Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 300 άτομα (33 μέλη και 267 επισκέπτες)

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ρωταω γιατι ειχες καιρο να ρωτησεις και νομιζα οτι την βρηκες.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
Ιασωνος 37Β. Μια γνώριμη παρουσία απο την φωκαίας. Νομίζω ρωξάνη. Μελαχρινη με μακρια σπαστα μαλλια, σκουρόχρωμη νεαρη κοπέλα. Αδύνατη με αρκετά μεγάλο στήθος για τα κυβικά της. Μικρο κώλο. Φυσικά και εμφανίστηκε τοπλες. Απλο+69.
ναι αυτη ειναι.......
 

Επισκέπτης
ναι αυτη ειναι.......
Όμορφη κοπέλα αλλά στο κρεβάτι μάπα. Την είχα πάρει μια φορά που δεν είχα χρόνο για ψάξιμο αλλά έστηνε συνέχεια το σώμα της σαν ηλίθια και ούτε με άφηνε να πιάσω ρυθμό, ούτε καλά καλά να τον χώσω όλον. Άσε που πρέπει να ξόδευε το μισό της μεροκάματο στην κρέμα...
Έκανε και ακά-τσιμπούκ τελειωτικό στη Φωκαίας απ' όσο θυμάμαι.

τωρα δουλευει σαν τζενη,κ κανει φουλ με 20,εχει δουλεψει φωκαιας κ φυλης.....
Τι πουλάει και σουφρίδι τώρα; Καλά να πάθει! Ας γαμιότανε καλά να είχε περισσότερους πελάτες αφού είναι εμφανίσιμη.

Χεχ θυμάμαι την είχα ρωτήσει από που είναι και μου είχε απαντήσει <<Ελληνίντα>>  :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
Όμορφη κοπέλα αλλά στο κρεβάτι μάπα. Την είχα πάρει μια φορά που δεν είχα χρόνο για ψάξιμο αλλά έστηνε συνέχεια το σώμα της σαν ηλίθια και ούτε με άφηνε να πιάσω ρυθμό, ούτε καλά καλά να τον χώσω όλον. Άσε που πρέπει να ξόδευε το μισό της μεροκάματο στην κρέμα...
Έκανε και ακά-τσιμπούκ τελειωτικό στη Φωκαίας απ' όσο θυμάμαι.
Τι πουλάει και σουφρίδι τώρα; Καλά να πάθει! Ας γαμιότανε καλά να είχε περισσότερους πελάτες αφού είναι εμφανίσιμη.

Χεχ θυμάμαι την είχα ρωτήσει από που είναι και μου είχε απαντήσει <<Ελληνίντα>>  :2funny:
οπως τα λες φοβερος σωματοτυπος αλλα κομοδινο....βεβαια κ στον κωλο λεει για λιγο κ περνει αβολες στασεις.....
 

Επισκέπτης
η τζενη παντα εδινε μονο κωλο στο 20αρικο (τωρα 15αρι) κανει και πολλα αλλα σαν εξτρα κατοπιν συνενοησης στο δωματιο βεβαια παντα εχει σαν σκοπο να σε κανει να πληρωσεις πολλα και να σε ξεπεταξει στο 2λεπτο οποτε αν δεν καβλωνετε με το προτζεκτ σεξι γυφτακι μην πατε.. αλλα αν σας αρεσουν αυτα τα τσιγγανομουνακια πιθανως και να μην υπαρχει πιο αντιπροσωπευτικος εκπροσωπος του ειδους στην πιατσα!!!
 

Επισκέπτης
η τζενη παντα εδινε μονο κωλο στο 20αρικο (τωρα 15αρι)
Στη Φωκαίας δεν έδινε πάντως και ήταν μέχρι πριν κάνα μήνα.

κανει και πολλα αλλα σαν εξτρα κατοπιν συνενοησης στο δωματιο
Τουτέστιν; Δεν φαντάζομαι τπτ λιονταρίδικα... :huh:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
η τζενη παντα εδινε μονο κωλο στο 20αρικο (τωρα 15αρι) κανει και πολλα αλλα σαν εξτρα κατοπιν συνενοησης στο δωματιο βεβαια παντα εχει σαν σκοπο να σε κανει να πληρωσεις πολλα και να σε ξεπεταξει στο 2λεπτο οποτε αν δεν καβλωνετε με το προτζεκτ σεξι γυφτακι μην πατε.. αλλα αν σας αρεσουν αυτα τα τσιγγανομουνακια πιθανως και να μην υπαρχει πιο αντιπροσωπευτικος εκπροσωπος του ειδους στην πιατσα!!!
opws ta les ,ta extra pou zhtouse htan akapoto + 10 ewro teleivma sta vuzia + 10 eyrw....
 

Επισκέπτης
χυσιμο στην μουρη +30€, ακαποτο γαμησι απο τον κωλο (οχι μουνι!!) +30€ ....
και γενικα για οτι θελεις υπαρχει τιμη!!!

κανει και παρτουζες..
να ρωτησω αν ξερει καποιος με εξτρα κανει dp????
 

Επισκέπτης
χυσιμο στην μουρη +30€, ακαποτο γαμησι απο τον κωλο (οχι μουνι!!) +30€ ....
και γενικα για οτι θελεις υπαρχει τιμη!!!
Καλά φοβόμουν εγώ για λιονταρίδικα!!!  :idiot:
Αυτά τα κάνουνε ευρέως γνωστά στο site φίλε! Κάτι τέτοιες καριόλες καλό είναι να τις παίρνει ο διάολος!!!
 

Επισκέπτης
Καλά φοβόμουν εγώ για λιονταρίδικα!!!  :idiot:
Αυτά τα κάνουνε ευρέως γνωστά στο site φίλε! Κάτι τέτοιες καριόλες καλό είναι να τις παίρνει ο διάολος!!!
φιλε ειμαι της ιδιας αποψης με εσενα αλλα αυτα τα κανουν παρα πολλες οποτε φορα εσυ την καποτουλα σου και ας τους αλλους να πανε να γαμηθουνε.. δεν ειναι αναγκη να τα λεμε συνεχεια ο καθενας ειναι υπευθηνος για τις πραξεις του!!
 

Επισκέπτης
φιλε ειμαι της ιδιας αποψης με εσενα αλλα αυτα τα κανουν παρα πολλες οποτε φορα εσυ την καποτουλα σου και ας τους αλλους να πανε να γαμηθουνε.. δεν ειναι αναγκη να τα λεμε συνεχεια ο καθενας ειναι υπευθηνος για τις πραξεις του!!
Ο καθένας ας κάνει ό,τι θέλει! Πρόβλημά του!
Εμένα μ' ενδιαφέρει να γίνονται γνωστές αυτές που παίζουν με την υγεία μας ώστε να περιθωριοποιούνται, να τις τρώει η μαρμάγκα και να έχουν για πελατολόγιο μόνο τύπους του συναφιού του λιοντάρη!
Γαμήσι από κώλο ακάποτο είναι τουλάχιστον εγκληματικό φίλε!
Αν γνωρίζεις κι άλλες που δραστηριοποιούνται με τέτοια κασκαρεντιλίκια καλό είναι όχι απλά να το πεις αλλά να το κάνεις βούκινο!!!
 

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
χυσιμο στην μουρη +30€, ακαποτο γαμησι απο τον κωλο (οχι μουνι!!) +30€ ....
και γενικα για οτι θελεις υπαρχει τιμη!!!

κανει και παρτουζες..
να ρωτησω αν ξερει καποιος με εξτρα κανει dp????
:2funny: :2funny: :2funny:
η πλάκα είναι πως της είχα πει +10 ευρο για φιλάκια στο στόμα και αρνήθικε λέγοντας ούτε με 50  :2funny:
μόνο με το αίσθημα κ ετσι  :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
δηλαδη φοβατε απ το μουνι και οχι απ τον κωλο???????????
αν ειναι αληθεια τοτε μιλαμε για απιστευτα πραγματα.πρεπει να ρωτησουμε το σκεπτικο της κοπελας!!
ναι τα ιδια εκανε κ η αννα η μινιον μουνιτσα που δουλευε φωκαιας....στο σαλονι παρουσιαζοταν με απλο προγραμμα κ στο δωματιο σου ελεγε για εξτρα.....60 ευρω για 3 γαμησια στο μισαωρο, 20 ευρω για ακαποτο απο κωλο , 10 για πιπα τελειωτικη στο στομα....
 

Επισκέπτης
δηλαδη φοβατε απ το μουνι και οχι απ τον κωλο???????????
αν ειναι αληθεια τοτε μιλαμε για απιστευτα πραγματα.πρεπει να ρωτησουμε το σκεπτικο της κοπελας!!
Αμόρφωτα κοριτσάκια είναι φίλε κι έχουν άγνοια... Δεν υπάρχει τίποτα πιο επικίνδυνο από την αμάθεια!

ναι τα ιδια εκανε κ η αννα η μινιον μουνιτσα που δουλευε φωκαιας....στο σαλονι παρουσιαζοταν με απλο προγραμμα κ στο δωματιο σου ελεγε για εξτρα.....60 ευρω για 3 γαμησια στο μισαωρο, 20 ευρω για ακαποτο απο κωλο , 10 για πιπα τελειωτικη στο στομα....
Αυτή είναι εκείνη που έλεγα ότι έχει σφιχτό μουνί, που είχε καταχεστεί όταν τη γάμησα από κώλο;
 

Επισκέπτης
Αμόρφωτα κοριτσάκια είναι φίλε κι έχουν άγνοια... Δεν υπάρχει τίποτα πιο επικίνδυνο από την αμάθεια!
μαλλον τα βλαχακια αυτα τα εχουν παραμυθιασει οτι "ελα μωρε μονο απο μουνι κολλας,απο κωλο δεν παθαινεις τιποτα".!!!
ειδανε και μαρουλακι στο ελλαντα που στην ρουμανια ηταν ξυπολυτες και ειπαν να την αρμεξουν την αγελαδα.
η πλακα οτι υπαρχει κοινο για τετοια προγραμματα και για αυτο στο λενε μεσα στο δωματιο.
νομιζω οτι ειναι παραπανω απο λιγοι..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
Αμόρφωτα κοριτσάκια είναι φίλε κι έχουν άγνοια... Δεν υπάρχει τίποτα πιο επικίνδυνο από την αμάθεια!
Αυτή είναι εκείνη που έλεγα ότι έχει σφιχτό μουνί, που είχε καταχεστεί όταν τη γάμησα από κώλο;
ε αυτη την αννα σου ειπα οτι την πετυχα στο φυλης 74 στο δεξια ,πριν 10 μερες....ποτε δεν ξεχναω γυναικα που εχω πηδηξει....
 

Επισκέπτης
ε αυτη την αννα σου ειπα οτι την πετυχα στο φυλης 74 στο δεξια ,πριν 10 μερες....ποτε δεν ξεχναω γυναικα που εχω πηδηξει....
η αννα ειναι η γνωστη αλβανη που δουλευε φ95 και φωκαιας 22????
δηλαδη πολυ αδυνατη (40κιλα) με προστυχο βλεμα και μαλι ποτε καστανο ποτε ξανθο???

αν ναι τι βαρδια την πετυχες????
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom