Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 294 άτομα (35 μέλη και 259 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ε αυτη την αννα σου ειπα οτι την πετυχα στο φυλης 74 στο δεξια ,πριν 10 μερες....ποτε δεν ξεχναω γυναικα που εχω πηδηξει....
Το θέμα είναι να μην σε ξεχνούν αυτές μάγκα :2funny:
Εν πάσι περιπτώσει, εσύ λες αυτήν

Δεν είναι η ίδια που λέω εγώ.


μαλλον τα βλαχακια αυτα τα εχουν παραμυθιασει οτι "ελα μωρε μονο απο μουνι κολλας,απο κωλο δεν παθαινεις τιποτα".!!!
ειδανε και μαρουλακι στο ελλαντα που στην ρουμανια ηταν ξυπολυτες και ειπαν να την αρμεξουν την αγελαδα.
η πλακα οτι υπαρχει κοινο για τετοια προγραμματα και για αυτο στο λενε μεσα στο δωματιο.
νομιζω οτι ειναι παραπανω απο λιγοι..
Πολλοί είναι. Αγάμητοι, ανώμαλοι και στερημένοι κυρίως. Πάρα πολλοί!
Θ' ανοίξω thread για το θέμα μου φαίνεται.
Θα κάνω τη ζωή τους πιο εύκολη και ίσως και το θάνατό τους αλλά στ' αρχίδια μου!
Εμένα η υγεία μου με νοιάζει!
 

Tsarkas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
109
Κριτικές
27
Like
498
Πόντοι
291
Πάντως αυτά νομίζω πως είναι σημάδια της κρίσης και σε αυτό έχουν την ΚΥΡΙΑ ευθυνη οι ΝΤΑΒΑΔΕΣ, γιατί όπως ειπώθηκε και παραπάνω αυτές είναι αμόρφωτα κοριτσάκια, που τους πίνουν το αίμα τα κυκλώματα.

Επειδή γενικά είμαι ιδιαίτερα προσεκτικός με τα ΣΜΝ παλαιότερα όταν πήγαινα σε μπουρδέλα (πριν το 2007)πάντα πέταγα 'αθώες΄ερωτήσεις στην κοπέλα αν κάνει ακάποτα γαμήσια ή ακάποτα τσιμπούκια με γλωσσόφιλα με έξτρα κλπ και αν μου λεγε ναι τελείωνα με πίπα με καπότα και γεια σας.

ΤΟΤΕ οι μαλακισμένες ήταν πολύ λίγες, πραγματικά ελάχιστες. Τώρα έχουν αυξηθεί από ότι διαβάζω εδώ και μάλλον πρέπει ο κόσμος του site συλλογικά να αναλάβει δράση.

Ένα ειδικό thread που θα κάνει ρόμπα όλους τους οίκους θα ήταν ότι πρέπει για αρχή. :knuppel: :uzi: :ak:

Εγώ σκεφτόμουν να ξαναρχίσω το σπόρ τώρα που μετά από καιρό έμεινα μπακούρι αλλά με όσα παίζουν δεν με βλέπω με τη ΚΑΜΙΑ

:bigdick:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Καλά φοβόμουν εγώ για λιονταρίδικα!!!  :idiot:
Αυτά τα κάνουνε ευρέως γνωστά στο site φίλε! Κάτι τέτοιες καριόλες καλό είναι να τις παίρνει ο διάολος!!!

χαχαχαχαχαχα προς το παρον τις παιρνει ο λιονταρης τυπε
και μολις τελειωσει βγαινει γεματος περηφανια εξω
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
συναθλητες περασα σημερα απο φωκαιας 27 για να ριξω ενα πιτσιλισμα στην Μπαρμπορα αλλα ελειπε!!!!!!Στην θεση της ηταν ενα μωρο πολυ καλο μπορω να πω.Ξερει κανεις ποτε γυριζει η Μπαρμπορα και αν εχει παρει κανεις το νεο αυτο μωρο;;;;;;;; :think:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τα λιονταρια δεν κολλανε ειτζ οποτε στα αρχιδια του.

Παιζει να γυρισε και στην ζουγκλα εχω καιρο να τον δω.
 

JOLO1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
παιδεια κατεβηκα σημερα φυλης και περιξ και με μεγαλη μου λυπη διαπιστωσα οτι ολες στο ερωτημα μου περι χρονου ελεγαν για 10λεπτο, ενω θυμαμαι πως το κατερινακι στο 134 αλλα και αλλες που εχουν αναφερθει εδω μεσα αλλα ειχα παρει κ εγω καθονταν ανετα 20 λεπτα, τι εγινε? αλλαξε κατι ή απλα το αναφερουν στο σαλονι αλλα μεσα καθοντε οσο αντεξεις?
 

Επισκέπτης
παιδεια κατεβηκα σημερα φυλης και περιξ και με μεγαλη μου λυπη διαπιστωσα οτι ολες στο ερωτημα μου περι χρονου ελεγαν για 10λεπτο, ενω θυμαμαι πως το κατερινακι στο 134 αλλα και αλλες που εχουν αναφερθει εδω μεσα αλλα ειχα παρει κ εγω καθονταν ανετα 20 λεπτα, τι εγινε? αλλαξε κατι ή απλα το αναφερουν στο σαλονι αλλα μεσα καθοντε οσο αντεξεις?
Κάποιες κάθονται παραπάνω. Μου έχει τύχει και μισάωρο, αλλά το κανονικό, νόμιμο, όπως θες πες το, είναι 10 λεπτά.
 

JOLO1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
και εμενα μου εχει τυχει κ μισαωρο, η μαλακια ειναι πβς ποτε δεν ειχα ρωτησει απο εξω για την ωρα, αλλα τωρα εχω παθει αγχος κ ρωταω καθε φορα κ μολις ακουω 10 λεπτο κοβω ροδα , ουφ  τι γινετε τωρα?
 

Επισκέπτης
και εμενα μου εχει τυχει κ μισαωρο, η μαλακια ειναι πβς ποτε δεν ειχα ρωτησει απο εξω για την ωρα, αλλα τωρα εχω παθει αγχος κ ρωταω καθε φορα κ μολις ακουω 10 λεπτο κοβω ροδα , ουφ  τι γινετε τωρα?
Συνέχισε ακάθεκτος μέχρι να βρεις κορασίδα που να μην έχει χρονολαγνεία με την πάρτη σου... Έτσι ήταν πάντα.
 

JOLO1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
ισως να μαζευουμε ολες αυτες που καθοντε παραπανω με ανεση χρονου, αλλα κ παλι ακομα κ αν ζητησω απο εδω παιδεια να μου πειτε ποιες ειναι αυτες και που δουλευουν, αλλαζουν δελο τοσο συχνα που μπορει να πας κ να μην τις βρεις
 

JOLO1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Συνέχισε ακάθεκτος μέχρι να βρεις κορασίδα που να μην έχει χρονολαγνεία με την πάρτη σου... Έτσι ήταν πάντα.
δεν συμφωνω συναγωνιστη, εγω τιμουσα το κατερινακι αλβανακι αλλα εκοψε ροδα, το οποιο καθονταν και μισαωρο αν δεν ειχες τελειωσει
 

Επισκέπτης
δηλαδη φοβατε απ το μουνι και οχι απ τον κωλο???????????
αν ειναι αληθεια τοτε μιλαμε για απιστευτα πραγματα.πρεπει να ρωτησουμε το σκεπτικο της κοπελας!!

To σκεπτικο της ειναι πολυ απλο... Το μονο που φοβαται ειναι να μη μεινει εγγυος.  :uglystupid:
 

Επισκέπτης
δεν συμφωνω συναγωνιστη, εγω τιμουσα το κατερινακι αλβανακι αλλα εκοψε ροδα, το οποιο καθονταν και μισαωρο αν δεν ειχες τελειωσει
Αν δεν βρέξεις κώλο δεν τρως ψάρι φίλε. Θα χρειαστεί να ξοδέψεις αρκετά δεκάλεπτα μέχρι να βρεις κάποια που να έχει άνεση χρόνου μαζί σου εκτός κι αν είσαι τυχερός και την πετύχεις γρήγορα.
Από προσωπική εμπειρία έχω δει ότι η Νταϊάνα από το Αλκιβιάδου 16Α και η Κατερίνα η Σέρβα από το 16Β κάθονται πολύ στο δωμάτιο. Από 'κει και πέρα μια δοκιμή θα σε πείσει.

To σκεπτικο της ειναι πολυ απλο... Το μονο που φοβαται ειναι να μη μεινει εγγυος.  :uglystupid:
Πολλές φορές που προσπάθησα να ψαρέψω ιερόδουλη για το αν κάνει ακάποτα πήρα ακριβώς αυτή την απάντηση!
Μέχρι και στην Ταϋλάνδη που θερίζει το AIDS αυτά μου λέγανε. Στις ασθένειες καμιά δεν αναφερόταν!
 

JOLO1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Αν δεν βρέξεις κώλο δεν τρως ψάρι φίλε. Θα χρειαστεί να ξοδέψεις αρκετά δεκάλεπτα μέχρι να βρεις κάποια που να έχει άνεση χρόνου μαζί σου εκτός κι αν είσαι τυχερός και την πετύχεις γρήγορα.
Από προσωπική εμπειρία έχω δει ότι η Νταϊάνα από το Αλκιβιάδου 16Α και η Κατερίνα η Σέρβα από το 16Β κάθονται πολύ στο δωμάτιο. Από 'κει και πέρα μια δοκιμή θα σε πείσει.
thanks για την ενημερωση, να προστεσω και την κατερινα απο το φυλης 134 που λενε πως εφυγε και μια αλλη στο φυλης 80 που πετυχα μια φορα απογευμα κ καθισε μιση ωρα αλλα δεν σθγκρατισα ουτε ονομα κ δεν την εχω ξαναδει εκει
 

Επισκέπτης
συναθλητες περασα σημερα απο φωκαιας 27 για να ριξω ενα πιτσιλισμα στην Μπαρμπορα αλλα ελειπε!!!!!!Στην θεση της ηταν ενα μωρο πολυ καλο μπορω να πω.Ξερει κανεις ποτε γυριζει η Μπαρμπορα και αν εχει παρει κανεις το νεο αυτο μωρο;;;;;;;; :think:
Πλάκα θα 'χει να γυρίσει πάλι και να 'ναι 150 κιλά...
Τι πρόγραμμα έκανε το μωρό;
 

Επισκέπτης
απογευματινη βολτα φυλης και δοκιμασθηκε το μαυρομαλλικο μωρο στο 71 πανω.ψυλη,με 2αρακι γεματο στηθος,νεα με σφιχτο σωματακι.σαντρα την λενε και δηλωνει ισπανιδα.μαλλον απ την κριση στην χωρα της ιβηρικης εχει γεμισει η φυλης ισπανιδες!!!
στο 71 της ευας η αννα η μολδαβεζα που καποιος μας ενημερωσε πριν απο καποιες μερες οτι εγινε στουντιοκοριτσο.αυτη δεν κανει για κυριλες,γουστρει φυλης.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
απογευματινη βολτα φυλης και δοκιμασθηκε το μαυρομαλλικο μωρο στο 71 πανω.ψυλη,με 2αρακι γεματο στηθος,νεα με σφιχτο σωματακι.σαντρα την λενε και δηλωνει ισπανιδα.μαλλον απ την κριση στην χωρα της ιβηρικης εχει γεμισει η φυλης ισπανιδες!!!
στο 71 της ευας η αννα η μολδαβεζα που καποιος μας ενημερωσε πριν απο καποιες μερες οτι εγινε στουντιοκοριτσο.αυτη δεν κανει για κυριλες,γουστρει φυλης.

Έχεις να προσθέσεις κάτι (για την Σάντρα) ? ? ? ?
 

Επισκέπτης
Έχεις να προσθέσεις κάτι (για την Σάντρα) ? ? ? ?
πολυ καλο σωμα,





























εχει πολυ καλο σωμα και αρκετα καλο προσωπο.απο οτι ακουσα κανει και ακαποτο στοματικο αλλα δεν πηρα.γενικα πρωτοβουλιες δεν παιρναι αλλα απ την αλλη δεν λεει και οχι.ειναι λιγο αγουρη στην δουλεια αλλα ειναι και αρκετα στενη πραγμα που μου εκανε πολυ εντυπωση.δεν κυκλοφορει με τις κρεμες στα χερια και θελει να περασεις καλα.σε ομορφια και στυλ θα την παρομοιαζα με την μιχαελα απο 86 ανω παλια











 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom