Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 286 άτομα (27 μέλη και 259 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Στρατηγέ μου με προβληματίζεις. Αναφέρεσαι στην δεσποινίδα με τα μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους και τα γυαλιά;  :think:
Αυτήν έχω πετύχει εκεί με το όνομα Τζούλια, αλλά απο όσο γνωρίζει δουλεύει μόνο βράδυ και εσύ προφανώς αναφέρεσαι στην πρωινή βάρδια αν κρίνω απο την ώρα!
Μην προβληματίζεσαι (πολύ) πορνο-πολεμιστή μου  :grin:

Πρόκειται για απλά μπουρδελο-βαπτιστικά, τα οποία ενδέχεται να αλλάξουν ανα πάσα στιγμή. Μείνε (νομίζω) στη περιγραφή.
Πάντως η συγκεκριμμένη κορασίδα δεν φόραγε γυαλιά όταν την είδα ...
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Μην προβληματίζεσαι (πολύ) πορνο-πολεμιστή μου  :grin:

Πρόκειται για απλά μπουρδελο-βαπτιστικά, τα οποία ενδέχεται να αλλάξουν ανα πάσα στιγμή. Μείνε (νομίζω) στη περιγραφή.
Πάντως η συγκεκριμμένη κορασίδα δεν φόραγε γυαλιά όταν την είδα ...

Απλα μου κίνησες την περιέργεια στρατηγέ μου!
Αυτή για την οποία μιλάω εγώ συστήνετε ως Τζούλια, φοράει πάντα γυαλιά, έχει στήθος σιλικόνη κανονικού μεγέθους και δουλεύει βράδυ στον συγκεκριμένο οίκο.


Μάλλον τις βάπτισε ο ίδιος άνθρωπος!
Μόνο με επιτόπια αναγνώριση θα λυθεί το "θέμα" μου φαίνετε!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Απογευματινή εξόρμηση στην Φυλής:

Μον. Πρ. (αετοφωλιά): 2 κοπέλες = η Μίκη (που παίζει πρωί στο Φ.71) και η γνωστή πια Γκαμπριέλα
Μον. Πρ. υπ.: 2 κοπέλες: αδύνατες και αδιάφορες και οι δύο. Πιο πολύ κακομοίρες θα τις έλεγες, παρά ιερόδουλες
Φυλ. 92 παλιό: η Λάουρα το χορταστικό πιπίνη, με κόκκινα πλέον μαλλιά
Φυλ. 86 κάτω: 2 κοπέλες = η Λάουρα από Φωκ. 25 και η Σελένα με την πεταλούδα στα κωλομέρια
Φυλ. 86 άνω: η Ιρένα
Φυλ. 84 άνω: 2 κοπέλες = η ξανθιά Ντιάνα και η Αντριάννα (που ξεκίνησε από Φωκ. 22 και μετά στο Φωκ. 25)
Φυλ. 84 κάτω: μια καμπυλόγραμμη που παίζει πάντα τα απογεύματα εκεί.
Φυλ. 80: η Χριστίνα η ξεπέτα , από Φωκ. 27 υπ. Νεαρή κοπέλα με καρέ καστανά μαλλιά
Φυλ. 71 ισ.: η Πάολα, πρέπει να είναι η Πάολα από Φ.134 ΥΠ. με κιλάκια παραπάνω και ξανθά μαλλιά)
Φυλ. 69 κάτω: Μια καινούργια τορπιλάκατος ξανθιά, καλλίγραμμη. Στην φάτσα λίγο υστερεί.
Φυλ. 67: η γνωστή Αντίνα, με τις χάλια κριτικές.
Φυλ. 65 κάτω: μαι παχουλή αλλά ζεστή παρουσία
Φυλ. 65 άνω: η Αλεξάνδρα
Φυλ. 74: η Νατασσα και μια άλλη ξανθια μετριότητα
Φωκ. 19: η Ιωάννα και η Ρωξάνη
Φωκ. 27 άνω: η γνωστή Ελενίτσα, κοντή σκουρόχρωμη καμπυλάτη
Φωκ. 27 ισ.: η Αλμπίνα
Φωκ. 27 υπ.: Ένα εμφανίσιμο καλλίγραμμο με κότσο το μαλλί κοριτσάκι
Φωκ. 22 κάτω: ένα κοντό ξανθό χάλι
Φωκ. 22 άνω δεξιά: η γνωστή νεαρά με τα έντονα βαμμένα χείλη
Φωκ. 22 άνω αρ.: ένα καινούργιο Ρουμάνικο γλύκισμα, η Αλίνα. Φούλ πρόγραμμα. Χαμογελαστή όλη την ώρα της πράξης, καθαρή, ηλιοκαμμένη, όλα πήγαν μια χαρά.
Διδ. 8 'ανω: η Άννα-Μαρία η γυρολόγος. Καρέ μαλλάκι μαύρο, μεγάλο τατού στα πλευρά, ωραίο σωματάκι
Διδ. 8 κάτω: μια ξανθούλα καμπυλόγραμμη με σετ εσωρούχων και γαντάκια σε χρώματα ζέμπρας . . . .  . .

Αυτά
 
 

athensfreelove

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
βρε τσιφτόπαιδο σε ποιούς τα λες αυτά? προσωπικά δεν εχω φάει δραχμή από γυναίκα. Αυτές τις αμπελοφιλοσοφίες να τις λες σε καμία εκδιδόμενη, στην περίπτωση που την έπιασες γκόμενα και θες να την μαδήσεις, οκ? μοιραζονται λες την ίδια αναπνοή.. τον κώλο της και το μουνί της όμως δεν πειράζει και γιαυτό τον κάναν ΔΧ για να προκόψουν να υποθέσω..
Τεσπα αυτό που ξέρω είναι πως αμα μια γυναίκα την θες και την θες δική σου δεν την πουλάς, βρίσκεις μια δουλειά νόμιμη ή παράνομη και κοιτάζεις να την έχεις κορώνα στο κεφάλι σου.
Τα υπόλοιπα είναι αμπελοφιλοσοφίες για χαζογκομενίτσες γκεγκε?
Αυτά τα δικά σου αιντε γραφτα σε κανενα φόρουμ του κοσμοπόλιταν να σε πούνε και ψαγμένο  :tired:
το γιατι κανουν αυτη την δουλεια και εκαναν το μουνι και τον κωλο τους δχ θα το καταλαβεις καλα τα επομενα χρονια στην ελλαδιτσα....
οσο για τα υπολοιπα αλλο ειπα αλλο καταλαβες αλλα με το κατω κεφαλι ετσι ειναι.......τα λαθη ειναι συχνα....
και μην ξεχνας οτι κι εσυ πηγαινοντας στα μπουρδελα βραζεις ακριβως στο ιδιο καζανι...
ξεπουλας κατι απο την ψυχη σου καθε μα καθε φορα.....
εις υγειαν!
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Eπιστροφή απο τις διακοπές του καλοκαιριού και σύντομη περιήγηση για να αδειάσω τα συσσωρευμένα αποθέματα.                   Στο Μεταξουργείο μπήκα στο Κωλοκυνθούς 38 ισόγειο όπου ανακάλυψα οτι δούλευε μία καινούρια Ρουμάνα,ψηλή,λευκή σαν το γάλα,με μαύρα μακρια μαλλιά.Το όνομα της ήταν Αλίνα και ανακοινώθηκε full πρόγραμμα.Μιάς και ήταν κανονικών κιλών και όμορφη και έκανε πλήρες πρόγραμμα είπα να δοκιμάσω της υπηρεσίες της.Τι το ήθελα η κοπέλα εκτελεί αγγαρεία και το δείχνει οτι δεν της αρέσει αυτό που κάνει.Ολοκλήρωσα εντός τεσσάρων λεπτών καθώς είχαν μαζευτεί πολλά στις διακοπές αλλά υπο κανονικές συνθήκες θα αργούσα να τελειώσω μαζί της και ίσως και να μην τελείωνα.Λεπτομέρειες στιν κριτική που θα ακολουθήσει.         Ο όροφος ήταν κλειστός.Στο Κωλοκυνθούς 63 αριστερά ήταν αθίγγανη κανονικών κιλών προς το γεμάτω με μαύρα κανονικά μαλλιά,αδιάφορη.Και ευθεία μπροστά ήταν η αθίγγανη μιλφ  που δούλευε παλιότερα στο ίδιο μαγαζί καθώς και Φώκαιας 24 με το σπασμένο δόντι.Μετρίας εμφανίσεως.Γυμνό τσιμπούκι και κώλος. Άνοδος στον Άγιο Παντελεήμονα όπου στο Αλκιβιάδου 16Γ δούλευε ή Νάταλυ μόνη της.Στο Φυλής 74 δεξιά ήταν η ξανθιά ζουμερή αδιάφορης εμφανίσεως που δουλεύει συνήθως εκεί με όνομα Άννα αν δεν κάνω λάθος.Στο αριστερά ήταν η ζουμερή συμπαθητική ξανθιά και ψηλή κοπέλα η Νατάσα. Φώκαιας 19 ήταν ντουέτο η Ιωάννα που είναι ψυγείο μέσα μαζί με το έπιπλο γυρολόγογο Ρωξάνη η οποία και εμφανίστηκε εντελώς γυμνή στο σαλόνι προς άγραν υποψήφιων θυμάτων.Φώκαιας 22 κάτω ήταν ξανθιά κοντή κανονικών κιλών με κοτσίδα και μαυρισμένη μέτριας εμφανίσεως με κώλο και γυμνό τσιμπούκι.Στο πάνω αριστερά ήταν καινούρια κοπέλα ψηλή,με σπαστά ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους κανωνικών κιλών απλώς συμπαθητική.Πρόγραμμα κανονικό.Και στο δεξιά σταθερά η καινούρια Ρουμάνα η Άννα με μακριά μαλλιά που έχει ξανοίξει προς το καστανό με κώλο στο πρόγραμμα. Φώκαιας 27 υπόγειο η Μιράντα με καστανά μαλλιά πιασμένα πάνω, λευκό δέρμα, λεπτή  καινούρια.Ανακοινώθηκε γυμνό τσιμπούκι.Στο ισόγειο κλασσικά η Αλμπίνα.Στον όροφο ήταν η Ελένη κοντή ζουμερή κοπέλα κανονικών κιλών με βυζιά μεγάλα όπως φαινόταν μέσα απο το σουτιέν αν δεν ήταν ενισχυμένο.Μαύρα μαλλιά πιασμένα κοτσίδα,λευκό δέρμα.Η τσατσά ανακοίνωσε αυτήν την φορά (δεν ξέρω αν ήταν παραπλανητικό) γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό.       Στο Φυλής 59 στο κάτω ήταν η Σαμπρίνα και στον όροφο η Σακίρα.Στο Φυλής 61 ήταν Ρουμάνα κανονικών κιλών λευκό δέρμα και καστανά μακριά μαλλιά μέχρι την πλάτη.Ανακοινώθηκε γυμνό τσιμπούκι.Στο Φυλής 80 ήταν η Χριστίνα κοντή μελαμψή με μαύρα κανονικά μαλλιά κανονικών κιλών.Γυμνό τσιμπούκι. Στο Μονής Προδρόμου στο υπόγειο δούλευαν 2 κοπέλες η μία ήταν στο δωμάτιο και η άλλη ήταν η Άννα αδύνατη Ρουμάνα με ξανθοκόκκινα μαλλιά όμορφη αλλά με κακή οδοντοστοιχία.Μιας και την είχα πάρει και στο Φυλής 61 κατά την επιστροφή μου απο τον πρώτο προορισμό των διακοπών μια μέρα πριν ξαναφύγω και είχα περάσει καλά είπα να την ξαναπάρω.Δυστηχώς δεν πέρασα πολύ καλά όπως την πρώτη φορά αν και πάλι ήταν σχετικά καλή και αυτή την φορά η τσατσά χτύπησε και πόρτα. Να περνάτε καλά συναγωνιστές!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Eπιστροφή απο τις διακοπές του καλοκαιριού και σύντομη περιήγηση για να αδειάσω τα συσσωρευμένα αποθέματα.                    Στο Μεταξουργείο μπήκα στο Κωλοκυνθούς 38 ισόγειο όπου ανακάλυψα οτι δούλευε μία καινούρια Ρουμάνα,ψηλή,λευκή σαν το γάλα,με μαύρα μακρια μαλλιά.Το όνομα της ήταν Αλίνα και ανακοινώθηκε full πρόγραμμα.Μιάς και ήταν κανονικών κιλών και όμορφη και έκανε πλήρες πρόγραμμα είπα να δοκιμάσω της υπηρεσίες της.Τι το ήθελα η κοπέλα εκτελεί αγγαρεία και το δείχνει οτι δεν της αρέσει αυτό που κάνει.Ολοκλήρωσα εντός τεσσάρων λεπτών καθώς είχαν μαζευτεί πολλά στις διακοπές αλλά υπο κανονικές συνθήκες θα αργούσα να τελειώσω μαζί της και ίσως και να μην τελείωνα.Λεπτομέρειες στιν κριτική που θα ακολουθήσει.          Ο όροφος ήταν κλειστός.Στο Κωλοκυνθούς 63 αριστερά ήταν αθίγγανη κανονικών κιλών προς το γεμάτω με μαύρα κανονικά μαλλιά,αδιάφορη.Και ευθεία μπροστά ήταν η αθίγγανη μιλφ  που δούλευε παλιότερα στο ίδιο μαγαζί καθώς και Φώκαιας 24 με το σπασμένο δόντι.Μετρίας εμφανίσεως.Γυμνό τσιμπούκι και κώλος. Άνοδος στον Άγιο Παντελεήμονα όπου στο Αλκιβιάδου 16Γ δούλευε ή Νάταλυ μόνη της.Στο Φυλής 74 δεξιά ήταν η ξανθιά ζουμερή αδιάφορης εμφανίσεως που δουλεύει συνήθως εκεί με όνομα Άννα αν δεν κάνω λάθος.Στο αριστερά ήταν η ζουμερή συμπαθητική ξανθιά και ψηλή κοπέλα η Νατάσα. Φώκαιας 19 ήταν ντουέτο η Ιωάννα που είναι ψυγείο μέσα μαζί με το έπιπλο γυρολόγογο Ρωξάνη η οποία και εμφανίστηκε εντελώς γυμνή στο σαλόνι προς άγραν υποψήφιων θυμάτων.Φώκαιας 22 κάτω ήταν ξανθιά κοντή κανονικών κιλών με κοτσίδα και μαυρισμένη μέτριας εμφανίσεως με κώλο και γυμνό τσιμπούκι.Στο πάνω αριστερά ήταν καινούρια κοπέλα ψηλή,με σπαστά ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους κανωνικών κιλών απλώς συμπαθητική.Πρόγραμμα κανονικό.Και στο δεξιά σταθερά η καινούρια Ρουμάνα η Άννα με μακριά μαλλιά που έχει ξανοίξει προς το καστανό με κώλο στο πρόγραμμα. Φώκαιας 27 υπόγειο η Μιράντα με καστανά μαλλιά πιασμένα πάνω, λευκό δέρμα, λεπτή  καινούρια.Ανακοινώθηκε γυμνό τσιμπούκι.Στο ισόγειο κλασσικά η Αλμπίνα.Στον όροφο ήταν η Ελένη κοντή ζουμερή κοπέλα κανονικών κιλών με βυζιά μεγάλα όπως φαινόταν μέσα απο το σουτιέν αν δεν ήταν ενισχυμένο.Μαύρα μαλλιά πιασμένα κοτσίδα,λευκό δέρμα.Η τσατσά ανακοίνωσε αυτήν την φορά (δεν ξέρω αν ήταν παραπλανητικό) γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό.        Στο Φυλής 59 στο κάτω ήταν η Σαμπρίνα και στον όροφο η Σακίρα.Στο Φυλής 61 ήταν Ρουμάνα κανονικών κιλών λευκό δέρμα και καστανά μακριά μαλλιά μέχρι την πλάτη.Ανακοινώθηκε γυμνό τσιμπούκι.Στο Φυλής 80 ήταν η Χριστίνα κοντή μελαμψή με μαύρα κανονικά μαλλιά κανονικών κιλών.Γυμνό τσιμπούκι. Στο Μονής Προδρόμου στο υπόγειο δούλευαν 2 κοπέλες η μία ήταν στο δωμάτιο και η άλλη ήταν η Άννα αδύνατη Ρουμάνα με ξανθοκόκκινα μαλλιά όμορφη αλλά με κακή οδοντοστοιχία.Μιας και την είχα πάρει και στο Φυλής 61 κατά την επιστροφή μου απο τον πρώτο προορισμό των διακοπών μια μέρα πριν ξαναφύγω και είχα περάσει καλά είπα να την ξαναπάρω.Δυστηχώς δεν πέρασα πολύ καλά όπως την πρώτη φορά αν και πάλι ήταν σχετικά καλή και αυτή την φορά η τσατσά χτύπησε και πόρτα. Να περνάτε καλά συναγωνιστές!!

είσαι μπουρδελιακός προφέσσορ!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Επίσκεψη κοντά στην αλλαγή απογευματινής - βραδινής βάρδιας.
Έχουμε και λέμε λοιπόν:

Φωκαίας 27 και αχαρνών πάνω: Ελένη. Νεαρή κοπέλα. Μαλλιά πιασμένα κοτσίδα. Μεγάλο στήθος που μοιάζει και πρέπει να είναι φυσικό. Έχει πιασίματα και γεμάτη περιφέρεια. Χαμογελαστή, ευδιάθετη και ευγενική καθώς δεν φάνηκε να δυσανασχέτησε κατά την αποχώρησή μου. Ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27 ισόγειο: Αλμπίνα. Νεαρή στην ηλικία, ξανθιά με κοντά μαλλιά μέχρι τους ώμους. Ψηλή, αδύνατη, μεγαλούτσικο στήθος. Εμφανίστηκε με μάσκα στο πρόσωπο. Μάλλον πρέπει να την ενημερώσουν οτι οι απόκριες αργούν ακόμα. Απλό πρόγραμμα

Φωκαίας 27 υπόγειο: Μιράντα. Μικρή, μελαχρινά μαλλιά. Αδύνατη με μικρό στήθος. Κάνει ωραία στησίματα στο σαλόνι. Πολύ ωραίο πρόσωπο και μάτια. Φάνηκε κουρασμένη και δεν το σκέφτηκα καν. Έχει μπει στα υπόψιν. Η τσατσά έλεγε το πρόγραμμα αλλά εγώ είχα αποροφηθεί. Νομίζω απλό + 69 αλλά δεν παίρνω όρκο.

Μετά την αλλαγή της βάρδιας ξαναπέρασα και ήταν η Αγάπη. Αρα προλαβαίνετε. Μιλφ απο την ρωσία. Κανονικού αναστήματος. Ξανθιά. Νορμάλ στήθος, αξιοπρόσεκτη περιφέρεια. Μακριά απο τα γούστα μου χωρίς να σημαίνει οτι έχει κάτι η γυναίκα. Ελεύθερο στοματικό

Φωκαίας 25 κάτω: Μόνικα. Κλασικα στην βάρδιά της. Μελαχρινή, μακρια μαλλιά. Αδύνατη με στεγνό σώμα. Μικρό στήθος. Ελεύθερο στοματικό.

Φωκαίας 22
πάνω δεξιά: Νεαρή, μελαχρινή, αδύνατη με νορμάλ στήθος. Ενώ παλιά ήταν πολύ νωχελική στο σαλόνι αυτήν την φορά ήταν επιθετική και χούφτωνε. Ξεθάρεψε. Φουλ πρόγραμμα.
Πάνω αριστερά: Ξανθιά, κανονικού αναστήματος, πολύ αδύνατη. Δεν έδωσα σημασία καθόλου γιατί είναι πολύ έξω απο τα γούστα μου.

Φωκαίας 19: 2 κοπέλες. Η μια ήταν μελαχρινή, αδύνατη με μεγάλο πεσμένο στήθος. Η άλλη κοπέλα ήταν επίσης μελαχρινή με μικρότερο στήθος και τατουάζ χαμηλά στην μέση. Πρόγραμμα δεν άκουσα γιατί είχε βαβούρα.

Φυλής 59 κάτω: 2 κοπέλες. Η σορίνα. Μικρή, μελαχρινή με κοντό καρέ μαλλί. Αδύνατη με στεγνό σώμα. Μικρό στήθος. Κοινώς πιπίνι. Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό. Μαζί της η Σακίρα. Αδύνατη με μεγαλούτσικο στήθος. Ωραία παρουσία αλλά τώρα τελευταία έχει πάρει κιλά και αρχίζει και χαλάει. Ελεύθερο στοματικό και αυτή.
Πάνω: Επίσης 2 κοπέλες. Το έτερο ήμισυ της σορίνας. Εμφανισιακά μοιάζουν πολύ. Και αυτή είναι μετρίου αναστήματος, αδύνατη με στεγνό σώμα, μικρό στήθος. Ελεύθερο στοματικό. Μαζί της η Σαμπρίνα. Μελαχρινή, αδύνατη, με μακριά σπαστά μαλλιά. Μεγάλη περιφέρεια. Νταρντανοφέρνει.

Φυλής 80: Χριστίνα. Μελαχρινή, μετρίου αναστήματος. Συμπαθητικό πρόσωπο. Μεγαλούτσικο στρογγυλό και στητό στήθος. Απλό πρόγραμμα. Την έχω πετύχει και φωκαίας 27 υπόγειο προ ημερών.

Φυλής 84Α: Μελαχρινή κανονικού αναστήματος. Μικρό στήθος. Γεμάτη περιφέρεια. Φουλ πρόγραμμα. Συνήθως την πετυχαίνω βράδυ στο γειτονικό 86Β

Φυλής 86Α: 2 κοπέλες. Ιρίνα. Μελαχρινή, αδύνατη με νορμάλ προς μεγάλο στήθος. Ωραία περιφέρεια. Φούλ πρόγραμμα με πρωκτικό και ελευθερο στοματικό τελειωτικό. Πιο φουλ δεν γίνετε.
Μαζί της μια άλλη κοπέλα. Νεαρή, μελαχρινά μαλλιά μέχρι τους ώμους. Αδύνατη με μικρό, χαρούμενο στήθος και ωραία περιφέρεια. Φουλ πρόγραμμα με πρωκτικό χωρίς ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό. Μπήκε στα υπόψιν λόγο ομοιότητας με άλλη κοπέλα!

Φυλής 84Β: Αντριάνα. Είχα πολύ καιρό να την δώ. Νεαρή κοπέλα, καστανά μαλλιά πιασμένα κοτσίδα. Μετρίου αναστήματος. Αδύνατη με πιασιματάκια. Μεγάλο φυσικό στήθος. Έχει θητεύσει και στο διπλανό 86Α αλλά και φωκαίας 25 πάνω. Απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86Β: Σελένα. Κλασικά και αυτή στην βάρδιά της. Μελαχρινή με μακριά σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους και λίγο παρακάτω. Αδύνατη με στεγνό σώμα. Μεγαλούτσικο, φυσικό, στητό στήθος. Έχει και μια πεταλούδα τατουάζ χαμηλά στην μέση. Φουλ πρόγραμμα

Φυλής 69Α: Χριστίνα. Κλασικά στην βάρδιά της. Δεν ανέβηκα αλλά συναγωνιστής έμεινε κατενθουσιασμένος.

Μονής προδρόμου και φυλής πάνω: Νεαρή, μελαχρινή με κοντό καρέ μαλλί, πολύ αδύνατη με μικρό στήθος το οποίο πάλευε με τον ανάλογο στηθόδεσμο να το κάνει να φανεί μεγαλύτερο απο ότι είναι. Μακριά απο τα γούστα μου. Εαν άκουσα καλά ελεύτερο στοματικό.

Φυλής 92Α: Λάουρα. Κοκκινομάλα πλέον. Αδύνατη με στεγνό σώμα. Στήθος νορμάλ, στητό. Πολύ ωραία παρουσία που έχει θητεύσει και στο απέναντι 71 ισόγειο και δεν είχα την καλύτερη εμπειρία. Απλό πρόγραμμα.

Φυλής 92Β: Μίκυ. Κλασικά στην βάρδιά της. Αδύνατη με στενγό σώμα. Ξανθιά με μαλλιά μέχρι τους ώμους. Μικρό πεταχτό στήθος. Φουλ πρόγραμμα.

Φυλής 71Γ: Μεγαλοκοπέλα στα όρια granny(για τα δικά μου δεδομένα). Τράπηκα σε άτακτη φυγή.

Διδύμου 20: Εβελίνα(?). Γεμάτο σώμα, με πιασιματα. Ελεύθερο στοματικό με τελειωτικό. Δεν την είδα καλά γιατί δεν βγήκε μέχρι έξω, έκατσε στην κάσα της πόρτας.

Διδύμου 18Α: Αντριάννα. Γνωστή στους περισσότερους. Ξανθιά μιλφ με πιασιματάκια. Ελεύτερο και τελειωτικό. Στο σαλόνι περίμενε πακιστανός τον οποίο και έβαλε σε δωμάτιο. Ανοίξτε και κανένα παράθυρο, βρόμαγε εκει μέσα.

Αυτά τα ολίγα!
Εαν ξέχασα κάτι θα συμπληρώσω!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
πρωινή επίθεση στους οίκους της αμαρτίας!!! Τα περισσότερα σπιτάκια είχαν αδιάφορες κοπελούδες που φυσικά έκαναν το καθιερομένο ακάποτο οδηγόντας με αυτόματα στην έξοδο. Για κακή μου τύχη έλειπαν τα στανταράκια Κάρλα και Κάρμεν στα σπιτάκια Μαγνησίας 11 και Διδύμου 8 πάνω. Τελικα η καταθεση εγινε Διδύμου 8 πάνω στην νέα κοπέλα. Θα ακολουθήσει κριτική.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
πρωινή επίθεση στους οίκους της αμαρτίας!!! Τα περισσότερα σπιτάκια είχαν αδιάφορες κοπελούδες που φυσικά έκαναν το καθιερομένο ακάποτο οδηγόντας με αυτόματα στην έξοδο. Για κακή μου τύχη έλειπαν τα στανταράκια Κάρλα και Κάρμεν στα σπιτάκια Μαγνησίας 11 και Διδύμου 8 πάνω. Τελικα η καταθεση εγινε Διδύμου 8 πάνω στην νέα κοπέλα. Θα ακολουθήσει κριτική.
φιλαρακι η καρμεν εχει φυγει κανα μηνα τωρα κ δουλευει στο λιοσιον 73β απο τις 09.00 μεχρι τις 02.00 με διαφορα προγραμματα ποια στο μενου.....δες κριτικες μου....οσο για την καρλα δεν θα σχολιασω με λεπτομεριες απλα θα πω οτι εχει γινει η μεγαλυτερη ξεπετα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Άλλο ένα πρωινό στην "αμαρτωλή" Φυλής. . . . .
Μερικά σπίτια κλειστά, όπως το Μον. Πρ. Υπ., Φυλ. 92 νέο, Φυλ. 73, Φυλ. 71 Ισ.

Φυλ. 86 ισ.: η Ιρινα
Φυλ. 86 άνω: η Ξένια
Φυλ. 80: Μάλλον η Χτεσινο-απογευματινή Χριστίνα , από Φωκ. 27, με πιο σέξι λουκ και μαύρο διχτυωτό τοπάκι.
Φωκ. 25 ισ.: η Λάουρα
Φωκ. 27 άνω: Μπ'αρμπορα
Φωκ. 27 υπ.: 2 κοπέλες = η Άννα η Πολωνέζα και η Χριστίνα η ξανθιά, που επιτέλους την δοκίμασα
Διδ. 8 ισ.: η Κατερίνα ένα μιλφ με περιφέρεια και κοντό μαλλί.
Διδ. 8 άνω: η Μαρία, μάλλον λατίνα, καλλίγραμμη κοπέλα, αλλά ξεπετο-έπιπλο. Και καλά από στούντιο
Διδ. 16 υπ. δεξιά: μια Έυα, ξανθιά υπέρβαρη γκιλφ.
Διδ. 16 υπ. αριστερά: μια ξανθιά ανθυπομέτρια
Διδ. 20: η Ιβάννα

Μια που τρομάρα μου, ήθελα να δοκιμάσω καινούργια φρούτα, άρχισα με την Μαρία του Διδ. 8
Απο μακριά φαίνεται νεαρά, αλλά από κοντά δείχνει την ηλικία της, που μάλλον έιναι άνω των 35.
Σωματάκι λαμπάδα, στήθος υπο κλίση κατηφορική, μαύρα μακρυά μαλλιά, μικρό προσωπάκι, μοιάζει με Λαττίνα
Γενικά να αναφέρω ότι στους οίκους και κατά κύριο λόγο στον εν λόγω οίκο υπήρχε ησυχία. Λίγα πράγματα από πελάτες .  . .
Έρχεται η κοπελιά και αφού αφαιρεί το περιττό babydoll την ξαπλώνω για τα γνωστά χαδάκια/φιλάκια μου.
Σε ύπτια θέση πρώτα, όπου την έβλεπα ότι μέτραγε προβατάκια (μάλλον δευτερόλεπτα) και ήταν κάπως σφιγμένη.
Δεν τελείωσαν τα 2 λεπτά και πάει να σηκωθεί. Της λέω ότι δεν τελείωσα και να ξαπλώσει μπρούμυτα.
Εδώ ήταν πάλι σε αναμμένα κάρβουνα, που φυσικά έσβηναν εμένα !
Δεν περνάνε άλλα 2 λεπτά και σηκώνεται.
Τις ξαναλέω ότι δεν τελείωσα και με χίλια ζόρια την ξαναβάζω ανάσκελα.
Ώσπου μου λέει να ξεκινήσουμε καλύτερα , γιατί ο χρόνος είναι χρήμα !
Σεβαστό, αλλά δεν έχουν περάσει ακόμα τα 5 λεπτά, αλλά ούτε έχει ακουστεί να μπαίνει κανείς στον οίκο και να αναμένει στο σαλόνι.
Μα, μου, σου , του, οκ της λέω, φύγε. Χωρίς δισταγμό σηκώθηκε και έφυγε.
Φυσικά, με το που βγαίνω έξω, ζητάω από την Υπηρεσία τα μισά λεφτά πίσω. Το κακό είνμαι ότι η κοπέλα δεν μιλάει Ελληνικά, οπότε εγώ μίλαφα αγγλικά στην κοπέλα και Ελληνικά στην τσα2. Και φυσικά η Μαρία, δεν ήθελε να ακούσει για επιστροφή χρημάτων. Ευτυχώς, η υπηρεσία, ως πιο ευγενική, αφού άκουσε ότι η κοπέλα ΔΕΝ προέβη σε κανένα σέρβις και δεν με ακούμπησε καθόλου, δέχτηκε τον συμβιβασμό, ότι για τον χρόνο που έκατσε ας κρατήσουν τα 10 και τα άλλα 10 μου τα επιστρέφουν γιατί η Μαρία δεν κούνησε το δαχτυλάκι της, αλλά μόνο με πίεζε χρονικά.
Τις κακοφάνηκε της μαντάμ Μαρίας, αλλά ξιδάκι. Θα έπρεπε να έπαιρνα και τα 20 πίσω! Φαντάζομαι τι υπηρεσίες θα έδινε σε στούντιο.
Όπου και αν δουλεύετε, μανταμίτσες, ήτε με 20, ήτε με 30 ήτε με 50, να μάθετε να σέβεστε το χρήμα , αλλά και το χρόνο του πελάτη σας!

Οπότε, επέστρεψα στην Χριστίνα, που της είχα άχτι. Γλυκιά παρουσία, είχε και ένα λόγο παραπάνω, αφού η Άννα είχε πάρει τους πελάτες μονότερμα.
Να φανταστείτε, πέρασα από το μαγαζί 3 φορές. Και τις τρείς, Άννα δεν είδα, ήταν από δωμάτιο σε δωμάτιο. Οπότε η Χριστίνα έμεινε μπουκάλα.
Έρχεται στο δωμάτιο σηνάμενη-κουνάμενη και όλο γλύκα. Αυτό ήθελα μετά από το πρώτο στραπάτσο. Ξαπλώνει δίπλα μου και αρχίζει τις φιλοφρονήσεις και τα χαδάκια. Έχει ωραίο σώμα και δέρμα. Στήνεται ωραία κατά τον πεοθηλασμό, αφήνοντας το κορμί της έκθετο στις άγριες ορέξεις μου. Κάνει αργή και αισθησιακή πίπα, όπου σιγά-σιγά το γύρισε σε 69, όπου έπαιξα με το πεντακάθαρο γατάκι της και το σκουλαρικάκι στην κλειτορίδα της. Έδειχνε να το απολαμβάνει. Μετά ανάσκελα για να γευτώ τα σφριγηλά στήθη, μάλλον με την βοήθεια της επιστήμης, αλλά πολύ καλή δουλεία. Καλή φάση, αλλά με πείραξε το σχόλιο της να μην την φιλήσω στο πρόσωπο γιατί έχει βάλει make-up και προς το τέλος άρχισε να αγχώνεται για την ώρα και μήπως μας φωνάξει η τσα2. Εντάξη, για μια φορά, καλή είναι.

Αυτά. . . 
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
φιλαρακι η καρμεν εχει φυγει κανα μηνα τωρα κ δουλευει στο λιοσιον 73β απο τις 09.00 μεχρι τις 02.00 με διαφορα προγραμματα ποια στο μενου.....δες κριτικες μου....οσο για την καρλα δεν θα σχολιασω με λεπτομεριες απλα θα πω οτι εχει γινει η μεγαλυτερη ξεπετα....

επειδή εγινε ψιλοπαρεξήγηση η οποία λύθηκε να τονίσουμε οτι ο φίλος και συναδελφος n.smirni76 μιλούσε για την Κάρλα (που είναι καυλα -το μότο της-) που δουλευε Φ71 πάνω απογευματινή βάρδυα και οχι για την Ιταλίδα Κάρλα στο Μαγνησίας.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Διδ. 8 άνω: η Μαρία, μάλλον λατίνα, καλλίγραμμη κοπέλα, αλλά ξεπετο-έπιπλο. Και καλά από στούντιο

κατέθεσα σήμερα εκεί. Υπάρχει και ανάλογη κριτική. Μέτρια πράγματα.
 

Επισκέπτης
Διδύμου 8 άνω-Μαρία:
Το κακό είνμαι ότι η κοπέλα δεν μιλάει Ελληνικά, οπότε εγώ μίλαφα αγγλικά στην κοπέλα και Ελληνικά στην τσα2.Και φυσικά η Μαρία, δεν ήθελε να ακούσει για επιστροφή χρημάτων. Ευτυχώς, η υπηρεσία, ως πιο ευγενική, αφού άκουσε ότι η κοπέλα ΔΕΝ προέβη σε κανένα σέρβις και δεν με ακούμπησε καθόλου, δέχτηκε τον συμβιβασμό, ότι για τον χρόνο που έκατσε ας κρατήσουν τα 10 και τα άλλα 10 μου τα επιστρέφουν γιατί η Μαρία δεν κούνησε το δαχτυλάκι της, αλλά μόνο με πίεζε χρονικά.
Εύγε αγγλόφωνε μουσικοσυνθέτα!...Πεταμένα 10 ευρώ βέβαια!

Φώκαιας 27 υπόγειο-Χριστίνα:
Καλή φάση, αλλά με πείραξε το σχόλιο της να μην την φιλήσω στο πρόσωπο γιατί έχει βάλει make-up και προς το τέλος άρχισε να αγχώνεται για την ώρα και μήπως μας φωνάξει η τσα2. Εντάξη, για μια φορά, καλή είναι.
Έμαθε τακτικές διπλωματικού σπασίματος η ΦΟΛΑ Χριστίνα:

Είχα δοκιμάσει την Χριστίνα στο Φυλής 54 στο πάνω.Προσποιητά νευρικά χαμόγελα υποδοχής, κατ'ευθείαν καπότα από την αρχή, υποτυπώδης πίπα μόνο στο πουτσοκέφαλο ενώ καθόταν σε απόσταση από εμένα για να μην πιάνω τίποτα.
Όπως οι μαλακισμένες Ελλεϊνίδες του 1980.
Ως αντιστάθμισμα έβαλα τη φαντασία μου σε ενέργεια, κάβλωσα και σηκώθηκα να μου κάνει πίπα στα όρθια:
Πέσαν οι μάσκες απότομα!!!
Ενώ τίποτα δεν είχε διαμοιφθεί ανάμεσά μας άρχισε να φωνάζει με εκνευρισμό (λες και την έπνιγε το δίκιο) οτι τώρα πρέπει να κάνουμε πισωκολητό.
Και στήθηκε αμέσως στα τέσσερα από μόνη της για να ολοκλήρωσει την ΞΕΠΕΤΑ μιλώντας σπαστικά-εκνευριστικά.
Ακολούθησαν διαξιφισμοί κατά τους οποίους άκουσα το εξής εκπληκτικό:
"Ο προηγούμενος δεν ήθελε πίπα στα όρθια,έκανε τη δουλειά του και έφυγε!!!
Πιστεύουν οτι αρπάξαν τα λεφτά και δεν πρόκειται να τα δώσουν πίσω.Γελάστηκαν παιδιά!!!.Πάρτε την αστυνομία,κάντε φασαρία και μη φοβάστε ούτε νταβατζήδες ούτε τίποτα!!!
Όταν άρχισε να φωνάζει στα καλά καθούμενα της λέω με ήρεμο και τρυφερό ύφος μήπως "σώσω την παρτίδα":
Μωρό μου γιατί φωνάζεις; Είσαι ψυχρή και απότομη.
Μόνο με ηρεμία μωρό μου γίνεται αυτή η δουλειά.

Η απάντησή της κεραυνός εν αιθρία:
Αυτά τα  "μωρό μου" να τα πεις σε καμμιά χαζή,ήρθα εδώ να κάνω την δουλειά μου και εσύ με βρίζεις.(Το άλλοθί της απέναντι στην τσατσά)

Εγώ:Τι βρισιά σου είπα;
ΧΡΙΣΤΙΝΑ:Με είπες ψυχρή

Κουτοπονηριά και θρασύτητα σε όλο τους το μεγαλείο....για να φάει το 20άρι αγάμητη.
Οταν την είδα μετά από δύο χρόνια στου Αγαθουπόλεως 54 σηκώθηκα να φύγω αμέσως και η τσατσά-Πάρκινσον που μούτζωσε τον opeth "έκανε το λάθος" να με ρωτήσει "γιατί δεν περνάς;".
Εριξα ένα ξεχέσιμο,η Χριστίνα με άκουγε βουβή από την κουζίνα,η τσατσά με άκουγε με προσοχή, μου ζήτησε συγνώμη και μου είπε οτι "τώρα άλλαξε η Χριστίνα, (ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ) δεν είναι αυτή που ξέρατε".

Στου Αγαθουπόλεως 54-LCD TV την πέτυχα μια-δυό φορές.Όταν οι συναγωνιστές κι εγώ κάναμε μεταβολή και φεύγαμε, στρίγλιζε ψευτοευγενικά-υστερικά καταπιέζοντας το "κακό" της:
"Μην φεύγετε,δεν ξέρετε τι χάνετε"

                                 
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Καλο χειμωνα σε ολους τους συναγωνιστες Μολις ηρθα απο διακοπες και θελω να αδειασω μηπως μπορει να βοηθησει κανενας για καμμια κοπελα νταρνανα με μεγαλη κωλαρα αν ειναι και μελαχρινη γυφτε ακομα καλλιτερα Οσες περισσοτερες μου πειτε τοσο καλλιτερα να κανω επιλογη
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΙ....

Κολωνου 11 υπογειο....σαλονι που θυμιζει δωματιο υποδοχης λαθρομεταναστων με την ελληνιδα υπηρετρια να εξηγει σε απταιστα ελληνικα στο μπαγκλεντεσιανο συναγωνιστη οτι η κοπελα δεν ειναι ουτε αλβανιδα ουτε ρουμανα αλλα ελληνιδα....αυτος καταλαβαινε σε απταιστα ουρντου οτι η Μαρια που δουλευε χτες θα τον εκανε 15 ευρο φτωχοτερο αλλα θα του εδινε την ικανοποιηση της συνουσιας με ημεδαπη ιεροδουλη.....
Κολωνου 11 οροφος....γνωστη απο θητεια σε ρεμουνδου 21 και Ακομινατου,αλβανιδα,αδυνατη,με ξανθοκαστανο μαλλι....υπηρεσιες στο 10 ευρο με απλο και 15 με γυμνο....ξεχναω το ονομα της αν και την εχω παρει παλιοτερα και με ειχε ξενερωσει αρκετα.

Κολωνου 32 οροφος...Αννα Βλκπ...με καρε μαυρο μαλλι,μετριο στηθος....σταθερη τους τελευταιους μηνες σε αυτο το σπιτι.
Κολωνου 27 οροφος...αθιγγανη,καστανη με καλες αναλογιες και κανονικο προγραμα.

Κολοκυνθους 63....στο πρωτο οπως μπαινουμε η υπερβαρη,τρελλη τσα2 απο αχ 48 παλιοτερα...δημιουργει μια τρομοκρατικη ατμοσφαιρα στο σαλονι και ελλειψη μουσικης μας βαζει σε πολλες υπαρξιακες σκεψεις για το τι στο διαολο κανουμε 5 τα ξημερωματα στο μεταξι....η εμφανιση της μαυρομαλλας βαλκανιας που με 10 ευρο προσφερει τις πενιχρες υπηρεσιες αλλα με 5 εθρο επιπλεον οδηγει σε αλλους κοσμους....μας εκανε να αποχωρησουμε ταχεως και να φτασουμε στην οαση της αχιλλεως.....

Διεσχισα την αχιλλεως και βρεθηκα στις γραμμες στα απομωνομενα ντελα της οδου κων 166....
στο επανω ηταν μια υπερβαρη ξανθια μιλφ και στο κατω η πολωνεζα Αννα με το κουλουρι και το απεριποιητο μακιγιαζ....

Επιστροφη στην Μεγ Αλεξανδρου και επισκεψη στο 22 κατω....το σαλονι ηταν σαν αιθουσα συμβουλιου του ΟΗΕ...με 15 ατομα να αναμενουν την ρωσιδα Λαουρα με το ξανθο κοντο μαλι,το πεσμενο ατροφικο στηθος,το ψηλο και ζουμερο σωμα...15 ευρο με κωλο και αφιλτρο.
Επανω ελληνιδα προμιλφ με 10 ευρο,ενδιαφερουσα παρουσια αγνωστων υπηρεσιων....Ακολουθησε περιηγηση στα σπιτια της ιασωνος:

Ιασ 46 κατω:Μιραντα η αλβανιδα με 15 ευρο και κολο.
Ιασ 46 κατω,,,με το μακρυ διαδρομο...2 κοπελες,,μια αθιγγανη με ζουμερο σωματακι και αλλη μια χοντρουλα,λευκη και ασχημη.
Ιασ 44 πανω..Ξανθια κοπελα ονοματι Μαρια με αρκετα παραπανισια κιλα ηθελε να με δελεασει με φιλια στο στομα....ακα και κωλος στα 15 ευρο.


ιασ 44η 42....Ευσωμη ψιλη ξανθια με 5 αρι στηθος και ροζ θηλες,τατου στη γαμπα,,φουλ προγραμμα για 15 ευρο,,,αγριεμενη εκφραση,,,,ισως να ενδεικνειται για αυταρχικο...γκου,φου εξπιριανς,λιγο δυσκολο.
Ιασ 37 ανω..μιλφ ξανθια με φουλ για 15.
Ιασ 37 κατω...αδυνατη,συμπαθητικη με ξανθο κοντο,βαμενο μαλι και ακα στα 15..ενδιαφερουσα παρουσια.
Ιασ υπογειο.....Θεορατη γυναικα,δυσμορφη και κακομοιριασμενη....αξιωνει 10 ευρο...δε καταλαβα αν τα δινει η τα ζηταει....καποιος ηταν στο δωματιο γιατι υπηρχε αναμονη στο σαλονι.
Ιασ 30 ανω...ελληνιδα τρανς ,ξανθια με ασπρα εσωρουχα και τριγωνικα μεγαλα μαυρα γιαλια.
Ιασ 30 κατω...η ξανθια τσεχιδα με το κοντο μαλλι και τη γουρουνισια φατσα,,,αδυνατησε,μαυρισε και απο 10 το πηγε 15.

ιασ 27 υπογειο...Αλεξια με μαυρο μαλλι,ΒΛΚΠ με αδιαφορο προσωπο,καλο σωμα.

*Το ονομα της κοπελας στο κολωνου 11 οροφος ειναι Ραμονα αν δε κανω λαθος.

Με χαρα διαβαζω οτι στο φωκ 27 ειναι το διδυμο ΑΝΝΑ--ΧΡΙΣΤΙΝΑ,,,,,προ βδομαδων ταυτοχρονη συνουσια και με τις 2....ισως η καλυτερη εμπειρια με 2 κοπελες σε ντελο...αντιθετως με την αρνητικη εμπειρια του τζοκερ με τη χριστινα με μενα και την Αννα ηταν πολυ φιλικη,εκδηλωτικη,υπομονετικη....ελπιζω να τις βρω αυριο το πρωι.


 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Διδύμου 8 άνω-Μαρία:Εύγε αγγλόφωνε μουσικοσυνθέτα!...Πεταμένα 10 ευρώ βέβαια!

Φώκαιας 27 υπόγειο-Χριστίνα:Έμαθε τακτικές διπλωματικού σπασίματος η ΦΟΛΑ Χριστίνα:

Είχα δοκιμάσει την Χριστίνα στο Φυλής 54 στο πάνω.Προσποιητά νευρικά χαμόγελα υποδοχής, κατ'ευθείαν καπότα από την αρχή, υποτυπώδης πίπα μόνο στο πουτσοκέφαλο ενώ καθόταν σε απόσταση από εμένα για να μην πιάνω τίποτα.
Όπως οι μαλακισμένες Ελλεϊνίδες του 1980.
Ως αντιστάθμισμα έβαλα τη φαντασία μου σε ενέργεια, κάβλωσα και σηκώθηκα να μου κάνει πίπα στα όρθια:
Πέσαν οι μάσκες απότομα!!!
Ενώ τίποτα δεν είχε διαμοιφθεί ανάμεσά μας άρχισε να φωνάζει με εκνευρισμό (λες και την έπνιγε το δίκιο) οτι τώρα πρέπει να κάνουμε πισωκολητό.
Και στήθηκε αμέσως στα τέσσερα από μόνη της για να ολοκλήρωσει την ΞΕΠΕΤΑ μιλώντας σπαστικά-εκνευριστικά.
Ακολούθησαν διαξιφισμοί κατά τους οποίους άκουσα το εξής εκπληκτικό:
"Ο προηγούμενος δεν ήθελε πίπα στα όρθια,έκανε τη δουλειά του και έφυγε!!!
Πιστεύουν οτι αρπάξαν τα λεφτά και δεν πρόκειται να τα δώσουν πίσω.Γελάστηκαν παιδιά!!!.Πάρτε την αστυνομία,κάντε φασαρία και μη φοβάστε ούτε νταβατζήδες ούτε τίποτα!!!
Όταν άρχισε να φωνάζει στα καλά καθούμενα της λέω με ήρεμο και τρυφερό ύφος μήπως "σώσω την παρτίδα":
Μωρό μου γιατί φωνάζεις; Είσαι ψυχρή και απότομη.
Μόνο με ηρεμία μωρό μου γίνεται αυτή η δουλειά.

Η απάντησή της κεραυνός εν αιθρία:
Αυτά τα  "μωρό μου" να τα πεις σε καμμιά χαζή,ήρθα εδώ να κάνω την δουλειά μου και εσύ με βρίζεις.(Το άλλοθί της απέναντι στην τσατσά)

Εγώ:Τι βρισιά σου είπα;
ΧΡΙΣΤΙΝΑ:Με είπες ψυχρή

Κουτοπονηριά και θρασύτητα σε όλο τους το μεγαλείο....για να φάει το 20άρι αγάμητη.
Οταν την είδα μετά από δύο χρόνια στου Αγαθουπόλεως 54 σηκώθηκα να φύγω αμέσως και η τσατσά-Πάρκινσον που μούτζωσε τον opeth "έκανε το λάθος" να με ρωτήσει "γιατί δεν περνάς;".
Εριξα ένα ξεχέσιμο,η Χριστίνα με άκουγε βουβή από την κουζίνα,η τσατσά με άκουγε με προσοχή, μου ζήτησε συγνώμη και μου είπε οτι "τώρα άλλαξε η Χριστίνα, (ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ) δεν είναι αυτή που ξέρατε".

Στου Αγαθουπόλεως 54-LCD TV την πέτυχα μια-δυό φορές.Όταν οι συναγωνιστές κι εγώ κάναμε μεταβολή και φεύγαμε, στρίγλιζε ψευτοευγενικά-υστερικά καταπιέζοντας το "κακό" της:
"Μην φεύγετε,δεν ξέρετε τι χάνετε"

                                 

Ωραιος ο Jockerx!!!!!!Μαυρο στα επιπλα και τις κουτοπονηρες που ηρθαν στην Ελλαδα και νομιζουν οτι ειμαστε μαλακες.Στην χωρα τους πειναγαν και τα εικοσι ευρω ειναι βδομαδιατικο!!!!!!
Αλλα αφου υπαρχουν τοσα στανταρακια γιατι προκαλειτε την τυχη σας;;;;;; :think:
Εγω απο τοτε που γραφτηκα στο σαιτ,δυσκολα να φαω φολα πλεον.Παω σε συγκεκριμενους στοχους!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom