Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 294 άτομα (36 μέλη και 258 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
Eειδα χθες την Ουκρανεζα Σαμπρινα στο Κωσταντινουπολεως 166.
Υπερμουναρα, βαζει παρα πολλα city tour κατω για πλακα...
ομως εχει κακιστες κριτικες απο εμπυρους συναγωνιστες και δεν την πηρα....
κριμα γιατι τετοια τεμαχια σπανια βλεπουμε σε μπουρδελα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Το τροφωνίνου 13 έχει πάνω την κλασσική χοντρή ξανθιά, κ κάτω την Ειρήνη, το GILF
Για ποια βαρδια αναφερεσαι. :think:

Στο 13 κατω μεταμεσονυχτια βαρδια ειναι η Ολγα (ή αλλοιως Ταμαρα απο το studio Σερβιων 26)
Σε προχθεσινη μεταμεσονυχτια τσαρκα επανω ηταν δυο κοπελες μια τροφαντη μελαχρινή και μια αδιαφορη ξανθια.
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Στο Φυλής 71 Ισόγειο είναι μία ολοκαίνουρια λέει ο παππουδάκος , καστανή ή ξανθιά πολύ καυλιάρα φαίνεται.Ξέρουμε τιποτα?
φιλε δοκίμασα μια πιτσιρικα που την ελεγαν Βαρβαρα. Ξανθια, αδυνατη, στρογγυλο κωλαρίδιο και στρογγυλά βυζακια 2αρια. Αυτη λες? Πιπα καλούτσικη και ολα τα υπολοιπα ΙΚΕΑ..
 

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Η Φλαμανδη η Στελλα σταματησε? μου ελειψε ο στρογγυλος της κωλαρακος και τα βυζακια της
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.746
Πόντοι
7.885
Εχθές η Εύα παρουσίασε ένα ισχνό κοκκινομάλικο πορνίδιο(όχι παραπάνω από 35 κιλά :headbang:) με ωραία βυζάκια(έκαναν μπαμ στο όλο θέαμα) και ωραίο κωλί :P :P. Για μια στιγμή σκέφτηκα να περάσω αλλά το ''ρεσιτάλ'' που έδωσε η Εύα έφθασε στο σημείο να με ξενερώσει,οπότε μεταβολή και δρόμο για το Χριστινάκι(στανταράκι της οδού :grin: :grin:).Ευτυχώς ήμουν μόνος και την απόλαυσα με την ησυχία μου :knockinb: :fuck2:.Ανεφοδιασμός με ρέντμπουλ και βουρ για Διδύμου ;) ;).Ακριβώς οι ίδιες πουτάνες με την προηγούμενη βδομάδα,τι στο διάολο εργολαβία το έχουν πάρει :uglystupid: :think:.Πέρασα στην Αντριάννα για ενα ελεύθερο τελειωτικό,μιας και είχα καιρό :pipa1:.Πραγματικά άξιζε το 20αρικο,αν και δεν άφηνε πολύ πείραγμα στις βυζάρες της :jerking: :rockon:.Μάλλον τις έχετε ξευτιλίσει συνάδελφοι :2funny: :2funny:.Αυτά από εμένα,δεν είχα όρεξη για ρίσκα,οπότε έπαιξα στα σταθερά,μιας και τελευταία υπάρχει ένα έντονο άρωμα ξεπέτας στην Φυλής ή τουλάχιστον είναι ιδέα μου :idiot: :rockon:
 

Braveheart1984

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Εχθές η Εύα παρουσίασε ένα ισχνό κοκκινομάλικο πορνίδιο(όχι παραπάνω από 35 κιλά :headbang:) με ωραία βυζάκια(έκαναν μπαμ στο όλο θέαμα) και ωραίο κωλί :P :P. Για μια στιγμή σκέφτηκα να περάσω αλλά το ''ρεσιτάλ'' που έδωσε η Εύα έφθασε στο σημείο να με ξενερώσει,οπότε μεταβολή και δρόμο για το Χριστινάκι(στανταράκι της οδού :grin: :grin:).

Το κουράζει πολύ αυτή η γυναίκα....σε ποια βάρδια ήταν το αδύνατο πορνίδιο; 
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.746
Πόντοι
7.885
Εχθές η Εύα παρουσίασε ένα ισχνό κοκκινομάλικο πορνίδιο(όχι παραπάνω από 35 κιλά :headbang:) με ωραία βυζάκια(έκαναν μπαμ στο όλο θέαμα) και ωραίο κωλί :P :P. Για μια στιγμή σκέφτηκα να περάσω αλλά το ''ρεσιτάλ'' που έδωσε η Εύα έφθασε στο σημείο να με ξενερώσει,οπότε μεταβολή και δρόμο για το Χριστινάκι(στανταράκι της οδού :grin: :grin:).

Το κουράζει πολύ αυτή η γυναίκα....σε ποια βάρδια ήταν το αδύνατο πορνίδιο; 

Απόγευμα,κατά τις 18:00 φίλε ;) ;).Είχε τα βυζάκια όπως μ'αρέσουν αλλά πάραααα πολύ αδύνατο πουτανάκι :o :o.Ένιωσα ότι μόλις το ακουμπήσω θα σπάσει :2funny: :2funny:
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Πιθανολογώ ότι αναφέρεσαι στη γνωστή Λάουρα του Φυλής 92 Καινούριο.

Αυτή που λέω εγώ λέγεται Πάολα.
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
Για ποια βαρδια αναφερεσαι. :think:

Στο 13 κατω μεταμεσονυχτια βαρδια ειναι η Ολγα (ή αλλοιως Ταμαρα απο το studio Σερβιων 26)
Σε προχθεσινη μεταμεσονυχτια τσαρκα επανω ηταν δυο κοπελες μια τροφαντη μελαχρινή και μια αδιαφορη ξανθια.
Πέρασα κατά τις 23.40 φίλε. Τι ώρες αλλάζουν οι βάρδιες στα σπιτάκια? Δεν είναι η κλασσική 23.00-05.00 που αναγράφουν κ τα studio η μεταμεσονύχτια?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
γυροβολια στην καυλα σημερα απογευμα τυποι μου

δροσοπουλου 98,τατιανα ο λεγομενος και θηλυκος σουγκλακος :S
περγαμου 1,νεαρα κοπελα αδιαφορη
περγαμου 27β,η θεια ευα
τροφωνιου 11 ισογειο,η αλβανιδα με πρωκτικο που παιζει συχνα εκει
τροφωνιου 11 οροφος,μια γυφτοπουλα που ηταν συχνα στα μπουρδελα της φωκαιας
παιωνιου 47,η χαρα του bbwlover :grin:
βεργας 6α,η ριτα με το σεξακι της,καυλωμενη και χορευε καθως αυτοπαρουσιαζοταν :rockon:
βεργας 6β,2 νουμερα,μια χοντρη που τριβοταν μονη της και καλα για να σε καυλωσει και η αλλη που ειναι κατα καιρους εκει και μοιαζει ή ειναι τραβελι
αλκιβιαδου 16α,η γνωστη κατερινα η κρητικια
αλκιβιαδου 16γ,2 κοπελες η μια ενα ομορφο σλαβικο αλλα με τρομερο πρηξιμο αρχιδιων,δεν με αφηνε να φυγω >:(
περιμενα στο σαλονι να δω και την 2η,ζωη μου την ειπε η τσατσα
τυποι μου σκαει μυτη η ζωη και ηταν απτις λιγες φορες που σκιαχτηκα με πουτανα!
μιλαμε βλεμα ψυχο νο3
τρομερη μουτσουνα την οποια ισως δοκιμαζα αν δεν μου τα επρηζε η 1η πουτανα τοσο πολυ
θα ηθελα να νοιωσω μαζι της τον απολυτο τρομο στο σεξ
οσοι γουσταρετε τετοιες φασεις μην την χασετε :2funny:
αλκιβιαδου 16β,η κατερινα η σερβα
την εψαχνα καιρο και την βρηκα σημερα
αν και μικρη για τα γουστα μου ειναι ενα μιλφ
η πιπα της ηταν πολυ δυνατη και καυλωτικη,χτυπαγε τον πουτσο στην γλωσσα της και εβγαζε μουγκριτα
αφηνει πιασιμο μουνιου ανετα
το μοναδικο που με χαλασε ηταν οτι βιαζοταν λιγο
μια καλη επιλογη πιστευω
φυσικα δεν φτανει σε επιπεδα αντριανας,αλιονας,ζανας,θειας ντιανας ή εστω φωτεινης γκμοχ αλλα δεν σε αφηνει και ανικανοποιητο
φυσικα στα συν της οτι ειναι σερβα,δηλαδη καυλιαρα :rockon:
γυρισα σπιτι και για καμια ωρα ξεκοιλιαζα και διαμελιζα αλητηριους σαμουραι στο samurai shodown και μετα τον επαιξα και 2 φορες
ετσι για ηρεμησω....
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Ωραιος ο Απολυτος :2funny: :2funny: :2funny:
Για να τρομαξες εσυ φανταζομαι τι μπαζο ηταν :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ωραιος ο Απολυτος :2funny: :2funny: :2funny:
Για να τρομαξες εσυ φανταζομαι τι μπαζο ηταν :2funny:
τυπε ηταν το βλεμα που ειχε
δεν εχω ξαναδει σε γυναικα τετοιο βλεμα
ισως χρειαζεται εξορκισμο :2funny:
παντως αν την ξαναπετυχω πουθενα θα την δοκιμασω και αν επιζησω θα σας πω εντυπωσεις :grin:
παντως οτι φοβησε εμενα που εχω δει του κοσμου τις δυσμορφιες και περιεργες μουτσουνες λεει πολλα :S
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
μιλαμε βλεμα ψυχο νο3
τρομερη μουτσουνα την οποια ισως δοκιμαζα αν δεν μου τα επρηζε η 1η πουτανα τοσο πολυ
θα ηθελα να νοιωσω μαζι της τον απολυτο τρομο στο σεξ
οσοι γουσταρετε τετοιες φασεις μην την χασετε :2funny:
αλκιβιαδου 16β,η κατερινα η σερβα
την εψαχνα καιρο και την βρηκα σημερα
αν και μικρη για τα γουστα μου ειναι ενα μιλφ
η πιπα της ηταν πολυ δυνατη και καυλωτικη,χτυπαγε τον πουτσο στην γλωσσα της και εβγαζε μουγκριτα
αφηνει πιασιμο μουνιου ανετα
το μοναδικο που με χαλασε ηταν οτι βιαζοταν λιγο
μια καλη επιλογη πιστευω
φυσικα δεν φτανει σε επιπεδα αντριανας,αλιονας,ζανας,θειας ντιανας ή εστω φωτεινης γκμοχ αλλα δεν σε αφηνει και ανικανοποιητο
φυσικα στα συν της οτι ειναι σερβα,δηλαδη καυλιαρα :rockon:
γυρισα σπιτι και για καμια ωρα ξεκοιλιαζα και διαμελιζα αλητηριους σαμουραι στο samurai shodown και μετα τον επαιξα και 2 φορες
ετσι για ηρεμησω....


Τύπε μια φορά στο μύρων με άλλη νεαρότερη εκδιδόμενη που διαφημιζόταν ως " ρουμάνα" μιλούσαν σε άπταιστα ρουμάνικα πάντως :cheesy:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Τύπε μια φορά στο μύρων με άλλη νεαρότερη εκδιδόμενη που διαφημιζόταν ως " ρουμάνα" μιλούσαν σε άπταιστα ρουμάνικα πάντως :cheesy:
τυπε μηπως ειναι σερβα της ρουμανιας? :grin:
ή απτην βοιβοντινα? :2funny:
παντως η μουρη της εφερνε σε σερβα
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Τύπε μια φορά στο μύρων με άλλη νεαρότερη εκδιδόμενη που διαφημιζόταν ως " ρουμάνα" μιλούσαν σε άπταιστα ρουμάνικα πάντως :cheesy:

Απολυτε σε πιασαν Μπασινα μου φαινεται, ντεμεκ Σερβα πηδηξες  :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom