Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 293 άτομα (35 μέλη και 258 επισκέπτες)

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
.

Μεταξουργείο 26/8/2011 στις 12.30’

Ο ήλιος βάραγε κάθετα την πλατεία και η άσφαλτος άρχιζε να τσουρουφλάει.
Βρέθηκα λοιπόν για μια ακόμη φορά (πιθανόν τυχαία) με
τα πρεζόνια της Ιάσωνος,
τα τριζόνια που τραγουδούσαν ακόμη λόγω της καυλο-καϊλας του καλοκαιριού και
τα καδρόνια που κρατούσαν τις οροφές των μπουρδέλων για να μην πέσουν και μας πλακώσουν.
Καμένοι λοιπόν από τα μπουρδέλα και ηλιοκαμένοι για μια ακόμη μεσημεριάτικη μπουρδελο-τσαρκα


%25CE%2595%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1001.jpg


ΚΟΛΩΝΟΥ 32 ΙΣΟΓΕΙΟ
Μιρέλλα μελαχρινή με κοντά μαλλιά μέχρι τους ώμους, αποδεκτά χαρακτηριστικά προσώπου αλλά με κουρασμένη διάθεση, μέτρια προς κοντή, λεπτή με μικρά βυζιά, στητό κορμί και αξιοπρόσεκτο μικροκαμωμένο κώ(ο)λο
Στα 10e λόγω μνημονίου 

ΚΟΛΩΝΟΥ 32 ΥΠΟΓΕΙΟ
Χριστίνα από Ιάσωνος με καστανά (πλέον) μαλλιά μέχρι τις πλάτες πιασμένα σε κοτσίδα, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα, μέτρια βυζιά και ντροπαλό κώ(ο)λο

ΚΟΛΩΝΟΥ 32 ΟΡΟΦΟΣ
Δυο κοπέλες ίδιου ύψους (μέτριο προς κοντό) με ψωμάκια
Μαρία μελαχρινή με σγουρά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, συμπαθητικό πρόσωπο αλλά με λαϊκή καθημερινή έκφραση και ανεπεξέργαστη πουτανιά, μέτρια προς κοντή στο ύψος με μικρά (μάλλον) βυζιά και κώ(ο)λο σε χαμηλή τοποθέτηση ως προς το κέντρο βάρους του σώματος της
Καστανή με ίσια μαλλιά μέχρι τις πλάτες, ξαφνιασμένο ύφος με απροσδιόριστα χαρακτηριστικά προσώπου και με ίδια τα λοιπά χαρακτηριστικά όπως στην παραπάνω περιγραφή

ΚΟΛΩΝΟΥ 30 ΟΡΟΦΟΣ
Ιωάννα μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τις πλάτες πιασμένα ψηλά σε κοτσίδα, ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά προσώπου με γαλαζοπράσινα (ή κάτι τέτοιο) μάτια, κανονικό σώμα με ενδιαφέρουσες αναλογίες και υπερ-προκλητικό κώ(ο)λο με καλοσχηματισμένη μορφή. Ίσως η ωραιότερη της βάρδιας σύμφωνα με τα κοινά αποδεκτά κριτήρια.

ΚΟΛΩΝΟΥ 27 ΟΡΟΦΟΣ
Τόσο εντύπωση μου έκανε η πορνο-δεσποινίδα που θυμάμαι μόνο την «τσατσά» η οποία(ος) δούλευε πριν κάνει την εγχείρηση σκωληκοειδίτιδας στο ξενοδοχείο «Βασιλικόν» και στην συνέχεια ανέλαβε καθήκοντα σε διάφορα πορνο-καταστήματα ως «κοπέλα των δωματίων» πριν φθάσει στο τέλος (προφανώς) της καριέρας να δουλεύει ως υπηρεσία. Φαίνεται οι ψάλτες όταν δεν μπορούν πλέον να βγάλουν καλή φωνή γίνονται καντηλανάφτες ή επίτροποι. Και αυτό μάλλον είναι σεβαστό ...   

Το μπουρδελάκι στη Καλλέργη 33 και πάλι ήταν κλειστό.
Δίπλα, στη Μεγάλου Αλεξάνδρου δούλευαν όπως παλιότερα στη Φυλής μπουλντόζες.
Μπουρδέλα και μπουλντόζες πηγαίνουν πολλές φορές μαζί τον τελευταίο καιρό.
Η ανάπτυξη μάλλον ξεκινάει και πάλι από τα μπουρδέλα ή αναγκαστικά χρειάζεται να γίνουν επισκευές του αποχετευτικού δικτύου γιατί τα σπέρματα ξεραίνονται και πετρώνουν μετά από λίγη ώρα χαχαχα


Ο καταπληκτικος προλογος επισκιαζει την ενημερωση....στο ηλιολουστο μεταξι...

Κολωνου 30 ανω....ενδιαφερουσα παρουσια την ειχα πετυχει πριν φυγω διακοπες,ωραιο σωμα και προσωπο,δε γνωριζω τι λεει απο υπηρεσιες.
Ιασωνος 20...Αννιτα..σταθερη στη πρωινη βαρδια,δοκιμασμενη πριν καιρο στο ιασ 19 μεταμεσονυχτια...για 15 εθρω καλη αλλα οχι για δευτερη φορα.
 

Νικήτας_2

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
23
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
10
εννοεις την Ευα απο Διδυμου 16 και Αλκαμενους? Η τιμη ειναι 10 εκει?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Στην οδό Διδύμου των Αθηνών, στην οποία προ πολλού λειτουργεί λαϊκή αγορά αιδοίων όπου εκδίδονται νυχθημερόν πλήθη θηλέων, περιφερόμενος το απομεσήμερο από πορνείο σε πορνείο, πλέοντας στη ζέστη στον κάματο, και τη χαύνωση, διασταυρώθηκα με τις κυρίες που αναφέρει πιο πάνω ο κ. xilnik.
Ορισμένα από αυτά τα θήλεα μετανάστευσαν από την Εσπερία στη Γραικυλία αναζητώντας την τύχη τους και τελικά έμαθαν την τέχνη της επαγγελματικής συνουσίας, ένα από τα επαγγέλματα που μπορεί κανείς να μάθει καλά στη Γραικυλία.

Τελικά καταδύθηκα στο θολάρι του αρ. 18.

Αναμένοντας την επίδειξη της εταίρας, ο νους αναπόλησε εικόνες ξεθωριασμένες, μισοχαμένες στην αχλή του παρελθόντος, καιρούς αλλοτινούς, μακρινές και ξεχασμένες αισθήσεις, γεύσεις, οσμές, συναισθήματα.
Σαν ήμουνα άγουρο αγόρι, στο όνειρό παρουσιαζόταν ένας λόφος με μικρά σπίτια – σπηλιές, σαν τα δρακόσπιτα στο Διδυμότειχο, που μέσα σ’ αυτά ήταν εταίρες θελκτικές και ηδυπαθείς, σε δωμάτια με φως απαλό, πορφυρό και μελιχρό, με ατμόσφαιρα ζεστή, καταδεκτική, προστατευτική.
Εκτιμώ ότι αυτή η ονειρώδης σκηνή είναι παράγωγο των επισκέψεών μου στα μέσα της δεκαετίας του 70, τότε που όλα μου φαίνονταν μαγικά, στο πορνείο στην οδό Περγάμου που είχε στην εξώπορτά του την ορειχάλκινη πινακίδα «Φρύνη».
Εφηβικές ονειρώξεις σε πορφυρή ομίχλη μπουρδέλου…

Το υπόγειο συνουσιαστήριο Διδύμου18, έχει μια ευρηματική εσωτερική διάταξη χώρων: τέσσερα δωμάτια συνουσιών το ένα δίπλα στο άλλο, με το ένα μόνο από αυτά να έχει παράθυρο εξαερισμού που βλέπει στο δρόμο. Τα υπόλοιπα δωμάτια έχουν παράθυρα που επικοινωνούν με τα διπλανά δωμάτια. Με τη διαρρύθμιση αυτή, ο εξαερισμός του πορνείου γίνεται μια φορά την ημέρα, όταν με πέρας των συνουσιακών εργασιών το προσωπικό αποσφραγίζει όλα τα παράθυρα.

Εμφανίστηκε η Τζούλια, Ρουμάνα κατά δήλωση και κατά τα φαινόμενα.
Νεαρότατη, βραχύσωμη, με μελάγχροα κόμη σε μορφή «αλογοουρά».

Στην εκ του σύνεγγυς επαφή, η αναπνοή της περιείχε αναθυμιάσεις τσιγάρου, σπέρματος και αλκοόλης (πιθανά από στοματικό μικροβιοκτόνο διάλυμα).

Η πρώτη σωματική επαφή ανδρός – γυναικός, συνήθως είναι η χειραψία.
Εν προκειμένω, η πρώτη μου σωματική επαφή με τη νεαρή πόρνη ήταν πεοθηλασμός.
Αφέθηκα στην ψωλογλυπτική της μέχρι τέλους, έως ότου σωριάστηκα με μετασυνουσιακή εξάντληση.
Αυτή, θριαμβεύτρια, παραμέρισε την αλογοουρά της για να τα διοχετεύσει τα σπέρματα από το στόμα στο νιπτήρα.

Για λίγη ώρα έχασα τον κόσμο και μου άρεσε…
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Στην οδό Διδύμου των Αθηνών...
Για λίγη ώρα έχασα τον κόσμο και μου άρεσε ...

:rockon: :rockon: :rockon:

Ο κ. farkeli με αστείρευτη όρεξη, όργωσε για μια ακόμη φορά το Μεταξουργείο...

:thumbsup:

Προς το παρον ξεκίνησαν το όργωμα οι μπουλντόζες ...  :2funny: :2funny: :2funny:

Κολωνου 30 ανω....ενδιαφερουσα παρουσια την ειχα πετυχει πριν φυγω διακοπες,ωραιο σωμα και προσωπο,δε γνωριζω τι λεει απο υπηρεσιες.

Σκέφθηκα να περάσω. Όμως είναι στα υπόψη άμεσα ...  ;)

Στο Ιάσωνος 30 ισόγειο η πορνο-δεσποινίδα που δούλευε είναι η Τζουλιάννα
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Με την ευκαρία να αναφέρω ότι η τσατσά που δούλευε σήμερα στο Κολωνού 11 ισόγειο στις 12.30' μεσημεριανή βάρδια είναι για πολλές - πολλές κλωτσιές 

:s&m_3:

Η ίδια τσατσά δούλευε παλαιότερα στο Φυλής 86 ισόγειο (αν θυμάμαι καλά)

Την ίδια άποψη έχουν για αυτήν και άλλες υπηρεσίες

 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Σκέφθηκα να περάσω. Όμως είναι στα υπόψη άμεσα ...  ;)

Στο Ιάσωνος 30 ισόγειο η πορνο-δεσποινίδα που δούλευε είναι η Τζουλιάννα
μια με μαυρο μαλλι καρε :think:
η τζουλιανα παντως δεν πιπωνει δαγκωνει :grin:
 

Επισκέπτης
Μαλλον τον αρραβωνιαστικο δεν τον πειραζει που την εχει γαμησει η μιση Αθηνα,τον πειραζει μην την φιλησουν στο στομα.Ρε τι βουρλα υπαρχου στον κοσμο;;;;;Παντως φαινεται οτι ειναι χαζουλα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πραγματικα.  :grin:  Ειναι ισως η πιο αστεια φαση που μου εχει τυχει σε μπουρδελο. Η κοπελα το ειπε με τοσο εντονο τροπο και με τετοιο αυθορμητισμο και φυσικοτητα που σιγουρα δεν ηθελε να κανει πλακα. Χαχαχαχαχα!  :2funny:

Ξερετε τι εχω καταλαβει? Οι πουτανες κοροιδευουν τον εαυτο τους οτι αυτο που κανουν ειναι απλα ενα επαγγελμα σαν ολα τα αλλα και προσπαθουν να πεισουν τον εαυτο τους οτι μπορουν να εχουν μια φυσιολογικη προσωπικη ζωη (μια σχεση δηλαδη) οπως ολες οι αλλες γυναικες. Παντα οι πουτανες θα σου πουν οτι αυτο που κανουν ειναι απλα "μια δουλεια" στην οποια κανουν καποια συγκεκριμενα πραγματα. Τα φιλια στο στομα δεν ειναι συνηθως μερος της "δουλειας" λοιπον (μονο το γαμησι ειναι  :cheesy:) αλλα κατι το οποιο κανουν μονο με τον γκομενο τους. Μου εχει τυχει πολλες φορες μια πουτανα να μη με φιλαει στο στομα οχι βεβαια γιατι φοβαται αλλα γιατι "δεν ειμαι ο φιλος της". Παραμυθιαζουν τον εαυτο τους οτι η δουλεια τους ειναι κατι εντελως ξεχωριστο απο την προσωπικη τους ζωη. Γι' αυτο εγω πιστευω οτι οι καλυτερες πουτανες ειναι απλα αυτες που δεν εχουν γκομενο!  Αυτες γουσταρουν περισσοτερο αυτο που κανουν και μπορει να σου δωσουν το κατι παραπανω.
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Πραγματικα.  :grin:  Ειναι ισως η πιο αστεια φαση που μου εχει τυχει σε μπουρδελο. Η κοπελα το ειπε με τοσο εντονο τροπο και με τετοιο αυθορμητισμο και φυσικοτητα που σιγουρα δεν ηθελε να κανει πλακα. Χαχαχαχαχα!  :2funny:

Ξερετε τι εχω καταλαβει? Οι πουτανες κοροιδευουν τον εαυτο τους οτι αυτο που κανουν ειναι απλα ενα επαγγελμα σαν ολα τα αλλα και προσπαθουν να πεισουν τον εαυτο τους οτι μπορουν να εχουν μια φυσιολογικη προσωπικη ζωη (μια σχεση δηλαδη) οπως ολες οι αλλες γυναικες. Παντα οι πουτανες θα σου πουν οτι αυτο που κανουν ειναι απλα "μια δουλεια" στην οποια κανουν καποια συγκεκριμενα πραγματα. Τα φιλια στο στομα δεν ειναι συνηθως μερος της "δουλειας" λοιπον (μονο το γαμησι ειναι  :cheesy:) αλλα κατι το οποιο κανουν μονο με τον γκομενο τους. Μου εχει τυχει πολλες φορες μια πουτανα να μη με φιλαει στο στομα οχι βεβαια γιατι φοβαται αλλα γιατι "δεν ειμαι ο φιλος της". Παραμυθιαζουν τον εαυτο τους οτι η δουλεια τους ειναι κατι εντελως ξεχωριστο απο την προσωπικη τους ζωη. Γι' αυτο εγω πιστευω οτι οι καλυτερες πουτανες ειναι απλα αυτες που δεν εχουν γκομενο!  Αυτες γουσταρουν περισσοτερο αυτο που κανουν και μπορει να σου δωσουν το κατι παραπανω.

Γι αυτο εγω προτιμω τα μιλφ στα μπουρδελα και οχι μονο.Επειδη εχουν ξεπερασει τετοιου ειδους υπαρξιακα προβληματα και δεν κολανε πουθενα...... :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Γι αυτο εγω προτιμω τα μιλφ στα μπουρδελα και οχι μονο.Επειδη εχουν ξεπερασει τετοιου ειδους υπαρξιακα προβληματα και δεν κολανε πουθενα...... :rolleyes:

Δεν εχεις αδικο. Πολλες μικρες πουτανες εχουν μπλεξει τα μπουτια τους στο συναισθηματικο τομεα! Παντως, επειδη εγω παω με μικρες, αυτο που λεω το εχω παρατηρησει. Παντα αυτες που με αφηνουν να τις φιλαω στο στομα και γενικα νιωθω οτι γουσταρουν μαζι μου ειναι αυτες που δεν εχουν γκομενο. Αν εχουν γκομενο κρατανε τα καλυτερα για εκεινον ενω αν δεν εχουν προσπαθουν να βρουν την ηδονη με καποιους απο τους πελατες τους. Ειναι τσεκαρισμενο αυτο!  ;)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν εχεις αδικο. Πολλες μικρες πουτανες εχουν μπλεξει τα μπουτια τους στο συναισθηματικο τομεα! Παντως, επειδη εγω παω με μικρες, αυτο που λεω το εχω παρατηρησει. Παντα αυτες που με αφηνουν να τις φιλαω στο στομα και γενικα νιωθω οτι γουσταρουν μαζι μου ειναι αυτες που δεν εχουν γκομενο. Αν εχουν γκομενο κρατανε τα καλυτερα για εκεινον ενω αν δεν εχουν προσπαθουν να βρουν την ηδονη με καποιους απο τους πελατες τους. Ειναι τσεκαρισμενο αυτο!  ;)

Σωστός , βελτιώνεται και η συμπεριφορα τους
εντελως και φτιαχνεσαι πιο πολυ και εσυ.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πιστευω καποιος μπορει να καταλαβει τα αληθοφανη βογγητα απο τα προσποιητα.

Μου εχει τυχει καποιες φορες. Ειμαι και ωραιος για αυτο  :grin:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
:rockon: :rockon: :rockon:

:thumbsup:

Προς το παρον ξεκίνησαν το όργωμα οι μπουλντόζες ...  :2funny: :2funny: :2funny:

Σκέφθηκα να περάσω. Όμως είναι στα υπόψη άμεσα ...  ;)

Στο Ιάσωνος 30 ισόγειο η πορνο-δεσποινίδα που δούλευε είναι η Τζουλιάννα

Στρατηγέ μου με προβληματίζεις. Αναφέρεσαι στην δεσποινίδα με τα μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους και τα γυαλιά;  :think:
Αυτήν έχω πετύχει εκεί με το όνομα Τζούλια, αλλά απο όσο γνωρίζει δουλεύει μόνο βράδυ και εσύ προφανώς αναφέρεσαι στην πρωινή βάρδια αν κρίνω απο την ώρα!
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Μαλλον τον αρραβωνιαστικο δεν τον πειραζει που την εχει γαμησει η μιση Αθηνα,τον πειραζει μην την φιλησουν στο στομα.Ρε τι βουρλα υπαρχου στον κοσμο;;;;;Παντως φαινεται οτι ειναι χαζουλα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Φίλε τον παρεξήγησες τον τύπο, της το είχε πει ξεκάθαρα πριν 3 χρόνια πως άλλο 1 χρόνο και θα την πάρει από την δουλειά  :2funny:
 

athensfreelove

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Πραγματικα.  :grin:  Ειναι ισως η πιο αστεια φαση που μου εχει τυχει σε μπουρδελο. Η κοπελα το ειπε με τοσο εντονο τροπο και με τετοιο αυθορμητισμο και φυσικοτητα που σιγουρα δεν ηθελε να κανει πλακα. Χαχαχαχαχα!  :2funny:

Ξερετε τι εχω καταλαβει? Οι πουτανες κοροιδευουν τον εαυτο τους οτι αυτο που κανουν ειναι απλα ενα επαγγελμα σαν ολα τα αλλα και προσπαθουν να πεισουν τον εαυτο τους οτι μπορουν να εχουν μια φυσιολογικη προσωπικη ζωη (μια σχεση δηλαδη) οπως ολες οι αλλες γυναικες. Παντα οι πουτανες θα σου πουν οτι αυτο που κανουν ειναι απλα "μια δουλεια" στην οποια κανουν καποια συγκεκριμενα πραγματα. Τα φιλια στο στομα δεν ειναι συνηθως μερος της "δουλειας" λοιπον (μονο το γαμησι ειναι  :cheesy:) αλλα κατι το οποιο κανουν μονο με τον γκομενο τους. Μου εχει τυχει πολλες φορες μια πουτανα να μη με φιλαει στο στομα οχι βεβαια γιατι φοβαται αλλα γιατι "δεν ειμαι ο φιλος της". Παραμυθιαζουν τον εαυτο τους οτι η δουλεια τους ειναι κατι εντελως ξεχωριστο απο την προσωπικη τους ζωη. Γι' αυτο εγω πιστευω οτι οι καλυτερες πουτανες ειναι απλα αυτες που δεν εχουν γκομενο!  Αυτες γουσταρουν περισσοτερο αυτο που κανουν και μπορει να σου δωσουν το κατι παραπανω.

μηπως αν το σκεφτεις λιγο παραπανω στο φιλι μοιραζεσε την ιδια αναπνοη και αρα για λιγες στιγμες αναγκαστικα εισαι ᾽μαζι᾽με τον αλλο κατι που δεν χρειαζετε να γινει απαραιτητα στο γαμησι......?
αν δεν σκεφτοσουν αποκλειστικα με το κατω κεφαλι θα εκανες καποιο αντιστοιχο συνειρμο απλα οι αντρες ειμαστε κατασκευασμενοι για να παρασυρομαστε απο τις ορμες του πεους......
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
μηπως αν το σκεφτεις λιγο παραπανω στο φιλι μοιραζεσε την ιδια αναπνοη και αρα για λιγες στιγμες αναγκαστικα εισαι ᾽μαζι᾽με τον αλλο κατι που δεν χρειαζετε να γινει απαραιτητα στο γαμησι......?
αν δεν σκεφτοσουν αποκλειστικα με το κατω κεφαλι θα εκανες καποιο αντιστοιχο συνειρμο απλα οι αντρες ειμαστε κατασκευασμενοι για να παρασυρομαστε απο τις ορμες του πεους......
αμπελοφιλοσοφίες..
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
και απλα καποιοι καταληγουν να σκεφτονται με το πεος και χωρις ορμες
βρε τσιφτόπαιδο σε ποιούς τα λες αυτά? προσωπικά δεν εχω φάει δραχμή από γυναίκα. Αυτές τις αμπελοφιλοσοφίες να τις λες σε καμία εκδιδόμενη, στην περίπτωση που την έπιασες γκόμενα και θες να την μαδήσεις, οκ? μοιραζονται λες την ίδια αναπνοή.. τον κώλο της και το μουνί της όμως δεν πειράζει και γιαυτό τον κάναν ΔΧ για να προκόψουν να υποθέσω..
Τεσπα αυτό που ξέρω είναι πως αμα μια γυναίκα την θες και την θες δική σου δεν την πουλάς, βρίσκεις μια δουλειά νόμιμη ή παράνομη και κοιτάζεις να την έχεις κορώνα στο κεφάλι σου.
Τα υπόλοιπα είναι αμπελοφιλοσοφίες για χαζογκομενίτσες γκεγκε?
Αυτά τα δικά σου αιντε γραφτα σε κανενα φόρουμ του κοσμοπόλιταν να σε πούνε και ψαγμένο  :tired:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom