Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 282 άτομα (27 μέλη και 255 επισκέπτες)

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
στο κολωνου 53 σημερα το μεσημερι ηταν μια μελαχρινη περιπου στο 1,65 με μακρη μαλλι πιασμενο κοτσο μαυρα εσωρουχα με μικρο στηθος και ηταν καπως περιεργα τα δοντια της (μαλλον χαλασμενα καποια). η τσατσα την ανεφερε ως Τζεννη και ηταν απο ρουμανια.
δεν ξερω εαν ειναι "το γυφτακι" αλλα τσεκαρετε το οσοι την ψαχνετε....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.667
Πόντοι
46.232
στο κολωνου 53 σημερα το μεσημερι ηταν μια μελαχρινη περιπου στο 1,65 με μακρη μαλλι πιασμενο κοτσο μαυρα εσωρουχα με μικρο στηθος και ηταν καπως περιεργα τα δοντια της (μαλλον χαλασμενα καποια). η τσατσα την ανεφερε ως Τζεννη και ηταν απο ρουμανια.
δεν ξερω εαν ειναι "το γυφτακι" αλλα τσεκαρετε το οσοι την ψαχνετε....
οχι καμια σχεση η τζενη το γυφτακι ειναι μελαχρινη κοντη με ωραιο κωλαρακι κ βυζαρες....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Βραδινή καταδρομική στο Μετάξι, σε μια κυριολεκτικά άδεια Αθήνα.

Κο32κα - ξανθό μπάζο με φουλ
Κο32πα - δύο καστανές, η μια κάπως τρωγόταν, με διπλό απλό
Κο30πα - μελαχροινή μέτρια με απλό
Ια37κα - ξανθό μπάζο με φουλ
Ια33 - δεν πέρασα, ήταν η Μαρία που την τίμησα το απόγευμα
Ια30πα - μελαχροινή με φουλ, πρέπει να είναι η Δήμητρα το σκυλί
Ια30κα - Τζουλιάνα, καστανή με απλό πρόγραμμα
Ια44 - μελαχροινό μπάζο με ακά
Ια46με - δύο μελαχροινά μπάζα με φουλ, η μια πολύ σκυλί μιας και έπιανε καβλιά στην ψύχρα
Ια46αρ - μελαχροινή μέτρια, νομίζω δουλεύει και Φω22δε
Ια19κα - μελχαροινή μέτρια με απλό
Ια20 όλα κλειστά
Ια27κα - το μελαχροινό που τίμησα χτες
Ια11κα - δύο κοπέλες, Μαρία μελαχροινό μπάζο και Ίρις καστανό σκυλί.
Η Ίρις που δουλεύει Ρεμούνδου, την κάρφωσα καλά μιας και είναι παλιά γνωστή.

Για τον τύπο που ρωτάει για την Τζένη το γυφτάκι, η τσατσά από το Ια37κα μου είπε ότι είναι Βουλγαρία.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.667
Πόντοι
46.232
καλο ξημερωμα , για παμε μια μικρη περιηγηση στη φωκαιας κ φυλης λιγη ωρα πριν ,οπου η σημερινη βραδινη βαρδια ειχε αρκετες
αλλαξοκωλιες  :grin: :grin:(οι κοπελες ειχαν αλλαξει σπιτια σε αρκετες περιπτωσεις)
Φωκαίας 27Β(πανω) Σονια καχεκτικη κοπελα με μεγαλη μυτη καρε μαυρο μαλι
Φωκαίας 27Β(κατω) Βικτωρια ξανθια ουκρανεζα με βυζαρες με ακα οπου κ ξανατιμηθηκε(ακολουθει κριτικη)
Φωκαιας 27α Αγαπη η γνωστη κ σχεδον μονιμη στο σπιτι κ στην βαρδια μιλφορωσιδα με ακα
Φωκαιας 25β Μονικα η γνωστη κ ως νιου
Φωκαιας 25α Αννα ρωσιδα χοντρη κ αυτη στην θεση της με φουλ προγραμμα
Φωκαιας 17α Αννα Μαρια η γνωστη τσεχα!!! ψηλη με μαυρα μαλλια απο φυλης 80 κ τωρα τελευταια Φυλής 67
Φυλης 54β Ντενισα η γνωστη εκ ρουμανιας(οχι η εκ τσεχιας)
Φυλης 66δ Νικολετα ξανθια μουναρα με κανονικο σωμα κ απλο προγραμμα εινα αρκετα εμφανησιμη κ ωραιο προσωπο(ειναι στα υποψιν κ απο αλλη επισκεψη αλλα κατι με κραταει κ δεν αποφασιζω να περασω)
Φυλης 80 η κατα την τσατσα βραζηλιανα μουνιτσα(εχω γραψεικριτικη γι αυτην) απο φωκαιας 17α
Φυλης 84α μελαχρινη κοπελιτσα λεπτο πιπινι με αλογοουρα που δινει κωλο
Φυλης 84β Σοφια η γνωστη ρουμανα με το ακα απο φωκαιας 25 που εχει ομορφηνει απο τοτε που ισιωσε τα μαλια της
Φυλης 86α Ρωσιδα ξανθια με καλο σωματακι αλλα απλο προγραμμα την εχω ξαναδει αλλα....
Φυλης 86β Σελενα η γνωστη ,δεν νομιζω οτι χριζει σχολιασμου(ξεπετα) αν κ εχει ωραιο σωματακι
Φυλής 67 Μαρια η μελαχρινη κοπελα απο φυλης 80 με απλο προγραμμα
Φυλης 69α Χριστινακη παλιο στανταρακι μεχρι της 01.00
Φυλης 71α Μιραντα ,το πιπινακι με το τουρλωτο κωλαρακι κ το ακα τελειωτικο στο σωμα(τιμιθηκε ξανα ,ακολουθει κριτικη)
Φυλης 71β Τζουλια η γνωστη ,στο συγκεκριμενο η τσα τσα σε ερωτηση μου ποια εχει μου λεει ποια ψαχνεις , καμμια της λεω πια εχεις για να μην περιμενω της λεω ευγενικα ,γιατι την ξερεις μου λεει , αμα μου πεις ποια ειναι θα καταλαβω ,η τζουλια μου λεει ,χαιρετησματα της λεω να της δωσει γιατι μου εσπασε τα νευρα αν κ θα ηθελα να ξαναπαρω μια δοση τζουλιας σημερα
Φυλης 71γ το γνωστο ρωσομιλφ με την πλαστικη σταβυζια που ειναι καθε βραδυ
Φυλης 92α Μελαχρινη με σγουρα μαλια κανονικο σωμα που δινει κ κωλαρακι(καπου την εχω ξαναδει)
Μονης Προδρομου 16β Συλβια(στουντιοκοριτσο)ρουμανα μιλφακι με κορμι λαμπαδα μικρο στηθος ωραιο κωλαρακι ξανθια μαλια κοντα καρφακια με φουλ προγραμμα(τιμηθηκε ακολουθει κριτικη)
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.667
Πόντοι
46.232
  • Like
Αντιδράσεις: viator

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
η τζουλια στο 71β μου χε πει την προηγουμενη βδομαδα οτι κυριακη(σημερα) ειναι η τελευταια μερα που δουλευει και φευγει για ρωσια για κανα διβδομαδο μαλλον...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.667
Πόντοι
46.232
η τζουλια στο 71β μου χε πει την προηγουμενη βδομαδα οτι κυριακη(σημερα) ειναι η τελευταια μερα που δουλευει και φευγει για ρωσια για κανα διβδομαδο μαλλον...
το κανει συχνα....μπορει να πηγαινει για καμια φωτογραφηση παλι.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

agaougas

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Παιδες μια ερωτηση,καθως δεν ειμαι απο αθηνα και εχω να επισκεφθω απο πριν το καλοκαιρι ακομα, η Νικη που δουλευε αχιλεως-μαραθωνος ειναι εδω αυτη την εποχη η την εχει κανει?Αν ναι σε τι βαρδιες συνηθως?
ευχαριστω. :)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Διδύμου 16Α ξέρει κανείς τι παίζει σήμερα;
Ξανθό milf Μαρίνα ή Ροζαλία ή ... με γαλάζια μάτια, σχετικά ψηλή, δουλεύει εκεί;(Διδύμου 16) ξέρει κανείς;
Αν σου αρεσει εμφανησιακα, εχει πολυ καλες συστασεις απο τον "κολλητο" SPEED, που εχουμε παει να την τιμησει αρκετες φορές και εχει μεινει απλυτα ικανοποιημενος.
Εγω το μονο που μπορω να διαβεβαιωσω πως ειναι αρκετα υπομονετικη στο δωματιο, μιας και ολες τις φορες περιμενα αρκετα, χωρις ιχος ενοχλησης απο την υπηρεσια.

Κατι παραπανω δεν μπορω να πω, μιας και εμφανιση τς, δεν ταιριαζει στις προσωπικε ςμπυ προτιμησεις και δενε χψ αποψη για τα ενδοτερα.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Παιδες μια ερωτηση,καθως δεν ειμαι απο αθηνα και εχω να επισκεφθω απο πριν το καλοκαιρι ακομα, η Νικη που δουλευε αχιλεως-μαραθωνος ειναι εδω αυτη την εποχη η την εχει κανει?Αν ναι σε τι βαρδιες συνηθως?
ευχαριστω. :)
Έχει εξαφανιστεί από το καλοκαίρι
 

agaougas

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
κριμα... :(
ευχαριστω για την απαντηση φιλος.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Απόγευμα συννεφιασμένης Κυριακής, στις γραμμές του τρένου.
Απεργία των δημοσίων υπαλλήλων καθαριότητας, συσσωρεύσεις απορριμμάτων.
Κάποια τυχερά απορρίμματα παρασυρμένα από τη βροχή, ταξιδεύουν στους δρόμους.
Μύγες τετράπαχες ίπτανται, κατάμαυρες, θρασύτατες, αλαζονικές, σχεδόν αδιάφορες στην ανθρώπινη παρουσία.
Οσμές σήψης πλανώνται, στον αέρα και στις σκέψεις.

Νεαρά αλλοδαπή, ευειδής, μαυρομαλλούσα, στο υπόγειο του Οίκου της οδού Κωνσταντινουπόλεως αρ. 166.
Παρά την ελκυστικότητά της, απορρίπτεται ως μη συμβατή με το ζοφερό περιβάλλον.
Άλλωστε επρόκειτο να συνουσιασθεί μετά ευσώμου αν και κοντόσωμου ερωτιδέος ο οποίος εισήλθε στο θάλαμο συνουσιών μετά την επίδειξη αυτής.

Στο ισόγειο του ιδίου Οίκου, η Άννα, το χυμώδες βρωμοθήλυκο εκ Μολδαβίας, σοδομητέα άμα τη εμφανίσει.
Ούτε αυτό το θήλυ ήταν αρκετά ρυπαρό, θέλαμε κάτι ακόμα χειρότερο.

Στον Οίκο Ελευσινίων, η γλοιώδης υπηρέτρια θυμίζει τρύπια κολοκύθα του Halloween. Ντεφιλέ από την αλλοδαπή Μαρίνα.
Πρόκειται για μεσήλικα εκδιδόμενη, με σώμα ολίγον μπανταλεμένο από το χρόνο και όψη κακοποιημένης νοικοκυράς.
Στο δωμάτιο συνουσιών, η οσμή της Μαρίνας είναι περίεργη. Θα έλεγε κανείς ότι η γυναίκα αυτή πλένεται με Azax για τα τζάμια.
Απόλυτα ταιριαστή με το παρακμιακό περιβάλλον η Μαρίνα, το ψωλόχυμα κύλησε γλυκά στην περιακυλίδα.

Αποχωρώντας, το βλέμμα έπεσε ξανά σε μια στίβα απορριμμάτων και περιττωμάτων, παρακείμενη στην είσοδο του Οίκου.
Εκεί μέσα σήπονται από μέρες οι περικαυλίδες με τα ψωλοχύματα πελατών του Οίκου.
Εκεί μέσα πρέπει να βρίσκονται και τα δικά μου ψωλοχύματα από χθες βράδυ.
Μπορεί τα δικά μου να φανούν τυχερά, να τα πάρει η βροχή προς τη θάλασσα του Πειραιά...
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
η τζουλια στο 71β μου χε πει την προηγουμενη βδομαδα οτι κυριακη(σημερα) ειναι η τελευταια μερα που δουλευει και φευγει για ρωσια για κανα διβδομαδο μαλλον...

Εμένα μου είχε πει ότι πάει Λονδίνο για γύρισμα.  :rolleyes:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
η τζουλια στο 71β μου χε πει την προηγουμενη βδομαδα οτι κυριακη(σημερα) ειναι η τελευταια μερα που δουλευει και φευγει για ρωσια για κανα διβδομαδο μαλλον...
Επιβαβαιώνω ότι έφυγε για Ρωσία αλλά δεν μου είπε για πόσο καιρό...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
η ντιανα -αιμιλια απο αγκυρας-περγαμου ειναι τωρα στο Φωκαίας 27Β,σ αυτο με τa πολλα σκαλια...

θα ειναι μεχρι 28 του μηνα και μετα θα ναι παλι στο fakies(φωκαιας)...σ ενα υπογειο διπλα,ειπε...

μαζι της και η τσα2 που ηταν τους τελευταιους μηνες μονιμα στο περγαμου 27α
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
πρωινη βαρδια σημερα...

φωκαιας 17...η ξανθια με το κοντο γαλλικο καρε και τα μυτερα ωραια βυζια και κωλαρα...τη βλεπω συνεχεια εκει...

φωκαιας 19...η ρωξαννα...παντα ολογυμνη...

φωκαιας 25α(με μια μικρη περιπτωση να κανω λαθος)...αννα,με καστανοξανθο καρε,ομορφη κοπελα,νομιζω με τατου στο μπρατσο

φωκαιας 25β(με μια μικρη περιπτωση να κανω λαθος)...μια μελαχρινη ομορφουλα,τσουπωτη με βυζαρες,κωλαρες και πλουσια ελεη γενικα

φυλης 92 παλιο...μια τζουλια,ωραιο μελαχρινο μωρο...

φυλης 71α...βικυ πολωνεζα

φυλης 69α...αννα

φυλης 69β...τανια

Φυλής 67...μαρια(δεν εκατσα να τη δω,ηταν δωματιο)

φυλης 65β...καρολαιν,μ ενα κοκκινο διχτακι κολαση...

φυλης 84α...η ιταλιδα...

φυλης 59 κατω...2 κοντες,μια μελαχρινη και μια ξανθια

φυλης 80...ενα εντυπωσιακο αλογο

φυλης 74 αριστερο...το ξανθο αδυνατουλι με το καρε,με το τελειο κωλαρακι

 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
η ντιανα -αιμιλια απο αγκυρας-περγαμου ειναι τωρα στο Φωκαίας 27Β,σ αυτο με τa πολλα σκαλια...

θα ειναι μεχρι 28 του μηνα και μετα θα ναι παλι στο fakies(φωκαιας)...σ ενα υπογειο διπλα,ειπε...

μαζι της και η τσα2 που ηταν τους τελευταιους μηνες μονιμα στο περγαμου 27α

Πρωί, έτσι δεν είναι;
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Αν σου αρεσει εμφανησιακα, εχει πολυ καλες συστασεις απο τον "κολλητο" SPEED, που εχουμε παει να την τιμησει αρκετες φορές και εχει μεινει απλυτα ικανοποιημενος.
Εγω το μονο που μπορω να διαβεβαιωσω πως ειναι αρκετα υπομονετικη στο δωματιο, μιας και ολες τις φορες περιμενα αρκετα, χωρις ιχος ενοχλησης απο την υπηρεσια.

Κατι παραπανω δεν μπορω να πω, μιας και εμφανιση τς, δεν ταιριαζει στις προσωπικε ςμπυ προτιμησεις και δενε χψ αποψη για τα ενδοτερα.

Τυπε μου ξερεις ποιες μερες και βαρδιες δουλευει η συγκεκριμενη?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom