Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 299 άτομα (31 μέλη και 268 επισκέπτες)

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Βραδινή τσαρκούλα και σήμερα στην φυλής κοντά στην αλλαγή της βραδινής με την μεταμεσονύκτια βάρδια!

Πολλά ιδρύματα ήταν κλειστά λόγο της αλλαγής αλλα έτσι και αλλιώς δεν είχα όρεξη να μπω σε όλα.

Έχουμε και λέμε λοιπόν.

Φωκαίας 27 και αχαρνων πανω: Μαρινέλα. Μελαχρινή με κοντά μαλλιά. Της πήγαιναν πάρα πολύ. Αδύνατη με στεγνό σώμα. Ωραίο κωλαράκι. Χαρούμενο στήθος νορμάλ μεγέθους για τα κυβικά της που κουνιόταν στο ρυθμό καθώς περπατούσε. Ενώ ήταν πολύ όμορφη με πολύ ωραία στησίματα στο σαλόνι είχε κάτι απο "ξεπέτα" στην αύρα της. Μακάρι να κάνω λάθος. Απλό+ελεύθερο και 69.

Φωκαίας 27 ισόγειο: Αλμπίνα. Σταθερά στην βάρδιά της. Ξανθιά με μαλλιά μέχρι τους ώμους. Αδύνατη, ψηλή. Μεγάλο στήθος και ωραία περιφέρεια. Εμφανίστηκε με ενα ωραίο σετάκι απο μαύρα εσώρουχα αλλά με αυτό το κλασσικό βλέμα οτι μας κάνει χάρη που είναι εκει. Απλο προγραμμα ακούστηκε.

Φωκαίας 27Α (υπόγειο): Χριστίνα. Νεα κοπέλα σύμφωνα με την τσατσά. Δεν θυμάμαι να την έχω ξαναδεί. Καστανόξανθη με μαλλια μεχρι τους ώμους. Αδύνατη, μετρίου αναστήματος. Μεγάλο στήθος για τα κυβικά της και συμπαθητικό κώλο.  Καλη παρουσία. Απλό πρόγραμμα ακούστηκε.

Φωκαίας 22:
Υπόγειο: Νεαρή κοπέλα, σχετικά ψηλή με μάλλον μεγάλο στήθος που ενίσχυε το σουτιέν. Μελαχρινή με μαλλιά πιασμένα κοτσίδα. Αδύνατη. Ωραία παρουσία. Φουλ προγραμμα με πρωκτικό. Ενω μου άρεσε ήταν βαριεστημένη στο σαλόνι και δεν μπήκα.
Πάνω αριστερά: Ξανθιά με κοντά μαλλιά. Για ενα περίεργο λόγο όλο ξεχνάω το όνομά της. Αδύνατη με νορμάλ στήθος. Προσωπικά δεν μου προκαλεί τίποτα χωρίς να είναι άσχημη η κοπέλα. Απλο+69.

Μετά απο καιρό είδα το φωκαίας 19 ανοικτό αλλά άλλαζε η βάρδια.

Φυλής 74 δεξιά: Ένα μελαχρινό παρατράγουδο. Παραπανίσια κιλά. Για να είναι εκεί προφανώς κάποιοι πηγαίνουν, απλά δεν μπορώ να καταλάβω ποιοι!

Φυλής 59 κάτω: 2 κοπέλες. Η Σορίνα μαζί με μια άλλη κοπέλα που ποτέ δεν μου λένε το όνομά της. Μελαχρινές, αδύνατες με στεγνό σώμα, μικρό στήθος, πιπίνια αμφότερες. Απλό+ελεύθερο.

Φυλής 59 πάνω: Ακούγονταν φωνές και "χαβαλές". Προφανώς η σακίρα. Δεν ανέβηκα κάν. Μελαχρινή, αδύνατη με μεγάλο στήθος για τα κυβικά της. Ωραία παρουσία αλλά μέχρι εκεί.

Φυλής 84Α: Αλλαγή βάρδιας αλλά σε ερώτησή μου μου απάντησε η ζωή οτι θα είναι αυτή. Καστανόξανθη κοπέλα με μακριά μαλλιά. Πολύ ωραίο στήθος, αδύνατο κορμί με ωραίο κώλο. Προσωπικά την θεωρώ απο της καλές παρουσίες της φυλής. Γούστα είναι αυτά.

Φυλής 84Β: Η ίδια που ήταν και την άλλη φορά. Μελαχρινή με μακριά σπαστά μαλλιά. Ψηλή, αδύνατη με ωραία περιφέρεια και νορμάλ στήθος. Την είδα απο την πόρτα και αποχώρησα.

Φυλής 69Β: Μελαχρινή κοπέλα, μαλλια πιασμένα κοτσίδα, αδύνατη, νορμάλ στήθος. Κατά τα άλλα αδιάφορη παρουσία κατ' εμέ. Απλο+ελεύθερο.

Συνέχεια στο μετάξι με επιλεκτική βόλτα.

Λεωνίδου 28: Ξανθιά, αδύνατη, μικρό στήθος και αντίστοιχο κώλο που αρχίζει να εμφανίζει κυτταρίτιδα. Ωραίο πρόσωπο. Απλο+ελεύθερο προγραμμα. Έδιωξε τους πακιστανούς. Το όνομα μου διαφεύγει.

Ιάσωνος 30Β: Τζούλια. Μελαχρινή, αδύνατη, νορμάλ στήθος προφανώς προιόν ενίσχυσης και ωραίο κώλο. Εμφανίστηκε πάλι με τα γυαλάκια της. Δεν την είχα καν στο μυαλό μου αλλά μόλις την είδα στο σαλόνι μέχρι να το σκεφτώ ήμουν ήδη στο δωμάτιο και έδινα 15ευρώ στην τσατσά. Κριτική αύριο. Κανονικά δεν θα έγραφα αλλά υπάρχουν κάποια πράγματα που καλό είναι να ειπωθούν.
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστή. στο Φωκαίας 19 πριν την αλλαγή βάρδιας ήταν μία πιτσιρίκα, καλό μουνί με ένα piercing στο άνω χείλος, καστανή και άκουγε στο όνομα Μπάρμπαρα....Προφανώς και δεν ήταν η γνωστή....Αυτή ήταν λεπτή, με ωραίο στρογγυλό κώλο και 3αράκι βυζί στητό και κα΄λωτικό...Ξέρεις τπτ?
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
δεν συμφωνω συναγωνιστη, εγω τιμουσα το κατερινακι αλβανακι αλλα εκοψε ροδα, το οποιο καθονταν και μισαωρο αν δεν ειχες τελειωσει
Από Φ134 και παλιότερα Ιάσωνος; Αν λες αυτή, αν τη βρεις ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Μεταμεσονυκτια εξορμηση σε φυλης και φωκαιας οπου συναντησαμε αρκετα ωραια τεμαχια(σε θεμα εμφανισης τουλαχιστον),απο τα οποια ξεχωρισαμε εναν ΤΡΕΛΟ ΜΟΥΝΑΡΟ στο φυλης 92Α με τρελο πατο και βυζι(οποιος γνωριζει κατι παραπανω ας ενημερωσει),αν θυμαμαι καλα καστανο προς ξανθο(αλλα μπορει και να κανω λαθος γιατι με την ΚΩΛΑΡΑ της εχασα το φως μου...Το σιγουρο ειναι πως δεν ηταν μελαχροινη),το duo Τζουλια-Κορινα στο φυλης 59 που κολαζει και αγιο(ντροπη μου μερα που ειναι)και κλασσικα η σακιρα στο φυλης 59 πανω που με την πρωτη ματια δεν μου εκανε απολυτως τιποτα,οταν ομως ο φιλος μου ειπε πως την εχει τιμησει παλιοτερα και του γαμιοταν απιστευτα,αρχισα να τη βλεπω με αλλο ματι και μου ψιλοαρεσε...  :grin: :grin: :grin: Επισης μας καυλωσε full μια με το ονομα Σελινα 'η καπως ετσι,μελαχροινη με ενα tattoo πεταλουδα στη μεση αν θυμαμαι καλα,στα ζυγα νουμερα της οδου Φυλης...Τελος στο Φωκαιας 27 η  Αλμπινα,ψηλο ξανθο αλογο,ΜΟΥΝΑΡΟΣ,αλλα με το που την ειδαμε καταλαβαμε αμεσως οτι προκειται περι "πεφτω στο κρεβατι,κανε οτι θες,μονο μην με ενοχλεις",οποτε και επιστρεψαμε στη Σακιρα οπου ο φιλος κατεθεσεεεεε... Αυτα.. ;)
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Φωτογραφία εορταστικού χαρακτήρα, ληφθείσα την προτεραία της 15-8, εντός γραφείου εκκενώσεων σπερματοδόχων κύστεων, στις παρυφές του κέντρου των Αθηνών.
 

Συνημμένα

  • DSC00137.JPG
    DSC00137.JPG
    46,4 KB · Εμφανίσεις: 35

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
Βραδινή τσαρκούλα και σήμερα στην φυλής κοντά στην αλλαγή της βραδινής με την μεταμεσονύκτια βάρδια!

Πολλά ιδρύματα ήταν κλειστά λόγο της αλλαγής αλλα έτσι και αλλιώς δεν είχα όρεξη να μπω σε όλα.

Έχουμε και λέμε λοιπόν.

Φωκαίας 27 και αχαρνων πανω: Μαρινέλα. Μελαχρινή με κοντά μαλλιά. Της πήγαιναν πάρα πολύ. Αδύνατη με στεγνό σώμα. Ωραίο κωλαράκι. Χαρούμενο στήθος νορμάλ μεγέθους για τα κυβικά της που κουνιόταν στο ρυθμό καθώς περπατούσε. Ενώ ήταν πολύ όμορφη με πολύ ωραία στησίματα στο σαλόνι είχε κάτι απο "ξεπέτα" στην αύρα της. Μακάρι να κάνω λάθος. Απλό+ελεύθερο και 69.

δεν εχει κοντο μαλλι,απλα εχει κανει δυο κοτσιδια ενα αριστερα κ ενα δεξι.......
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
σημερινη βολτα φυλης κ περιξ γυρω στις 11.30, στη φυλης μονο 6 ιδρυματα ανοικτα,στο 66α μαλιστα εχει γυρισει η αλεξια απο διακοπες ρουμανια κ μπανακια στην γενετειρα της κοσταντσα,φωκαιας 4 σπιτια ανοικτα το ενα χωρις κοπελα......περασμα κ απο λιοσιων οπου στο 73α πλεον δουλευει η καρμεν η γνωστη πωλονεζα απο διδυμου 8 ,οπου εχει προγραμμα κατι σαν στουντιο 25 ευρω το απλο, 40 με ελευθερο στοματικο κ 50 ολα μαζι κ επιτελους κ το κωλαρακι της.....μαλιστα στο σαλονι εχει κ καρτουλες με το ονομα της που εινα σβησμενα με μαρκαδορο η παλια διευθυνση που δουλευε,κ πισω γραμμενο με στυλο η νεα διευθυνση καθος κ ενα κινητο....αξιζει η επισκεψη λεπτομεριες στο αντιστοιχο θρεντ.......
 

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
σημερινη βολτα φυλης κ περιξ γυρω στις 11.30, στη φυλης μονο 6 ιδρυματα ανοικτα,στο 66α μαλιστα εχει γυρισει η αλεξια απο διακοπες ρουμανια κ μπανακια στην γενετειρα της κοσταντσα,φωκαιας 4 σπιτια ανοικτα το ενα χωρις κοπελα......περασμα κ απο λιοσιων οπου στο 73α πλεον δουλευει η καρμεν η γνωστη πωλονεζα απο διδυμου 8 ,οπου εχει προγραμμα κατι σαν στουντιο 25 ευρω το απλο, 40 με ελευθερο στοματικο κ 50 ολα μαζι κ επιτελους κ το κωλαρακι της.....μαλιστα στο σαλονι εχει κ καρτουλες με το ονομα της που εινα σβησμενα με μαρκαδορο η παλια διευθυνση που δουλευε,κ πισω γραμμενο με στυλο η νεα διευθυνση καθος κ ενα κινητο....αξιζει η επισκεψη λεπτομεριες στο αντιστοιχο θρεντ.......
φίλε n.smirni ποιά Αλέξια?
αυτή με το κενό στα μπροστινά δόντια?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232

Επισκέπτης
ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΒΟΛΤΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΙΣ 2:00 ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ

ΦΩΚΑΙΑΣ 22κατω: μια κοπελα μελαχρινη και σχετικα ψιλη βεβαια την ωρα που πηγα ο τσατσος τις επαιζε με εναν τυπο επειδη καθυστερησε να βγει απο το δωματιο.. προσοχη γιατι στο εν λογο μπουρδελο ο τσατσος κραταγε ενα ξυλο ή σωληνα και απειλουσε τον αλλον οποτε εκει ας μην κανουμε μαγκιες!!!! κανονικο προγραμμα

ΦΩΚΑΙΑΣ 22πανω: η γνωστη ανωστη ξανθια νατασα με ελευθερο στοματικο

ΦΩΚΑΙΑΣ 27πανω: "Μαρινέλα. Μελαχρινή με κοντά μαλλιά. Της πήγαιναν πάρα πολύ. Αδύνατη με στεγνό σώμα. Ωραίο κωλαράκι. Χαρούμενο στήθος νορμάλ μεγέθους για τα κυβικά της που κουνιόταν στο ρυθμό καθώς περπατούσε. Ενώ ήταν πολύ όμορφη με πολύ ωραία στησίματα στο σαλόνι είχε κάτι απο "ξεπέτα" στην αύρα της. Μακάρι να κάνω λάθος." γενικα και για εμενα πολυ καλη παρουσια καλο πιπινι με αρκετο ωραια βυζακια που τις πηγαιναν παρα πολυ.. Απλό+ελεύθερο και 69

ΦΩΚΑΙΑΣ 27αλμπινοσπιτο: η Αλμπινα δεν χρειαζεται να πω κατι παραπανω τα εχουμε χιλιοαναλυσει κανονικο προγραμμα

ΦΩΚΑΙΑΣ 27υπογειο: ενα ξανθο μιλφακι με ψιλοσφιχτο σωμα αλλα γενικα αδιαφορο που γυρναει γενικα στην περιοχη... κανονικο προγραμμα

ΦΩΚΑΙΑΣ 25ισογειο: δεν ειδα αλλα λογικα θα ηταν η Μονικα και για αυτην τα εχω ξαναπει ομορφουλικο αδυνατο πιπινορουμανακι με αρκετα σφιχτο σωμα και αρκετα καλες αναλογιες που κανει και ελευθερο στοματικο και 69

ΦΩΚΑΙΑΣ 25πανω: ξεχασα να ανεβω

ΦΩΚΑΙΑΣ 19: μαλλον πρεπει να ηταν η Ουαννα, ψιλο νταρντανοπιπινι με μια ελια πολυ καβλωτικη στο προσωπο καστανη σχετικα ψιλη με υφακι.. κανονικο προγραμμα



ΦΥΛΗΣ 66: η Ντενισα αλλα απο τις λιγες φορες που δεν φοραει φορεματακι αλλα εσωρουχα πραγματικα πολυ ομορφη αλλα και πολυ ψυγειοκαταψυκτης!! κανονικο προγραμμα

ΦΥΛΗΣ 80: η Μαρια η αλβανιδα κλασικη πορνη που δουλευει εκει και κανει και πρωκτικο

ΦΥΛΗΣ 59κατω : 2 κοπέλες. "Η Σορίνα μαζί με μια άλλη κοπέλα που ποτέ δεν μου λένε το όνομά της. Μελαχρινές, αδύνατες με στεγνό σώμα, μικρό στήθος, πιπίνια αμφότερες." η αλλη κοπελα ειναι η Τζουλια.. και οι 2 κανουν ελευθερο στοματικο

ΦΥΛΗΣ 59πανω: "Ακούγονταν φωνές και "χαβαλές". Προφανώς η Σακίρα. Δεν ανέβηκα κάν. Μελαχρινή, αδύνατη με μεγάλο στήθος για τα κυβικά της. Ωραία παρουσία αλλά μέχρι εκεί" ανεβηκα και ηταν οντως η Σακιρα με ελευθερο στοματικο

ΦΥΛΗΣ 71ισογειο: μια αδυνατη με αρκετα σεξυ σωμα με μικροβυζι αλλα αρκετα θυληκο.. προσωπο κλασικο ΒΛΚΠ μελαχρινη με μαλλια μεχρι τους ομους
την εχω πετυχει στο 134 το ισογειο και στο ιασωνος 43 προσφατα, ενω πριν 2-3 χρονια δουλευε ξανα στην περιοχη αλλα πιο περιφεριακα (πλατεια αττικης και λιγο λιοσιων) κανονικο προγραμμα

ΦΥΛΗΣ 84ισογειο: η Ζωη λεει οτι ειναι ελληνιδα ειναι προμιλφ με ψιλοσπασμενο προσωπο αλλα σχετικα ωραια χαρακτηριστικά.. με βυζαρες (σιλικονη) και αρκετα σεξυ σωμα!! κανονικο προγραμμα

ΜΟΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 16: μια αδυνατη ξανθια με σκυλε προσωπο αλλα οχι κατι ιδιαιτερο σαν σωμα γενικα ουτε χαλια την λες αλλα σιγουρα δεν ξεχωριζει κανονικο προγραμμα

ΦΥΛΗΣ 92: η Λαουρα πραγματικα απιστευτο πιπινι με υπεροχο σωμα και πολυ ομορφο και σεξι προσωπο και βλεμα.. τι κριμα που ειμαι σιγουρος οτι ειναι παγωτο.. βεβαια καποια στιγμη θα την παρω μονο και μονο γιατι ειναι σχεδον τελεια για τα γουστα μου!!! κανονικο προγραμμα

ΦΥΛΗΣ 109πανω: μια αλβανιδουλα πολυ gfe νομιζω Μαρια την λενε ειναι κοντουλα καστανη με εντονα βαμμενα χειλια και σχετικα αδιαφορο σωμα.. συνηθως δουλευει στο ιασωνος 46αριστερα κανονικο προγραμμα

ΦΥΛΗΣ 134οροφος: μια κοντουλα αδυνατη κοπελα ξανθουλα ομορφουλα με γυαλακια αρκετα σεξυ θεαμα μαθητριας ή γραμματεας ή σεξυ δασκαλιτσα. βεβαια μου φανηκε οτι δεν θα γαμιεται και πολυ καλα αλλα για μια φαντασιωση ειναι μια χαρα.. κανονικο προγραμμα

ΦΥΛΗΣ 134ισογειο: μια ψιλη ξανθια υπερβολικα αδυνατη που προσωπικα δεν με τρελανε κανονικο προγραμμα

ΦΥΛΗΣ 134υπογειο: η Αντζελα μια αρκετα μετρια κοπελα καστανη με κανονικο υψος ατσουμπαλο σωμα γεματο κωλο σχετικα χαλαρο ομως.. κανονικο προγραμμα

ΠΙΠΙΝΟΥ 65: η Ροζα μια αδυνατη αδιαφορη τσιγγανουλα κανονικο προγραμμα


3ο ημιχρονο τσαρκας
1) στο φωκαιας 19 οταν μπηκα η κοπελα αποφασισε να μην παρει ενα παιδι που ειχε περασει στο δωματιο (!!!) με αποτελεσμα να πει στο φιλο του παιδιου να του πει να βγει και αυτος με το που το ακουσε την εκραξε και της ελεγε οτι δεν ξερει ουτε να καβλωσει τον αλλον και τοτε αυτη τρελαθηκε και του ελεγε αμα ηξερες να γαμας θα καβλωνες κτλ και εγινε ψιλομπαχαλο!! παντως οφειλω να πω πως τα παιδια παροτι ξενοι ηταν πεντακαθαροι με καλα ρουχα και πολυ κυριλε!!! και στον τσακωμο με την κοπελα δεν ηταν επιθετικοι απλα τις απανταγαν οταν αυτη τους εκραζε σε ηρεμο ηφος!!!
2) τσαμπουκας εγινε στο φωκαιας 22 με αλλοδαπο να απειλει τον τσατσο και αυτος βγηκε με τσαμπουκα και ενα σωληνα(!!!) να του ζητησει τον λογο ο αλλος τρελαθηκε που τον απειλουσε ο τσατσος και πρεπει επεσαν καποιες ψιλες αλλα οχι κατι συμαντικο παντως δεν καταλαβα ποιος ειχε δικιο!!!!
3) στο φυλης 84πανω και 86κατω πηγα αλλα ξεχασα ποιες ηταν.. παντως δεν θυμαμε να μου εκαναν εντυπωση..
4) στο φυλης 66 η τσατσα εδιωξε 3 ξενους, μαλλον βουλγαρους ή αλβανους.. ενω μεσα στο σαλονι ηταν τουλαχιστον 4-5 πακιστανοι!!!!!!!!!!! παλι αντεδρασαν οι αλλοδαποι και εγινε μπαχαλο!!!
5) υπογραμισμενες αυτες που ξεχωρισα.. εκτος απο την μονικα τις αλλες της ξεχωρισα κυριως λογο εμφανισης
6) σε μερικες κοπελες χρησιμοποιησα την κριτιμη του lex80 (Απάντηση #30128) καθως ειτε μου αρεσε η περιγραφη του ειτε δεν θυμονουν ακριβως τις κοπελες τα κοματια του lex80 ειναι μεσα σε "....."
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
μαγκες ξερω οτι ζηταω πολλα αλλα ξερετε κανα μπουρδελακι που να φοραει η κοπελα στοκινγκ καλτσες η μποτες η αν οχι αν ξερετε ποιες 8α ηταν ισως προθυμες να βαλουν ευχαριστω  :helpplea:
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Ομολογώ ότι εντυπωσιάζομαι!!! Να παίρνει Πάκια ενώ είναι μπροστά Έλληνες μάλιστα;
Ήτανε η μαυρομάλλα με τα μεγαλούτσικα βυζιά που δεν σ' αρέσει η φάτσα της και που ντύνεται με στολές;

Ναι αυτή. Αλλά δεν την έχω πετύχει ποτέ με στολή. Συνήθως είναι με κάτι νυχτικά...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom