκφυλη φατσα δεν θα ελεγα συμφωνα με την κριση κ τα γοθστα μου. Ισως σας παρασερνουν τα γυαλακια της γραμματεως, παντως εμενα δεν μ αρεσε.
φαντασου και εισαι γνωστος ανεμομυλος :birdman:
αθηνα εισαι ρε κανεις τη θητεια σου εδω  :huh:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
θελω να τον δωσω μια στα γρηγορα αλλα βαριεμαι να παω  :'( :'( :'(
 

Επισκέπτης
Ουτε εκφυλη φατσα δεν θα ελεγα συμφωνα με την κριση κ τα γοθστα μου. Ισως σας παρασερνουν τα γυαλακια της γραμματεως, παντως εμενα δεν μ αρεσε.
Όταν την πρωτοείδα μου ξέφυγε άθελά μου ένα σφύριγμα. Το κατάλαβε αυτή και ήρθε και μου κουνούσε τον κώλο της.
Κορμάρα και καυλόφατσα για τα δικά μου γούστα.
Άμα την δοκιμάσω δεν ξέρω τι βαθμολογίες θα βάλω αλλά στην εμφάνιση μπαίνει οχτώ ίσως και εννιαράκι!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Άσχημη φάτσα η Τζουλιάνα; :huh:
Τέτοια προστυχόφατσα δεν μπορεί να θεωρηθεί άσχημη για κανέναν λόγο.
Κάτι μου λέει ότι σ' αρέσουν οι γλυκές παρουσίες. Ε η Τζουλιάνα δεν ανήκει σ' αυτές σίγουρα.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.  :thumbsup: Την έχω πάρει κάμποσες φορές και απο κοντά ειναι ακόμα πιο όμορφη.
Αλλά όπως είπα και πριν. Γούστα είναι αυτά.....


Όταν την πρωτοείδα μου ξέφυγε άθελά μου ένα σφύριγμα. Το κατάλαβε αυτή και ήρθε και μου κουνούσε τον κώλο της.
Κορμάρα και καυλόφατσα για τα δικά μου γούστα.
Άμα την δοκιμάσω δεν ξέρω τι βαθμολογίες θα βάλω αλλά στην εμφάνιση μπαίνει οχτώ ίσως και εννιαράκι!
Εγω παντως 9 εβαλα!
:grin:
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
Για καποιον που ρωτησε ,η Μαρια τρελοκοτσιδου δουλευει αυριο το πρωι.

στο ιδιο σπιτι μια μονικα που ειναι 1,75 (μην πω και παραπανω) ξερει κανεις τιποτα ?
προσπαθησα να διαβασω κριτικες αλλα στο Αλκ 113 δεν εχει. απο καποιο αλλο σπιτι που δουλευε καμια κριτικη ?
 

Επισκέπτης
Δυστυχώς τζόκερ το επίπεδο μουσικής στο μετάξι ήταν ακριβώς αντίθετο της φυλής. Περισσότερες πληροφορίες παρακάτω.

Απογευματινή βόλτα στο μετάξι όπου η κατάσταση ήταν τραγική, καθώς οι περισσότερες κοπέλες ήταν λίαν επιεικώς μπάζα, οι πάκηδες κινούνταν ανά δεκάδες και υπήρχε τρομερός συνωστισμός. Επιπρόσθετα υπήρχε μια μπόχα από σάπια σφουγγαρίστρα, ποδαρίλα από βρωμιάρηδες με παντόφλες καθώς και μια εκνευριστική αρκουδιάρικη ασιατική μουσική που ήταν λες και είχες πιάσει κάποιον απ’το λαίμο και τον χτυπούσες στον τοίχο για να ομολογήσει. Δεν ξέρω πόσο ενδιαφέρον έχει μια ενημέρωση από μετάξι καθώς δεν είναι και πολύ δημοφιλές και αφετέρου δεν θυμάμαι και πολλές λεπτομέρειες γιατί το επίπεδο των κοριτσιών όπως είπα ήταν πολύ χαμηλό. Επειδή όμως γύρισα πολλά σπίτια ας αναφέρω τι είδα

Ιάσωνος 1α – Κλειστό. Έχω μήνες να το δω ανοιχτό.

Ιάσωνος 1β μεσαίο αρ. – Η Ελίζα, πλαδαρό κοντό πιπίπνι, με καστανό κοντό μαλλί. Βασικό στα 15. Έχει παίξει και φωκ27ις.

Ιάσωνος 1β μεσαίο δεξ. – Εύα από Καζακστάν. Πολύ αδύνατη όμορφη καστανή κοπέλα με βασικό πρόγραμμα. Βασικό στα 15.

Ιάσωνος 1γ – Στέλλα με κοντό ξανθό μαλλί, κάποια παραπανίσια κιλά και φαρδιά περιφέρεια. Βασικό στα 15.

Στα μπουρδέλα της ιασωνος1 είμαι αρκετά μισητός σε κοπέλες και τσατσάδες γιατί πάντα ήμουν πολύ επιλεκτικός. Ενώ τις είχα πάρει σχεδόν όλες από μία φορά μόνο με λίγες συνέχισα σταθερά. Αυτές ήταν η γνωστή Σοφία από φυλής, η Ζάνα η καζακστανή και αργότερα η Ρουσλάνα η καζακστανή. Σήμερα πήγα να καταθέσω για μια ακόμη φορά στη Ρουσλάνα αφού περνάω καλά μαζί της και επειδή έλειπε λόγω περιόδου, η τσατσά (μια κωλόγρια που μοιάζει με playmobile, όχι η ευγενική με το κοντό ξανθό μαλλί) αρχισε πάλι τις ειρωνείες και ότι έρχομαι συνέχεια και δεν περνάω και ότι κάνω σεξ μόνος μου. Δεν είπα τίποτε γιατί οι τσατσάδες πραγματικά είναι απ’τους πιο ηλίθιους ανθρώπους που υπάρχουν. Έχουν φάει τη ζωή με το κουτάλι και σε καταλαβαίνουν αμέσως τι άνθρωπος είσαι. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Ιάσωνος 20 δεξιά – Μια μαυρομάλλα αχλάδω ανάξια λόγου

Ιάσωνος 19 κάτω – Η Αντρέα από κολωνου27ις. Μαυρομάλλικο πολύ αδύνατο πιπίνι με ωραίο στητό στηθάκι. Βασικό στα 15. Την είχα πάρει όταν είχε πρωτοέρθει με καλούτσικες εντυπώσεις. Ο προφέσορας νομίζω είχε πει ότι στην πορεία άλλαξε προς το χειρότερο.

Ιάσωνος 19 πάνω – Αδιάφορη χοντρούλα στα 10 ευρώ

Λεωνίδου 28 κάτω – Ιωάννα η φόλα από κεραμεικού 13 πάνω. Μαυρομάλλα, λιγάκι ψηλή με ωραίο αρμονικό σώμα και ωραίες καμπύλες. Όταν την είχα πάρει ήταν μεγάλη ξεπέτα και διαθέτει ένα από τα πιο ξινισμένα μούτρα που έχω δει. Βασικό στα 15.

Ιάσωνος 27 – Πλαδαρή ψηλή μαυρομάλλα με ωραίο στήθος. Την έχω δει και φυλης 134ις. Βασικό στα 10.

Ιάσωνος 30 ημιορ. – Η φλώρα από φωκ17 προ 3ετίας. Κοντοπόδαρη τάπα, βαμμένη ξανθιά με ωραίο στήθος. Βασικό στα 10.

Ιάσωνος 30 ημιυπ. – Η γνωστή όμορφη τζουλιάνα με το γυαλί και το ωραίο σώμα. Την έχω δει πολλές φορές και θέλω να την πάρω αλλά είναι πολύ ψυχρή στο σαλόνι και πιστεύω μέσα δεν θ’αφήνει καθόλου προκαταρκτικά. Πάντως υπάρχουν κάποιες καλές κριτικές απ’τον Lex80. Βασικό στα 15

Ιάσωνος 31 υπογειο – Μικρόσωμη αδύνατη κοπελίτσα με λευκό δέρμα, άβυζη. Νομίζω ειρήνη την είπαν. Βασικό

Ιάσωνος 33 – Μικρόσωμη μελαχρινή κοπελίτσα με ωραίο κορμάκι, Μαρία νομίζω. Βασικό στα 10

Ιάσωνος 37 πάνω – Απίστευτη μπόχα απ’τους 15 παρευρισκομένους εκείνη τη στιγμή, με την κοπέλα να αργεί πολύ στο δωμάτιο οπότε και την έκανα.

Ιάσωνος 37 κάτω – Κοντοπίθαρη αδύνατη καστανή μιλφ με πεταχτές ρώγες. Βασικό στα 10.

Ιάσωνος 44 – 2 κοπέλες. Άννα η βουλγάρα, μαυρομάλλα με άσχημο σώμα, δέρμα και πρόσωπο. Πρωκτικό. Η συγκεκριμένη με είχε παρασύρει με τη βία παλιότερα με αποτέλεσμα να δώσω το 15αρι. Όταν ξεβρακώθηκε και είδα το στήθος της, μικρό και μαραμένο τελέιως δεν μου σηκώνοταν με τίποτα. Είναι απ΄τις φορές που κάποιος αηδιάζει με τον εαυτό του. 2η κοπέλα μια αδιάφορη με ωραίο στήθος και κώλο που είναι συνέχεια με το δάχτυλο στη μύτη. Ε...ούτε και σήμερα πρωτοτύπησε. Ελ.στοματικό στα 15.

Ιάσωνος 46 πάνω – Ένα κοντό μελαχρινό μπάζο και μια άλλη που δεν κατάφερα να δω απ’το σμήνος των πάκηδων που την είχαν περικυκλώσει για να της πιάσουν κανά βυζάκι ή κωλαράκι.

Ιάσωνος 46 μεσαίο – ένα αχλαδοειδές μελαχρινό μπάζο και μία άλλη καστανή προμιλφ με καλο σώμα και μεγάλο στήθος. Βασικό στα 15

Ιάσωνος 46 αριστερά – Ένα καστανό μαυριδερό μπάζο και ένα ξερακιανό μιλφ με κοντό μαλλί. Το μιλφ με κοιτούσε με ένα ερωτικό και συνάμα ικετευτικό βλέμμα με αποτέλεσμα να αποφεύγω να την κοιτάω στα μάτια, γιατι ήξερα ότι δεν υπήρχε ούτε 1 πιθανότητα να περάσω.

Ιάσωνος 43 – Χοντρό μελαχρινό μπάζο με πρωκτικό στα 15.

Τα μπουρδελάκια στην Περδίκα ήταν κλειστά

Μεγ.Αλεξάνδρου 15 – Η σιχαμερή ζάνα από αγκύρας με βασικό στα 10 και φιλάκια παντού (δείχνοντας το στόμα)

Μεγ.Αλεξάνδρου 17 – Αντέλλα από κολωνού 11 παλιότερα. Καστανή κοπέλα γεμάτη αλλά με ωραίες καμπύλες. Βασικό στα 10.

Μεγ.Αλεξάνδρου 22 κάτω – Ξερακιανή αδιάφορη κοκκινομάλλα

Μεγ.Αλεξάνδρου 22 πάνω – Κοντή μαυρομάλλα με ωραία βυζάκια, λευκό δέρμα. Βγήκε τσατισμένη απ’το δωμάτιο ποδοπατώντας όποιον πάκη έβρισκε μπροστά της.

Μεγ.Αλεξάνδρου 28 – Μαρία η ξανθιά βυζαρού μιλφ από ιας30υπογ. Βασικό στα 10.

Κολωνού 27 πάνω – Μαυρομάλλα με ενδιαφέρουσες καμπύλες και καλό πρόσωπο στα 10 ευρώ.

Κολωνού 27 ισόγειο – Μαυρομάλλα λεπτή με ωραία βυζάκια και κωλαράκι.

Κολωνού 53 – Μαυρομάλλικο μπάζο με μεγάλα βυζιά.

Έφυγα από μετάξι χωρίς κατάθεση και πήγα καρφωτός φωκαίας 25 κάτω για την Μόνικα την οποία και δεν ειχα ξαναπάρει. Λογικά θα γράψω και κριτική.
Μπορεί και να ξέχασα κάποιο αλλά δεν έχει και πολύ σημασία (τώρα που το σκέφτομαι....μάλλον καθόλου)  
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom