Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 360 άτομα (38 μέλη και 322 επισκέπτες)

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Να σημειώσω ότι θα την δοκιμάσω ακόμη μια φορά (παρότι έχουν περάσει οι καύσωνες  :grin: )

και εύχομαι να κάνω λάθος ...

:grin:

Φρόντισε να είσαι πολύ φορτωμένος και να τελειώσεις γρήγορα γιατί σε βλέπω και εσένα με το πουλί στο χέρι...  :'( :'(
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Επίσκεψη ξανά στην φυλής στην βραδινή βάρδια αυτήν την φορά.

Έχουμε και λέμε λοιπόν.

Φωκαίας 27
πάνω: Νεαρή με μαύρα εσώρουχα, μελαχρινή, αδύνατη με μικρό στήθος. Απλό πρόγραμμα.
ισόγειο: Ξανθιά λίγο μεγαλύτερη σε ηλικία. Μεγάλο στήθος το οποίο διαγράφονταν μέσα απο το κόκκινο τύπου baby doll που φορούσε. Θηλυκό κορμί. Απλό + ελεύθερο στοματικό.
υπόγειο: Ρωσίδα μιλφ. Εαν θυμάμαι σωστά το όνομα της, Αγάπη. Ξανθιά με πιασμένα μαλλιά. Κανονικό προς μεγάλο στήθος. Αδύνατη με θηλυκό κορμί. Απλό + ελεύθερο στοματικό. Όσο περίμενα στο σαλόνι ακούγονταν απο μέσα. Σήμερα δεν μύριζε τυρόπιτα!

Φωκαίας 25 πάνω: Αντριάννα. Καστανόξανθη φραουλίτσα, μετρίου αναστήματος. Μεγάλο στήθος, φυσικό. Αδύνατο σώμα αλλά όχι στεγνό. Γλυκιά κοπελίτσα που έχει τιμηθεί στο παρελθόν. Απλό πρόγραμμα + ελεύθερο στοματικό που το ρουφάει σαν μπανάνα. Δεν μιλάω για την Αντριάννα που δούλευε παλιά, την μελαχρινή με το φουλ πρόγραμμα.

Φωκαίας 17Α: Ξανθιά προ-μιλφ που δούλευε και χτές. Αδύνατη με πεταχτό-μυτερό στήθος. Μεγάλη περιφέρεια.

Φυλής 66Α: Η κοπέλα που δούλευε και χτές. Η τσατσά την παρουσίασε ως νεα κοπέλα. Ξανθιά με κοντά μαλλιά. Μικρό στήθος, αδύνατη, άπειρη στο σαλονάρισμα. Έχει μια ουλή απο πρόσφατο(?) χειρουργείο στην αριστερά κοιλιακή χώρα.

Φυλής 59
Κάτω: Το δίδυμο που δούλευε χτές πάνω. Η Σαμπρίνα μαζί με μια άλλη κοπέλα της οποίας το όνομα δεν έχω ακούσει ποτέ. Η Σαμπρίνα είναι μελαχρινή με σπαστά μακριά μαλλιά. Ψηλή, με μικρό στήθος, αδύνατη αλλά φέρνει σε νταρντάνα. Ωραία περιφέρεια.
Η δεύτερη κοπέλα, μελαχρινή με κοντό καρέ μαλλί. Μικρό στήθος, ωραία μικρή περιφέρεια. Πιπίνι. Απλό + ελεύθερο αμφότερες.

Πάνω: Σακίρα. Δεν περίμενα να την δώ. Δεν υπάρχει λόγος. Ψηλή, αδύνατη με μακριά μαλλιά, μεγαλούτσικο στήθος για τον σωματότυπό της. Απλό πρόγραμμα.

Φυλής 80: Δυο κοπέλες. Η μια πρέπει να ήταν η Άννα Μαρία. Μελαχρινή, κανονικού αναστήματος, αδύνατη με μικρό στήθος και μαλλιά πιασμένα κοτσίδα. Εμφανίζετε με στράπλες. Η δεύτερη παρόμοιας εμφάνισης μόνο που έχει σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους. Απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε και για τις δυο.

Φυλής 84Α: Ξανθιά κοπέλα που δούλευε και χτές. Πολύ ωραίο πρόσωπο, αδύνατη, με ωραία περιφέρεια. Μικρό στήθος. Απλό πρόγραμμα με τσιμπούκι "Μπόμπα" όπως λέει με στόμφο η υπηρεσία. Να σημειώσω οτι η υπηρεσία είναι απο της πιο ευχάριστες και ευγενικές που έχω δει. Μάλιστα δεν σταματούσε να καθαρίζει και να σφουγγαρίζει όση ώρα ήμουν εκεί. Ενω μερικοί πιτσιρικάδες έλεγαν μαλακίες.

Φυλής 84Β: Μελαχρινή που δούλευε και χτές. Μακριά μαλλιά. Κανονικό στήθος. Αδιάφορη παρουσία για τα γούστα μου. Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 86Α: Μαργαρίτα. Μελαχρινή, μετρίου αναστήματος με κοντά μαλλιά. Μικρό στήθος. Αδύνατη με στεγνό σώμα. Φουλ πρόγραμμα με πρωκτικό. Μπήκα. Περισσότερα στην κριτική μου αύριο.
Με λίγα λόγια τυπικό ξαλάφρωμα φυλής. Στοματικό ρηχό και οι γάμπες της τσιμπούσαν. Δεν με ξενέρωσε αλλά ούτε έκανε και κάτι το ιδιαίτερο.

Φυλής 86Β: Σορένα-Αφροδίτη. Μελαχρινή με μακριά σπαστά μαλλιά. Μεγαλούτσικο και στητό στήθος. Αδύνατη με στεγνό σώμα. Φούλ πρόγραμμα με πρωκτικό. Χαρακτηριστικό το τατουάζ πεταλούδα χαμηλά στην πλάτη της. Σήμερα που την πρόσεξα μου φάνηκε περισσότερο αδυνατισμένη απο παλιά. Ωραία παρουσία. Την έλεγε με το δίκιο της σε πελάτη που ήταν αγενής.

Μονής προδρόμου και φυλής βαπόρι: Απο το παράθυρο είδα μια μελαχρινή με κοντά μαλλιά και μικρό στήθος. Ίσως να ήταν αυτή που δούλευε και χτές. Δεν μπήκα στον κόπο να ανέβω, μην σπάσουμε και κανένα πόδι με αυτήν την σκάλα!

Φυλής 71Α: Νεαρή κοπέλα, αδύνατη με μικρό στήθος. Καστανά μακριά σπαστά μαλλιά. Μετρίου αναστήματος. Ωραία περιφέρεια. Απλό+ελεύθερο.

Φυλής 71Β: Η ιλόνα απο τα κασσάνδρας. Μελαχρινή με κοντά μαλλιά. Πεταχτό στήθος, αδύνατη με στεγνό σώμα. Ωραία περιφέρεια. Τατουάζ στην πλάτη. Απλό πρόγραμμα με "τσιμπούκι μέλι" σύμφωνα με την υπηρεσία. Αλήθεια για αυτήν υπάρχει άποψη για τα ενδότερα;

Φυλής 92Α: 2 κοπέλες. Λάουρα. Κλασσικά στην βάρδιά της. Μελαχρινή με μακριά μαλλιά. Αδύνατη με στεγνό σώμα. Κανονικό στήθος. Πολύ όμορφη παρουσία με πολύ μέτριο δωμάτιο κατά την άποψή μου. Πολύ ωραία περιφέρεια. Περπατούσε λές και έχει σκολίωση προσπαθώντας να επιδείξει τον κώλο της σε σημείο που γίνονταν αστείο. Μάλιστα αυτοθαυμαζόταν στον καθρέπτη και έστελνε στον εαυτό της φιλάκια. Μεγάλες στιγμές! Απλό πρόγραμμα.
Η δεύτερη κοπέλα, μεγαλύτερη σε ηλικία, με το ζόρι έκανε την παρουσία της απο την κουρτίνα και μόνο η μισή εμφανίστηκε. Ξανθιά με κοντά μαλλιά. Αδύνατη με μικρό στήθος.

Η βόλτα έγινε στην βραδινή βάρδια οπότε οι κοπέλες είναι αυτές που διαβάσατε. Εαν είχατε πάει και χτές τότε θα συναντήσετε ελάχιστες διαφορές.
Εντύπωση μου έκανε το γεγονός οτι δεν είχε πολύ κόσμο άρα ενδείκνυται για κατάθεση. Μόνο μια παρέα απο αγενείς πιτσιρικάδες ήταν εκνευριστική.

Αυτά τα ολίγα και για σήμερα!
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Φυλής 71Β: Η ιλόνα απο τα κασσάνδρας. Μελαχρινή με κοντά μαλλιά. Πεταχτό στήθος, αδύνατη με στεγνό σώμα. Ωραία περιφέρεια. Τατουάζ στην πλάτη. Απλό πρόγραμμα με "τσιμπούκι μέλι" σύμφωνα με την υπηρεσία. Αλήθεια για αυτήν υπάρχει άποψη για τα ενδότερα;
καλη ειναι μωρε...στα προκαταρκτικα αρκετα καλη...στο τσιμπουκι  τον παιρνει βαθια στις αμυγδαλες και στο γαμησι καλουλα...κριτικες εχει ειτε ως αννα,ειτε ως τζουλια... ;)
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ρε παιδιά, μην το ξεσκίζετε το θέμα με σπάμ και συζητήσεις που δεν περιέχουν ενημέρωση στο ελάχιστο.
Όσοι θέλουμε κάποια πληροφορία για μια κοπέλα αναγκαζόμαστε να ψάχνουμε μέσα σε ένα κάρο σπάμ. Δεν αξίζει.....


καλη ειναι μωρε...στα προκαταρκτικα αρκετα καλη...στο τσιμπουκι  τον παιρνει βαθια στις αμυγδαλες και στο γαμησι καλουλα...κριτικες εχει ειτε ως αννα,ειτε ως τζουλια... ;)
Σε ευχαριστώ.
Προσωπική σου άποψη ή μιλάς με βάση τις κριτικές;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Φυλής 71Β: Η ιλόνα απο τα κασσάνδρας. Μελαχρινή με κοντά μαλλιά. Πεταχτό στήθος, αδύνατη με στεγνό σώμα. Ωραία περιφέρεια. Τατουάζ στην πλάτη. Απλό πρόγραμμα με "τσιμπούκι μέλι" σύμφωνα με την υπηρεσία. Αλήθεια για αυτήν υπάρχει άποψη για τα ενδότερα;

Η Ιλονα στο Φυλης 71Β εργαζεται σαν Τζουλια και παλιοτερα σαν Αννα η Μολβαβεζα.

θα βρεις ρκετες κριτικες με αυτα τα ονοματα.
Σε γενικες γραμμες ειναι καλες.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Ρε παιδιά, μην το ξεσκίζετε το θέμα με σπάμ και συζητήσεις που δεν περιέχουν ενημέρωση στο ελάχιστο.
Όσοι θέλουμε κάποια πληροφορία για μια κοπέλα αναγκαζόμαστε να ψάχνουμε μέσα σε ένα κάρο σπάμ. Δεν αξίζει.....

Σε ευχαριστώ.
Προσωπική σου άποψη ή μιλάς με βάση τις κριτικές;
προσωπικη αποψη...

αλλα και οι κριτικες απ οσο θυμαμαι εγκωμιαστικες ειναι...δες στο 71β τις κριτικες,με ονομα αννα ή τζουλια(η ιδια ειναι) ;)
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Φίλε μου with all da respect..προσέχουμε την λέμε περί Μιράντας-κωλοτρυπίδας-ξεσκίσματος αφού όπως λεει και η ίδια την δίνει μόνο σε μικροτσούτσουνους.

Φιλικά.
Φιλε μου '' κανονικος '' ειμαι αλλα την παραμυθιασα καιουτε και εγω το περιμενα γιατι προς το παρον ειναι πολλη στενο και σφιχτο το groveraki της
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Μεταμεσονύχτια (01:00) έφοδο στα μπουρδέλα όπου αρκετά ήταν κλειστά

Λεωνίδου 28 πάνω δεξιά:  Ισαβέλα,  Βουλγάρα, ξανθιά με ελεύθερο στοματικό
Ιάσωνος :1Β :  Γιέβα, ρωσίδι, αδύνατο με απλό πρόγραμμα
Ιάσωνος 19Α:  Ρουμάνα  νταρντανούλα με μακριά μαύρα μαλλιά και δίχως όνομα . Aπλό πρόγραμμα
Iάσωνος 20Α:  Μαρία, αλμπάνι και χοντρή. Απλό πρόγραμμα αλλά μάπα το καρπούζι
Ιάσωνος 46 Α: Δύο αλβανορουμάνικα μπαζάκια με no name. Και οι δύο με τρομπόνι άνευ κάλυψης και παρτούζα αλλά τουρκ. 30 εβρόπουλα και τις δύο μαζί. Στο στριμόκωλο σαλόνι ήταν πάνω από 20 άτομα
Ιάσωνος  46: Τα ίδια όπως το προηγούμενο. Δύο απαράδεκτες εμφανισιακά μπαζόλες
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22Α :  Ψηλή ξανθιά με φουλ πρόγραμμα
Κολωνού 11 Β: Ελλεηνίδα με σαμπρέλες παντού,  περίπου 35-40 ετών. Απλό πρόγραμμα
Κολωνού 11Α:  Μία κοντή σκούρα ψιλοαδύνατη αλβανομούρη και ανώνυμη. Με 10 ευρό σπρώχνει κανείς και λωκο και ελεύθερο στοματικό. Κατά τα άλλα, χάλια αδιόρθωτα. Τα αλβανοπάκια μπαινοβγαίνανε σαν τρελά στο σαλόνι.
Κολωκυνθούς 63 δεξιά:  Μαρία, γύφτισσα. Με 15 ευρόπουλα  λώκο, 69, πίπα ελεύθερη.
Φωκαίας 25 κάτω: Μόνικα με ελεύθερο στοματικό
Φωκαίας 17 αριστερά: Η ξανθιά με τις περιφέριες
Φυλής 86 πάνω: Μαργαρίτα, βλαχορουμάνα, αδύνατη σκούρα φάτσα και η χοντρή σκατοτσατσα ελλεηνίδα με τα πατομπούκαλα. Πρόγραμμα, οθωμανικό, 69. Πέρασα μέσα αν και κατά τα γνωστά τα κωλόσπιτα Φ.84/86 είναι από τα χειρότερα. Φυσικά η γκόμενα ήταν απαράδεκτη έως αισχρή στον αγώνα. Περιττεύει να ανεβάσω κριτική για αυτές τις ψόφιες της ξεπετοαλυσίδας και το μόνο που έχω να γράψω είναι: Μακριά από Φυλής 86/84, πεταμένα λεφτά.  
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Για να βοηθήσω τον Professorx & τους υπόλοιπους:

. . . .

Αυτά.

Καλά βόλια ! ! !

Ξέχασα να αναφέρω ότι Σάββατο το απόγευμα ακόμα είδα¨:

Φωκ. 25 άνω: η Αντριάννα με το φούλ , που άρχισε την καριέρα της απέναντι στο Φωκ. 22.
Φυλ. 74: Αριστερά: από το πρωί  η Μαρία η Terminator
        Δεξιά: πρωί κλειστό, απόγευμα η Νατάσσα
Φυλ. 84 ισ.: το απόγευμα η γνωστή Μαργαρίτα με τα φουλ
Φυλ. 69 ισ.: το απόγευμα πρέπει να ήταν η Μιράντα του Φ. 86 ισ.
Φυλ. 92 νέο: το πρωί κλειστό, το απόγευμα μάλλον η ξανθιά Μίκη με τα φουλ

Αυτά
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Σαββατο πρωι πρωι μολις εφτασα απο επαρχια ,κατευθειαν στους δρομους τησ ακολασιας για αλλαγη απο την  καθημερινη φασολαδα  που υφισταμεθα εμεις οι παντρεμενοι ( Τα φιλια μου στον Picker )και αγωνιωδης αναζητηση της καψουρας μου Μιραντας η οποια κατα μεγαλη απογοητευση μου δεν δουλευε εκεινη την βαρδια ...............Οι περισσοτερες ηταν απαραδεκτες ενω καποιες αλλες ομορφες μεν αλλα δεν με τρελλεναν.....στα αξιωσημειωτα τησ βαρδιας :
Φ65β Διμετρος μελαχρινος μουναρος με φοβερες βυζαρες νομιζω Συλβια η' καπως ετσι..
Φ71β Ρενατα κορμι στεγνο και δυνατο αλλα η μαπα δεν με ενθουσιασε
Φωκαιας 25β Λαουρα καυλοπιπινο μουπιανε τα αρχιδια και τον πουτσο για να μπω μεσα αλλα κολλησα γιατι η τσα τσα απο τν Κερκυρα που ηταν παλι εκει μου την ειχε σπασει μια φορα στο 86β με το Μιραντακι και την εβγαλε εξω στο 7λεπτο, τησ την ειπα χοντρα χτες παλι......υποσχεθηκα στην Λαουρα οτι θα γυρνουσα να την γαμησω
Διδυμου 16Α Φοβερο μιλφ διμετρο ηλιοκαμενο  με τρομερη κολαρα που την κουνουσε και ειχα γλαρωσει σαν μαλακας ( παρακαλω αν ξερετε το ονοματης γραψτετο μου να την βαλω στα υποψιν για την επομενη καταδρομικη )
Διδημου 8Β βγαινει η τσα τσα και παθαινω μπλακ αουτ αυτη να λεει το προγραμμα και εγω να την χαζευω σαν να την  εχω ερωτευθει κεραυνωβολα παραβλεποντας  την πουτανα που ειχε βγει κουνηστη και λυγιστη ....της αφιερωνω το τραγουδι που επαιζε τυχαια εκεινη την ωρα You are beatifull tou James bland.Η τσατσα ξανθια μαλλον Ρωσσιδο.... ξερωεγωτι ...Αν δεν εφευγα απο αθηνα την ιδια μερα ,θα της την επεφτα για φαγητο και οτι λαχαινε ........
Φυλης 92Β δυο ομορφα μελαχρινα αστερακια η μια η μιρρελα την αλλη δεν  θυμαμαιονομα  πρεπει να ηταν αδελφακια με πολυ ωραια κορμια και οι δυο με μικρα εως ανυπαρκτα βυζακια ...Η Μιρελλα που εδινε και κολαρακι ετιμηθη και ηταν πολυ φιλοτιμη, με ελευθερο στοματικο στο τελος  που αν και με παρακαλεσε να μην χυσω μεσα, κανα δυο χυσιες πηγαν μεσ το στομα και αν δεν το τραβαγα εγω( της το υποσχεθηκα ) μαλλον θα τα επερνε μεσα ολα ....Αν καταλαβε καποιος ποια ηταν στο 65β ασ αναφερει το ονοματης γιατι δεν ειμαι σιγουρος αν την λεγανε Συλβια...
Με Αγαπη και καλα γαμησια ..........
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Σαββατο πρωι πρωι μολις εφτασα απο επαρχια ,κατευθειαν στους δρομους τησ ακολασιας για αλλαγη απο την  καθημερινη φασολαδα  που υφισταμεθα εμεις οι παντρεμενοι ( Τα φιλια μου στον Picker )και αγωνιωδης αναζητηση της καψουρας μου Μιραντας η οποια κατα μεγαλη απογοητευση μου δεν δουλευε εκεινη την βαρδια ...............Οι περισσοτερες ηταν απαραδεκτες ενω καποιες αλλες ομορφες μεν αλλα δεν με τρελλεναν.....στα αξιωσημειωτα τησ βαρδιας :
Φ65β Διμετρος μελαχρινος μουναρος με φοβερες βυζαρες νομιζω Συλβια η' καπως ετσι..
Φ71β Ρενατα κορμι στεγνο και δυνατο αλλα η μαπα δεν με ενθουσιασε
Φωκαιας 25β Λαουρα καυλοπιπινο μουπιανε τα αρχιδια και τον πουτσο για να μπω μεσα αλλα κολλησα γιατι η τσα τσα απο τν Κερκυρα που ηταν παλι εκει μου την ειχε σπασει μια φορα στο 86β με το Μιραντακι και την εβγαλε εξω στο 7λεπτο, τησ την ειπα χοντρα χτες παλι......υποσχεθηκα στην Λαουρα οτι θα γυρνουσα να την γαμησω
Διδυμου 16Α Φοβερο μιλφ διμετρο ηλιοκαμενο  με τρομερη κολαρα που την κουνουσε και ειχα γλαρωσει σαν μαλακας ( παρακαλω αν ξερετε το ονοματης γραψτετο μου να την βαλω στα υποψιν για την επομενη καταδρομικη )
Διδημου 8Β βγαινει η τσα τσα και παθαινω μπλακ αουτ αυτη να λεει το προγραμμα και εγω να την χαζευω σαν να την  εχω ερωτευθει κεραυνωβολα παραβλεποντας  την πουτανα που ειχε βγει κουνηστη και λυγιστη ....της αφιερωνω το τραγουδι που επαιζε τυχαια εκεινη την ωρα You are beatifull tou James bland.Η τσατσα ξανθια μαλλον Ρωσσιδο.... ξερωεγωτι ...Αν δεν εφευγα απο αθηνα την ιδια μερα ,θα της την επεφτα για φαγητο και οτι λαχαινε ........
Φυλης 92Β δυο ομορφα μελαχρινα αστερακια η μια η μιρρελα την αλλη δεν  θυμαμαιονομα  πρεπει να ηταν αδελφακια με πολυ ωραια κορμια και οι δυο με μικρα εως ανυπαρκτα βυζακια ...Η Μιρελλα που εδινε και κολαρακι ετιμηθη και ηταν πολυ φιλοτιμη, με ελευθερο στοματικο στο τελος  που αν και με παρακαλεσε να μην χυσω μεσα, κανα δυο χυσιες πηγαν μεσ το στομα και αν δεν το τραβαγα εγω( της το υποσχεθηκα ) μαλλον θα τα επερνε μεσα ολα ....Αν καταλαβε καποιος ποια ηταν στο 65β ασ αναφερει το ονοματης γιατι δεν ειμαι σιγουρος αν την λεγανε Συλβια...
Με Αγαπη και καλα γαμησια ..........

Στο διδυμου 16 ειναι η γνωστη μιλφ Ευα,που τωρα δουλευει εκει ως Σονια.Προκειται για το καλυτερο τσιμπουκι της πιατσας,την εχω παρει πολλες φορες σε αλλα μαγαζια που ηταν,αλλα εχει καποια μειον που με εκαναν να μην την προτιμαω.Ειναι ψιλοβιαστικη και δεν αφηνει γλειψημο στις βυζαρες της.Ενδυκνειεται μονο για αυτους που θελουν ενα τελειωμα με τσιμπουκι στα γρηγορα!!!!!!!!!
 

gtheo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Φ65β Διμετρος μελαχρινος μουναρος με φοβερες βυζαρες νομιζω Συλβια η' καπως ετσι..

....Αν καταλαβε καποιος ποια ηταν στο 65β ασ αναφερει το ονοματης γιατι δεν ειμαι σιγουρος αν την λεγανε Συλβια...
Με Αγαπη και καλα γαμησια ..........

μηπως εννοεις την καρολαιν?
μελαχρινο τουμπανο
 

Επισκέπτης
Στο διδυμου 16 ειναι η γνωστη μιλφ Ευα,που τωρα δουλευει εκει ως Σονια.Προκειται για το καλυτερο τσιμπουκι της πιατσας,την εχω παρει πολλες φορες σε αλλα μαγαζια που ηταν,αλλα εχει καποια μειον που με εκαναν να μην την προτιμαω.Ειναι ψιλοβιαστικη και δεν αφηνει γλειψημο στις βυζαρες της.Ενδυκνειεται μονο για αυτους που θελουν ενα τελειωμα με τσιμπουκι στα γρηγορα!!!!!!!!!
Απαράδεκτο!
Στο μουνί της αφήνει η καριόλα;
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Απαράδεκτο!
Στο μουνί της αφήνει η καριόλα;

Οταν ηταν στο φυλης 92 παντως εμενα με αφηνε αλλα μου ελεγε ''χωρις δοντια'',γενικα ηταν καλη,αν δεν εχεις προβλημα με τον χρονο.Αλλοι συναγωνιστες που γραψαν κριτικες λενε οτι δεν αφηνει γλυψηματα....
 

Επισκέπτης
Οταν ηταν στο φυλης 92 παντως εμενα με αφηνε αλλα μου ελεγε ''χωρις δοντια'',γενικα ηταν καλη,αν δεν εχεις προβλημα με τον χρονο.Αλλοι συναγωνιστες που γραψαν κριτικες λενε οτι δεν αφηνει γλυψηματα....
Σε άφηνε στο μουνί της εννοείς; Εφόσον δεν δίνει κώλο, εμένα με νοιάζει μόνο η γλώσσα και τα βυζιά της. Για να δούμε την άλλη βδομάδα που θα την τιμήσω...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Απογευματινη ενημερωση στη φυλης
71α σαντρα η ψηλη ισπανιδα
86α ειρηνη η ψηλη με φουλ προγραμμα
80 η γνωστη μαρια με πρωκτικο
Μονης προδρομου ξανθια πληθωρικη κοπελα που εχω ξαναδει παλιοτερα,θυλυκο με καμπυλες,μαλλον η χριστινα απο το υπογειο του 92
Φωκαιας
19 αννα ,μελαγχροινη κοπελα γνωστη από τα 65 α και β
27α μελαγχροινη με ωραιο σωμα που ειχα δει στο 27 πανω,την πηρε συναγωνιστης όπως διαβασα μετα με πολύ μετρια αποτελεσματα
Διδυμου
8α μελαγχροινη κοπελα με καλο σωματακι
8β λιλια
18 υπογειο συλβια με φουλ
18 ισογειο αντριαννα
20 αναστασια
Αχαρνων 106 κατερινα,ψηλη νοστιμη και μετρια μεσα απ ότι εχω ακουσει
Καλυμνου 48
Ισογειο μαρινα από βεργας 6
Πανω αννα η μπεμπεκα mlf με το κοντο καρε μαλλι από διδυμου 8 και αλκαμενους
Φωκαιας 27 και αχαρνων βικτωρια,ξανθια ρωσιδα,στο σαλονι ανεση και χαμογελο στο δωματιο ουτε ξερει ουτε μπορει..

 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Σε άφηνε στο μουνί της εννοείς; Εφόσον δεν δίνει κώλο, εμένα με νοιάζει μόνο η γλώσσα και τα βυζιά της. Για να δούμε την άλλη βδομάδα που θα την τιμήσω...

οχι για τα βυζια λεω,γλειφομουνι δεν κανω σε μπουρδελα.Παλια εδινε κωλο και ακα με +20,τωρα το ακα νομιζω το εχει στο προγραμα.Παντως αξιζει να την εχει στο βιογραφικο του ενας μπουρδελιαρης :rockon:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Lex και Hilnik πολύ καλές ενημερώσεις !!!

:rockon:

Σε λίγο (για πολύ λίγο), λέω να γράψω και εγώ ...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω αμα παιζει καμια κινεζούλα (οχι εξαθλιωμένη ή περιεργη) σε κανα τσαρδί.

Αν εχετε τιποτα υποψιν ενημερωστε και εμενα γιατι θελω να παω με ενα κινεζακι μου εχει γινει εμμονή τωρα τελευταια

και πρεπει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom